Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти не рівняй себе і своі можливості з роботягами, які приїхали сюди нещодавно

В роботяг зараз кращі умови ніж в моїй галузі праці станом на 2023. Їх за руки хапають і пройти не дають.

В роботяг зараз кращі умови ніж в моїй галузі праці станом на 2023. Їх за руки хапають і пройти не дають.

І скільки їм платять?

та це зрозуміло.
Приїхав чувак з Теребовлі, з двома малими дітьми, без знання англійської, без грошей, більше того, він ще й має борги «поручителям» (з цим терміном я вперше тут зіткнувся).
Легко!
Він викарабкається, звичайно.
Буде єбошити по 16 год в добу, от і весь рецепт
А потім через рік-два йобнеться головою, або серйозно підірве собі здоровʼя.

«Спроба знайти контрактора щоб щось зробити по хаті, це ходіння по мукам. Більшість навіть не передзвонюють а ті що передзвонять не бажають братись за роботу що менше 10-20 тисяч доларів»

Це свята правда, так дійсно є
Проблема в тому, як чуваку з Монастириська, який не знає мови, має борги в Україні,має  двох малолітніх дітей, і вже має борги в США, заробити, щоб перекрити ту всю фігню?
Ні, він звичайно заробить і все віддасть…
З часом)

І скільки їм платять?

Як я написав - крановщик в порту Лос Анжелеса за 300 тисяч. Краще ніж переважна більшість кваліфікованих Data Scientists.

Кухню переробити - місяць праці для двох людей один з яких без досвіду - 30 тисяч праця. Краще ніж full stack developer.

А потім через рік-два йобнеться головою, або серйозно підірве собі здоровʼя.
ні, не через рік-два.
Через 10-15 років. І не йобнеться головою, а просто впаде і помре.
Інфаркт, або інсульт

Спробуй найняти контрактора що знає що робить і працюватиме менше ніж за 300-400 долларів в день. Багато для себе відкриєш та взнаєш скільки коштує людська праця.
А ще щоб мати такий жирний рейт, треба мати ліцензію.
А щоб отримати ліцензіїю треба мінімум два роки чекати в Канаді зараз.
А ще для електрика треба напрацювати мінімум 10 тис годин щоб отримати ліцензію, а це приблизно пʼять років відпрацювати помічником у електрика з ліцензією, тобто фактично безплатно якщо повезе.

Кухню переробити - місяць праці для двох людей один з яких без досвіду - 30 тисяч праця. Краще ніж full stack developer.
тому ми кухню не переробляєм, хоча нам в нашому скромному житлі це коштувало б в кілька разів дешевше)
Але то зовсім не значить, що роботяга, який приїхав з Коломиї, заробляє на одній кухні такі гроші)

А ще для електрика треба напрацювати мінімум 10 тис годин щоб отримати ліцензію, а це приблизно пʼять років відпрацювати помічником у електрика з ліцензією, тобто фактично безплатно якщо повезе
Аналітика як завжди.

На мене вже працювали українці які переїхали після війни. Хочуть 150-250 за день (будівельні роботи). Кімната в місяць коштує 800. Зараз працюють 6-7 днів на тиждень, демпінгують.

ні, не через рік-два.
Через 10-15 років. І не йобнеться головою, а просто впаде і помре.
Інфаркт, або інсульт
Та це якщо ти мав міцне здоровʼя і стійку психіку. Більшість не витримає і пʼять років такої потогонки.

Як я написав - крановщик в порту Лос Анжелеса за 300 тисяч.

Что такое профсоюз в порту Лос-Анджелеса и как туда попасть, ты нам не расскажешь?

Аналітика як завжди.

На мене вже працювали українці які переїхали після війни. Хочуть 150-250 за день (будівельні роботи). Кімната в місяць коштує 800. Зараз працюють 6-7 днів на тиждень, демпінгують.
Фактично це працювати на унітаз без сну і вихідних.
Потім здоровʼя кончиться і доведеться приєднатися до бомжів.

Фактично це працювати на унітаз без сну і вихідних.
Потім здоровʼя кончиться і доведеться приєднатися до бомжів.
Та звичайно на унітаз  :weep: 150*20=3000 в місяць кеш.

Середній бритос до такого бабла не дотягує із зарплатою 36к на рік брутто. Але тобі так не жити ніколи.

Аналітика як завжди.

Жэрдісти? Мабуть з Чернівців.

В мене мама зібралась туди,  знає трохи французької.  Куди їй краще?

Жэрдісти? Мабуть з Чернівців.
Ти не повіриш, на днях гнали авто - з під Чернівців  :facepalm: Звичайно що усі чоловіки які понаїхали мають мутні документи.

По темі гілкі, нехай переїзджають у Калгарі. Син платить десь 1500 CAD, за хату. Підробляти можна єлєментарно, можна знайти щось за 15 Кад на годину, можна взяти домашних тварин - за кота 500, за собаку 700, ось тобі вже половина аренди
Хоча як син говорить - Калгарі гніле містечко, там робити нех, та і вся Канада дуже унила крім Ванкувера

Ти не повіриш, на днях гнали авто - з під Чернівців  :facepalm: Звичайно що усі чоловіки які понаїхали мають мутні документи.

Стрибали багато?

Что такое профсоюз в порту Лос-Анджелеса и как туда попасть, ты нам не расскажешь?

В порт Лос Анжелес/Лонг Біч працює майже 170 тисяч людей. Значно легше отримати роботу ніж в Тесла чи Голдман Сак в відділі штучного інтелекту.

Калгарі гніле містечко, там робити нех, та і вся Канада дуже унила крім Ванкувера
Та ладно. Єдине що трохи ізольоване, а так для спокійного життя - можна тільки заздрити. А Ванконг то дорого для пересічного.

Та ладно. Єдине що трохи ізольоване, а так для спокійного життя - можна тільки заздрити. А Ванконг то дорого для пересічного.

Та унило, спокійно то мабуть добре для старих людей, або товстих дуже. А молодим потрібен двіж

вся Канада дуже унила крім Ванкувера

Канада гарна якщо в тебе є сімʼя та діти. А так я твого сина розумію, це не краще місце для молодих та амбіційних.

В порт Лос Анжелес/Лонг Біч працює майже 170 тисяч людей. Значно легше отримати роботу ніж в Тесла чи Голдман Сак в відділі штучного інтелекту.

Вопрос был не об этом, а о профсоюзе докеров и как туда попасть.

Вопрос был не об этом, а о профсоюзе докеров и как туда попасть.

А без профсоюзу на роботу не беруть?

З таким?

По темі гілкі, нехай переїзджають у Калгарі. Син платить десь 1500 CAD, за хату. Підробляти можна єлєментарно, можна знайти щось за 15 Кад на годину, можна взяти домашних тварин - за кота 500, за собаку 700, ось тобі вже половина аренди
Хоча як син говорить - Калгарі гніле містечко, там робити нех, та і вся Канада дуже унила крім Ванкувера
Та мабуть в тому Калгарі вже місяць як сніг лежить.
В Канаді дешево там де холодно.
В союзі давали північний коефіцієнт і стаж ішов рік за два, а в Канаді всього лише дешево щоб жити в гнилому і холодному кліматі.

вся Канада дуже унила крім Ванкувера
Та мабуть в тому Калгарі вже місяць як сніг лежить.
Аналітик який не може глянути прогноз погоди онлайн  :facepalm:

Не переживайте за біженців у Канаді, в них все буде ок.

Я емігрував двічі, треба мати план, але якщо його нема, то не варто.

Він весь час робив в готельному бізнесу,  перед війною управляв декількома,  звідси і англійський на високому рівні.  Але те все гепнулось з 24.02.
Я перегягнув його до себе в будівництво, але йому на сім'ю ледь вистачає.
Моя була ідея зробити куаед,  ледь встиг змусити його оформити. Зараз вже думаю не зробив чи я халепу.

Він весь час робив в готельному бізнесу,  перед війною управляв декількома,  звідси і англійський на високому рівні.  Але те все гепнулось з 24.02.
Я перегягнув його до себе в будівництво, але йому на сім'ю ледь вистачає.
Моя була ідея зробити куаед,  ледь встиг змусити його оформити. Зараз вже думаю не зробив чи я халепу.
в чому халепа, шо він заплатив курєру 50 баксів за вклейку?

в чому халепа, шо він заплатив курєру 50 баксів за вклейку?

Те що він вже зібрався їхати,  але якщо там так важко як тут пишуть,  то він мені все життя це буде нагадувати.

Те що він вже зібрався їхати,  але якщо там так важко як тут пишуть,  то він мені все життя це буде нагадувати.
має місяць на спробувати

А без профсоюзу на роботу не беруть?

Нет.

Легко, якщо в місяць заробляти 9000 тисяч. Це не такі великі гроші для малого бізнесу.
9 млн непогані гроші.

нехай вертаються, в Україні краще

Обходіть Канаду десятою дорогою. Дякувати будете пізніше.

Ціна на житло це натуральне рабство.
Ви ще Ніхто, ні мови ні професії ні знань як жити, ні конкретної стратегії як жити, ні розуміння суспільства
А ціну за житло треба платити Одразу.

Рабство продовжується навіть коли ви вже вилізли з нульового рівня
Те що ви заробляєте йде на погашення кредиту На Житло і на харчі

Себто ви живете та функціонуєте Для Того
Щоб викупити житло на старість, в кращому випадку передати у спадок
Бо вам воно вже не сильно потрібне
Життєві сили потрачені на придбання житла

Канада справді не дуже цікава для еміграції

2,500/one bedroom and up
В прилеглих до Мілана містечках можна знайти з двома спальнями квартиру за 400 євро. При мінімалці з/п в 800. Населення Італії більше за канадське на 15 млн. Канадці, що за уйопство з вашим житлом?

Такі теми на "українському" форумі - це знущання з українців.

В мене мама зібралась туди,  знає трохи французької.  Куди їй краще?
Краще до Франції.

Nik, який нафіг соціал для українців в Канаді. Вони ж біжанство не одержують, просто ворк перміти по спрощеній системі.

Бурлі, якщо їм всеодно, на українські школи і гуртки, то 3-4 години в будь-яку сторону від Торонто і буде і нормальне житло і робота на перший час. А якщо не всеодно, то що вони роблять в Бурлінгтоні, а не в Етобіко?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія