Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Tiff формат

ФЗВ Tiff формат

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Фотошоп.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??
Друкувати ти можеш з чого хош. "Обробка до тіфф" якогось сраного скріншота в джпег - десь те ж саме, що чіпляти шильдик "мерседес" на москвича, толку ніякого.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

А толку? Тиф только ради качества берут. А тут ты вытягиваешь уже плохое качество и дальше конечно перегнать его в тиф не проблема, но отразится это толко на размере файло  :laugh:
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Тифф не оправдан для такого случая, получишь пиксель-стретчинг всего лишь, но качества это не добавит.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Друкувати ти можеш з чого хош. "Обробка до тіфф" якогось сраного скріншота в джпег - десь те ж саме, що чіпляти шильдик "мерседес" на москвича, толку ніякого.
вовчик у нам любитель натягувати сову на глобус
   
Re: ФЗВ Tiff формат
Agh

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??
Формулировка 20-летней давности. Сейчас вcё пригодно для печати, вопрос только какого качества она вам нужна ;)
   
Re: ФЗВ Tiff формат

зробити можна, але якість буде гівняна
   
Re: ФЗВ Tiff формат

получишь пиксель-стретчинг всего лишь
А шо це в конкретному випадку?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

понравившийся кадр из фильма вытянуть

Якого розміру, в пікселях?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??

Можна. Робиш скріншот. а потім, наприклад в Корелі експортуєш файл в tiff. А для чого запитуєш?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

А шо це в конкретному випадку?

При растягивании растровой картинки с малым разрешением на большой формат пиксели искусственно "растягиваются", заполняя по умолчанию пространство и картинка выглядит замыленной.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

При растягивании растровой картинки с малым разрешением на большой формат пиксели искусственно "растягиваются", заполняя по умолчанию пространство и картинка выглядит замыленной.
Це невірно - говорити "великий формат". Картинка в тіфф елементарно може бути такої ж, або меншої роздільної здатності. Вовчику просто хотілось па-взрослому, в тіфарє 16-бітному віддати на друк скріншот з Brazzers, мабуть... :shuffle:
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Це невірно - говорити "великий формат". Картинка в тіфф елементарно може бути такої ж, або меншої роздільної здатності. Вовчику просто хотілось па-взрослому, в тіфарє 16-бітному віддати на друк скріншот з Brazzers, мабуть... :shuffle:

Ну ясен пень, если фиговую по качеству  картинку пересохранить в формате Тифф, и поплясать вокруг неё с бубнами, она не будет выглядеть лучше. Только вес прибавится.

Просто, вероятнее всего, Вовчик хочет ещё и  "растянуть" картинку до нужного (большего) формата для печати, чем ещё ухудшит бы её качество.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Якого розміру, в пікселях?
я в пискселях не розумию, але повынно буты 1100мм на 1260мм
   
Re: ФЗВ Tiff формат

я хочу узнать возможно ли вытянуть хорошее качество из фильма? шоб потом им маневрировать манипулировать в Тиффе
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Можна. Робиш скріншот. а потім, наприклад в Корелі експортуєш файл в tiff. А для чого запитуєш?
так при растягивании качество потеряется
   
Re: ФЗВ Tiff формат

я в пискселях не розумию, але повынно буты 1100мм на 1260мм


А какой размер исходной картинки? И какое её разрешение?

110х126 см - это уже печать на банере или на чём?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

хочу кусочек из знаменитого фильма использовать для рекламы
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??

конечно можно. И не обязательно в тифф. Есть така волшебная программа виртуал дуб.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

А какой размер исходной картинки? И какое её разрешение?

110х126 см - это уже печать на банере или на чём?
да да .. ну оракал может
   
Re: ФЗВ Tiff формат

конечно можно. И не обязательно в тифф. Есть така волшебная программа виртуал дуб.
так качество яке будет??
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Панове.. можно ли понравившийся кадр из фильма вытянуть оттуда и обработать до формата ТИФФ, который, как известно даже такому недолугому как я, пригоден для печати??
vlc/video/take screenshot
формат не має значення.
тіфка просто вважається lossless і зберігає інфу про роздільну здатність (які у даному випадку нафуй не тре, бо все одно різниці не побачиш)
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Просто, вероятнее всего, Вовчик хочет ещё и  "растянуть" картинку до нужного (большего) формата для печати, чем ещё ухудшит бы её качество.
Ну, то так би й сказав. А джпег в 100% якості збережений хрен хто відрізнить візуально від тіфф, якщо не робити над файлом екстремально жорстокої наруги при редагуванні.
Є спеціалізовані плагіни для ресемплінгу з мінімально можливими втратами якості (в розумних прєдєлах збільшення розміру, звісно).
   
Re: ФЗВ Tiff формат

да да .. ну оракал может

Там возможно меньшее разрешение, чем при печати на бумаге.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

а может кто помочь вытянутый из фильма кадр довести до норм качества на размере 1200 мм на 1200 мм (приблызно) ?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

хочу кусочек из знаменитого фильма использовать для рекламы
За це відписдять правообладатєлі. Чи ти "козаченько"? :-)o
   
Re: ФЗВ Tiff формат

короче кто умеет, спасите помогите
   
Re: ФЗВ Tiff формат

так качество яке будет??

как у исходного видео.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

За це відписдять правообладатєлі. Чи ти "козаченько"? :-)o
ой.. да козаченько наверно .. кадр из фильма *Люди в черном*
   
Re: ФЗВ Tiff формат

вытянутый из фильма кадр
Вовчик, можна по-різному "витягти". Скріншот зразу нафуй.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

как у исходного видео.
типа я знаю какое там исходное))
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Вовчик, можна по-різному "витягти". Скріншот зразу нафуй.
это да
   
Re: ФЗВ Tiff формат

короче кто умеет, спасите помогите
на оракалі не друкують.
Оракал ріжуть і клеять.

Але можна роздрукувати на самоклейці. Там формат пох, просто скажеш розміри які тобі треба та і всьо
   
Re: ФЗВ Tiff формат

на оракалі не друкують.
Оракал ріжуть і клеять.

Але можна роздрукувати на самоклейці. Там формат пох, просто скажеш розміри які тобі треба та і всьо
они запросят формат ТИФФ
   
Re: ФЗВ Tiff формат

типа я знаю какое там исходное))
Правий клік на файлі відео - властивості - докладно. Авішку - покаже.
   
Re: ФЗВ Tiff формат

в общем мне надо так.. я показал кадр, заплатил и мне сделали.. я сам не умею ни хера
   
Re: ФЗВ Tiff формат

Какой размер нужен макета после печати?
   
Re: ФЗВ Tiff формат

они запросят формат ТИФФ
ну конвертнути.
Але їм і цього буде мало.
Скажуть розміри не ті і все таке.
Тобі понадобиться фотошоп або будь-яка інша програма, яка може конвертувати, бо vlc кажись зберігає у png
Єслі шо, зберігай кадр, закидуй на якийсь драйв і кидай лінк сюда, розберемос
   
Re: ФЗВ Tiff формат

витягуєш файл, збільшуєш нейронною мережею в два рази, потім зменшуєш в два рази.. профіт
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія