Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я буду голосовать за Порошенко!

Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Я буду голосовать за Порошенко!


   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Глянул вчера краем глаза интервью Зе... Это пи3дец, панове!
Когда чувак перепрыгивает с одного языка на другой, такое впечатление, что он вообще ни одним языком толком не владеет. И они, что удивительно, выпускают это в эфир! Интервью записано, если кто не понял.

Я хуею, люди, вам нужен такой президент?! (td)
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Глянул вчера краем глаза интервью Зе... Это пи3дец, панове!
Когда чувак перепрыгивает с одного языка на другой, такое впечатление, что он вообще ни одним языком толком не владеет. И они, что удивительно, выпускают это в эфир! Интервью записано, если кто не понял.

Я хуею, люди, вам нужен такой президент?! (td)

Я думав , що він розумніший
А він дійсно прихильники певної політсили !  :D
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Я хуею, люди, вам нужен такой президент?!
Нет.
Но нынешний много не нужнее.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Нет.
Но нынешний много не нужнее.

Ну выбирай тогда прихильники певної політсили, хуле? Не жалуйся тогда потом...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Я думав , що він розумніший
А він дійсно прихильники певної політсили !  :D

Я теж колись думав, що він розумніший, але пробиває дно за дном.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

   
       І я мав нагоду подивитись вчорашнє інтерв'ю
 Зеленського.... Не визрів він ще до  політика ,
 зелений як і його фамілії ...  Фактично ніс пургу ,
 скакав як макак по кукурудзяному полі ...  ;)   Дуже
 прикро , що на нього ведуться люди.... Напевне , в душі теж клоуни...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Глянул вчера краем глаза интервью Зе... Это пи3дец, панове!
Когда чувак перепрыги вает с одного языка на другой,

Паяц. Він просто не розуміє в чому проблема.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

   
       І я мав нагоду подивитись вчорашнє інтерв'ю
 Зеленського.... Не визрів він ще до  політика ,
 зелений як і його фамілії ...  Фактично ніс пургу ,
 скакав як макак по кукурудзяному полі ...  ;)   Дуже
 прикро , що на нього ведуться люди.... Напевне , в душі теж клоуни...

У будь-якому випадку це набагато краще ніж локшина брехливозлодійськог о панамо-медведчуківського  :X  кандона з його кумами :bueee:
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Паяц. Він просто не розуміє в чому проблема.

6лядь, да піхyй на нього, що він там розуміє! українці, 6лядь на хyй, щось розуміють взагалі? особливо ось ці довбойоби, що збираються за нього голосувати, га?! ну пи3дец же ж якийсь! массаває памішатєльства какоє-то...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

У будь-якому випадку це набагато краще ніж локшина брехливозлодійськог о панамо-медведчуківського  :X  кандона з його кумами :bueee:

Чим? Чим він краще?
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Чим? Чим він краще?

шо тут тебя за такие посты зрадойопы зрадозайопуют? ))
держись ))
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

шо тут тебя за такие посты зрадойопы зрадозайопуют? ))
держись ))

Не волновайсь, зрадойопы смоктанут непременно :super:
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Чим? Чим він краще?

Вважаєш, що корінний синяк і подхуйловець здатний зрозуміти чому будь-хто непрацюючий на куйла або його кума є кращим для України?  :shuffle:
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Чим? Чим він краще?

- Тимошенко лучше чем Педро!
-Чем?
-чем Педро!
(с) )))
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Вважаєш, що корінний синяк і подхуйловець здатний зрозуміти чому будь-хто непрацюючий на куйла або його кума є кращим для України?  :shuffle:

А хто працює на хуйла та його кума?
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

А хто працює на хуйла та його кума?

Той, хто вугілля ворога через "роттердам" ганяє, хто зелений коридор для Бойка з Медведчуком відкрив, той, хто всix цих людей https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1034615.0 , не дивлячись ні на що, кришує, той хто ні за яких умов не розірве дип і торг відносини з ворогом, той, хто на війні наживається, той, хто з кумом куйла таємно ночами зустрічається і кришує його бізнес і т.д. і т.п...  :X
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Той, хто вугілля ворога через "роттердам" ганяє, хто зелений коридор для Бойка з Медведчуком відкрив, той, хто всix цих людей https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1034615.0 , не дивлячись ні на що, кришує, той хто ні за яких умов не розірве дип і торг відносини з ворогом, той, хто на війні наживається, той, хто з кумом куйла таємно ночами зустрічається і кришує його бізнес і т.д. і т.п...  :X

І ось всі ці свої хворобливі марення ти зараз виплескуєш тут на фупі, видаючи за щось серйозне? Краще полікуйся.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

І ось всі ці свої хворобливі марення ти зараз виплескуєш тут на фупі, видаючи за щось серйозне? Краще полікуйся.

 :facepalm1:

Бот, ти можеш спростувати хоч один факт? Чи служити хуйлу для тебе не западло, а гордість
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Той, хто вугілля ворога через "роттердам" ганяє, хто зелений коридор для Бойка з Медведчуком відкрив, той, хто всix цих людей https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1034615.0 , не дивлячись ні на що, кришує, той хто ні за яких умов не розірве дип і торг відносини з ворогом, той, хто на війні наживається, той, хто з кумом куйла таємно ночами зустрічається і кришує його бізнес і т.д. і т.п...  :X


Зеля закриє коридор? Юля закриє? А більше нікого і немає. Порадь, що робити? Геній
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

:facepalm1:

Бот, ти можеш спростувати хоч один факт? Чи служити хуйлу для тебе не западло, а гордість

А ти можеш хоча б щось підтвердити зі свого пи3дежу? Де твох факти, хоча б жоден? Факти воно тут наводить, 6ля...
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

дивилися матч Люксембург-Україна?
саме так наш гетьман виграє вибори! клоун сам себе поховає між першим і другим туром.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

:facepalm1:

Бот, ти можеш спростувати хоч один факт? Чи служити хуйлу для тебе не западло, а гордість



 :weep:


пы.сы.

Я буду голосовать за Порошенко!

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Ирина Зорькина:
"Живу в США двадцать лет, раньше рошеновские конфеты были только в "русских" магазинах, то есть их было очень мало в стране. Теперь они везде, во всех сетевых супермаркетах, на всех бензоколонках. Что это значит? А то, что Рошен потеснил американского производителя с очень забитого рынка конфет. Потеснил все M&M, Кит-Кат и прочую дрянь, которая производится в США десятилетиями."

"Только в Украине они могут вести свой бизнес, только за счет админресурса" :( говорят активисты-антибарыги. Точно с Трампом сговорился. Иначе как бы его конфеты там продавались? :(

Да, МХП тоже "Только за счет админресурса". Косюк нашел как обойти европейские тарифы и забил европейский рынок украинской курятиной.
Европейские фермеры испугались. И неожиданно в Украине на Косюка начались наезды активистов-бессребреников :(
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Ирина Зорькина:
"Живу в США двадцать лет, раньше рошеновские конфеты были только в "русских" магазинах, то есть их было очень мало в стране. Теперь они везде, во всех сетевых супермаркетах, на всех бензоколонках. Что это значит? А то, что Рошен потеснил американского производителя с очень забитого рынка конфет. Потеснил все M&M, Кит-Кат и прочую дрянь, которая производится в США десятилетиями."

"Только в Украине они могут вести свой бизнес, только за счет админресурса" :( говорят активисты-антибарыги. Точно с Трампом сговорился. Иначе как бы его конфеты там продавались? :(

Да, МХП тоже "Только за счет админресурса". Косюк нашел как обойти европейские тарифы и забил европейский рынок украинской курятиной.
Европейские фермеры испугались. И неожиданно в Украине на Косюка начались наезды активистов-бессребреников :(
Вірю Ірінє Зорькіной, яка 25 лєт мешкає в США  і весь цей час дуже хвилюється за бізнес Кнура та долю України.
Вірю, як собі. 
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!



 (tu)
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!
Agh

   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

У Пороха є те, чого нема у інших. Він миттєво реагує на ситуацію (tu)

Мальвіна плям-плям секси гьорл з сосіской..  тьфу стидоба...що Арлекін, якого не випускають з театра до людей.

Зараз ми маємо :

- українську Україну
-боєздатну армію
-підтримку цивілізованного світу + NATO-
-проукраїнського президента,
-проукраїнський парламент
-активне громадянське суспільство
-національну поліцію
-працюючу економіку
-очищену банківську сферу
-безвізовий режим
-доступ до європейського ринку праці
-декомунізацію
-децентралізацію
-дерусіфікацію

Занадто великою ціною українці отримали це життя.
Хтось готовий відмовитис від надбань? Я -ні, тому

Я голосую за Порошенка  (tu)
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Хтось готовий відмовитис від надбань?

не в тому справа -- всі хочуть  просто покарати петра, бо в нього багато грошей
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

не в тому справа -- всі хочуть  просто покарати петра, бо в нього багато грошей

Він вклав купу ВЛАСНИХ коштів в розвиток.

До того ж особа Петра, його статки то вже зовсім інше.
Я про наші спільні надбання. Та і війна почалася ще до його президенства, тому.. 

Нічого особистого тільки Україна  [ua]
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Бывшие синяки все голосуют за Поросенка.Совпадени е?Не думаю.Склад мыслей и мировоззрения.Так что ничего удивительного здесь нет.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Бывшие синяки все голосуют за Поросенка.Совпадени е?Не думаю.Склад мыслей и мировоззрения.Так что ничего удивительного здесь нет.

всі, хто хоче голосувати проти петра(наказать\прокатить его) -- якраз вони знов синяків посадять до влади
так вже було  -- хотіли покарати ющенка (бо зрадив майдан, син  в нього шикує й т.д.), а привели до влади януковича й отримали війну,тисячі вбитих\поранених, втратили території та частину промисловості :(
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Бывшие синяки все голосуют за Поросенка.Совпадени е?Не думаю.Склад мыслей и мировоззрения.Так что ничего удивительного здесь нет.

Брехня. Я  ніколи не голосував за синіх.

2005 - Ющенко
2014 - Порошенко
2019 - Порошенко

У вас прищ на язику вискочить, якщо будете людей оббрехувати.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

голосуйте і готуйтесь

   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

голосуйте і готуйтесь

Показати зображення...

Дякуэмо за дозвіл. Щоб без вашіх порад робили би, страшно подумати....
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Брехня. Я  ніколи не голосував за синіх.

2005 - Ющенко
2014 - Порошенко
2019 - Порошенко
Порошенко синяк
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Брехня. Я  ніколи не голосував за синіх.

2005 - Ющенко
2014 - Порошенко
2019 - Порошенко

У вас прищ на язику вискочить, якщо будете людей оббрехувати.
Гы,а в 10-м году?За Папу Римского?
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Дякуэмо за дозвіл. Щоб без вашіх порад робили би, страшно подумати....

без моїх порад ви діяли б несвідомо
а так, коли прийде час відповідати за свої вчинки, прикритись нєсознанкой не вийде
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

всі, хто хоче голосувати проти петра(наказать\прокатить его) -- якраз вони знов синяків посадять до влади
так вже було  -- хотіли покарати ющенка (бо зрадив майдан, син  в нього шикує й т.д.), а привели до влади януковича й отримали війну,тисячі вбитих\поранених, втратили території та частину промисловості :(
Ющенко сам себе покарав и свидомо привив синякив до влады.Только слепой и тупой этого не знает
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Гы,а в 10-м году?За Папу Римского?

Так, дякую,  забув.   У 2010 голосував за Ющенка. В 2-му турі не голосував.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія