Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

як вижити біженцям в Канаді

Приїхали 6 родичів жінки, не від бомбардувань тікали, а так скажімо в пошуках кращого майбутнього. Мін зарплата CAD17, ну може 25 без знання нормальної англійської. Рента житла CAD3100 на місяць. Food bank (shit as it is) once in 3 weeks - безкоштовні харчі. Чудова сім'я. Я їх утримувати не зможу. Не бачу як вони тут виживуть. Watch 'em fail??

Your thoughts? Ваші думки?

Re: як вижити біженцям в Канаді
nik

сядуть на велфер і в кеш - це на крайній випадок. а так чоловіки кладуть плитку а жінки або тату/манікюр/педікюр або прибирати.

не турбуйся, проживуть. багато знаю таких.

Вік?
Соціальний статус в Україні?
Діти?

3100 за аренду житла?
Жах

Vovchik ти що fucking CRA?

Вік?
Соціальний статус в Україні?
Діти?

Так пише ж "у пошуках кращого майбутнього". Опортуністи з села. Думаю дадуть собі раду.

nik

:laugh:  :facepalm:

3100 за аренду житла?
Жах

Це тут на околицях, подивись на ціни в Торонто.

Це тут на околицях, подивись на ціни в Торонто.

Ціни у вас таки дикі. Купити також якісь захмарні суми.

nik

ціни в Торонто.

2,500/one bedroom and up

Ціни у вас таки дикі. Купити також якісь захмарні суми.

Я купив в 2004, з зарплати і збережень, зараз це неможливо.

Так пише ж "у пошуках кращого майбутнього". Опортуністи з села. Думаю дадуть собі раду.
та дадуть собі раду, звичайно.
Виходу в них не буде, лише давати собі раду.
Будуть ібашити по 12–16год на некваліфікованих або малокваліфікованих роботах.
Через 5 років поїдуть в Мексику на відпочинок. На тиждень. Можливо)

В Торонто медом не намазано. Хай ідуть до меншого містечка, там рент набагато дешевший і робота є на підприємствах. Зараз всі кричать, що робочих рук не вистачає.
І щось 3к забагато навіть для Торонто. Нічого подешевше вони не можуть знайти?
Внизу цієї сторінки є сайт з роботою виключно для новоприбулих з України. Там роботодавці розуміють, що англійська для них проблема. https://www.ontario.ca/page/coming-ontario-ukraine

Та і загалом там багато різної інформації для новоприбулих. Тільки в job start хай не йдуть - марна трата часу.  B-)

Я купив в 2004, з зарплати і збережень, зараз це неможливо.
ми купили у 2017, вже й близько немає тих цін

В Торонто медом не намазано. Хай ідуть до меншого містечка, там рент набагато дешевший і робота є на підприємствах. Зараз всі кричать, що робочих рук не вистачає.
І щось 3к забагато навіть для Торонто. Нічого подешевше вони не можуть знайти?
Внизу цієї сторінки є сайт з роботою виключно для новоприбулих з України. Там роботодавці розуміють, що англійська для них проблема. https://www.ontario.ca/page/coming-ontario-ukraine

Та і загалом там багато різної інформації для новоприбулих. Тільки в job start хай не йдуть - марна трата часу.  B-)

No BS please, that's no help, you know.

та дадуть собі раду, звичайно.
Виходу в них не буде, лише давати собі раду.
Будуть ібашити по 12–16год на некваліфікованих або малокваліфікованих роботах.
Через 5 років поїдуть в Мексику на відпочинок. На тиждень. Можливо)

Все залежить від психологічного настрою. Розберуться з ситуацією на місті, відкриють власний бізнес і будуть жити нічому не маючи нестачі.

Будуть співати сумні пісні, шукати винних, то так і жити будуть.

Ми всі різні і в усіх різна доля.

No BS please, that's no help, you know.

Kingston, Hamilton, Windsor. Barry. Northern Ontario. Там індустрія, субсидії в розвиток ідуть. Робота є. А як є робота, то все інше з часом налагодиться.
Хай запишуться у декілька фудбанків якщо одного не вистачає на їжу і почитають сторінку я навів - там дають якесь тимчасове житло.

Kingston, Hamilton, Windsor. Barry. Northern Ontario. Там індустрія, субсидії в розвиток ідуть. Робота є. А як є робота, то все інше з часом налагодиться.
Хай запишуться у декілька фудбанків якщо одного не вистачає на їжу і почитають сторінку я навів - там дають якесь тимчасове житло.

я про це думав спочатку, але я не можу казати що їм робити. bloody leeches :)

Все залежить від психологічного настрою. Розберуться з ситуацією на місті, відкриють власний бізнес і будуть жити нічому не маючи нестачі.

Будуть співати сумні пісні, шукати винних, то так і жити будуть.

Ми всі різні і в усіх різна доля.
та на здоров’я)
Хіба ж я проти?
Про відкриють власний бізнес - не впевнений.

«і будуть жити нічому не маючи нестачі.»
Скажи мені будь-ласка, виплачуючи 3000 лише за житло, без освіти, без нічого, як можна жити «не маючи нестачі»?
А якщо діти? Школи, гуртки, транспорт?
Я не сумніваюсь в тому, що вони викарабкаються, з часом

Скажи мені будь-ласка, виплачуючи 3000 лише за житло

Легко, якщо в місяць заробляти 9000 тисяч. Це не такі великі гроші для малого бізнесу.

Легко, якщо в місяць заробляти 9000 тисяч. Це не такі великі гроші для малого бізнесу.

I'll ignore the nonsense you post from now on, OK?

Брат туда собрался с тремя детьми, отговаривать? Правда у него английский на уровне носителя.

I'll ignore the nonsense you post from now on, OK?

9000 тисяч менше ніж середня зарплатня в Канаді при двох працюючих. Будь який контрактор з головою та руками на будівництві чи ремонтах заробляє значно більше 5000 тисяч на місяць.

та це зрозуміло.
Приїхав чувак з Теребовлі, з двома малими дітьми, без знання англійської, без грошей, більше того, він ще й має борги «поручителям» (з цим терміном я вперше тут зіткнувся).
Легко!
Він викарабкається, звичайно.
Буде єбошити по 16 год в добу, от і весь рецепт

Бізнес, б***ь, без грошей, весь в боргах, англійська мова на нулю, оплатити житло, купити машину, а бажано дві.
І стаєш бізнесменом)

Буде єбошити по 16 год в добу, от і весь рецепт

А як інакше?

9000 тисяч менше ніж середня зарплатня в Канаді при двох працюючих. Будь який контрактор з головою та руками на будівництві чи ремонтах заробляє значно більше 5000 тисяч на місяць.

Nonsense, це троль.

Бізнес, б***ь, без грошей, весь в боргах, англійська мова на нулю, оплатити житло, купити машину, а бажано дві.
І стаєш бізнесменом)

Мова вивчається, гроші заробляються, знання та розуміння що працює а що не працює прийдуть за рік-два.

Кожен контрактор на будівництві або ремонтах - це малий бізнес.

Мова вивчається, гроші заробляються, знання та розуміння що працює а що не працює прийдуть за рік-два.

Кожен контрактор на будівництві або ремонтах - це малий бізнес.
авжеж)

авжеж)

Спробуй найняти контрактора що знає що робить і працюватиме менше ніж за 300-400 долларів в день. Багато для себе відкриєш та взнаєш скільки коштує людська праця.

Спробуй найняти контрактора що знає що робить і працюватиме менше ніж за 300-400 долларів в день. Багато для себе відкриєш та взнаєш скільки коштує людська праця.

Dobre, you are misleading people, please stop posting misinformation.

я вже для себе тут багато чого відкрив)

А як інакше?
не бути рабом

не бути рабом

Це синонім бути ледарем.

Родичі російськомовні? З чоловіками призовного віку?
Якщо ні, то не цікаво.

Брат туда собрался с тремя детьми, отговаривать? Правда у него английский на уровне носителя.

Я емігрував двічі, треба мати план, але якщо його нема, то не варто.

Це синонім бути ледарем.
в США потрібно вчитись, освіту здобувати, щоб досягнути рівня вище середнього.
Чувак, який украінською добре не володіє, і приїхав з Бучача, буде пахати, невтомно пахати. Щоб оплатити ту всю фігню, і Мерседеса собі купити.
Життя в нього не буде.
Він буде ібошити по 10-14 год в день, і в один чудовий момент помре.
Ти не рівняй себе і своі можливості з роботягами, які приїхали сюди нещодавно

Dobre, you are misleading people, please stop posting misinformation.

Якщо є руки та голова, то твій заробіток обмежується тільки твоїм бажанням працювати - від будівництва до транспорту та всього що посередині. Портові працівники в нас зароблять в середньому по 200 тисяч на рік плюс бенефіти, та ще й страйкувати хочуть.

Спроба знайти контрактора щоб щось зробити по хаті, це ходіння по мукам. Більшість навіть не передзвонюють а ті що передзвонять не бажають братись за роботу що менше 10-20 тисяч доларів.

Якщо сидіти в офісі роками на тій самій роботі і майже тій самій зарплатні, то це інша справа.

Родичі російськомовні? З чоловіками призовного віку?
Якщо ні, то не цікаво.

WTF is wrong with you? Gaza ppl, Jews, gays, just Uks, does it matter??

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія