Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росіяни часто кажуть: Зато у нас “великая русская литература, признанная всем миром”…

Росіяни часто кажуть: Зато у нас “великая русская литература, признанная всем миром”… Ну що ж, давайте побіжно глянемо на класиків російської літератури і на їхні судьби…

1. Лєв Толстой – відлучений від церкви
2. Достоєвський – засуджений до смертної кари
3. Пушкін – застрелений
4. Лєрмонтов – застрелений
5. Герцен – ссилка і вічне вигнання
6. Тургенєв – помер в Парижі
7. Маяковський – застрелився
8. Єсєнін – повісився
9. Бродський – дурдом, безробіття, вигнання…
10. Ахматова – чоловіка (Гумільов) розстріляно, син в тюрмі, виключено з Спілки письменників
11. Цвєтаєва – повісилася
12. Блок – не випущений на лікування за кордон за наказом Леніна, помер
13. Мандельштам – розстріляний
14. Хармс – психіатрична лікарня

І це тільки – література… Те ж саме в музиці, в кінематографі, в культурі загалом… Ця країна завжди знищувала всіх тих, хто мав сміливість не бути бидлом і скотом…

Vitalii Chepynoga
https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?fref=nf
   
что-то в списке русских мало
   
Свиньи,что ещё тут можно сказать.Да и русские среди них далеко не все
   
:laugh:
Мне нравятся крайне информативные и познавательные ответы наших российских дописувачів). И не сказал ничего, и в ветке отметился).
   
Нє, ну можливо, вона для них і "вєлікая".
Я ще за часів СССРу відчувала провину, що не розуміла, чому Талстой або Дастаєвскій - вєлікіє... :D
Тепер розумію, в українців абсолютно інший менталітет. Тому мені їх "вєлікіє" письменники зовсім чужі і незрозумілі.
   
Пильняк
Пастернак
Заболотский
И даже обласканный Солженицын
И проституирующий Лимонов

Лень вспоминать, я думаю список на страницу

Ольга Берггольц, Хармс, Гумилев...
   
Ахматова вообще-то украинка Горенко. И почему ее к кацапам причисляют?
   
Ну, предположим, Пушкин и Лермонтов здесь не в тему. Они же умерли не потому, что против системы боролись.
   
справа не у тому, а в іншому: попри наявні там шедеври з літературної (і читацької, тут - вже кому що подобається) точки зору, в російській літературі, у т.ч. й особливо - класичній, купа комплексів вилазять, і комплекси виховують (психологи на багатьох образчиках вчаться, що це за комплекси). В цілому, рослітература виховує достойних будівничих русского мира, і це природньо, а отнюдь не сєрдобольних героїв, які вміють успішно будувати своє життя й давати приклад іншим. Нашим дітям варто рекомендувати дуже вибірково і з адекватними поясненнями. Про всяк випадок напишу, що тією чи іншою мірою це всього має стосуватися, що ми даємо нашим дітям. Бо що змалку посієш, на тому й далі вони розбудовуватимуть свої смаки, своє життя й майбуття. 
   
что-то в списке русских мало

Понимаешь, Юра ...
   
Ну, предположим, Пушкин и Лермонтов здесь не в тему. Они же умерли не потому, что против системы боролись.

Ну Лермонтова власть откровенно гнобила.
Пушкин тот трошки полировал царю...Стансы там, то да сё...
   
по русской литературе у меня в школе была пятьорка и уже тогда я понял, что русская литература - это унылое депрессивное говно

возьмите любое произведение, там всегда всё хуёво и полная безысходность
   
по русской литературе у меня в школе была пятьорка и уже тогда я понял, что русская литература - это унылое депрессивное говно

возьмите любое произведение, там всегда всё хуёво и полная безысходность

По правде говоря, украинская не веселее.
   
По правде говоря, украинская не веселее.
Котляревский?
   
Котляревский?

Так и в русской литературе весёлые произведения можно найти. Я говорю в целом. И отвечаю на сообщение Moore, что русская литература - сплошь унылый депрессняк.
   
К списку нужно добавить Бунина, Булгакова, Зощенко, Замятина.
   
по русской литературе у меня в школе была пятьорка и уже тогда я понял, что русская литература - это унылое депрессивное говно

возьмите любое произведение, там всегда всё хуёво и полная безысходность

Салтыков-Щедрин, "Господа Головлёвы". Помните Иудушку, Порфирия Головлёва?
10 или 11 класс школьной программы.
Я, когда прочла, из депрессии несколько недель не могла вылезти. Разве можно ТАКОЕ в школе изучать?


Останнє редагування: 26 серпня 2015 13:34:01 від тыдыщ
   
Отлично, пусть будет ещё Аверченко.
   
Салтыков-Щедрин, "Господа Головлёвы". Помните Иудушку, Порфирия Головлёва?
10 или 11 класс школьной программы.
Я, когда прочла, из депрессии несколько недель не могла вылезти. Разве можно ТАКОЕ в школе изучать?

да

там половина самоубилась, половина умерла, все персонажи умерли

полный хардкор
   
 Однако и об мужике не  забыли; выслали ему рюмку водки да пятак серебра: веселись, мужичина! :gigi:
   
марк твен, джек лондон, эдгар по, жюль верн, конан дойль - это детективы, приключения, триллеры, фантастика

и только в россии сплошное депрессивное говнище непонятного жанра и только о том как херово живется русскому человеку любого социального статуса и как хуёво всё вокруг
   
марк твен, джек лондон, эдгар по, жюль верн, конан дойль - это детективы, приключения, триллеры, фантастика

и только в россии сплошное депрессивное говнище непонятного жанра и только о том как херово живется русскому человеку любого социального статуса и как хуёво всё вокруг

 (tu)

а ви ще подивіться як вону умудрялися перекласти на російську веселі та життєстверджуючі твори іноземних авторів!
порівняйте Швейка українською та російською, чи тогож Карлсона
чи Віні Пуха - ми читаємо малим англійською - так це просто класика тонкого англійського гумору
в російському перекладі виявляється вони половину тексту просто викинули
а той мульт "па матівам" то взагалі  :facepalm1:

короче рос література виховує інфантильних дорослих дітей котрі всього бояться і від цього йде їхня агресія та тяга мати хазяїна котрий про тебе подбає
   
Котляревский?

Шевченко, Леся Українка, Франко
   
Лучше меряться не сюжетами, что субъективно, а тиражами и переводами, что относительно объективно.
   
Мне нравятся крайне информативные и познавательные ответы наших российских дописувачів). И не сказал ничего, и в ветке отметился).

А ветка большего и не заслуживает.  (P)
   
Ахматова вообще-то украинка Горенко. И почему ее к кацапам причисляют?

Наверное по той же причине, по какой грузин Чхартишвили считается русским писателем Акуниным.
   
(tu)

а ви ще подивіться як вону умудрялися перекласти на російську веселі та життєстверджуючі твори іноземних авторів!
порівняйте Швейка українською та російською, чи тогож Карлсона
чи Віні Пуха - ми читаємо малим англійською - так це просто класика тонкого англійського гумору
в російському перекладі виявляється вони половину тексту просто викинули
а той мульт "па матівам" то взагалі  :facepalm1:

короче рос література виховує інфантильних дорослих дітей котрі всього бояться і від цього йде їхня агресія та тяга мати хазяїна котрий про тебе подбає

за совка були не переклади, а тенденційні перекази (у батьків були знайомі - перекладачі, що вони тільки не розповідали!), навіть у європейську класичну казкову дитячу літературу (як також і в історичні романи) пхали або гіпертрофували антиклерикальні та класово-соціальні акценти.
   
Росіяни часто кажуть: Зато у нас “великая русская литература, признанная всем миром”… Ну що ж, давайте побіжно глянемо на класиків російської літератури і на їхні судьби…

1. Лєв Толстой – відлучений від церкви
2. Достоєвський – засуджений до смертної кари
3. Пушкін – застрелений
4. Лєрмонтов – застрелений
5. Герцен – ссилка і вічне вигнання
6. Тургенєв – помер в Парижі
7. Маяковський – застрелився
8. Єсєнін – повісився
9. Бродський – дурдом, безробіття, вигнання…
10. Ахматова – чоловіка (Гумільов) розстріляно, син в тюрмі, виключено з Спілки письменників
11. Цвєтаєва – повісилася
12. Блок – не випущений на лікування за кордон за наказом Леніна, помер
13. Мандельштам – розстріляний
14. Хармс – психіатрична лікарня

І це тільки – література… Те ж саме в музиці, в кінематографі, в культурі загалом… Ця країна завжди знищувала всіх тих, хто мав сміливість не бути бидлом і скотом…

Vitalii Chepynoga
https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?fref=nf

ніколи не звертав уваги на таку статистику
однако  B-)
   
Мне нравятся крайне информативные и познавательные ответы наших российских дописувачів). И не сказал ничего, и в ветке отметился).
"Деньги не пахнут" - аби копієчка падала.
   
марк твен, джек лондон, эдгар по, жюль верн, конан дойль - это детективы, приключения, триллеры, фантастика

и только в россии сплошное депрессивное говнище непонятного жанра и только о том как херово живется русскому человеку любого социального статуса и как хуёво всё вокруг
Я так понимаю после шестого класса ты книжки читать бросил и мировая литература для тебя кончилась на капитане Нэмо  :D
   
Есть исключения: Лев Кассиль(гусский, ясно дело) , но его "Кондуит и Швамбрания"  у меня в детстве была на уровне любимого Твена.
Что еще помню, Тайна Двух Окенов(Адамов) , идейная калька  с сами знаете чего, но я читал с удовольствием(пропо-говно просто пропускал), читал еще Гайдара, пропо-чушь конечно, но романтика малчишеская хорошо передана, просто торчал от "момент истины".
   
Ахматова вообще-то украинка Горенко. И почему ее к кацапам причисляют?

За її самоідентифікацією.  От Гоголя чому - це питання.
   
Я так понимаю после шестого класса ты книжки читать бросил и мировая литература для тебя кончилась на капитане Нэмо  :D

ты давай тут меньше обо мне шото понимай, потомушо оно тебе вообще для развития нахер не нужно

а лучше назови парочку позитивных жизнеутверждающих произведений русских авторов
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія