Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: Підтримка України в Конгресі США під загрозою через внутрішні суперечки

Республіканці у Конгресі погрожують демократам заблокувати виділення допомоги Україні, якщо не буде рішення щодо безпеки американських кордонів.

Джерело: Politico з посиланням на джерела у Конгресі, цитує "Європейська правда"

Деталі: Це означає, що запит президента Джо Байдена на 60 мільярдів доларів для Києва тепер залежить від складної та делікатної боротьби за політику щодо безпеки кордонів.

За даними джерел, шість основних учасників переговорів ведуть суперечку щодо підвищення стандартів для отримання притулку в США, де республіканці вважають, що це є необхідною умовою для надання допомоги Україні, тоді як демократи поки що не погоджуються на це.

За словами особи, ознайомленої з переговорами, ці дискусії в середу були позитивними. Сенатори планують їх продовжити під час канікул на День подяки.

Втім, лідери Сенату кажуть, що попереду ще довгий шлях. Зокрема голова судового комітету Сенату від демократів Дік Дурбін вважає, що учасники дискусії перебувають на "дуже попередній стадії".

Америка країна шоу !
не хвилюйтесь все дадуть

Америка країна шоу !
не хвилюйтесь все дадуть

Будемо надіятися  (tu)

Саме на цю статтю посилається Каленюк. Це я повідомляю, аби тебе зацькували як зрадойоба та порохобта.

Тут пишуть - респи кацапи, Татусь з розуму сходить.

А в мене питання просте - яка проблема демократами підтримати захист південного кордону США? Тут писали що це політичне самогубство Байдена. Чому?

Я наприклад 100% підтримую захист південного кордону. Якщо ще під це й грошей Україні виділять то це взагалі супер

Америка країна шоу !
не хвилюйтесь все дадуть
яке шоу в жопу. Де армія США в Дель Ріа? кулеметні гнізда і розстріл нелегалів? я вас питаю.

Тут пишуть - респи кацапи, Татусь з розуму сходить.

А в мене питання просте - яка проблема демократами підтримати захист південного кордону США? Тут писали що це політичне самогубство Байдена. Чому?

Я наприклад 100% підтримую захист південного кордону. Якщо ще під це й грошей Україні виділять то це взагалі супер

В америці не вистачає рабів  а південна америка дужє гарний інкубатор рабів вони відповідальніші чім раби з африки
швиденько  осімілюються та приживаються бо америка їх мрія
і покі 5-6 мільйонів не набируть кордон не прикриють ось так

яке шоу в жопу. Де армія США в Дель Ріа? кулеметні гнізда і розстріл нелегалів? я вас питаю.

Ой тож накладно набоїкоштують дорого
хай живуть приходять та живуть  вониж не москалі і не негірійці  :lol:

да ладно, легке питання - гроші для України та гроші на паркан для кордону США, що тут сперечатись, грошей то у них багато. :)

Немає жодної халепи  сказали почікати треба почікати і все

В америці не вистачає рабів  а південна америка дужє гарний інкубатор рабів вони відповідальніші чім раби з африки
цілі міста рабів. піди в нью Йорк пару мільонів голоти за годину наштрикаєш. і ті шо вїжджають де гарантія шо вони будуть працювати

цілі міста рабів. піди в нью Йорк пару мільонів голоти за годину наштрикаєш. і ті шо вїжджають де гарантія шо вони будуть працювати

то несвіжі раби  :lol:

то несвіжі раби  :lol:
то їх соціал такими зробив. прибери соціал вони зразу побіжать на поля...

до речі ось оце - рабовласництво... нікуди не дівалося насправді.

то їх соціал такими зробив. прибери соціал вони зразу побіжать на поля...
Бачішь а насправді не бачішь  соціал потрібен він один штовха єкономіку сша :lol:
поміркуй

хуйло вкрав Українців
Меркель вкрала азіатів
Польша вкрала українців
так що рабство цє двигуе єкономіки так було так є і так будє

Бачішь а насправді не бачішь  соціал потрібен він один штовха єкономіку сша :lol:
поміркуй
як саме? створюючи армію нероб? наркотики? кримінал?

економіку сша штовхає єдине - hustle and small business

Я про це давно товчу. Помінялася форма рабовласництва.

Як казав Ґьоте, 'найбільш безнадійний раб це той, хто помилково вважає себе вільним'.

як саме? створюючи армію нероб? наркотики? кримінал?

економіку сша штовхає єдине - hustle and small business

Не будь наівним. Єкономіку сша штовхає потреблятство та друк грошей на це діло
соціальні програми та медичні страховкі  а все інше то  хємєра

хуйло вкрав Українців
Меркель вкрала азіатів
Польша вкрала українців
так що рабство цє двигуе єкономіки так було так є і так будє
хуйня. рабство це закостініння. почитай чому південь програв півночі. бо економіка не потягнула. рабство це відсутність розвитку.

Не будь наівним. Єкономіку сша штовхає потреблятство та друк грошей на це діло
соціальні програми та медичні страховкі  а все інше то  хємєра
всі твої соц ініціативи це Канада і Європа. Шо там сильна економіка по твоєму?

Чому власне такий упор робиться на знищення Першої Поправки та пропаганду через ЗМД. І тутешні муляри пропихують те ж саме.  Бачте, щоби не було ніякої альтернативної інформації, тіко мейнстрім, тіко пропаганда, тіко треш.

Бо рабам мізки треба засрати про їхню нібито свободу кидати папірець в коробку кожні 5 років.

хуйня. рабство це закостініння. почитай чому південь програв півночі. бо економіка не потягнула. рабство це відсутність розвитку.
Ой горє мені  :lol:  в ті часи  америка не друкувала гроші  X(
і не мали можливості грабувати весь світ  ось і воювали  а коли набудували авіаносців тоді  почали сратись в конгрессі :lol:

всі твої соц ініціативи це Канада і Європа. Шо там сильна економіка по твоєму?

божє ну невжє тяжко прочітати. друк грошей. друк грошей  :lol:
я не можу  тут умнічати. я пишу доступною мовою для порозуміння

божє ну невжє тяжко прочітати. друк грошей. друк грошей  :lol:
я не можу  тут умнічати. я пишу доступною мовою для порозуміння
ну то пездуй у Зімбабве... там тобі надрукують...
Zimbabwe's peak month of inflation is estimated at 79.6 billion percent month-on-month, 89.7 sextillion

Zimbabwe's peak month of inflation is estimated at 79.6 billion percent month-on-month, 89.7 sextillion
Олд пояснює про кейнсіанство та неокейнсіанство як двигун економіки.

Ну гарна країна що пороишь там також життя справидливе з ріально єкономікою з реальною без грошей з неба

Що заважає створити програму робочих віз?

Олд пояснює про кейнсіанство та неокейнсіанство як двигун економіки.

Чоловіче поясни чому нізя листя в пенсільваніі викідати на смітник в мішках а потрібно висипати з мішка в один ящик а міщок відвисти і інший ящік

Там буде 98% індусів.
А потрібні мексиканці.

Чоловіче поясни чому нізя листя в пенсільваніі викідати на смітник в мішках а потрібно висипати з мішка в один ящик а міщок відвисти і інший ящік
Закон такий.
Що тут незрозумілого?

Там буде 98% індусів.
А потрібні мексиканці.
для індусів ДАВНО придумали окрему чергу! а через той нещасний кордон пре увесь світ включаючи кацапів...

добрий ранок шановний
відповідь одна  то потрібно тратити гроші Америкі на них а тут ті хто приперся тратимуть гроші на Америку
лоера папери маркі і листи  а цє штовха єкономіку і набиває гроші в кишені лоерам та іншим структурам

Закон такий.
Що тут незрозумілого?

так розкажи мені про нього що не зрозуміло і не спригуй відповідай

добрий ранок шановний
відповідь одна  то потрібно тратити гроші Америкі на них а тут ті хто приперся тратимуть гроші на Америку
лоера папери маркі і листи  а цє штовха єкономіку і набиває гроші в кишені лоерам та іншим структурам

таким чином можна й наркотрафік і шо завгодно виправдати...

таким чином можна й наркотрафік і шо завгодно виправдати...

що і роблять і цє не таємниця  всі помятають кто в афганістані контролював весь трафік
чістого натуральногодорогог о наркотика
а потім бац винайшли фентомін коштує копійкі  і авганській наркотик з маку нікому не потрібен

так розкажи мені про нього що не зрозуміло і не спригуй відповідай
Тримай:Universal Citation: 28 PA Code § 147.72
Current through Register Vol. 53, No. 39, September 30, 2023
Garbage unless disposed through garbage grinders, shall be stored in tight, nonabsorbent, and readily cleanable containers with tight-fitting lids and should be stored in a refrigerated room which is easily cleanable and free of odors. Garbage shall be removed from the premises as frequently as necessary to prevent nuisance and shall be disposed of in a manner consistent with Federal, State and local regulations, codes and

добрий ранок шановний

Під "інші структури" ти маєш на увазі мексиканські картелі? Вони теж рухають економіку?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія