Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Starship - тестовий політ.

Re: Starship - тестовий політ.

Спробуй в сраку засунути... Може витримає.

в кого що в голові

Вони зроблені з м’яса
Террі Біссон, 1991

Хтось поставив на радіо це...

— Вони зроблені з м’яса.

"М'ясо?"

«М'ясо. Вони зроблені з м'яса».

"М'ясо?"

«У цьому немає жодних сумнівів. Ми вибрали кілька з різних куточків планети, взяли їх на борт наших розвідувальних кораблів, дослідили їх до кінця. Вони цілковито м’ясо».

«Це неможливо. А як щодо радіосигналів? Повідомлень до зірок».

«Вони використовують радіохвилі, щоб розмовляти, але сигнали надходять не від них. Сигнали надходять від машин».

«Тож хто створив машини? Ось з ким ми хочемо зв’язатися».

«Вони зробили машини. Ось що я намагаюся вам сказати. М’ясо створило машини».

«Це смішно. Як м’ясо може зробити машину? Ви просите мене вірити в розумне м’ясо».

«Я не прошу вас, я кажу вам. Ці істоти — єдина розумна раса в секторі, і вони зроблені з м’яса».

«Можливо, вони схожі на Орфолі. Знаєте, вуглецевий інтелект, який проходить стадію м’яса».

«Ні. Вони народжуються м’ясом і вмирають м’ясом. Ми досліджували їх кілька тривалостей життя, що не зайняло надто багато часу. Ви маєте хоч якесь уявлення про тривалість життя м’яса?»

«Пощадіть мене. Гаразд, можливо, вони лише наполовину м’ясо. Знаєте, як Ведділей. М’ясна голова з електронно-плазмовим мозком усередині».

«Ні. Ми думали про це, оскільки вони мають м’ясні голови, як у Ведділей. Але я сказав вам, ми досліджували їх. Вони м’ясні до кінця».

— Немає мозку?

«О, мозок таки є. Просто мозок з м'яса!»

"Отже... що означає думка?"

«Ти не розумієш, чи не так? Мозок думає. М’ясо».

«Мислення про м’ясо! Ви просите мене повірити в мислення про м’ясо!»

«Так, м’ясо, яке думає! М’ясо, яке думає! М’ясо, яке любить. М’ясо, яке мріє. М’ясо — це все! Ви розумієте?»

«Omigod. Тоді ти серйозно. Вони зроблені з м’яса».

«Нарешті, так. Їх справді вважають м’ясом. І вони намагаються зв’язатися з нами майже сто років».

«То що ж має на увазі м’ясо».

«Спочатку він хоче поговорити з нами. Потім, я думаю, він хоче дослідити всесвіт, зв’язатися з іншими розумними людьми, обмінятися ідеями та інформацією. Як зазвичай».

— Ми маємо поговорити з м’ясом?

«Це ідея. Це повідомлення, яке вони надсилають по радіо. «Привіт. Хтось там? Хтось вдома?» Такі речі».

— Отже, вони справді говорять. Вони використовують слова, ідеї, поняття?

"О, так. Тільки вони роблять це з м'ясом".

— Я думав, ти щойно сказав мені, що вони користуються радіо.

Вони роблять, але як ви думаєте, що по радіо? Звучить м’ясо. Ви знаєте, як коли ви плескаєте або хлопаєте м’ясом, воно створює шум? Вони розмовляють, ляскаючи м’ясом одне одному. Вони навіть можуть співати, впорскуючи повітря через м'ясо».

"Omigod. Співаюче м'ясо. Це вже занадто. Тож що ти порадиш?"

— Офіційно чи неофіційно?

«Обидва».

«Офіційно ми зобов’язані зв’язуватися, вітати та реєструвати будь-які розумні раси чи мультиістоти в квадранті без упередження, страху чи прихильності. Неофіційно я раджу стерти записи та забути про це».

— Я сподівався, що ти це скажеш.

"Це здається суворим, але є межа. Ми справді хочемо контактувати з м'ясом?"

«Згоден на сто відсотків. Що тут говорити?» `Привіт, м'ясо. Як поживаєш?' Але чи спрацює це? Зі скількома планетами ми тут маємо справу?»

«Лише одна. Вони можуть подорожувати на інші планети в спеціальних м’ясних контейнерах, але не можуть жити на них. І будучи м’ясом, вони подорожують лише через простір C. Це обмежує їх швидкість світла та робить можливість їх коли-небудь контакт досить слабкий. Насправді нескінченно малий».

«Тож ми просто вдаємо, що у Всесвіті нікого немає вдома».

"Це воно."

— Жорстоко. Але ти сам сказав, хто хоче зустрітися з м’ясом? А ті, хто був на борту наших суден, ті, яких ти досліджував? Ти впевнений, що вони не пам’ятають?

«Їх вважатимуть божевільними, якщо вони це зроблять. Ми зайшли в їхні голови й розчистили їхнє м’ясо так, що ми для них лише мрія».

«Мрія про м’ясо! Як дивно доречно, що ми повинні бути мрією про м’ясо».

«І ми можемо позначити цей сектор як незайнятий».

«Добре. Погоджено, офіційно й неофіційно. Справу закрито. Є ще? Хтось цікавий на тому боці галактики?»

«Так, досить сором’язливий, але милий інтелект скупчення водневого ядра в зірці класу дев’ять у зоні G445. Був у контакті дві галактичні оберти тому, хоче знову бути дружнім».

«Вони завжди приходять».

«А чому б і ні? Уявіть, яким нестерпним, яким невимовно холодним був би Всесвіт, якби хтось був зовсім один»

SpaceX Starship: повний розбір другого випробування від Alpha Centauri

https://en.wikipedia.org/wiki/Saturn_V
"The Saturn V was primarily constructed of aluminum. It was also made of titanium, polyurethane, cork and asbestos. Blueprints and other Saturn V plans are available on microfilm at the Marshall Space Flight Center[56]"
Кловн, Фон Браун не робив несучих баків.

не виключено ...
Так і вірогідність зустріти Айнштайна/динозавра на вулиці 50%.
Або зустрінеш, або ні...

відібрати космічну першість в срср.
Яку першість?

Яку першість?
Дитино, Супутник та собачки з гагаріним дуже болісно вдарили по американському самолюбству.
Саме тому Кеннеді запустив на форсажі програму Аполло за шалені гроші і назавжди відібрав в совєтів першість у космосі.

Де тебе виховували?
Кловн

Так і вірогідність зустріти Айнштайна/динозавра на вулиці 50%.
Або зустрінеш, або ні...

Ні, нульова

Теоретично, Марс ми можемо витягти, то на найближчі 500 років... Я того не побачу...

Навіть інші планети та супутники системи - поки що безперспективні... Марс то просто перший експер. майданчик... І - останій..

Друге питання - мета незрозуміла... Врелюгувати відносини у цьому мурашнику на 8 ярдів мурах хоча б змогу знайти, ну Марс то Марс. І все, більш нічого нема... Чотири планети "земної групи", мінус Меркурій, на 99% мінус Венера, але варіанти є, ну ось в Марс ми й вчепились... Далі немає нічого... Пісець кошенятам...

Ні, нульова
Я не про себе, я про блондинку...

Супутник та собачки з гагаріним дуже болісно вдарили по американському самолюбству.
Це так, бо американці запускали в космос мавп, а савєти- живу людину.

Теоретично, Марс ми можемо витягти, то на найближчі 500 років... Я того не побачу...

Навіть інші планети та супутники системи - поки що безперспективні... Марс то просто перший експер. майданчик... І - останій..

Друге питання - мета незрозуміла... Врелюгувати відносини у цьому мурашнику на 8 ярдів мурах хоча б змогу знайти, ну Марс то Марс. І все, більш нічого нема... Чотири планети "земної групи", мінус Меркурій, на 99% мінус Венера, але варіанти є, ну ось в Марс ми й вчепились... Далі немає нічого... Пісець кошенятам...

Є Титан, Ганімед та Європа. Вони набагато перспективніші Марсу.

Перспективніші... Але на Європі радіація така, що навіть автоматичні станції давно не витримають.

Подумалось що людство може подорожувати зі швідкістю світла хоч сьогодні і облаштуватися на на будь яких небесних тілах, якщо перейде в цифру залишивши тіло позаду. Це мабуть що єдиний шлях розвитку - оцифрування людини.

Я не про себе, я про блондинку...

Швидкість відносна. Якщо, наприклад, навчитись вводити людей в стан анабіозу так щоб вони в цьому стані могли знаходитись сотні - тисячі років без суттєвих змін, то можна сказати що для цієї лідини і швидкість світла змінилась

мета як на мене дуже проста, у випадку тотальної трагедії мати запасний острів. от наприклад завтра вчені відкриють комету / метеорит яка летить на землю і зіткнеться через 50 років так що Земля не залишиться або нічого не виживе. І людство буде як той алкаш чи наркоман, який зрозyмів що все втратив і часу вже нема. Замість будувати колонію коли це вже можливо людство просирає гроші на уродські режими з войнами голодами деградацією науки і так далі. Тут є дві причини чому треба дуже спішити, тому що завтра в якому відкриють комету вбивцю може наступити в любий день, в той час як можливість збудувати колонію на іншому острові може зупинитися кожного дня.

от наприклад як би я не любив маска після його висловлювань по україні, але якщо він зникне зараз, то це на мінімум років 30 закриє вікно можливостей по марсу, і не відомо чи воно відкриється в світлі куди світ летить, достатньo мабуть декілька поколінь варварства щоб відкинути людтсво від тих же айфонів на хз скільки часу, як всі ті імперії минулого

Швидкість відносна. Якщо, наприклад, навчитись вводити людей в стан анабіозу так щоб вони в цьому стані могли знаходитись сотні - тисячі років без суттєвих змін, то можна сказати що для цієї лідини і швидкість світла змінилась
Ти мислиш з позицій амеби.
Якщо у Всесвіті є розум, а він безумовно є, бо ми найкращий приклад його існування, то він оперує на інших фізичних принципах, йому не потрібно переміщувати фізичне тіло кудись.

HSM

NASA обрало Blue Origin для запуску місії на Марс

8-:
вони ж купу бабла на власну SLS вбухали для цього, яка в принципі, на відміну від Blue Origin, вже літає

в них на зараз є хоча б орбітальні польоти?

пс. чому не роскоцмас?

Вони були добавлені НАСА до Space X щоб не тримати всій яйці в одній коробці.

Та за ними стоїть чи локхід мартін, чи боїнг, чи обидва. Я вже не памʼятаю деталі.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 20:18:35 від Dobre

Креативлять  :)

Agh

Креативлять  :)
https://twitter.com/view/status/1730344762803212376
Рекламщики бойкот об'явили, тож мусять самі викручуватись :)

DBA

8-:
вони ж купу бабла на власну SLS вбухали для цього, яка в принципі, на відміну від Blue Origin, вже літає

недовольны работой SpaceX, пытаются искать альтернативу мабудь

NASA documentation states that SpaceX has made limited progress maturing the technologies needed to support this aspect of its plan.

The Artemis 3 mission, which is now tentatively scheduled to fly in December 2025, may have to wait until at least 2027.
Based on interviews with NASA and industry officials and reviewing documentation, the GAO reported it found a significant amount of pending technical work on the human landing system or HLS

Рекламщики бойкот об'явили, тож мусять самі викручуватись :)
Є таке, і по розстріляних кібуцах з Нетаньягою бос змушений тепер мотатись, і рекламщиків матом публічно крити - важко з його шизою і баблом співіснувати зі світом.

NASA documentation states that SpaceX has made limited progress
Навряд хтось швидше за SX здатний щось реальне зробити. NASA їм може тільки заздрити.

Розпочато підготовку до випробувального польоту №3.
Передріздвяний виїзд Ship 28 до Starbase.
Бустер 10 в очікуванні.

Ship 28 встановлено на суборбітальну платформу для випробувань.
Оголошені регулярні перекриття автотраси Starfactory - Starbase від завтра до середи натякають на можливість доставки на стартовий комплекс і носія Booster 10.

Останнє редагування: 15 грудня 2023 21:49:10 від Euro

Ship 28 встановлено на суборбітальну платформу для випробувань.
Оголошені регулярні перекриття автотраси Starfactory - Starbase від завтра до середи натякають на можливість доставки на стартовий комплекс і носія Booster 10.
Похріну на Старшіп та на всіх маскодрочерів разом із тобою.

Досвід совіцької Н-1 маска нічому не вчить.
Воно, це одоробало, не літатиме. Аварійність постійно буде високою. Тому це радше демонстратор технологій. Наробки при створенні якого може десь і колись використають.
Практичне ж застосування, як на мене, дуже сумнівне.
Головна проблема цієї штуки руйнівні резонанси та захмарна складність конструкції.
Резонанси у двигунах, групах двигунів, трубопроводів і всієї збірки і ракети в цілому.
Не думаю, що їх, ці резонанси, можна прорахувати на різних режимах роботи, швидкостях, навантаженнях і т.д.
Вилазитиме неочікувано то тут, то там. Без попередження.
Складність конструкції. 32 двигуни. Там просто пекельно складна система живлення, ускладнена додатково величезною кількістю додаткового обладнання для виведення з роботи двигуніа парами чи блоками. А ще компенсації неоднорідностей по тязі і ще бозна що.
Все те, об що розбили лоба в Н-1.
Хоча, як вже так хочеться закинути того старшипа в космос, є просте і перевірене рішення: блок ракет. Тих же вилизаних Фалконів/Хеві. Скласти до купи 4-5-7. Після відпрацювання розділяються і сідають штатно.
Або робити великі двигуни. Як свого часу у Сатурні.

Як кацапському агенту Маску зробити Сатурн?
Для цього мозок потрібен.

Наробки при створенні якого може десь і колись використають.
"Здесь и сейчас",  тільки так. З цього ланцюжку загубиться однин маленький папірець і все це кане в небуття. С часом змінятьсі і технологіїї, і погляд на сам принцип будування такого.

Досвід совіцької Н-1 маска нічому не вчить.
Воно, це одоробало, не літатиме. Аварійність постійно буде високою. Тому це радше демонстратор технологій. Наробки при створенні якого може десь і колись використають.
Практичне ж застосування, як на мене, дуже сумнівне.
Головна проблема цієї штуки руйнівні резонанси та захмарна складність конструкції.
Резонанси у двигунах, групах двигунів, трубопроводів і всієї збірки і ракети в цілому.
Не думаю, що їх, ці резонанси, можна прорахувати на різних режимах роботи, швидкостях, навантаженнях і т.д.
Вилазитиме неочікувано то тут, то там. Без попередження.
Складність конструкції. 32 двигуни. Там просто пекельно складна система живлення, ускладнена додатково величезною кількістю додаткового обладнання для виведення з роботи двигуніа парами чи блоками. А ще компенсації неоднорідностей по тязі і ще бозна що.
Все те, об що розбили лоба в Н-1.
Хоча, як вже так хочеться закинути того старшипа в космос, є просте і перевірене рішення: блок ракет. Тих же вилизаних Фалконів/Хеві. Скласти до купи 4-5-7. Після відпрацювання розділяються і сідають штатно.
Совєти робили ракети заради демонстрації досягнень свого політичного режиму - і все. SX створює космічний бізнес майбутнього заради заробляння трильйонів доларів - це фундаментальна відмінність.
Н-1 не мала жодних шансів через технологічну неспроможність совка зробити такого гіганта реальністю і брак фінансів, що викидалися просто на вітер.
Starship & Super Heavy з потужним приватним джерелом фінансування, напевно з найкращою у світі командою фахівців-ентузіастів, максимальним доступом до усіх сучасних технологій і ітераційною методою проектування лише за кілька років від двадцятиметрового стрибка Стархоппера вийшли сьогодні на третю спробу орбітального запуску найбільшої в історії системи, яка цього разу прогнозується нарешті максимально успішною.
Двигуни модернізуються. На Бустері 9 стояли вже набагато надійніші Раптори 2. До розділення всі 33 відпрацювали без збоїв. Ще Бустер отримав Хот стейдж.
Starship також швидко модернізується. Ще 3 штуки включно з Ship 28 будуть версії 1, а далі піде версія 2.
Щодо пакетів Фалконів - без жодних сумнівів команда SX доклала багато зусиль, аби проаналізувати купу версій. Мало великих двигунів чи багато менших - є плюси/мінуси в обох випадках. Але очевидним плюсом великої кількості є на порядок менша критична небезпека у випадку відмови одного-двох чи навіть більше двигунів. А надійність вони відпрацюють.

1:50:28 Spin Prime Ship 28 відбувся 16.12.2023
Booster 10 щойно доставлений на Starbase і наразі готується до встановлення на OLM.

Теж років з 500+... Точно не для мене...

Але, я ставив тут посилання на діалоги - логічно, що першої людини (як і першої риби) - ніколи не існувало...

Так само ми не зможемо визначити останньої, бо не буде кому визначати... Але...

Припустимо, є "перша людина" - вона ж не зненацька (контраступу, пробачте) з"явилась... В неї були батьки... Будь яка наука нам впевнено твердить, що її батьки теж були людьми... І де тоді перша?

Отож... Антропологія - цікава наука, я не спец, але цікава...  8-) 

Похріну на Старшіп та на всіх маскодрочерів разом із тобою.
Дрочерам на маскодрочерів: по-перше ви помиляєтеся адресою, по-друге, тема не про пришибленого босса SX, а про тестові випробування Starship & Super Heavy.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія