Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

возраст?
53  скоро
  :)
-----
мрт самое дешевле http://mrt-kiev.com/mrt-kiev-ceny/?gclid=CjwKEAjwzrrMBRDyzLT6lcyJ0lISJACtdzDbmH_RND3rdFvkXyPynjyRBemRclpQI5RNq9AeEgLtphoC-XXw_wcB

это я копал и звонил по киеву лично, ну готовился и передумал

про качество и доктора шифровальщика не знаю..
(у меня знакомый поехал на мрт в киев - ему сходу рак! 1000 гр за мрт..
в черкассах повторно - инсульт 1300 гр..
инсульт оказался верный, выкарабкался за три года, сейчас полон сил 60 лет)

Останнє редагування: 12 серпня 2017 13:41:01 від Strangeways
   
Strangeways , ви просто боїтесь що "щось знайдуть".  Ну зробив ваш знайомий два рази МРТ, один діагноз був помилковий, але ж таки знайшли причину проблем. І це головне.

Запущена хвороба буде коштувати вам значно дорожче ніж обстеження. А результат, що нема онкології, нема інсульта - це теж результат і дуже хороший.

У мене дуже, надзвичайно сильно боліла голова багато років. Наслідок шоку і великого нервового напруження.  Це лікується. Але у спеціалістів, яких у нас бояться ще більше ніж онкологів - у психіатрів, а не у невропатологів. Згадайте, чи не було у вас перед тим як почала боліти голова, якихось виснажливих чи дуже сильних нервових навантажень - розлучення, смерті близьких, навіть втрати роботи і зміни умов життя.

   
Strangeways , ви просто боїтесь що "щось знайдуть".  Ну зробив ваш знайомий два рази МРТ, один діагноз був помилковий, але ж таки знайшли причину проблем. І це головне.

Запущена хвороба буде коштувати вам значно дорожче ніж обстеження. А результат, що нема онкології, нема інсульта - це теж результат і дуже хороший.

У мене дуже, надзвичайно сильно боліла голова багато років. Наслідок шоку і великого нервового напруження.  Це лікується. Але у спеціалістів, яких у нас бояться ще більше ніж онкологів - у психіатрів, а не у невропатологів. Згадайте, чи не було у вас перед тим як почала боліти голова, якихось виснажливих чи дуже сильних нервових навантажень - розлучення, смерті близьких, навіть втрати роботи і зміни умов життя.
все Вы правильно пишите..
а началось от того что кончились сигареты - столичные, нет ни где, перебои
я купил красный "лс", пристрастился, они мягкие..  пачка в день и через дней десять от них и началось..(у меня часто раньше болела голова, по поводу и без повода) но какие то таблетки снимали - а сейчас ни какие..
   
Спробуйте не знеболююче пити, а спазмалітики. Спазмалгон чи хоча б ношпу. Колись був "Нікошпан", комплекс з ношпи і нікотиної кислоти. Якщо допоможе, то це таки спазми судин викликають головний біль.

Але просто спазмалітики не допоможуть. Треба пролікувати нервову систему.  Її лікують як будь-який інший орган. НЕ ПСИХІКУ лікувати, а НЕРВОВУ СИСТЕМУ.

 Є комплекс лікування, що складається зовсім  не з "галопєрідола", а препаратів що чистять і оздоровлюють печінку, бо оті гормони стресу її дуже навантажують. Ще препарати що знімають напругу і розслабляють нервову систему. Ще препарати, які покращують кровообіг мозку і там ще індивідуально добавляють, враховуючи супутні проблеми пацієнта.

Головне, НЕ ПИЙТЕ ЗНЕБОЛЮЮЧІ ПРЕПАРАТИ ПРИ БОЛЯХ ГОЛОВИ.

І чим довше ви не лікуєте перенапружену нервову систему, тим гірші наслідки матимете і тим довше треба буде її приводити в порядок.

   
Люди, це все пекло. Я вже третій тиждень просто помираю. Немає ніяких сил. Існую між холодним душем та диваном. Їсти нічого не хочеться. Паморочення у голові, і постійна нудота. А треба ж ще і сім'ю вести, щомь у домі робити та й кожного дня на роботі бути.
Звернулась до лікаря. Тиск був вже 80 на 49. Призначили повне обстеження та крапильниці. Я зараз обстежена так, як ніколи. Усі аналізи, усі УЗІ, які тільки можливі. Голову повністю перевірили на всіх апаратах. Перевірили судини. Змусили, навіть, трубку ковтати. Я вже не кажу про повне дослідження гормонів. Крім високого хоолестирину все інше у нормі. Виписали ліки. Просто чекаю похолодання. А що поробиш? Я з дитинства дуже важко переношу пекло.
   
Задармапродавши
это версия однако.. с жарой у меня всегда были проблемы
маленький еще был, посплю днем летом и плачу - голова болит  :)
выздоравливайте

(и на мрт тяну -бо как и у Вас, весь адов круг пройти придется, не первый раз :(   только зацепись
   
53  скоро
  :)
-----
мрт самое дешевле http://mrt-kiev.com/mrt-kiev-ceny/?gclid=CjwKEAjwzrrMBRDyzLT6lcyJ0lISJACtdzDbmH_RND3rdFvkXyPynjyRBemRclpQI5RNq9AeEgLtphoC-XXw_wcB

это я копал и звонил по киеву лично, ну готовился и передумал

про качество и доктора шифровальщика не знаю..
(у меня знакомый поехал на мрт в киев - ему сходу рак! 1000 гр за мрт..
в черкассах повторно - инсульт 1300 гр..
инсульт оказался верный, выкарабкался за три года, сейчас полон сил 60 лет)
в теме написано все что только можно
худеть
сидеть на диете
невозможно снизить колесами давление со 170/110 до нормального и считать что віздоровел
будет голова болеть
надо работать над собой
когда Лампогаз говорит что лечится без лекарств,он лукавит
он под капельницами сидел
надеюсь у него не будет рецидива,когда он переволнуется, выжрет водки или еще как нибудь себе поднимет давление и опять будет мучаться от головной боли
результат должен быть закреплен намертнво
   
Naitli
спасибо.. принято  :)

   
А, ще згадав:  печінку чистив свіжозмеленою розторопшою. Місяць, 1 столложка натще, потім 4скл води гарної, чистоі, ТЕПЛОЇ!

ЗА ТИЖДЕНЬ перехожу на 2 міс вживання пепепелиних яєць натще.
5 шт зранку.
Не знаю, як для кого, а для мене це як гра, квест… мені тупо не хочеться бути розвалюхою.
Інколи, звісно, й таке буває ;)
   
Вагу скинув?
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

92 кг, тиждень тому було
   
92 кг, тиждень тому було
Слабак. Я 120 кг. :D
   
окулист зачем? вижу нормально (ну очки нитку в иголку) и не давят глаза не слезятся, все в норме
щоб виключити пухлину

   
щоб виключити пухлину
хм.. я не знал...не пугайте  :)
если в голове то суши весла, я конечно почитал симптомы и этого дела - вроде не подхожу..
---
ходил до инсультика, живет рядом
по итересоваться, как до, и как после...ну нет ли у меня пред инсультного, или я уже как то там микро получил и переживаю последствия..
оказывается  до инсульта ни чего вообще, ел пил - бах и скорая
а вот потом ужас просто, тяжело безумно..

отпадает мои предположения
   
Слабак. Я 120 кг. :D

тебя на мрт мозга не возьмут :(
ты крупный
надо до 117
   
Від зайвої ваги допомагають салати, а від головного болю - яблучний оцет з салатом. Розводити водою 1:1, щоб не пошкодити емаль зубів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія