Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закарпаття, турсфера - мінус 30

Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

 Гы. По сравнению с прошлым годом цена +50%. Ясен пень не поедут.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

в минулому році вирішили справити Новий рік на Закарпатті. Жах. Я не говорю про ціни чи ремонти, чи їжу, яку неможливо їсти (окрім бограчів і дерунів більше ніц не тямлять готувати, або на вигляд чи смак неприємне, плюс ще шашлики) - байдуже, не це головне.
Проблема в відсутності будь-якого приязного, непихатого відношення тих, хто мав би надавати хоч якийсь сервіс. Ну хто туди поїде вдруге?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

в минулому році вирішили справити Новий рік на Закарпатті. Жах. Я не говорю про ціни чи ремонти, чи їжу, яку неможливо їсти (окрім бограчів і дерунів більше ніц не тямлять готувати, або на вигляд чи смак неприємне, плюс ще шашлики) - байдуже, не це головне.
Проблема в відсутності будь-якого приязного, непихатого відношення тих, хто мав би надавати хоч якийсь сервіс. Ну хто туди поїде вдруге?

Банально не було конкуренції. Тепер є. Тупих відсіє ринок.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

ну то хай роблять щось з цінами і сервісом

Это точно.
3 года подряд, по дороге назад из Альп, останавливаюсь в одном и том же отеле в Берегове.  Называется Lambert. Первый раз был восторг. За 450 грн отличный номер в стиле "прованс ", да еще и завтрак на 3-их что то в районе 80 грн. На booking.com очень хороший рейтинг. Таблички "Ревизор" в самом отеле. Утром не хотелось уезжать. Я его всем своим знакомым советовал.

Год назад уже цена 850 грн, завтрак около 200 (но на 4). Но главное, чуствовалось, что отелем стали хуже заниматься. Это и плохо работающая сантехника, и не идеальная чистота.

В этом году дали отелю еще один шанс. Даже несмотря на то, что на период праздников они подняли цену до 1300 грн (причем попросили 50% предоплаты скинуть на карту). Не смутило даже то, что через booking.com их уже не забукать.  Ситуация как и в прошлом году. Плохо работающий унитаз, уставшая мебель. Завтрак из сырников и кофе 280 грн на 4 (почти цена Киева). Поспали нормально, но утром уехали как можно быстрее. Наверное это был наш последний визит в этот отель.

Вот так на моих глазах, цена за 3 года выросла почти в 3 раза, а сервис ухудшился
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Есть ощущение, что туротрасль Карпат и Одессы пыталась повторить поведение Крыма. Но безвиз внес свои коррективы
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Основний провал буде по літнім курортам.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

в минулому році вирішили справити Новий рік на Закарпатті. Жах. Я не говорю про ціни чи ремонти, чи їжу, яку неможливо їсти (окрім бограчів і дерунів більше ніц не тямлять готувати, або на вигляд чи смак неприємне, плюс ще шашлики) - байдуже, не це головне.
Проблема в відсутності будь-якого приязного, непихатого відношення тих, хто мав би надавати хоч якийсь сервіс. Ну хто туди поїде вдруге?
Розумiю про що кажете.
Менi здаэться, що таке - виключення.
Але я трошки оптимiст, буваю упередженим :)
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

3 года подряд, по дороге назад из Альп, останавливаюсь в одном и том же отеле в Берегове.  Называется Lambert
На твоём примере видно, что зачастую спрос точечный, эпизодический.
Деньги на отель заработаны не в туризме, реинвестировать нечего.
Поваров официантов не нанять - все разъехались.
У владельцев интерес сменился усталостью.
Такая вот версия от меня.

Люди удивляются - не хватает комфортного транспорта.
А как же его покупать и содержать, если спрос несколько недель в году.
   
безвиз подкосит отечественный турызм
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Закарпаття - тупий совок. Який там може бути туризм, коли всі гроші вигрібають Львівська і Іванофранківська області.
б***ь, регочу з аффтара. Поміняв один ЗП на ЗК. Шило на мило. :pooh_lol:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Закарпаття - тупий совок. Який там може бути туризм, коли всі гроші вигрібають Львівська і Іванофранківська області.
б***ь, регочу з аффтара. Поміняв один ЗП на ЗК. Шило на мило. :pooh_lol:
Тут хоч якесь рiзноманiття. I гори i доли, замки басейни, пару озер для купання.
Мукачево як iграшка, Ужгород для багатьох цiкавий та привабливий.
Менi добре тут, хоч люди i 'чужi'. Головнi болi минули. Точнiше не повернулися ( а щезли на ширланi)).
Огiрки, доречi, родять.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Безвіз і зубожіння... протиріччя, нє?.. якщо сервіс за ті ж грозі буде кращий в Україні - я за кордон не поїду.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Олег, пошлите пожалуйста в приват информацию о турах, которые вы предлагаете
Может подобью тут группу товарищей на экскурсию в Украину
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

"Горная Тиса" - хороший санаторий в Квасах, возле Рахова, и по моим болячкам. Но хрен я к ним больше поеду. Выписку не дают сколько не просил. А без выписки Страховая ни фига лечение не оплачивает. Ну и на фиг они мне такие красивые упали?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Олег, пошлите пожалуйста в приват информацию о турах, которые вы предлагаете
Может подобью тут группу товарищей на экскурсию в Украину
Обовязково. За пару годин, з ноута.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Природа внесла корективи...
Був би сніг/мороз — автор би не мав часу на ФУП))
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Природа внесла корективи...
Був би сніг/мороз — автор би не мав часу на ФУП))

Оце влучив так влучив!  (tu) 
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

І ще хочу добавити по природі Закарпаття.
Тут нема нічого унікального, в словачині гори і природа і озера  не менш красиві чим в Закарпатті.
І є один великий плюс. Чистота. Нема пластикових пляшок та сміття  тоннами по берегам озер і річок. На місцях відпочинку та маршрутах.
Обладнані місця відпочинку по людськи.

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

І ще хочу добавити по природі Закарпаття.
Тут нема нічого унікального, в словачині гори і природа і озера  не менш красиві чим в Закарпатті.
І є один великий плюс. Чистота. Нема пластикових пляшок та сміття  тоннами по берегам озер і річок. На місцях відпочинку та маршрутах.
Обладнані місця відпочинку по людськи.
Так. Пора кончать с безвизом!  :4Eba:
Останемся без штанов.
Что бы его такое придумать...
Ага! Эврика! Блокируем вывоз кругляка!
Вызываю Семенченко!  :help:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

В этот бассейн ходят обычно пенсионеры, осознанно.
Там низкие цены и, как считается, самая целебная вода.
Еще туда привозят школьников нерадивые организаторы. Я бы не повез.

В 500 метрах есть более-менее современный комплекс.
Там вполне нормально, хотя и не безукоризненно. Особенно в пиковые дни типа 31 декабря или во время каникул.
Хотя если прийти к открытию - отдохнешь с простором и в чистоте.
Сеанс для взрослого - 2 часа 180 грн.
Пара бассейнов и джакузи с термальной водой плюс бассейн комнатной (на улице)) температуры с обычной водой.
да.В Жаворонке неплохо.Только персонал не очень.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30


Так. Пора кончать с безвизом!  :4Eba:
Останемся без штанов.


На справді пора закінчувати барижити.
Мій син сказав ну нах той  Буковель і їздить в Боровец.

У Туреччині ми зупинялися по 15 у кемпінгах, по 30 в гест-хаузах, по 50 в отелях.
У нас чомусь все це дорожче.

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

:)

2 в рік у Фантазії , осінь, зима
Ти нас вичислив до крила і поверху
Або місцевий, або також там відпочиваєш
відпочивав там думаю за тиждень до того,  ви приїхали.А взагалі Поляна подобається повітрям -воно там особливе як на мене і вода непогана. :-B
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Так. Пора кончать с безвизом!  :4Eba:
Останемся без штанов.
Что бы его такое придумать...
Ага! Эврика! Блокируем вывоз кругляка!
Вызываю Семенченко!  :help:

зроби в себе чани і(або) джакузі :-)  (tu) 
і ставочок маленький щоб рибку яку чи форель половити :-)
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Это точно.
3 года подряд, по дороге назад из Альп, останавливаюсь в одном и том же отеле в Берегове.  Называется Lambert. Первый раз был восторг. За 450 грн отличный номер в стиле "прованс ", да еще и завтрак на 3-их что то в районе 80 грн. На booking.com очень хороший рейтинг. Таблички "Ревизор" в самом отеле. Утром не хотелось уезжать. Я его всем своим знакомым советовал.

Год назад уже цена 850 грн, завтрак около 200 (но на 4). Но главное, чуствовалось, что отелем стали хуже заниматься. Это и плохо работающая сантехника, и не идеальная чистота.

В этом году дали отелю еще один шанс. Даже несмотря на то, что на период праздников они подняли цену до 1300 грн (причем попросили 50% предоплаты скинуть на карту). Не смутило даже то, что через booking.com их уже не забукать.  Ситуация как и в прошлом году. Плохо работающий унитаз, уставшая мебель. Завтрак из сырников и кофе 280 грн на 4 (почти цена Киева). Поспали нормально, но утром уехали как можно быстрее. Наверное это был наш последний визит в этот отель.

Вот так на моих глазах, цена за 3 года выросла почти в 3 раза, а сервис ухудшился
плюсую.Особенно в Ламберте умилило то , что на сайте показаны были маленькие беленькие домики для переночевать.Создае тся впечатление -единый комплекс.А то что домики находятся на выезде из Берегово а ресторан и гостиница почти в центре города (т.е. две точки на приличном расстоянии друг от друга)  никто не пишет.Хитрожопые.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

На справді пора закінчувати барижити.
Мій син сказав ну нах той  Буковель і їздить в Боровец.

У Туреччині ми зупинялися по 15 у кемпінгах, по 30 в гест-хаузах, по 50 в отелях.
У нас чомусь все це дорожче.
Конечно, я тоже удивлялся относительно низкой цене в Турции.

Что-то не сходится.
Возможно, в Турции мы видим кризисные цены.
Кроме этого - субсидии (запросто) и льготные кредиты (это наверняка).
На додачу - более длинный сезон.

Я сейчас пишу из пустого с вчерашнего дня отельчика-садыбы.
Тут все ОК.
Но пусть они хоть из кожи вон вылезут - их это не спасет.
Я сам пытался его рекламировать.
Це жах.
Сколько изворотливых засранцев. Звонят мутят брешут.
Наши, хохлы. Местные даже не понимают их толком.
Накапливается раздражение.

А вот Алежке пафосу хочется.
Заехал бы (до Киев - Чоп 200 м. по прямой!) и переночевал за 200 грн. с носа.
Но нет. Подавай ему прованс )))
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

зроби в себе чани і(або) джакузі :-)  (tu) 
і ставочок маленький щоб рибку яку чи форель половити :-)
жлоп-туры не мой формат  :king2:
давай я тебя в активный отдых посвящу

а чанів вже набудували доста!

Останнє редагування: 9 січня 2018 10:31:47 від Олег
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

жлоп-туры не мой формат  :king2:
давай я тебя в активный отдых посвящу

а чанів вже набудували доста!

активний то тре багато ходити ?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Конечно, я тоже удивлялся относительно низкой цене в Турции.

Что-то не сходится.
Возможно, в Турции мы видим кризисные цены.
Кроме этого - субсидии (запросто) и льготные кредиты (это наверняка).
На додачу - более длинный сезон.

Я сейчас пишу из пустого с вчерашнего дня отельчика-садыбы.
Тут все ОК.
Но пусть они хоть из кожи вон вылезут - их это не спасет.
Я сам пытался его рекламировать.
Це жах.
Сколько изворотливых засранцев. Звонят мутят брешут.
Наши, хохлы. Местные даже не понимают их толком.
Накапливается раздражение.

А вот Алежке пафосу хочется.
Заехал бы (до Киев - Чоп 200 м. по прямой!) и переночевал за 200 грн. с носа.
Но нет. Подавай ему прованс )))
да.есть такое, увы
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

жлоп-туры не мой формат  :king2:
давай я тебя в активный отдых посвящу

а чанів вже набудували доста!

Плануємо цього року в закарпаття.
Можна ще мене посвятити? А для дітей щось є?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Я вас прОшу відрізняти Буковель від Закарпаття,
новорічний тиждень від інших 360 днів у році,
а Косіно (яке аж ніяк не бідкається) від сотен чи не тисяч людей, що збудували
затишні будиночки для спокійного відпочинку,
або зробили сані для катань екскурсантів на Синевірі по 60 грн/особа.

Отель від 150 грн/доба/людина. Душ-туалет у номері.
По 200 великий вибір.
Що тут знижати.

Бограч (борщ, суп, боб-гуляш) - 35 - 70 грн/порція.
Кава (найкраща в уУкраїні) - 10-20 грн.

І я не стільки про зимовий відпочинок, скільки про весь рік.
Іграв ціною на свої тури, маю можливість.
Повірте - низька ціна не привабюлює, якщо це не зовсім за так.

Потік впав.



Так впав. Їздив я на Закарпаття. Рік їздив два три, а далі що там нового???
Що зробили власники садиб, міні готелей? Для новизни - я не про Хату, душ чи баню.
Ну дійсно ціни помірні не всюди, але є.
Власники одиниці - хто може запропонувати більше ніж Бограч і чан
Ті хто робить трішки більше ніж побудував затишний будинок, мають відпочивальників, а ті хто думає, що будинок або міні готель це його все - шлях до збитків.
Окрім того, ДУЖЕ багато фігні, дешевої, перетворення в мотелі тільки на одну ніч?

Можна багато чого говорити, але прийшов час конкуренції.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Так впав. Їздив я на Закарпаття. Рік їздив два три, а далі що там нового???
Що зробили власники садиб, міні готелей? Для новизни - я не про Хату, душ чи баню.
Ну дійсно ціни помірні не всюди, але є.
Власники одиниці - хто може запропонувати більше ніж Бограч і чан
Ті хто робить трішки більше ніж побудував затишний будинок, мають відпочивальників, а ті хто думає, що будинок або міні готель це його все - шлях до збитків.
Окрім того, ДУЖЕ багато фігні, дешевої, перетворення в мотелі тільки на одну ніч?

Можна багато чого говорити, але прийшов час конкуренції.

це точно, і не просто конкуренції а конкуренції з європейцями і їх сервісом і цінами

Питається якого куя в венгрії дешевше басейни і купання в термалках.

В Венгрії європейські податки, дороге топливо, високі зарплати в персоналу. і таке інше . А басейни дешевше чим в косині чи на деренівських купальнях. Враховуючи що у нас податки менші, персонал дешевше, топливо дешевше?


Останнє редагування: 9 січня 2018 11:13:04 від Luxetenebris
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

У владельцев интерес сменился усталостью.
:weep:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Конечно, я тоже удивлялся относительно низкой цене в Турции.

Что-то не сходится.
Возможно, в Турции мы видим кризисные цены.
Кроме этого - субсидии (запросто) и льготные кредиты (это наверняка).
На додачу - более длинный сезон.

Я сейчас пишу из пустого с вчерашнего дня отельчика-садыбы.
Тут все ОК.
Но пусть они хоть из кожи вон вылезут - их это не спасет.
Я сам пытался его рекламировать.
Це жах.
Сколько изворотливых засранцев. Звонят мутят брешут.
Наши, хохлы. Местные даже не понимают их толком.
Накапливается раздражение.

А вот Алежке пафосу хочется.
Заехал бы (до Киев - Чоп 200 м. по прямой!) и переночевал за 200 грн. с носа.
Но нет. Подавай ему прованс )))

люди едут в отпуск за приятными впечатлениями.
каждый получает приятные впечатления от различных источников - нихеранеделанье на берегу теплого моря, катание на лыжах по красивым горочкам, гуляние по историческим местам, посещение развлекательных парков, клубов, дискотек, даже от примитивного шопинга люди получают кайф.

какие приятные впечатления можно получить в зачуханом закарпатском селе? пойти с палкой по буграм полазить и ужраться самогоном до гыкавки? бо ни красивых горнолыжных трас, ни теплого моря, ни исторических мест, ни диснейлендов, ни магазинов - нихера этого там нет. в принципе я могу выехать 5 км за киев и полазить по лесу с палкой, на хер мне тащиться за этим же 700 км в закарпатье?

посему и нет и не будет в закарпатье туристического бума.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

От ви всі волаєте проти високих цін, але не враховуєтє одну просту річ - прибиральницю десь в готель на триста гривень гривень в день хєр знайдеш. Я вже не кажу про покоівок, поварів і т.д.  На заході шалений дефіцити робочоі сили, все здуло в польщу. А те що лишилось з нормальних, хоче таку з/п, яку бузінес не тягне.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

От ви всі волаєте проти високих цін, але не враховуєтє одну просту річ - прибиральницю десь в готель на триста гривень гривень в день хєр знайдеш. Я вже не кажу про покоівок, поварів і т.д.  На заході шалений дефіцити робочоі сили, все здуло в польщу. А те що лишилось з нормальних, хоче таку з/п, яку бузінес не тягне.

б***ь, в венгрії прибиральниця отримує ніхуя не 10 євро в день а мінімум в двоє чи троє більше , а ціни на басейни дешевші чим в україні
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

б***ь, в венгрії прибиральниця отримує ніхуя не 10 євро в день а мінімум в двоє чи троє більше , а ціни на басейни дешевші чим в україні

От парадокс !  :S
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

От парадокс !  :S

+100500
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

От ви всі волаєте проти високих цін, але не враховуєтє одну просту річ - прибиральницю десь в готель на триста гривень гривень в день хєр знайдеш. Я вже не кажу про покоівок, поварів і т.д.  На заході шалений дефіцити робочоі сили, все здуло в польщу. А те що лишилось з нормальних, хоче таку з/п, яку бузінес не тягне.

Є в мене підозра , що в структурі вартості послуг платня прибиральниці то нуль цілих хєр десятих.

На жаль, у нас весь бізнес використовує логіку  бариги - маршрутчика , який тримає кілька обдертих бусів.
Хєр з ним тим сервісом, хєр з нею тою кризою, а свій прибуток я хочу отримувати в баксах як до 2014 року..

Ось звідти і ціни.. 
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

б***ь, в венгрії прибиральниця отримує ніхуя не 10 євро в день а мінімум в двоє чи троє більше , а ціни на басейни дешевші чим в україні

Резонно, згоден. В угорщині той же газ підключити до корпусу теж 5 кілобаксів коштує?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Далі, в угорщині готель може купити на власні потреби добло за 2 кілобакса, і шатл-бус за три. Беу, звісно. У нас це коштуватиме шість - дев"ять відповідно.
Звісно, апетити власників бізнесів теж відіграють не останню роль в зростанні цін, але і витрати у них і у нас теж мають абсолютно різну структуру і розмір.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія