Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

то що ти дебіл, "хімік та біолог"


2 Костя.

Облиш його. Це не має ніякого сенсу.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

помажте ебало зеленкою. Вам стане легше.
мені і так неважко, орк
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

мені і так неважко, орк
та всеж помажте. Не для себе, за для здоровья ототуючіх вас.

Останнє редагування: 23 червня 2021 23:49:19 від beggy
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

2 Костя.

Облиш його. Це не має ніякого сенсу.
я його місяцями обходжу, бо чіпати це гівно огидно. Але він написав шкідливі для людей речі, довелось спростовувати
   
Показати зображення...

Актуалізував картинку трохи:

   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Актуалізував картинку трохи:

Показати зображення...
от ще один дебіл, злітаються
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Тількі ви один, прихильники певної політсили, сідіте на місцсці.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Укололась первой дозой Короновака.
Планово.
Во вторник муж записал нас обоих у семейного врача, сразу предложили на ближайший четверг (то есть сегодня).
Вчера семейная врачица перезвонила, подтвердила вакцинацию.
сегодня укололи.
перед прививкой заполняется анкета (информированное согласие), меряют температуру, давление и сатурацию.
Вторая доза через 4 недели, должны позвонить и напомнить.

Один день не плавать и не ходить в баню. душ можно.

Пока все норм. Тьфу-тьфу-тьфу)
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Підете до душа, всіж пластирем плече заклійте в місци уколу
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Підете до душа, всіж пластирем плече заклійте в місци уколу

Да, спасибо за совет.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Да, спасибо за совет.
это все херня, я даже не могу найти место укола.  но сутки после него было гриппозное состояние. на следующий день часам к 12 дня все как рукой сняло
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

будь яка вакцина від будь якої хвороби взагалі ніколи ніде нікого ніяк не захищає від зараження

вы соображаете, что есть огромная разница между вашим утверждением и тем фактом, что в странах с модерной и файцером (и даже астразенекой) случаи идут вниз, а с кит.вакциной - вверх?
или для вас все равно, сколько живы, сколько умерли, лишь бы уколоться?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Дирка і червонясте навколо було за обидви рази. Жодного прояву в перший раз, та легенькій,  як ви це звете, "гріпозний стан" на другій раз.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Але, то ковішилд.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

вы соображаете, что есть огромная разница между вашим утверждением и тем фактом, что в странах с модерной и файцером (и даже астразенекой) случаи идут вниз, а с кит.вакциной - вверх?
или для вас все равно, сколько живы, сколько умерли, лишь бы уколоться?

Именно так.
Я ж не министр, кот отвечает за страну.
Мне коронавак даст как минимум облегчение течения.
Чем плохо?
Через полгода уколюсь файзером.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

это все херня, я даже не могу найти место укола.  но сутки после него было гриппозное состояние. на следующий день часам к 12 дня все как рукой сняло

Ну, от душа я бы не отказалась)
А заклеить можно, невелик труд.)
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Именно так.
Я ж не министр, кот отвечает за страну.
Мне коронавак даст как минимум облегчение течения.
Чем плохо?
Через полгода уколюсь файзером.

Вот-вот.
Меня устраивает вариант, что мне хотя бы течение возможной болезни облегчит.
Да, я хотела бы для всех гарантированную защиту.
Но в реальности живем, увы.

Я довольно долго считала, что раз переболела - у меня иммунитет.
А сейчас как-то напряжно стало.
Не хочу тяжело болеть еще раз.

Останнє редагування: 24 червня 2021 19:47:05 від Astonished
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

вы соображаете, что есть огромная разница между вашим утверждением и тем фактом, что в странах с модерной и файцером (и даже астразенекой) случаи идут вниз, а с кит.вакциной - вверх?
или для вас все равно, сколько живы, сколько умерли, лишь бы уколоться?
ви знайомі, хоча б поверхнево, що означає слово зараження?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

В Роструде объяснили, за что по закону предусмотрена возможность отстранения работника от выполнения трудовых обязанностей.
Один из таких случаев — нарушение положений Федерального закона № 157-ФЗ «Об иммунопрофилактике инфекционных болезней» - отсутствие профилактических прививок влечёт отказ в приёме на работу или отстранение граждан от работ

А в Україні такий закон є?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

В Роструде объяснили, за что по закону предусмотрена возможность отстранения работника от выполнения трудовых обязанностей.
Один из таких случаев — нарушение положений Федерального закона № 157-ФЗ «Об иммунопрофилактике инфекционных болезней» - отсутствие профилактических прививок влечёт отказ в приёме на работу или отстранение граждан от работ

А в Україні такий закон є?
в Україні немає «фєдєральних» законів
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Ширнули другою. Ніби все добре, тільки знову рука трохи болить)
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

У хелсі тепер видно обидві прививки

   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Дівчатка, чомусь, на роботі, сільнише страждають від пфайзера. Друга доза. Болить рука та озноб.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Дівчатка, чомусь, на роботі, сільнише страждають від пфайзера. Друга доза. Болить рука та озноб.
Первая доза? У жены то же самое было, болела рука 3 дня и озноб первый вечер. Вторая доза - похъ. У меня обе - похъ, только боль в руке начиная с ночи и второй день.
А, пардон, прочитал, что вторая. Нет, у супруги как раз с первой маленькие траблы были.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?



 (tu)
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

вы соображаете, что есть огромная разница между вашим утверждением и тем фактом, что в странах с модерной и файцером (и даже астразенекой) случаи идут вниз, а с кит.вакциной - вверх?
или для вас все равно, сколько живы, сколько умерли, лишь бы уколоться?
Не писди, педдроте.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Первая доза? У жены то же самое было, болела рука 3 дня и озноб первый вечер. Вторая доза - похъ. У меня обе - похъ, только боль в руке начиная с ночи и второй день.
А, пардон, прочитал, что вторая. Нет, у супруги как раз с первой маленькие траблы были.
я сам ковішилднутий. В мене проблеми, нескладні, були саме з другою шіркою. Пфайзер, то зовсім іньший прінціп. А ото тут, майже те саме, друга важча.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Військо майже все шіряли виключно ковішилдом. Перша - індейська, друга, як повезе, мені, здаеться досталася корейська ковішилдятина.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Из плюсов я так понимаю - это что она на основе старой технлогии т.е. просто куски вируса, а не РНК вакцина
Из минусов эффективность спорная - данные сильно прыгают по странам от 50% до 70% и нету данных о побочках\смертях

Кто что думает?
після "дельта-хвилі" зможу відповісти на ваше питання  :-)o
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Читатели "Страны" подтверждают информацию, о которой мы рассказывала вчера: в страны Евросоюза не пускают украинцев, привитых индийской вакциной "Ковишилд".

Причем даже если этот препарат использовали только при первой дозе, а вторую кололи уже "АстраЗенекой", признанной в ЕС.

Украинские власти постоянно маркируют "Ковишилд" как "Астразенеку", и даже сейчас это название используется на главном государственном сайте по вакцинации.

Однако с оксфордской вакциной в Европу пускают, а с ее индийским аналогом - нет. Первыми тревогу забили в Индии, чьих жителей начали разворачивать на границах ЕС.

Теперь очередь дошла до украинцев, многие из которых стали жертвами путаницы в названиях препаратов - и запустили эту неразбериху именно власти.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Читатели "Страны" подтверждают информацию, о которой мы рассказывала вчера: в страны Евросоюза не пускают украинцев, привитых индийской вакциной "Ковишилд".

Причем даже если этот препарат использовали только при первой дозе, а вторую кололи уже "АстраЗенекой", признанной в ЕС.

Украинские власти постоянно маркируют "Ковишилд" как "Астразенеку", и даже сейчас это название используется на главном государственном сайте по вакцинации.

Однако с оксфордской вакциной в Европу пускают, а с ее индийским аналогом - нет. Первыми тревогу забили в Индии, чьих жителей начали разворачивать на границах ЕС.

Теперь очередь дошла до украинцев, многие из которых стали жертвами путаницы в названиях препаратов - и запустили эту неразбериху именно власти.
Індуси "порішають"  :-)o

   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

в мене технічне питання по вакцінації і ДІЇ.
Я реєструвалася через сайт з ноуту.

Потім завантажила Дію на смартфон.
так от - на смартфоні не видно, що я зареєструвалася на вакцінацію. ЩО РОБИТИ?
намагаюсь зареєструватися через смартфон -воно мені пропонує, але на епаті після вводу міста видає що ПОМИЛКА. )))

просто завтра йти на вакцінацію, а в смартфоні не видно мого запису в Дії.

   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

в мене технічне питання по вакцінації і ДІЇ.
Я реєструвалася через сайт з ноуту.

Потім завантажила Дію на смартфон.
так от - на смартфоні не видно, що я зареєструвалася на вакцінацію. ЩО РОБИТИ?
намагаюсь зареєструватися через смартфон -воно мені пропонує, але на епаті після вводу міста видає що ПОМИЛКА. )))

просто завтра йти на вакцінацію, а в смартфоні не видно мого запису в Дії.
та не треба ніяких записів, тупо йди на мвц, там колють усіх підряд
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

та не треба ніяких записів, тупо йди на мвц, там колють усіх підряд
я так и зроблю, але ж вони там перевіряють, вносять щось. а в мене в ноуті є, а на смарті наче  -ні
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

готуюся, ЙОПТ )))
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

я так и зроблю, але ж вони там перевіряють, вносять щось. а в мене в ноуті є, а на смарті наче  -ні
ніхто нічого не перевіряє, у мене в дії досі запис, що я в листі очікування, хоча вже обидві отримав
зареєструйся в хелсі заздалегідь, бо на місці це дуже довго
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

ніхто нічого не перевіряє, у мене в дії досі запис, що я в листі очікування, хоча вже обидві отримав
зареєструйся в хелсі заздалегідь, бо на місці це дуже довго
хелси зареєструвалася також. ДЯКУЮ.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

хелси зареєструвалася також. ДЯКУЮ.
навіть якщо в Дії нема вони (в МВЦ) допоможуть внести, чи самі внесуть (при мені так дядьку оформляли в якого ні декларації ні Дії не було, бо він "в єтих кампутарах не взуб ногой")  :-)o
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

навіть якщо в Дії нема вони (в МВЦ) допоможуть внести, чи самі внесуть (при мені так дядьку оформляли в якого ні декларації ні Дії не було, бо він "в єтих кампутарах не взуб ногой")  :-)o
так, тільки це займає у них мало не півгодини часу
Потім буде отак. Чекаю в Дії



Останнє редагування: 1 липня 2021 11:49:04 від rastych
   
Завтра йду на вакцинацію. Трохи боюсь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія