Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

це Дніпро чи Тархун? :S

це Дніпро чи Тархун?  :S

   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Типовий Дніпро у серпні, ну може друга половина липня.
Не можу сказати, як зараз, але до 2018 кожного року був на воді, на рибалці.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Типовий Дніпро у серпні, ну може друга половина липня.
Не можу сказати, як зараз, але до 2018 кожного року був на воді, на рибалці.


і шо, там іще й риба якась виживає?
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Та й  нефуйовая.
Це сезонні явища.
Потім все приходить у норму, як тільки температура повітря знизиться
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Водяной орех, падла, плюс фосфатьі, плюс жара.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

плюс фосфатьі


я думаю, основне
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

я думаю, основне

Не розумію, що заважає заборонити?
Всі виробники порошків вже давно не використовують фосфати в Європі.
Тобто продукція вже є
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

і шо, там іще й риба якась виживає?

Даже в черте Киева водится все разнообразие в том числе в приличных размерах.  :-)o
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Подоляк нічо не каже про Дніпро, тому похуй.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Даже в черте Киева водится все разнообразие в том числе в приличных размерах.
У Вінниці біля фонтану з берега рибалки витягнули сома такого, шо я їпу.
Є риба в річці ))
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

перший ланцюжок їжі
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Показати зображення...

Це - лише світлина невідомої поверхні , можливо водної .

Враховуючи того хвакта , що за деякої наполегливості та наявності відповідного сохту , у цихровій світлині можливо змінити і геотеги , якшо прописані , і колір води , за бажання та/або необхідності , а також здійснити майже безліч інших дій з тією "світлиною" , від вже переліченого і до - самому намалювати , то остаточна відповідь , НМД - ніщо .
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

В Германии, цю херню называют зеленоголубой водоростю. И если находят в водоёмах для купания, коих в каждом маленьком городке спешил для людей и их купания. Сразу закрывают и предупреждают, что опасна, так как вызывает алергирческие реакции особенно у детей. У унас все это звенья одной цепи. Веками, не ремонтируемые очистные, порошки без всякой сертификации, никаких контролирующих органов по сбросам, да и вообще никакого контроля по экологии. Чего стоит только, единственная страна в Европе без тех.осмотра легкового транспорта.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Це - лише світлина невідомої поверхні , можливо водної .

Враховуючи того хвакта , що за деякої наполегливості та наявності відповідного сохту , у цихровій світлині можливо змінити і геотеги , якшо прописані , і колір води , за бажання та/або необхідності , а також здійснити майже безліч інших дій з тією "світлиною" , від вже переліченого і до - самому намалювати , то остаточна відповідь , НМД - ніщо .
:facepalm:

что это за поток сознания? Оспаривать или сомневаться, что в Днепре вода именно такого цвета, может разве что человек неместный.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

:facepalm:

что это за поток сознания? Оспаривать или сомневаться, что в Днепре вода именно такого цвета, может разве что человек неместный.
Ну не знаю… яка вода в Дніпрі зараз, але 20 серпня вода в районі Києва була нормального кольору.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

В Германии, цю херню называют зеленоголубой водоростю. И если находят в водоёмах для купания, коих в каждом маленьком городке спешил для людей и их купания. Сразу закрывают и предупреждают, что опасна, так как вызывает алергирческие реакции особенно у детей. У унас все это звенья одной цепи. Веками, не ремонтируемые очистные, порошки без всякой сертификации, никаких контролирующих органов по сбросам, да и вообще никакого контроля по экологии. Чего стоит только, единственная страна в Европе без тех.осмотра легкового транспорта.
Ну не нужно излишне очернять. Для коммерческого  и пассажирского транспорта у нас техосмотр есть.

И как не трудно заметить весь этот транспорт в прекрасном техническом состоянии.

Думаю нужно всего-лишь запустить сертификацию порошков и мы забудем о зеленом днепре.

Я практически в этом уверен.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

:facepalm:

что это за поток сознания? Оспаривать или сомневаться, что в Днепре вода именно такого цвета, может разве что человек неместный.
Это местный поклонник Беркли.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Ну не нужно излишне очернять. Для коммерческого  и пассажирского транспорта у нас техосмотр есть.

И как не трудно заметить весь этот транспорт в прекрасном техническом состоянии.

Думаю нужно всего-лишь запустить сертификацию порошков и мы забудем о зеленом днепре.

Я практически в этом уверен.

Вы смеётесь? Вы серьёзно? Весь так называемый техосмотр покупается, на всем импортном комерческом вырезано все газопоглащающее, катализаторы и сажевые фильтры. Реклама этой процедуры идёт открыто по радио. А пердящие камазы и Богданы? Выбрасывающие чёрный смог? Какие техосмотр???
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Вы смеётесь? Вы серьёзно? Весь так называемый техосмотр покупается, на всем импортном комерческом вырезано все газопоглащающее, катализаторы и сажевые фильтры. Реклама этой процедуры идёт открыто по радио. А пердящие камазы и Богданы? Выбрасывающие чёрный смог? Какие техосмотр???

Я намекаю на то, что у африканцев возникают африканские проблемы потому, что они африканцы, извините за натужный каламбур.

   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

что это за поток сознания?

Б-г-г , знайоме , знайоме у цитованому - улюблене в московитів та і взагалі у русскіх . ))

Хуянхе , Амур , Амазонка , Ніл у нижній течії та багацько інших річок можуть мати воду такогож або схожого кольору , через наявність мікрочасточок глини у воді , окрім власне цвітіння .

Немає на світлині а ні однісінької ознаки , що саме дніпровськи води надано до перегляду , НМД .
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Думаю нужно всего-лишь запустить сертификацию порошков и мы забудем о зеленом днепре.
Годі вже ту мантру про порошки повторювати, яку запустили ще в 90-х роках.
Осьо трохи стара, але актуальна стаття 2017 року.
https://ukurier.gov.ua/uk/articles/chomu-zeleniyut-blakitni-prostori/

Порошки впливовий фактор, але вони там чи не на останньому місці:

Цитувати
Але хоч як парадоксально це звучить, науковці вважають, що насправді катастрофічної ситуації не було і немає. Себто порівняно з цвітінням 1960-х, коли цей кисіль у дніпровських водосховищах був густішим у 5—17 разів!

«Проблема справді є, — каже директор Інституту гідробіології НАНУ Сергій Афанасьєв, — але її дещо перебільшено у ЗМІ через слабку обізнаність».

Упокорення природи має свою ціну

Науковці інституту вивчають це питання вже понад півстоліття. Серед головних причини цвітіння — затоплення у 1960-х роках значних площ плодючих сільськогосподарськ их земель. Це спричинило потрапляння у воду величезної кількості речовин, які є поживою для синьо-зелених водоростей. У ті часи з кожного кубометра води можна було вицідити приблизно три кілограми синьої зелені.



   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Ну й з 2023 року подивимось на результати:

Цитувати
В Україні обмежать вміст фосфатів у мийних засобах – рішення уряду

02.06.2021 17:28

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про поетапне, починаючи з 31 грудня 2023 року, обмеження вмісту фосфатів та інших сполук фосфору в мийних засобах.
Постанову «Про внесення змін до Технічного регламенту мийних засобів» ухвалено на засіданні уряду 2 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Згідно з пояснювальною запискою, обмеження вмісту фосфатів та інших сполук фосфору стосуватиметься мийних засобів як для побутового, так і для промислового прання та миття. Для цього внесено зміни до Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабміну №717 від 20 серпня 2008 року, та оновлено перелік національних стандартів щодо методів випробування мийних засобів.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Зє!Дніпро
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Не розумію, що заважає заборонити?
Всі виробники порошків вже давно не використовують фосфати в Європі.
Тобто продукція вже є

Бг-г-г...

Сразу видно, что маркетологи не даром свой хлеб едят.
Мийні засоби - это ничто.

Основньім загрязнителем поверхностньіх вод является сельское хозяйство.
Безконтрольное использование фосфатньіх удобрений и ядохимикатов на основе фосфора обеспечивает поступление в воду тьісяч тонн фосфорньіх соединений.

А так да  :D gala и лотос виноватьі.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Нет реки больше, есть система озер. Дайте Днепру течение и все вынесет
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Водяной орех, падла, плюс фосфатьі, плюс жара.

Водяной орех воду зеленою зробив?  :fool:
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Глобальне потепління + міндобрива
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Водяной орех воду зеленою зробив?  :fool:

Где я такое написал?

Я написал, что водяной орех является одним из факторов. Воду зелёной делает простейшая водоросль. А орех ей в этом способствует. Там где разросся орех нет ничего живого. Стоячая вода и кислородное голодание, а это благоприятная среда для размножения сине-зелёной водоросли.
На Каневском водохранилище цельіе острова из этого ореха, метр толщиной, веслом пробить нельзя.
И полностью забитьіе заводи.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Где я такое написал?

Я написал, что водяной орех является одним из факторов. Воду зелёной делает простейшая водоросль. А орех ей в этом способствует. Там где разросся орех нет ничего живого. Стоячая вода и кислородное голодание, а это благоприятная среда для размножения сине-зелёной водоросли.
На Каневском водохранилище цельіе острова из этого ореха, метр толщиной, веслом пробить нельзя.
И полностью забитьіе заводи.
У вікнах цього горіха...дуже добряче ловиться дуже великий карась, це стосовно того що під ним нема нічого живого....))
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

первичный бульон  :laugh:
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Дніпро зарегульовано "по самое небалуйся" тому, "в історичній перспективі", і буде цвісти поки літо буде достатньо тепле  :-)o
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

В Германии, цю херню называют зеленоголубой водоростю. И если находят в водоёмах для купания, коих в каждом маленьком городке спешил для людей и их купания. Сразу закрывают и предупреждают, что опасна, так как вызывает алергирческие реакции особенно у детей. У унас все это звенья одной цепи. Веками, не ремонтируемые очистные, порошки без всякой сертификации, никаких контролирующих органов по сбросам, да и вообще никакого контроля по экологии. Чего стоит только, единственная страна в Европе без тех.осмотра легкового транспорта.

А шо там сматрєть?
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

У вікнах цього горіха...дуже добряче ловиться дуже великий карась, це стосовно того що під ним нема нічого живого....))

Карась рьіба живучая, он и в багнюке некоторое время жить может, но это не отменяет тот факт, что в местах массовьіх зарослей ореха наблюдается кислородное голодание и отсутствие других видов рьіб.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Карась рьіба живучая, он и в багнюке некоторое время жить может, но это не отменяет тот факт, что в местах массовьіх зарослей ореха наблюдается кислородное голодание и отсутствие других видов рьіб.
Карась может и 5 часов провести вне воды, а потом очухаться попов в озеро.
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

карась воно як свиня водяна

некошерна животина
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

карась воно як свиня водяна

некошерна животина
Та карасі в сметані смакота  (tu)
   
Re: це Дніпро чи Тархун?  :S

Дніпро зарегульовано "по самое небалуйся" тому, "в історичній перспективі", і буде цвісти поки літо буде достатньо тепле

- Заради епіграхву та унеособлено -

Ну та то ж тра обирати - чі Ракетой вишивати , чі зі струмочка "прозору водичку сьорбати" .

Як умовно висловлюючись - усі греблі десь зникнуть , а вода перемістицця до моря без руйнуань довкілля  ,  то сама відсутність простору вийо_уватись на отих усіх гідрацікілях , катерах та інших водяних приватних плавзасобах , може призвести до соціяльно-підпанківського вибуху , з невідомими наслідками .

Нехай краще набухаюцця , та й собі катаюцця-розважаюцця , мо хоч трохи енергії марно витратять та не такі злі будуть . ))

На Ворсклі оно десь зо п'ять гребель і вода теж , десь років із десять-п'ятнадцять , явно помітно , що цвіте в межах міста , та однак із року в рік і рибки додаєцця і навіть кількість та розмаїття видове чайок збільшилось .

І від купання у тій зеленій воді , такій що аж бульби на поверхні тримаюцця , нікого ще кондратій не вхопив , дякувати Богу .

Такшо ото так . Десь . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія