Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тим хто хоче миру

Re: Тим хто хоче миру

То есть помимо ваших больных прихильники певної політсили фантазий у вас больше ничего и нет?
Зате які яскраві і гучні! Мноґіє вєрят.(с)
   
Re: Тим хто хоче миру

точно, если свыня так сцалась шо хуйло нападет, то куле тут так визжать сейчас?

Поміняли свиню на підсвинка?
   
Re: Тим хто хоче миру

а как мы можем поставить умовы так, шоб кацапы поджав хвост ушли из крыма?

Ну сказав же ваш бос: надо просто перестать стрелять.
   
Re: Тим хто хоче миру

застосувати найбоєздатнішу.  то ж її обовязок присяга і функція- територілаьна цілісність. враховуючи що саме найбоєздатніша крим і просрала

даже если сделать сноску на то, шо за 5 лет налогоплательщик нехило оснастил армию, этого не достаточно, чтобы потушить кремлю оба глаза.

И даже если будет силовой паритет, война откинет нас в развитии на хер знает сколько лет назад, а вата так и будет той самой ватой
   
Re: Тим хто хоче миру

Ну сказав же ваш бос: надо просто перестать стрелять.

да, и он прав.

и ваш босс, об этом в минске торговался.

токо надо шоб все соблюдали это условие.

ну а если не соблюдается, то мы хоть выторговали у еврогеев позицию договороспособных, желающих мира
   
Re: Тим хто хоче миру

я ж кажу, не треба вигадувати чого немає, навіть якщо дуже хочеться

своя місцева влада є навіть там, де немає автономії
армія, СБУ це все передбачено київське. грошова одиниця київська. зовнішня політика у Києва. податки на Київ.
по прокуратурі і судам передбачається "участь у призначенні" місцевої влади, тобто право вето. це не "свої прокуратура і суди"
передбачено "народну міліцію" але це не заперечує власне поліцію. місцеві певні силові охоронні структури існують у багатьох країнах і це не шкодить суверенітету

Там же не просто місцева влада.
А антиукраїнська. І такою вона залишиться.
І буде узаконена в конституції.
І з допомогою Росії і 5-ї колони медведчуків-олдбоїв буде поширюватись на інші регіони.

Хай  краще ті наші люді (для медведчуків-олдбоїв) лишаються за поребриком.
   
Re: Тим хто хоче миру

Там же не просто місцева влада.
А антиукраїнська. І такою вона залишиться.
І буде узаконена в конституції.
І з допомогою Росії і 5-ї колони медведчуків-олдбоїв буде поширюватись на інші регіони.

Хай  краще ті наші люді (для медведчуків-олдбоїв) лишаються за поребриком.


на перших же виборах там виграє умовний Ахметов і Бойко
якщо вони антиукраїнські, то вони і в Києві антиукраїнські, і на не окупованій частині Донбасу вони антиукраїнські, де вони виграли вибори

тобто, по факту, нічого конкретного у тебе немає

одні страшилки, брехня і гра не емоціях у темного електорату, як і у Порошенка
   
Re: Тим хто хоче миру

на перших же виборах там виграє умовний Ахметов і Бойко
якщо вони антиукраїнські, то вони і в Києві антиукраїнські, і на не окупованій частині Донбасу вони антиукраїнські, де вони виграли вибори

тобто, по факту, нічого конкретного у тебе немає

одні страшилки, брехня і гра не емоціях у темного електорату, як і у Порошенка
мені цікаво - ти реально такий дебіл,  чи просто ватний мудак?
   
Re: Тим хто хоче миру

да, и он прав.

и ваш босс, об этом в минске торговался.

токо надо шоб все соблюдали это условие.

ну а если не соблюдается, то мы хоть выторговали у еврогеев позицию договороспособных, желающих мира

Порошенко не мій бос. (Для мене цінність лише Україна).
І я його за мінські різко критикував.
А ви свого Зе в усьому підтримуєте.
Бо для вас Україна не є цінністю.
   
Re: Тим хто хоче миру

мені цікаво - ти реально такий дебіл,  чи просто ватний мудак?


ти просто підар, тому думаєш прямою кишкою
   
Re: Тим хто хоче миру

на перших же виборах там виграє умовний Ахметов і Бойко
якщо вони антиукраїнські, то вони і в Києві антиукраїнські, і на не окупованій частині Донбасу вони антиукраїнські, де вони виграли вибори

тобто, по факту, нічого конкретного у тебе немає

одні страшилки, брехня і гра не емоціях у темного електорату, як і у Порошенка

Суверенітет України над лугандоном після виборів буде точно такий же як до виборів (в даний час) і під час виборів. Тобто фактично ніякого.

А умовні ахметови-бойки медведчуки-олдбої і є антиукраїнськими.
Так навіщо цю 5-ту колону Кремля  ще посилювати кількома мільйонами лугандонців?
Щоб швидше зруйнувати Україну, перетворити її в русскій мір?
   
Re: Тим хто хоче миру

Суверенітет України над лугандоном після виборів буде точно такий же як до виборів (в даний час) і під час виборів. Тобто фактично ніякого.

А умовні ахметови-бойки медведчуки-олдбої і є антиукраїнськими.
Так навіщо цю 5-ту колону Кремля  ще посилювати кількома мільйонами лугандонців?
Щоб швидше зруйнувати Україну, перетворити її в русскій мір?


із суверенітетом тобі вище все наглядно пояснювалось
армія, поліція, СБУ, податкова, фінансова система - всі ознаки будуть

а щодо електорату так, електорат проросійський, і це якимось чином вплине на електоральну карту у відповідний бік.

ну тут питання вибору. Якщо не потрібні такі українці, то треба ще і Харків з Одесою віддати, там ситуація не краща.

тільки не треба народу голову морочити, що є хоча би теоретична можливість повернути Донбас і Крим без людей, які там зараз живуть.
Це завідома брехня. Цього не буде ніколи.
Єдина різниця, що із кожним роком ментальна прірва ростиме. Тому як повертати, то зараз.
   
Re: Тим хто хоче миру

ти просто підар, тому думаєш прямою кишкою
перепрошую,  але ж це не я тут вдаю, шо не розумію,  чим це все "бажання миру" може нашкодити країні?
А це не розуміти може або ідіот,  або вата,  якій це вигідно,  і яка хоче під рашку. Ну,  або свідомий агент кацапів.
То я і питаюсь - ви себе до якої групи відносите? А більше варіантів немає,  нагадаю
   
Re: Тим хто хоче миру

а загалом комічно, як порохоботи починають верещати, коли їх писком у факти тикаєш  :laugh:

починається зразу: ватник, зрадник, звіть уже хуйло, зливайте україну  :facepalm:

ви не Україна, придурки
ви маргінали

звикайте до цього
   
Re: Тим хто хоче миру

перепрошую,  але ж це не я тут вдаю, шо не розумію,  чим це все "бажання миру" може нашкодити країні?
А це не розуміти може або ідіот,  або вата,  якій це вигідно,  і яка хоче під рашку. Ну,  або свідомий агент кацапів.
То я і питаюсь - ви себе до якої групи відносите? А більше варіантів немає,  нагадаю


перепрошую, але це ж у тебе гузно не тримає гази
значить анальний отвір роздовбаний

тут люди дискутують і аргументують свою позицію

а гази свої випускай десь щоб не турбувати нікого, бо вибір у тебе простий: підар або цивільний гей

обирай-те
   
Re: Тим хто хоче миру

перепрошую, але це ж у тебе гузно не тримає гази
значить анальний отвір роздовбаний

тут люди дискутують і аргументують свою позицію

а гази свої випускай десь щоб не турбувати нікого, бо вибір у тебе простий: підар або цивільний гей

обирай-те
ну і до чого тут моє гузно?) чувак,  ти сам пишеш,  що це все ок,  і потрібно срочняково мир на умовах кацапів. В той час, як це є відвертий нонсенс,  про що давно пояснено.

Таку позицію можуть мати лише групи таваріщєй,  котрі я вище назвав.

Схиляюсь до варіаниу з проплаченим ботом. На ідіота вроді не подібний.
   
Re: Тим хто хоче миру

Всі,  хто має хоч трохи клепку в голові,  розуміють,  що закінчити війну на наших умовах зараз - неможливо. То для чого ці всі дурні розмови?
   
Re: Тим хто хоче миру

ну і до чого тут моє гузно?) чувак,  ти сам пишеш,  що це все ок,  і потрібно срочняково мир на умовах кацапів. В той час, як це є відвертий нонсенс,  про що давно пояснено.

Таку позицію можуть мати лише групи таваріщєй,  котрі я вище назвав.

Схиляюсь до варіаниу з проплаченим ботом. На ідіота вроді не подібний.


от і я кажу, що як є аргументи про втрату суверенітету, то наводь
а гузно своє розряжати в присутності інших іди на СУП до рівних по інтелекту   :kez_04:
   
Re: Тим хто хоче миру

от і я кажу, що як є аргументи про втрату суверенітету, то наводь
а гузно своє розряжати в присутності інших іди на СУП до рівних по інтелекту   :kez_04:
чувак,  ці всі аргументи наведені вже мільйон разів раніше, і це і є кацапською метою власне.
Якщо до тебе це досі не дійшло,  значить робити на політфорумі тобі немає що.
Мільйон разів повторяти для кожного це ніхто не буде. Тому я пропоную закривати дискусію
   
Re: Тим хто хоче миру

Ну сказав же ваш бос: надо просто перестать стрелять.
Президент України Володимир Зеленський попереджає, що українські військові будуть давати належну відповідь на атаки противника.

Джерело: виступ президента перед представленням міністра оборони Андрія Тарана

Пряма мова президента:  "Сьогодні ми робимо все заради мирного врегулювання конфлікту на сході України. Але я не раджу противнику думати, що наше бажання миру послаблює нашу здатність дати відсіч. Це не так. І українські військові уповноважені завжди давати адекватну, потужну відповідь на дії агресора

Той, хто думає, що можна безкарно стріляти по українських солдатах, фатально помиляється. І це доводить статистика втрат супротивника в березні".

Деталі:  Президент зазначив, що 10 березня у зоні Операції об’єднаних сил ворожі війська атакували українські позиції, застосувавши зброю, заборонену мінськими угодами. Ворог також обстріляв вантажний автомобіль одного з підрозділів ОС – троє військових загинули.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Зеленський також зазначив, що зараз розробляють церемонію почесного вшанування кожного загиблого героя.

Він закликав міністра оборони, начальника Генштабу, міністра ветеранів завершити розробку впродовж тижня – щоб таку церемонію проводили у кожному містечку. https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/11/7243182/
   
Re: Тим хто хоче миру

Всі,  хто має хоч трохи клепку в голові,  розуміють,  що закінчити війну на наших умовах зараз - неможливо. То для чого ці всі дурні розмови?
Так шо ты предлагаешь, зенитчик? B-)
   
Re: Тим хто хоче миру

чувак,  ці всі аргументи наведені вже мільйон разів раніше, і це і є кацапською метою власне.
Якщо до тебе це досі не дійшло,  значить робити на політфорумі тобі немає що.
Мільйон разів повторяти для кожного це ніхто не буде. Тому я пропоную закривати дискусію

прощай



   
Re: Тим хто хоче миру

перепрошую,  але ж це не я тут вдаю, шо не розумію,  чим це все "бажання миру" може нашкодити країні?
А це не розуміти може або ідіот,  або вата,  якій це вигідно,  і яка хоче під рашку. Ну,  або свідомий агент кацапів.
То я і питаюсь - ви себе до якої групи відносите? А більше варіантів немає,  нагадаю
Это падло давно открыто топит за хуйла.
   
Re: Тим хто хоче миру

із суверенітетом тобі вище все наглядно пояснювалось
армія, поліція, СБУ, податкова, фінансова система - всі ознаки будуть

а щодо електорату так, електорат проросійський, і це якимось чином вплине на електоральну карту у відповідний бік.

ну тут питання вибору. Якщо не потрібні такі українці, то треба ще і Харків з Одесою віддати, там ситуація не краща.

тільки не треба народу голову морочити, що є хоча би теоретична можливість повернути Донбас і Крим без людей, які там зараз живуть.
Це завідома брехня. Цього не буде ніколи.
Єдина різниця, що із кожним роком ментальна прірва ростиме. Тому як повертати, то зараз.

Армія (народна міліція) буде їхня, поліція теж. СБУ-шники якщо й будуть, то будуть на них працювати. (Як і було в Криму і на Донбасі).

Мова не йде про "повернення" лугандону і тим більше Криму.
Мінські не передбачають ніякого повернення чи реінтеграції. Лише узаконення русского міра в конституції для руйнування України зсередини.

Мова йде про збереження решти України.

Русскомірний лугандон хай собі залишається сірою ніким не визнаною зоною за лінією фронту. З санкціями для Росії.

"Повернення" лугандону на мінських умовах має два мінуси.
Маленький - санкції з Росії знімуть.
І величезний - руйнування України.

Чому і Росія і пята колона Кремля так наполягають на виконанні Україною мінських?

Бо їх інтерес - руйнування України, перетворення її в русскій мір.
   
Re: Тим хто хоче миру

Русскомірний лугандон хай собі залишається сірою ніким не визнаною зоною за лінією фронту. З санкціями для Росії.
Так. І це єдиний наразі варіант з найменшими для України негативними наслідками.
   
Re: Тим хто хоче миру

"Повернення" лугандону на мінських умовах має два мінуси.
а хто ж той зрадник, що на них погодився?! 8-:
   
Re: Тим хто хоче миру

а хто ж той зрадник, що на них погодився?! 8-:
І дофуя з них виконав "зрадник"?
   
Re: Тим хто хоче миру

Армія (народна міліція) буде їхня, поліція теж. СБУ-шники якщо й будуть, то будуть на них працювати. (Як і було в Криму і на Донбасі).

Мова не йде про "повернення" лугандону і тим більше Криму.
Мінські не передбачають ніякого повернення чи реінтеграції. Лише узаконення русского міра в конституції для руйнування України зсередини.

Мова йде про збереження решти України.

Русскомірний лугандон хай собі залишається сірою ніким не визнаною зоною за лінією фронту. З санкціями для Росії.

"Повернення" лугандону на мінських умовах має два мінуси.
Маленький - санкції з Росії знімуть.
І величезний - руйнування України.

Чому і Росія і пята колона Кремля так наполягають на виконанні Україною мінських?

Бо їх інтерес - руйнування України, перетворення її в русскій мір.


ну от бачиш, без брехні ти нічого не можеш аргументувати

армія не буде їхня
і поліція не буде їхня
і СБУ не буде їхнє


а якщо апріорі за даність приймати, що в армії та СБУ з поліцією будуть поголовно зрадники, як у Криму, то те ж саме буде і в Києві, автономія тут ні до чого.
Це від людей залежить а не від конституції
   
Re: Тим хто хоче миру

І дофуя з них виконав "зрадник"?


особливий статус ОРДЛО прийняв і інтегрував у українське законодавство разом із мінськими угодами

мало?
   
Re: Тим хто хоче миру

І дофуя з них виконав "зрадник"?
хто?
   
Re: Тим хто хоче миру

Что тут
все те же за мир с хуйлом
Олдбей костяшу саузбляд
что хуйловцы деньжат подкинули
Костяй как ты успеваешь и днем и ночью тут творить
или тебе ночной тариф покоя не дает

Останнє редагування: 11 березня 2020 13:31:07 від vadym
   
Re: Тим хто хоче миру

Наши Северодонецкие  шлендры с обьездной
почище душой будут чем вы хуйловские гниды
   
Re: Тим хто хоче миру

Что тут
все те же за мир с хуйлом
Олдбей костяшу саузбляд
что хуйловцы деньжат подкинули
Костяй как ты успеваешь и днем и ночью тут творить
или тебе ночной тариф покоя не дает
я за наступ. Підеш в атаку на Луганськ?
   
Re: Тим хто хоче миру

В тот день когда хуйловцы убивают украинских военных
находятся гниды которые едут в москву и  вылизывают яйца нашим убийцам
а другие гниды тут на ФУПе оправдывают их

 :bueee:

Останнє редагування: 11 березня 2020 13:39:11 від vadym
   
Re: Тим хто хоче миру

В тот день когда хуйловцы убивают украинских военных
находятся гниды которые едут в москву и  вылизывают яйца нашим убийцам
а другие гниды тут на ФУПе оправдывают их

 :bueee:
вадиме, чисто щоб не бути балаболом - це ж тобі в падлу, нє? - назви такий нік
   
Re: Тим хто хоче миру

вадиме, чисто щоб не бути балаболом - це ж тобі в падлу, нє? - назви такий нік
Что бы ты стучать сразу же побежал
   
Re: Тим хто хоче миру

Наши Северодонецкие  шлендры с обьездной
почище душой будут чем вы хуйловские гниды
Вадик уже начинает любить "освободителей". :D  Не стесняйся - ты уже давно работаешь против Украины.
   
Re: Тим хто хоче миру

вадиме, чисто щоб не бути балаболом - це ж тобі в падлу, нє? - назви такий нік


 :laugh:

ето воєнная тайна
   
Re: Тим хто хоче миру

Что бы ты стучать сразу же побежал
навіть якби захотів, нема такого порушення у правилах. Можеш писати нік без вагань
   
Re: Тим хто хоче миру

Давно сказано "Хочеш миру, готуйся до війни"
Срач через Мінські угоди беззмістовний, оскільки Росія їх не буде виконувати.
Чим скоріше населення України зрозуміє реальний шлях до миру тим швидше до нього дійде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія