Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хобби :)

Re: Хобби  :)

з антенами, точніше з місцем на їх розміщення, мабуть найбільша проблема
Так. Особливо в містах. Але я якось викрутився. На даху будинку стоять дві трьохлементні YAGI на ВЧ діапазони та 5-елентна Yagi на 50 МГц. Між будинками розтягнута "Дельта" на НЧ діапазони. Але найбільше проблема це радіоперешкоди від всяких "китайців".
   
Re: Хобби  :)

исмоктує увесь сімейний бюджет...
Алкоголік у роди
Ой, Бартка, я их знаю, регулярно на поле, где собаку гуляю, ерапланы свои запускают. Да, лучше заводить дома алкоголика. То маньяки может и наркоманов похлеще. И глаза у них горят.
   
Re: Хобби  :)

Ну вас нафиг, уважаемый Влад, с такими хобби. Мои бабочки много дешевле обходятся, а я маньяк, в принципе, того, что делаю. По вашим раскладам - ввалить нужно изначально штуки две. Нет, лучше куплю себе и дочке телескоп. Ваше хобби очень интересное, романтичное и просто удивительное, но не потяну.
Ну для чого зразу 2000$ ? Для початку можна обійтися значно меншою сумою. Простенький трансівер та звичайний діполь в якості антени. А далі - це вже я к піде.
Ось для прикладу:
-----------
10212
Продаю
- рабочий трансивер UA1FA второй вариант с высокостабильным ГПД и макеевской цифровой шкалой.
Цена 2500 грн. торг. Геннадий. Ад
рес : mega-gena1948@ukr.net
----------
Якщо трансівер робочий, то для початківця підійде.



Останнє редагування: 7 квітня 2018 10:03:26 від Влад
   
Re: Хобби  :)

Найстрашніше - оце.
Наркота, котра висмоктує увесь сімейний бюджет...
Алкоголік у родині безпечніший.
Показати зображення...
Все, що літає, висмоктує)
   
Re: Хобби  :)

Ну для чого зразу 2000$ ? Для початку можна обійтися значно меншою сумою. Простенький трансівер та звичайний діполь в якості антени. А далі - це вже я к піде.
Ось для прикладу:
-----------
10212
Продаю
- рабочий трансивер UA1FA второй вариант с высокостабильным ГПД и макеевской цифровой шкалой.
Цена 2500 грн. торг. Геннадий. Ад
рес : mega-gena1948@ukr.net
----------
Якщо трансівер робочий, то для початківця підійде.
То мои мечты, не, начинать новое увлечение поздновато, скорее всего, а чаду предложу как альтернативу телескопу. Пускай выбиракт. Это же прекрасно, когда есть выбор.
   
Re: Хобби  :)

Ну для чого зразу 2000$ ? Для початку можна обійтися значно меншою сумою. Простенький трансівер та звичайний діполь в якості антени. А далі - це вже я к піде.
Ось для прикладу:
-----------
10212
Продаю
- рабочий трансивер UA1FA второй вариант с высокостабильным ГПД и макеевской цифровой шкалой.
Цена 2500 грн. торг. Геннадий. Ад
рес : mega-gena1948@ukr.net
----------
Якщо трансівер робочий, то для початківця підійде.
кита йому продайте    :D
   
Re: Хобби  :)

кита йому продайте    :D
А вы не издевайтесь, пожалуйста. Просирание времени и денег на непонятночто - стародавняя и уважаемая традиция. Иногда мне даже думается, что Адам коллекционировал Еву, ведь всем известно, что женщин коллекционеров не бывает.
   
Re: Хобби  :)

кита йому продайте    :D
А чому б і ні ? Зараз є досить непогані кіт-набори в вигляді вже готових та налаштованих плат. Зібрати це все до купи не становить великої проблеми навіть для початківця. А трансівер вийде в рази дешевше, ніж "заводський".
   
Re: Хобби  :)

А вы не издевайтесь, пожалуйста. Просирание времени и денег на непонятночто - стародавняя и уважаемая традиция. Иногда мне даже думается, что Адам коллекционировал Еву, ведь всем известно, что женщин коллекционеров не бывает.
адам колекціонував жінок. першою була ліліт.  ;)  а р-250 "кит" то легенда для радіо-зв'язківця у совку.
   
Re: Хобби  :)

Нда. чадо выбрало телескоп. Не связаться нам, Влад, по радио.
   
Re: Хобби  :)

А чому б і ні ? Зараз є досить непогані кіт-набори в вигляді вже готових та налаштованих плат. Зібрати це все до купи не становить великої проблеми навіть для початківця. А трансівер вийде в рази дешевше, ніж "заводський".
точно. ось тут є.
   
Re: Хобби  :)

адам колекціонував жінок. першою була ліліт.  ;)  а р-250 "кит" то легенда для радіо-зв'язківця у совку.
Ну "двісті п'ятдесятий" для свого часу був досить непоганий приймач. Тільки важучий і великий.  :D
Ще був такий Р-399 "Катран". Мрія радіоааматора початку 90-х років.  :)
   
Re: Хобби  :)

точно. ось тут є.
Трохи не тих "китів" мав на увазі.  :D
Кіт-набори - це набори для самостійного збирання. Навіть літаки в кіт-наборах продаються.
   
Re: Хобби  :)

Ну "двісті п'ятдесятий" для свого часу був досить непоганий приймач. Тільки важучий і великий.  :D
Ще був такий Р-399 "Катран". Мрія радіоааматора початку 90-х років.  :)
насправді я вам заздрю. ви зберегли смак до аматорства, це дуже добре вас характеризує, пане.  :-B
   
Re: Хобби  :)

Трохи не тих "китів" мав на увазі.  :D
Кіт-набори - це набори для самостійного збирання. Навіть літаки в кіт-наборах продаються.
та зрозумілож! ранок хороший і смачна кава. приємні співрозмовники. шуткую.   :D
   
Re: Хобби  :)

Да. Вот теперь я вижу, что это не увлечение у вас, Влад, но СТРАСТЬ. Такая штука заразна. Если уже и сам начинаю смотреть мусорки продажи радиостанций, то вы меня все же инфицировали. Хоть я и невзубногой в этом деле.
   
Re: Хобби  :)

а киньте в мене планом по бті
бажано з указанням мокрих зон,стояків і фанової труби. Якщо є котел, теж вказати де
план бті виникне після того, як буде куплене. але я запам'ятаю і проконсультуюся з вами потім. додатково. дяки.
   
Re: Хобби  :)

план бті виникне після того, як буде куплене. але я запам'ятаю і проконсультуюся з вами потім. додатково. дяки.
ну хоч щось у вас же вже є?)
   
Re: Хобби  :)

Да. Вот теперь я вижу, что это не увлечение у вас, Влад, но СТРАСТЬ. Такая штука заразна. Если уже и сам начинаю смотреть мусорки продажи радиостанций, то вы меня все же инфицировали. Хоть я и невзубногой в этом деле.
обережніше, тут можна легко розчаруватися. інфекція добре приживається у репіцієнта при тісному і тривалому контакті з донором. бажано на контесті.
   
Re: Хобби  :)

насправді я вам заздрю. ви зберегли смак до аматорства, це дуже добре вас характеризує, пане.  :-B
Зараз розвиток компьютерної техніки призвів до появи нових видів цифрового радіозв'язку. Вчора до 12-ї ночі на "двадцядці" окучував америкнців з канадцями за допомогою FT-8. Це зовсім новий вид зв'язку. З'явився в серпні минулого року. Але швидко набрав популярності серед аматорів.
   
Re: Хобби  :)

ну хоч щось у вас же вже є?)
ага, буклетик. 4.5м прихожка, 4.5м санвузол і 24м кімната. смарт. поки розмірковуємо. для одинака нормально, щоб до роботи ближче розташуватися, а там вже сам розкрутиться.
   
Re: Хобби  :)

обережніше, тут можна легко розчаруватися. інфекція добре приживається у репіцієнта при тісному і тривалому контакті з донором. бажано на контесті.
Угу. Підтверджую. Я ось теж так одного разу вирішив спробувати попрацювати в конесті. Для задоволення. Ага... Затягнуло. Зараз на 5-му місці в рейтингу контесменів-цифровиків по Україні.
   
Re: Хобби  :)

Зараз розвиток компьютерної техніки призвів до появи нових видів цифрового радіозв'язку. Вчора до 12-ї ночі на "двадцядці" окучував америкнців з канадцями за допомогою FT-8. Це зовсім новий вид зв'язку. З'явився в серпні минулого року. Але швидко набрав популярності серед аматорів.
в WSJT?  не спокушай. я вже да-а-авно не в темі. :(  інша планета. та й заліза нема.
   
Re: Хобби  :)

Зараз розвиток компьютерної техніки призвів до появи нових видів цифрового радіозв'язку. Вчора до 12-ї ночі на "двадцядці" окучував америкнців з канадцями за допомогою FT-8. Це зовсім новий вид зв'язку. З'явився в серпні минулого року. Але швидко набрав популярності серед аматорів.
Понимаете, у зверюшек не может быть увлечения. Они же зверюшки. Меня очень тешит, что у нас много увлеченных людей. Занимающихся совершенно бессмысленной фигней, можно же просто позвонить, но их фанатизм делает такую деятельность священной. Если бы у меня был выбор, связаться ли с например, Утпалом, по телефону или по радио - радио всегда впереди!
   
Re: Хобби  :)

Понимаете, у зверюшек не может быть увлечения. Они же зверюшки. Меня очень тешит, что у нас много увлеченных людей. Занимающихся совершенно бессмысленной фигней, можно же просто позвонить, но их фанатизм делает такую деятельность священной. Если бы у меня был выбор, связаться ли с например, Утпалом, по телефону или по радио - радио всегда впереди!
можете поєднати одне хобі з іншим. наприклад, при радіо-зв'язках на метеорітних потоках.  ;)
   
Re: Хобби  :)

в WSJT?  не спокушай. я вже да-а-авно не в темі. :(  інша планета. та й заліза нема.
Угу. В WSJT-X. Це нова версія.
   
Re: Хобби  :)

можете поєднати одне хобі з іншим. наприклад, при радіо-зв'язках на метеорітних потоках.  ;)
Або з відбиванням сигналу через Місяць (EME). Або через радіоаматорські штучні супутники. Через них, до речі, можна й з УКВ-шної портативки працювати. 
Я через метеори на 50 МГц працював. Досить цікаво.

Останнє редагування: 7 квітня 2018 11:15:08 від Влад
   
Re: Хобби  :)

Угу. В WSJT-X. Це нова версія.
та ну вас у болото.  :gigi:
піду по господарству щось пороблю. розбурхали душу, а вдома навіть хліб скінчився. бувайте здорові.
   
Re: Хобби  :)

Або з відбиванням сигналу через Місяць (EME). Або через радіоаматрські штучні супутники. Через них, до речі, можна й з УКВ-шної портативки працювати. 
Я через метеори на 50 МГц працював. Досить цікаво.
о! еме. гріх вам, пане. пожалійте.
   
Re: Хобби  :)

о! еме. гріх вам, пане. пожалійте.
Не пожалію. Пощади не ждіть !  :D
Зв'язок через супутники з портативки.
   
Re: Хобби  :)

А це зв'язок з міжнародною космічною станцією.
   
Re: Хобби  :)

свою мильницю покажи.
   
Re: Хобби  :)

свою мильницю покажи.
В мене не мильниця. В мене ось таке.

Зверху стоїть підсилювач на 3-х ГУ-50. Але зараз я його не використовую.
Збоку мій ICOM-756PRO3. Під трансівером контролер поворотного пристою для антен AlfaSpid RAK, інтерфейс для трансівера RigExpert Standart. Ну і комп'ютер з запущеним Wix2w.

Останнє редагування: 7 квітня 2018 11:45:22 від Влад
   
Re: Хобби  :)

а де телеграфний ключ?
   
Re: Хобби  :)

інколи виникає бажання повернутись до того, але мешканцю багатоповерхівки антену важко згородити

так, інколи ввімкну websdr, послухаю милу серцю морзянку, вчую пару позивних та й виключу

до речі, є якісь українські websdr, бажано в західній Україні?
   
Re: Хобби  :)

а де телеграфний ключ?
На компьютері. Набираеш текст і він передає його телеграфом. В змаганнях так набагато зручніше, ніж на ключі.
   
Re: Хобби  :)

На компьютері. Набираеш текст і він передає його телеграфом. В змаганнях так набагато зручніше, ніж на ключі.
ну а приймає то хоч не комп'ютер?
   
Re: Хобби  :)

ну а приймає то хоч не комп'ютер?
Компьютер теж може приймати телеграф. І доволі непогано. Для "підстраховки" в змаганнях згодиться. Але з людським вухом зрівнятися не може.
   
Re: Хобби  :)

Компьютер теж може приймати телеграф. І доволі непогано. Для "підстраховки" в змаганнях згодиться. Але з людським вухом зрівнятися не може.
а як зараз дозвіл отримують? раніше навіть робота ключем була обов'язковою. ну, за виключенням спостерігача.
   
Re: Хобби  :)

а як зараз дозвіл отримують? раніше навіть робота ключем була обов'язковою. ну, за виключенням спостерігача.
Зараз знання телеграфу вимагається тільки для першої категорії. І то самий мінімум. Так що з цим проблем немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія