Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: Підтримка України в Конгресі США під загрозою через внутрішні суперечки

а хто сказал шо они не имеют доступа до всех технологий? ты реально думаешь те санкции работают? мало шо ли снимков и доказательств как на сбитых дронах, ракетах и др. тхенике западные компоненты? через китай и прочие страны поставляют по разным схемам.  пончик и иран вон как-то ж снаряды делают, хотя годами под санкциями.

а у штатов и европе ограничитель в производстве бабло (которое респы в сша блокируют, а в европе не хотят наращивать из-за резкого увеличения стоимости производства), а у хуйла на это нет ограничений, люди просто перейдут с хотдогов и котлет на березовую кору.

речь вообще не о кацапском производстве, а об европейском / американском.
зная с какой скоростью мы отстреливали снаряды и зная сколько будут давать в ближайший год, можно судить о планах и общей картине, шо выглядет весьма печально

Що і потрібно було довести: з цифрами маніпулюєш...
І ти не плутай компоненти з лініями по виробництву снарядів

Що і потрібно було довести: з цифрами маніпулюєш...
І ти не плутай компоненти з лініями по виробництву снарядів

:lol:

шо и где я манипулирую? я на все данные даю ссылки

Білий дім поширив дані про те, які штати отримали найбільшу фінансову вигоду від військової допомоги Україні, щоб посилити підтримку з боку республіканців.

-Пенсильванія отримала $2,3 млрд у вигляді витрат та інвестицій у виробництво зброї та боєприпасів, водночас 3 з 8 республіканських членів Конгресу від цього штату голосували проти військової допомоги Україні

-Техас отримав $1,45 млрд на виробництво 155-мм снарядів та іншого озброєння, хоча 18 з 25 республіканців проголосували проти допомоги Україні

-В Аризону, де проти допомоги проголосували 3 з 6 республіканців, надійшло $2,19 млрд

Також у Вісконсині, Аризоні, Пенсильванії та Арканзасі компанії отримали контракти на суму понад $1 млрд. Між виробничими підприємствами, розташованими у двох десятках інших штатів, розподілили ще $18 млрд

Білий дім поширив дані про те, які штати отримали найбільшу фінансову вигоду від військової допомоги Україні, щоб посилити підтримку з боку республіканців.

-Пенсильванія отримала $2,3 млрд у вигляді витрат та інвестицій у виробництво зброї та боєприпасів, водночас 3 з 8 республіканських членів Конгресу від цього штату голосували проти військової допомоги Україні

-Техас отримав $1,45 млрд на виробництво 155-мм снарядів та іншого озброєння, хоча 18 з 25 республіканців проголосували проти допомоги Україні

-В Аризону, де проти допомоги проголосували 3 з 6 республіканців, надійшло $2,19 млрд

Також у Вісконсині, Аризоні, Пенсильванії та Арканзасі компанії отримали контракти на суму понад $1 млрд. Між виробничими підприємствами, розташованими у двох десятках інших штатів, розподілили ще $18 млрд

Що в черговий раз доводить, що сучасні респи під керівництвом Трампа переймаюсьтя не проблемами США, а проблемами хуйла. (td)
Хто даму годує, той її і танцює. :bueee:

Ну шо вам сказать.... гaндoны-респы продолжают выкрычивать руки - предлагают давать помощь помесячно, наблюдая за метриками нелегального пересечения границ и если шо помощь сразу остановить.

Johnson wants the United States to release funding to Ukraine on a monthly basis and only if the U.S. government can meet metrics showing a decrease in illegal border crossings. Should the Biden administration fail to meet a benchmark, Johnson said, a tranche of funding for Ukraine would be withheld.

Это как бл-ять помесячно можно раскачегаривать промышленность, если им нужны долговременные стабильные вложения?   "Хлопці, ви йобнулись?"

Ну шо вам сказать.... гaндoны-респы продолжают выкрычивать руки - предлагают давать помощь помесячно, наблюдая за метриками нелегального пересечения границ и если шо помощь сразу остановить.

Johnson wants the United States to release funding to Ukraine on a monthly basis and only if the U.S. government can meet metrics showing a decrease in illegal border crossings. Should the Biden administration fail to meet a benchmark, Johnson said, a tranche of funding for Ukraine would be withheld.

Это как бл-ять помесячно можно раскачегаривать промышленность, если им нужны долговременные стабильные вложения?   "Хлопці, ви йобнулись?"

слухай друже поясни мені таку річ. от зараз кордон нелегально переходять купа народу писали випускають в штати до 250.000 чоловік в місяць.

тут писали що якщо цю вакханалію зупинити то Байден програє вибори.

питання просте, чому? чому Байден програє від того що зупинять цей потік нелегалів?

https://t.me/OstanniyCapitalist/31412
ось валя і алі ЯК треьба працювати в політиці,де дві партії балансують на межі рівноваги між собою. КОМПРОМІС навіть якщо то уі не узгоджується з базовими ціннностями самих партій. бо країна і ЇЇ інтереси важливіші ніж інтереси додіка,фрідомгаусу чи МАГА прихильників.
 І скажіть що це анафема не вам а тим з репів,що готові шукати і ЗНАЙТИ спільний грунт з ГОТОВИМИ на компроміси демами.

слухай друже поясни мені таку річ. от зараз кордон нелегально переходять купа народу писали випускають в штати до 250.000 чоловік в місяць.

питання просте, чому? чому Байден програє від того що зупинять цей потік нелегалів?

а не пох почему? это вообще отдельный вопрос для обсуждения, до чого тут Украина?
как помощь Украине и борьба с нелегалами могут быть в одном пакете? это разные вещи.  налицо затягивание процесса и пропихивание нужных респам вещей за счет гибели украинцев

а не пох почему? это вообще отдельный вопрос для обсуждения, до чого тут Украина?
как помощь Украине и борьба с нелегалами могут быть в одном пакете? это разные вещи.  налицо затягивание процесса и пропихивание нужных респам вещей за счет гибели украинцев

ні не пох. бо це США і їх допомога і свій кордон їм не пох. то в мене питання інше було - як закриття кордону завадить рейтингу Байдена?

бо іспаномовні на відміну від постсовків завжди памятають звідки вони і як їх батьки і діди прийшли сюди і як за них заступалися ті генерації,що прибули раніше з країн їх народження. там навіть теперішні крайки (є і такі це абсолютна меншість) не дуже виступають в  голос проти своїх колишніх співвідчизників. це тільки постсовки як ти чи валя деруть соорчку щоб "нє пущать" нікого ,як тільки самі всядуться тут. Чисто кацапська мантра виживання- виліз,то іншого треба ногою штовхнути ,щоб тамтой не виліз. Бо виховали так нащадків доносів,підсиджування і "чужа корова здохла".

ось валя і алі ЯК треьба працювати в політиці,де дві партії балансують на межі рівноваги між собою. КОМПРОМІС навіть якщо то уі не узгоджується з базовими ціннностями самих партій. бо країна і ЇЇ інтереси важливіші ніж інтереси додіка,фрідомгаусу чи МАГА прихильників.
 І скажіть що це анафема не вам а тим з репів,що готові шукати і ЗНАЙТИ спільний грунт з ГОТОВИМИ на компроміси демами.

ну респи ж висунули компроміс - перекрийте цю вакханалію з нелегалами і буде все інше. я не бачу тут проблеми. в чому ви тут проблему бачите?

бо іспаномовні на відміну від постсовків завжди памятають звідки вони і як їх батьки і діди прийшли сюди і як за них заступалися ті генерації,що прибули раніше з країн їх народження. там навіть теперішні крайки (є і такі це абсолютна меншість) не дуже виступають в  голос проти своїх колишніх співвідчизників. це тільки постсовки як ти чи валя деруть соорчку щоб "нє пущать" нікого ,як тільки самі всядуться тут. Чисто кацапська мантра виживання- виліз,то іншого треба ногою штовхнути ,щоб тамтой не виліз. Бо виховали так нащадків доносів,підсиджування і "чужа корова здохла".

Чувак а тобі не здається що це метод роздачі гречки? тобто - похєр на країну аби виграти вибори?

Это как бл-ять помесячно можно раскачегаривать промышленность, если им нужны долговременные стабильные вложения?   "Хлопці, ви йобнулись?"
ні це просто тактика правих репів за вказівкою хуйла і рибку зїсти(свої хотілки) і нахуй сісти(нічого не дати нам і не попасти під критику обираючих).  І як завжди програють в кінці а будуть потім питати самі себе-чому так вийшло і хто винуватий.

cynic скажи а як ти у США потрапив? подав на рефьюдж? вийшов з детеншину по паролю? чи тупо приїхав по Б1/Б2 і залишвсі нелегально?

ні не пох. бо це США і їх допомога і свій кордон їм не пох. то в мене питання інше було - як закриття кордону завадить рейтингу Байдена?

ну так давай добавим в требования метрики по борьбе с раком, с убийствами, сборе налогов, экологию, соблюдения правил дорожного движения и успеваемости в школах.  это тож все не пох.
вопрос - до чого тут Украина?  условия ставят в пакет, когда какой-то стороне не выгодно пропихивать лишь один компонент. То бишь респам Украина похер. Так в газетах и пишут

For MAGA Republicans in both chambers, of course, Ukraine aid is somewhere between a very low priority and something they actively oppose

Чувак а тобі не здається що це метод роздачі гречки? тобто - похєр на країну аби виграти вибори?
ні не спосіб. спитай своїх репів з сільськогосподарськ их штатів що станеться коли еміграцію готову працювати за сухарі(а це в очах американця так і є) на плантаціх,в шкідливих умовах на фабриках і заводах без права організуватися і т.д обрізати. що ти будеш жерти і за скільки то куплятимеш. адже реднек не піде туди ні за цапову душу. хіба за порядні бабки що відповідно підніме ціни і вони програють імпорту з країн власне тих емігрантів.  нарокмани(наркокартелі)там не переходять,вони заробляють на тих переправляючи за гроші зібрані сімями емігрантів,які потім і віддаються пересилками новоамериканців назад з доплатою.
 Хочеш припинити еміграцію по серйозному? мінні поля,колючий дріт по стіні з не однією лінією колючого дроту розмотаного по зораній полосі. а потім якщо хтось і пройде то поліція ,цюпа суд і на тіж плантації за миску зупи . а через рік(відпрацювавши за перебування)  депортація. перші прибувші назад припинять то все на раз-два (ти віриш що таке ідіотство навіть додік з фрідомгаус організують?),Правда треба змінити закони,арештувуати лоєрів що живуть з таких еміграційних речей,заткунти рот всяким організаціям.влашту вати диктатуру і довести все до ситуації щоб і такі як ти зрозуміли-колись вони прийшли за сусідом а тепер прийшли за нами. а вони прийдуть,дай таким як додік чи МАГА активістам повні свободу дій. вони вже не скривають як вони відіграються прийшовши до влади.  І  то все відбудеться за твої гроші-треба ж буде оплатити їх банкет.

cynic скажи а як ти у США потрапив? подав на рефьюдж? вийшов з детеншину по паролю? чи тупо приїхав по Б1/Б2 і залишвсі нелегально?
політікал азіліум ще в 80-і з совка.  а от як ти попав  не розуміючи нічого в американському житті і зараз?

ні не спосіб. спитай своїх репів з сільськогосподарськ их штатів що станеться коли еміграцію готову працювати за сухарі(а це в очах американця так і є) на плантаціх,в шкідливих умовах на фабриках і заводах без права організуватися і т.д обрізати. що ти будеш жерти і за скільки то куплятимеш. адже реднек не піде туди ні за цапову душу. хіба за порядні бабки що відповідно підніме ціни і вони програють імпорту з країн власне тих емігрантів.  нарокмани(наркокартелі)там не переходять,вони заробляють на тих переправляючи за гроші зібрані сімями емігрантів,які потім і віддаються пересилками новоамериканців назад з доплатою.
 Хочеш припинити еміграцію по серйозному? мінні поля,колючий дріт по стіні з не однією лінією колючого дроту розмотаного по зораній полосі. а потім якщо хтось і пройде то поліція ,цюпа суд і на тіж плантації за миску зупи . а через рік(відпрацювавши за перебування)  депортація. перші прибувші назад припинять то все на раз-два (ти віриш що таке ідіотство навіть додік з фрідомгаус організують?),Правда треба змінити закони,арештувуати лоєрів що живуть з таких еміграційних речей,заткунти рот всяким організаціям.влашту вати диктатуру і довести все до ситуації щоб і такі як ти зрозуміли-колись вони прийшли за сусідом а тепер прийшли за нами. а вони прийдуть,дай таким як додік чи МАГА активістам повні свободу дій. вони вже не скривають як вони відіграються прийшовши до влади.  І  то все відбудеться за твої гроші-треба ж буде оплатити їх банкет.

1. працювати за сухарі. для цього не потрібна нелегальна іміграція. ти знаєш що в мексиці, костаріці, панамі і т.д. вже цілі картелі побудували бізнеси на цьому трансферу? 10.000 долярів за одного пішохода. 250 тищ в місяць. хтось рубить страшну капусту!!
вихід - ЗБІЛЬШИТИ ДОПУСК, ВІЗИ, ГРІНКИ, ЛЕГАЛЬНО. Ти живеш у законній країні. Те що відбувається це НЕЗАКОННО. Треба шцкати законне вирішення проблеми.

2. припинити еміграцію по серьозному. Одна куля, один вбитий за треспасінг - всьо. припинити випускати з детеншину в країну. фіни - перекрили кордон з кацапами!?! Поляки побудували стіну.

політікал азіліум ще в 80-і з совка.  а от як ти попав  не розуміючи нічого в американському житті і зараз?

зрозуміло. ні я по роботі приїхав все чесно. так тепер я розумію чому тобі душа болить щоб запустити в країну побільше бездарів. посадити на готову інфрсатруктуру.

так це і є тактика репів за останні півтора десятиліття,після гінгріча "революції". влаксене тоді і закладалися ними підвалини трампізму(ідей) та фрідом гаузу(горлопанів а не політиків з "народу"). Додік тільки зумів їх очолити і вкласти у вуха(як тобі) ті ідеї перекладені на прості повторюючіся фрази(бо ви не здатні засвоїти їх зразу і з розумними словами) :D  і це вистрілило,бо назбиралася критична маса вихованих ще в кінці 90 таких кадрів. тепер вони фактично похоронили грейт олд парті і на її розвалинах пробуть щось створити нове. виходить слідуючи їх дьорганням в палаті не дуже. але кого то ціквить серед "грінів". побільше газу і істерик,популізму і обіцянок-а там хоч потоп.

зрозуміло. ні я по роботі приїхав все чесно. так тепер я розумію чому тобі душа болить щоб запустити в країну побільше бездарів. посадити на готову інфрсатруктуру.
я розумію в тебе душа болить бо твої пращури готували цю інфрастуктуру кілька сотен років

Вже питав цього дебіла Алі як перекрити цю «вакханалію з імігрантами».
Ні пари з вуст. Йому та вакханалі пох, йому потрібно припинити допомогу Україні

так це і є тактика репів за останні півтора десятиліття,після гінгріча "революції". влаксене тоді і закладалися ними підвалини трампізму(ідей) та фрідом гаузу(горлопанів а не політиків з "народу"). Додік тільки зумів їх очолити і вкласти у вуха(як тобі) ті ідеї перекладені на прості повторюючіся фрази(бо ви не здатні засвоїти їх зразу і з розумними словами) :D  і це вистрілило,бо назбиралася критична маса вихованих ще в кінці 90 таких кадрів. тепер вони фактично похоронили грейт олд парті і на її розвалинах пробуть щось створити нове. виходить слідуючи їх дьорганням в палаті не дуже. але кого то ціквить серед "грінів". побільше газу і істерик,популізму і обіцянок-а там хоч потоп.

так оце - давайте запускати мегатонни латиносів у країну нон стоп і не зупинити це бо інші латиноси образятсі - це шо не гречка по твоєму?

я розумію в тебе душа болить бо твої пращури готували цю інфрастуктуру кілька сотен років

США країна імігрантів. завжди хтось приїздить. прикол США це вибирати КОРИСНИХ людей. що коли приїздять роблять hustle та ця дика енергія будує країну.

Вже питав цього дебіла Алі як перекрити цю «вакханалію з імігрантами».
Ні пари з вуст. Йому та вакханалі пох, йому потрібно припинити допомогу Україні

ти хочеш поговорити про те як перекрити нелегальну іміграцію?

дурень,що ти зрозумів?  менее душа не болить бо я ЦИНІК ще з часів коли ти під стіл ходив а я знайомився з конторою глитбокого буріння персонально.
 бездар то ти,бо думаєш якщо ти спец у своїй професії то це все. помилка,якщо то розглЯдати в сфері держави.її функції і як то все працює,але правильно якщо мова про твій "свєчений заводік". Тільки памятай-люмпмеен зліва(якого ти сереш) є такий же у своїх сподіваннях як люмпмен справа (який у тебе свої) і чим ближче до країв тим переливання іде спонтанно з одного краю в інший. німеччина 30 то пережила(але ти не знаєш історії) коли коричневосорочники били морди тельманівцям а ті сорочникам. потім садили а потім дуже багато разом доводили і відшліфовували той режим який їх вивищив а потім послав на плаху ,а виживших одягнувши в одну уніформу послав у жертву марсу. разом з "алі" (то собі зарубай на носі).
 Це хто бездарі-ті що працюють своїми руками  пане "граф"? а ти хто по походжененню-потомственний аристократ чи такий же як вони по крові . давно твої батьки забули 90 чи 80,черги ,рекет,відсутність нормальних умов чи ти з синіків патрноменклатури-тоді пардон. граф не менше,а може і герцог по ранжиру британії. B-) . звідки така пиха до людей "нібелунг".

[/quo

[quote author=Ali(UA) link=topic=1137121.msg27603668#msg27603668 date=170130772

ти хочеш поговорити про те як перекрити нелегальну іміграцію?

Я тебе вже декілька разів питав а до тебе тільки дійшло?
Що ти там п***а про армію? Розказуй свій план…

"Тільки памятай-люмпмеен зліва(якого ти сереш) є такий же у своїх сподіваннях як люмпмен справа (який у тебе свої) і чим ближче до країв тим переливання іде спонтанно з одного краю в інший. " я з цим повністю згоден. тільки не розумію до чого це в ситуації з відкритим для всіх кордоном.

Через тиждень дебіл алік знову спитає чи я хочу поговорити як перекрити нелегальну імміграцію. В на моє питання «Як?» знову понесе якусь біліберду…
День сурка :facepalm:

Я тебе вже декілька разів питав а до тебе тільки дійшло?
Що ти там п***а про армію? Розказуй свій план…
ну дивись. для початку потрібна медіа обробка. памятаєш як тільки засвітився виграш Байдена - зразу зявилися каравани. Байден має вийти й сказати - всьо. свято закінчилось. сказати жорстко.

далі. детеншин центри не мають випускати у країну так швидко. тримати роками. як у тюрмі.

швидко будувати загородження у місцях як дель ріо. памятаєш патрулі на конях? вкладати більше грошей у бордер патруль.

депортації. збільшити процент депортацій.

нарешті продовжувати будувати стіну.

Якась медіа обробка… пост на куйня.
З детеншен центрами обісрався ще Трамп., який дітей у батьків крав.
Дубля два не буде.

Що будуть робити патрулі на кордоні? Ніхто від них і так не ховається.

Для того щоб збільшити процент депортації треба збільшити кількість суддів. Це запропонував Байден. Але два дебіла валік і алік проти цього.

Стіна то куйня яка нікого не стримувала і нп стримує.
Трамп зі стіною обісрався. Хоча може з ним поділились вкраденими на будівництві його кореша. Але то я не знаю.

Про роль армії яка повинна стріляти в людей алік забздів написати.
А так дихав, так дихав :lol:

:lol:

шо и где я манипулирую? я на все данные даю ссылки

а що посилання не можуть бути брехливими?
ось і твої посилання і є дешевою маніпуляцією фактами.саме тому ти злився після перших же моїх уточнень

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія