Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

Невже в команді ще немає толкового економіста

В шапіто?  :lol:
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Роблять все щоб як в кацапів гроші можна було заробити тільки в армії?
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

На початку жовтня одразу два соціологічних оптитування виявили токсичний вплив Данила Гетманцева на сприйняття "Слуги народу" та діючої влади. В час, коли перші особи держави все частіше говорять про можливість проведення виборів, асоціація перших осіб держави із головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики стає вкрай невигідною.

Якщо б вибори відбулись завтра
"Вибори - це складна історія. Якщо парламент і уряд розв'яжуть виклики, пов'язані з цими виборами, то їх можна буде проводити", - заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky TG24.

Якби не воєнний стан, то чергові парламентські вибори мали б відбутися в останню неділю жовтня цього року. Президентські – в останню неділю березня 2024 року. Західні партнери все частіше наполягають на проведенні виборів, в той час як країну "лихорадить" від гучних корупційних скандалів, які ажніяк не додають рейтингу діючій владі. Якщо на виборах 2019 року за партію проголосувало 43,9% виборців, то у лютому 2022 року, згідно з опитуванням КМІС, за "Слугу народу" готові були проголосувати лише 16,4% українців. Коли після повномасштабного вторгнення значно зросла підтримка президента Володимира Зеленського, бонуси від цього отримала і правляча партія. Проте низка гучних корупційних скандалів останнього часу значно зменшила підтримку провладної партії і для того, щоб витягнути рейтинг, політсилі президента доведеться оновити свої ряди та позбавитись найбільш токсичних персонажів.
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Невтішні цифри
На початку жовтня компанія Active Group оприлюднила результати онлайн опитування, згідно з яким 68,5% опитаних негативно оцінили діяльність Голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Тобто, дві третини населення не підтримують ініціатив влади, які продукує пан Гетманцев. При цьому 55,6% опитаних заявили, що їхнє ставлення до Гетманцева впливає й на їхню оцінку партії "Слуга народу" у цілому.

А вже на цьому тижні ще одна компанія, "Соціополіс", оприлюднила  дані, згідно з якими діяльність Гетманцева найбільш негативно впливає на ставлення населення України до діючої влади і особисто до президента України Володимира Зеленського.

За даними дослідження, 36,4% респондентів вважають, що Данило Гетманцев зменшує рейтинг влади. На другому місці після Гетманцева зі значним відривом іде прем’єр-міністр Денис Шмигаль із "негативним впливом" 13,6%.

При цьому, 31,7% респондентів вважають, що саме Данило Гетманцев має найбільший вплив на управління економікою України. А 43,9% вважають, що саме він на сьогодні має найбільший реальний вплив на управління податковою і митною сферами України. Показово, що навіть прем’єр Шмигаль тут на другому місці із значно меншим відсотком 25,1%.

Окрім того, серед представників влади, що впливають на економічний блок, антирейтинг Данила Гетманцева виявився найбільшим – -28,8%, за ним слідують керівники держорганів, діяльність яких курує Гетманцев – в.о. голови Державної митної служби Сергій Звягінцев з антирейтингом -17,3% та в.о. голови Державної податкової служби Тетяна Кірієнко (-12,6%)
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Дмитро Олексієнко, віцепрезидент ICC Ukraine (Український національний комітет Міжнародної торгової палати), і до появи цього соцопитування зазначав, що Данило Гетманцев "мінусує" рейтинг президента.

"Антирейтинг Данила Гетьманцева у майже 30% пояснюється дуже просто. Українці – це європейська волелюбна нація, для якої свобода виражається насамперед у повазі до приватної власності та, зокрема, бізнесу. Середній клас, ФОПи – для них дуже важливо, щоб їхній бізнес ніхто не забирав. А політика Гетманцева – це політика максимальної неповаги до приватної власності. Це видно на прикладі блокувань податкових накладних. Будь-який чесний бізнес може бути заблокований просто і без пояснення причин. Це презумпція винуватості – тобто не податкова повинна доводити, що ти не правий, а людина має доводити податковій, що не винна.
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Що дивує опитаних УНІАН експертів — це чому Гетманцев при своєму очевидному негативному впливі на рейтинг президента досі при посаді та користується впливом у Офісі президента.   

"Президент не може не розуміти, що він несе репутаційні ризики через діяльність Гетманцева. Зеленський або не сповна розуму, або і в темі, і в долі. Два варіанти. Або він не розуміє, що робить — але тоді не зрозуміло, що він робить на посаді президента, Нащо він тримає на посаді таку людину, причетну до корупційних скандалів, яка робить явно диверсійні дії?", — розмірковує Сергій Доротич.

За його словами, тільки так можна пояснити таке особливе ставлення до Данила Гетманцева. 

"За твердженням самих депутатів, переважну їх більшість до Офісу президента на поріг не пускають, а Гетманцев заходить безпосередньо і напряму до Зеленського. При цьому, нагадаю, Гетманцев був три скликання помічником зрадника Сівковича, а зараз приймає такі закони, які вбивають підприємництво. Але якщо президент не звільняє Гетманцева, не забороняє йому це робити, то виникає питання: може це все сплановані дії, спрямовані на грабунок держави? А ми просто зараз спостерігаємо прекрасну гру актора", — https://www.УНІАН/special/ekonomichniy-getmanat-yak-politika-danila-getmanceva-nishchit-reyting-vladi-12421647.html
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

"Гетманцев - податковий диверсант": журналісти розповіли, як нардеп вбиває український бізнес
https://www.УНІАН/economics/finance/getmancev-podatkoviy-diversant-zhurnalisti-rozpovili-yak-nardep-vbivaye-ukrajinskiy-biznes-12076917.html


Податковий комітет ВР на чолі з Данилом Гетманцевим влаштував небувалий тиск на бізнес. В результаті контролюючі органи займаються здирництвом, що неминуче призведе до банкрутства тисяч українських підприємств.

В розслідуванні програми "Гроші" розповідається, як податківці заходилися вичавлювати із легального бізнесу ледь не останні копійки. Просто не приймати податкові накладні, аби тримати підприємців "на гачку" - та вимагати хабарі за "спокійне життя". Постраждалі та фахівці навіть звинуватили конкретного "ініціатора" - Данила Гетманцева, який очолює комітет Ради з питань податкової політики. Він раніше запевняв, що "обдирання" підприємців до нитки уже в минулому, але вчинив точно навпаки.

Журналісти розкрили суть схеми.

"Скажімо, завод імпортує необхідну для виробництва сировину. Має одразу заплатити 20 відсотків ПДВ авансом. Для будь-якого підприємства - це шалені кошти. Коли ж він продає вам готовий товар - ви теж сплачуєте державі 20% ПДВ. Далі вона, в теорії, ці гроші виробнику повинна повернути. Однак податківці "правдами і неправдами" просто не приймають документи, аби якомога довше затримати виплати", - сказано у розслідуванні.

Журналісти зазначають, що це нагадує не просто "бюрократичну тяганину", а сплановану "корупційну операцію". І вдарила вона аж ніяк не по "жалюгідним" кільком відсоткам фірм, як переконував Гетьмацев, а по левовій частці. Описана схема "підкосила" багато бізнесів.

Експерти стверджують, що в результаті економіку "знекровили" на колосальні суми. Вони звинувачують у схемі саме Данила Гетьманцева. За словами аналітиків, виходить що на папері податків збирається більше, та позитив тут - тільки на перший погляд.  Це не лише "добиває" і без того нужденний через війну бізнес, але й може дозволяти декому добряче "нагріти руки".

Журналісти стверджують, що розголос ЗМІ та публічне обурення бізнесу, можливо, таки змусили Гетманцева принаймні задуматись: почав виправдовуватися - мовляв, обігові кошти таки починають повертати. Останнім часом 13,6 мільярдів уже відшкодували. Обіцяє, що невдовзі буде ще 9,4 мільярди. Для порівняння - навесні показники були взагалі "на нулі". Та навіть ці суми менші від минулорічних, навіть попри високу інфляцію. 5 грудня на нараді щодо пропозиції взагалі зупинити блокування податкових накладних Гетманцев навідріз відмовився скасовувати схему із "корупційним душком".

Відтак підприємці та експерти заявляють, що остаточно "прикрити" схему та врятувати понад половину бізнесів від банкрутства можна лише шляхом відсторонення Гетманцева від будь-якого впливу на податкову та митну сферу. А вже потім потрібно буде чітко врегулювати права податкової, щоб більше ніхто не зміг "у ручному режимі" вирішувати - кому і за який "чорний прайс" збагачуватися, а кому розоритися. Що в результаті може розорити всю економіку країни.


   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

"Скажімо, завод імпортує необхідну для виробництва сировину. Має одразу заплатити 20 відсотків ПДВ авансом. Для будь-якого підприємства - це шалені кошти. Коли ж він продає вам готовий товар - ви теж сплачуєте державі 20% ПДВ. Далі вона, в теорії, ці гроші виробнику повинна повернути. Однак податківці "правдами і неправдами" просто не приймають документи, аби якомога довше затримати виплати", - сказано у розслідуванні.(с)

якось текст по-дєбльному написан (с)

повертають пдв при експорті
при импорті сплачений при розмитненні пдв зараховують до податкового кредиту по даті подання митної декларації
якщо в цей місяць не було податкового зобов'язання, то виникає від'ємний пдв
його, канеш, можна спробувати повернути грошима
но чревато
легше перенести на наступні періоди у складі податкового кредиту

   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

А потім то відємне ПДВ блокують реєстрацію з надуманими причинами  ще й козлота з дфс з пафосом заявляє - ви ж не заплатили жодної живої гривні - тобтота ж схема тільки під іншим кутом
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

А потім то відємне ПДВ блокують реєстрацію з надуманими причинами  ще й козлота з дфс з пафосом заявляє - ви ж не заплатили жодної живої гривні - тобтота ж схема тільки під іншим кутом
Ненене
При імпорті ПДВ платиться перед поданням митної декларації на розтаможку.  Самими чистими грошима. І не якомусь там постачальнику, а прямісінько в бюджет.
Податкові накладні блокують тому, хто їх виписує. Продавцю, тобто. Але, навіть якщо вам заблокували вашу податкову, від податкового зобов'язання по цій накладній вас ніхто не звільняє. У декларації ви його все одно показуєте. І ваш від'ємний ПДВ теж грає в цій самій декларації.
Хоча може виникнути ситуація, коли на один і той самий товар податкове зобов'язання по ПДВ виникає двічі: при розтаможці на ввезенні та при постачанні цього ж товару на митній території країни. Але на сплачений вхідний імпортний ПДВ для податкового кредиту служить  митна декларація. Оформлена по всім правилам, з усіма штампами, печатками, підписами.
Якось так
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

На початку жовтня одразу два соціологічних оптитування виявили токсичний вплив Данила Гетманцева на сприйняття "Слуги народу" та діючої влади. В час, коли перші особи держави все частіше говорять про можливість проведення виборів, асоціація перших осіб держави із головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики стає вкрай невигідною.

Якщо б вибори відбулись завтра
"Вибори - це складна історія. Якщо парламент і уряд розв'яжуть виклики, пов'язані з цими виборами, то їх можна буде проводити", - заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky TG24.

Якби не воєнний стан, то чергові парламентські вибори мали б відбутися в останню неділю жовтня цього року. Президентські – в останню неділю березня 2024 року. Західні партнери все частіше наполягають на проведенні виборів, в той час як країну "лихорадить" від гучних корупційних скандалів, які ажніяк не додають рейтингу діючій владі. Якщо на виборах 2019 року за партію проголосувало 43,9% виборців, то у лютому 2022 року, згідно з опитуванням КМІС, за "Слугу народу" готові були проголосувати лише 16,4% українців. Коли після повномасштабного вторгнення значно зросла підтримка президента Володимира Зеленського, бонуси від цього отримала і правляча партія. Проте низка гучних корупційних скандалів останнього часу значно зменшила підтримку провладної партії і для того, щоб витягнути рейтинг, політсилі президента доведеться оновити свої ряди та позбавитись найбільш токсичних персонажів.
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

Не виходить в тебе зауральського кацапа камєнний цєток...  Тужся краще або бутилку бери товщу...  :fuck:

Хто про шо, а кацап про жопобіль  :facepalm:  це генетика.
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

чому Гетманцев при своєму очевидному негативному впливі на рейтинг президента досі при посаді

Теж мені біном Ньютона. Гетьманцев робить все по замовленню ОП. Просто він такий собі громовідвід. Не вірю що він ідейний комуніст, адже дуже багато нерухомості і чорного кешу записує на родичів.

Це шістка Зеленського. Тож всі претензії до блазня.
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні

Теж мені біном Ньютона. Гетьманцев робить все по замовленню ОП. Просто він такий собі громовідвід. Не вірю що він ідейний комуніст, адже дуже багато нерухомості і чорного кешу записує на родичів.

Це шістка Зеленського. Тож всі претензії до блазня.

Це шістка сівковича
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Ненене
При імпорті ПДВ платиться перед поданням митної декларації на розтаможку.  Самими чистими грошима. І не якомусь там постачальнику, а прямісінько в бюджет.
Податкові накладні блокують тому, хто їх виписує. Продавцю, тобто. Але, навіть якщо вам заблокували вашу податкову, від податкового зобов'язання по цій накладній вас ніхто не звільняє. У декларації ви його все одно показуєте. І ваш від'ємний ПДВ теж грає в цій самій декларації.
Хоча може виникнути ситуація, коли на один і той самий товар податкове зобов'язання по ПДВ виникає двічі: при розтаможці на ввезенні та при постачанні цього ж товару на митній території країни. Але на сплачений вхідний імпортний ПДВ для податкового кредиту служить  митна декларація. Оформлена по всім правилам, з усіма штампами, печатками, підписами.
Якось так

ненене
не знаєте ви реалій

навіть якщо у Вас є від'ємний ПДВ сплачений при імпорті - Вас всеодно блокують - заявляючи навіть у суді свою позицію - що ПДВ не сплачений живими грішми, він не враховується в їх коеф D,  тому вони вважають що операція з цим ПДВ ризикова...

а чому ПДВ сплачений в системі ДФС не потрапляє в статистику - ЦЕ ДУЖЕ ЦІКАВЕ ПИТАННЯ
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

Гетманцев катає в асфальт сотні мільярдів гривень, але протестує проти виділення коштів на армію


Голова Комітету ВР з податкової та митної політики Данило Гетманцев виступив проти виділення додаткових коштів для українських військових.

Про це заявив народний депутат Володимир В'ятрович на своїй фейсбук-сторінці, – передає Цензор.

"Одіозний "слуга народу" Гетманцев – той самий, що душить український бізнес податковим зашморгом, а захист української мови називає "фашизмом" – намагався зірвати включення до порядку денного законопроєкту, який передбачає виділення в бюджеті додаткових 50 мільярдів гривень для підвищення виплат військовим, поповнення матеріальних резервів і закупівлю озброєнь. Гетманцеву вистачило нахабства виступити із закликом не підтримувати розгляд цього законопроєкту, бо він, мовляв, "незбалансований" і "популістський"!" – пише нардеп. Він нагадав, що на будівництво й ремонт доріг цьогоріч передбачено 140 мільярдів гривень, а на закупівлю, ремонт, модернізацію озброєнь та техніки збройних сил – лише 28 мільярдів.

"Закатувати астрономічні суми в асфальт в умовах, коли наші військові частини недоукомплектовані людьми та справною технікою, не кажучи вже про сучасне озброєння, Гетманцев вочевидь вважає дуже "збалансованим", – наголосив В’ятрович. Він також подякував 254 депутатам, "які не дослухалися до істерики свого колеги, що втратив зв’язок з реальністю, і проголосували за включення нашого законопроєкту до порядку денного".
https://texty.org.ua/fragments/105696/getmancev-kataye-v-asfalt-sotni-milyardiv-hryven-ale-protestuye-proty-vydilennya-koshtiv-na-armiyu/
   
Гетманцев маніпулює даними щодо блокування податкових накладних — експерти
В останні місяці коефіцієнт блокування податкових накладних залишається на рівні 0,8% від загальної кількості зареєстрованих податкових накладних, заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Водночас із ним не погоджуються експерти, в тому числі члени згаданого комітету, які говорять про значні масштаби та наслідки блокування.

Про це йдеться в матеріалі ПДВ-накладні для агросектору: чи є світло в кінці тунелю?.

Зокрема голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Мар’ян Заблоцький зазначив:

«Коли ми опитуємо підприємців, то чуємо зовсім інше враження щодо реєстрації цих накладних. В останньому дослідженні від «Інфо Сапієнс», 50% опитаних підприємств оцінили рівень корупції у системі реєстрації податкових накладних при сплаті ПДВ як дуже високий».

Згадане опитування також свідчить, що серед топпроблем для розвитку бізнесу 25% голосів очільників компаній віддано за «перешкоди з боку регуляторних та/чи фіскальних органів». На запитання, які державні органи створювали перепони чи допомогли в роботі бізнесу за останній рік, половина опитаних відповіла – ДПС. 66,8% респондентів вказують на потребу проведення податкової реформи.

«Цілком погоджуюся з оцінкою Гетьманцева, що це 0,8% від всього обсягу зареєстрованих накладних, але я зовсім не згодний, що всього лише. Оці 0,8%  призвели до того, що 70% підприємців зіткнулися з проблемою блокування ПДВ-накладних протягом року! Як показало наше опитування, за останні 2 місяці – майже 50% підприємців мали таку ситуацію із блокуванням податкових накладних. За нашими оцінками, заблокованих ресурсів у зупинених податкових накладних – близько 40 млрд грн. Апогей був влітку минулого року – майже 44 млрд грн», – говорить Андрій Длігач, співзасновник Центру економічного відновлення, яким проводилося вищезгадане опитування.
https://kurkul.com/news/33945-getmantsev-manipulyuye-danimi-schodo-blokuvannya-podatkovih-nakladnih--eksperti
   
Re: ГЕТМАНЦЕВ: «криша» ФСБшного бізнесу в Україні
Ser

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11809?aname=published
Про звільнення Гетманцева Данила Олександровича з посади Голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Петиція

Підпишіться про звільнення ката економіки України
   
Українські підприємці звернулись з відкритим листом до президента Володимира Зеленського із проханням негайно усунути Данила Гетманцева з посади секретаря Нацради Відновлення та з податкового комітету Верховної Ради.
https://www.epravda.com.ua/news/2022/05/16/687109/

Гетманцев заявив, що є послідовним прихильником дерегуляції у сфері бізнесу, але "політика держави у сфері публічних фінансів - це завжди компроміс між різними, іноді суперечливими інтересами різних груп суспільства".

Він заявив, що завжди до готовий до діалогу та запросив підписантів звернення на зустріч у Комітеті. "Гарантую, що у них буде можливість донести особисто як свої зауваження, звинувачення так бачення і ідеї", - резюмував він

Я вош кожуха, буде гнида триматися - чекає сівковича з перемогою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія