Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба ще підняти ціни на газ. Пижжимти по-новому у всій красі.

400 м куб за грудень, 3500..
З коефіцієнтом порахували?
   
не чув про заборону в Україні. логічно не забороняти а призначати додаткове мито. але ок, якщо заборонений експорт то хімпром купить.
    "...Газ природний у газоподібному стані українського походження"- квота 2018-2019=0. #курибамбук. Пы. сы. Если "химпром" будет покупать газ по 12-14 за куб, в трубу вылетит с диким свистом.
   
    "...Газ природний у газоподібному стані українського походження"- квота 2018-2019=0. #курибамбук. Пы. сы. Если "химпром" будет покупать газ по 12-14 за куб, в трубу вылетит с диким свистом.
Та хер они там по нормальной цене продали бы даже если бы были квоты. К тому же транспортировка нужна не виртуальная, а реальная.
   
    "...Газ природний у газоподібному стані українського походження"- квота 2018-2019=0. #курибамбук. Пы. сы. Если "химпром" будет покупать газ по 12-14 за куб, в трубу вылетит с диким свистом.

я що, заперечував що є обмеження газу на експорт? я сказав що не чув про це і що логічно встановлювати мито (як то роблять в Росії), а не квоти.
щодо того  що хімпром не купить по 12-14. зараз імпортний по 10 купляє і виробництво зростає. тому може і не по 12-14 але по ціні трішки меншій імпортного купувати буде.  але ніякому манюпасу газ по 3-4 тисячі не дістанеться.
   
400 м куб за грудень, 3500.... субсидії немає, щоб ви сцуки виздихали.

і нащо ти його купуєш, якщо він такий дорогий? в тебе наскільки я зрозумів приватний будинок, отже варіантів опалення багато.
   
і нащо ти його купуєш, якщо він такий дорогий? в тебе наскільки я зрозумів приватний будинок, отже варіантів опалення багато.
Знову мантра.... Машина дуба 8000 грн, знаєш чого вона стала стільки коштувати ?
   
Знову мантра.... Машина дуба 8000 грн, знаєш чого вона стала стільки коштувати ?

я не знаю де це така ціна. в моєму селі раза в два дешевше. минулу зиму цікавився - машина дуба (10-12 складоментрів) була 3500.
але чого зразу дуб? обрізки з пилорами не влаштують? ціна буде разів в 5 якщо не в 10 дешевша. пилорами в Вишгородському районі інколи пропонують ледь не безкоштовно, якщо сам завантажиш і вивезеш.
   
отже варіантів опалення багато.
Перехід на будь-який варіант завжди буде дорожчим. Так само і витрати на утеплення будинку якщо і окупляться, то за багато років. 
   
я що, заперечував що є обмеження газу на експорт? я сказав що не чув про це і що логічно встановлювати мито (як то роблять в Росії), а не квоти.
щодо того  що хімпром не купить по 12-14. зараз імпортний по 10 купляє і виробництво зростає. тому може і не по 12-14 але по ціні трішки меншій імпортного купувати буде.  але ніякому манюпасу газ по 3-4 тисячі не дістанеться.
ще й як дістанеться. Газу буде дофіга, комусь же треба буде продати)
   
я що, заперечував що є обмеження газу на експорт? я сказав що не чув про це і що логічно встановлювати мито (як то роблять в Росії), а не квоти.
щодо того  що хімпром не купить по 12-14. зараз імпортний по 10 купляє і виробництво зростає. тому може і не по 12-14 але по ціні трішки меншій імпортного купувати буде.  але ніякому манюпасу газ по 3-4 тисячі не дістанеться.
   Кто? Тебя жестоко на@бали. Весь Ostchem Фирташа (все пять заводов)  покупает газ у Газпрома. А, скажешь, не покупает? Ну да, ты прав. Но вот какая штука. Ostchem покупает вместо газа   российский аммиак, произведенный из российского газа, что, согласись, ещё хуже. Потому что закупается продукт более высокого передела, а это увеличивает прибыль мокшей, и немало увеличивает.
   ДнепроАзоту газ по дисконту скидывает УкрНафта. Тоже, поверь, не по 10 грн. /куб. Видишь, ли, какое дело. Российскому химпрому Газпром скидывает газ по $70/куб, а ты предлагаешь украинскому купить газ почем? По $300?  $500?  Ну, и кто ты после этого? Ах да, Патриот Украины. Вот так. С большой буквы, бля...

Останнє редагування: 10 січня 2019 13:39:43 від svalker
   
Перехід на будь-який варіант завжди буде дорожчим. Так само і витрати на утеплення будинку якщо і окупляться, то за багато років. 

це просто валшебно.
утеплюватися не хочемо (хоча пільгові кредити дають), міняти систему опалення не хочемо (хоча пільгові кредити дають), хочемо і далі топити газом і задешево, бо будинки не утеплені, котли старі, газу йде багацько. але то не наші проблеми - хай нам держава забезпечить.

а ви часмо не уху їли?
   
400 м куб за грудень, 3500.... субсидії немає, щоб ви сцуки виздихали.
А томас не греет никак?...
   
   Кто? Тебя жестоко на@бали. Весь Ostchem Фирташа (все пять заводов)  покупает газ у Газпрома. А, скажешь, не покупает? Ну да, ты прав. Но вот какая штука. Ostchem покупает вместо газа   российский аммиак, произведенный из российского газа, что, согласись, ещё хуже. Потому что закупается продукт более высокого передела, а это увеличивает прибыль мокшей, и немало увеличивает.
   ДнепроАзоту газ по дисконту скидывает УкрНафта. Тоже, поверь, не по 10 грн. /куб. Видишь, ли, какое дело. Российскому химпрому Газпром скидывает газ по $70/куб, а ты предлагаешь украинскому купить газ почем? По $300?  $500?  Ну, и кто ты после этого? Ах да, Патриот Украины. Вот так. С большой буквы, бля...

хто тоді купує імпортний газ по 10-12 тисяч? іноплагнетяни? імпортерів то досить багато при чому різних.
і я пропоную встановити мита, як росіяни. і хай хімпром конкурує з манюпасом, металургами і ще кимось за газ внутрішнього видобутку. купить той, хто на внутрішньому ринку запропонує найкращу ціну.
   
це просто валшебно.
утеплюватися не хочемо (хоча пільгові кредити дають), міняти систему опалення не хочемо (хоча пільгові кредити дають), хочемо і далі топити газом і задешево, бо будинки не утеплені, котли старі, газу йде багацько. але то не наші проблеми - хай нам держава забезпечить.

а ви часмо не уху їли?
    Для того, чтобы иметь возможность давать льготные кредиты, нужно было не просрать Киотские денежки, как делают это более умные правительства более развитых поэтому стран. Как ЧР, например. В противном случае т.н. "льготные кредиты" превращаются в сплошное на@балово. Не говоря уж о том, что объёма этих "кредитов" не хватит и на 5% потребности. Так что ничего в стратегическом плане "кредиты " не решают.
   А про "безкоштовні дрова з лісопилки " пойди на ЦУГе расскажи. Там дебилов много, здесь не надо...
   
це просто валшебно.
утеплюватися не хочемо (хоча пільгові кредити дають), міняти систему опалення не хочемо (хоча пільгові кредити дають), хочемо і далі топити газом і задешево, бо будинки не утеплені, котли старі, газу йде багацько. але то не наші проблеми - хай нам держава забезпечить.

а ви часмо не уху їли?

Проігнорую кацапоматюк в кінці.

Я утеплився (це дорого, за свій рахунок), плюс поміняв склопакети, поміняв атмосферний котел на дорогий конденсаційний з погодною автоматикою, поставив двозонний ел.лічильник - все за свої. А витрата газу не зменшується, а ціна на нього росте. Тому й кажу, що в Україні це мартишкін труд. 
   
хто тоді купує імпортний газ по 10-12 тисяч? іноплагнетяни? імпортерів то досить багато при чому різних.
і я пропоную встановити мита, як росіяни
не з'їжджайте, ми домовились - експорт заборонений
   
хто тоді купує імпортний газ по 10-12 тисяч? іноплагнетяни? імпортерів то досить багато при чому різних.
і я пропоную встановити мита, як росіяни. і хай хімпром конкурує з манюпасом, металургами і ще кимось за газ внутрішнього видобутку. купить той, хто на внутрішньому ринку запропонує найкращу ціну.
   Ну, вот-вот-вот, кажется, до тебя начинает доходить! В самом деле,КТО? И ЗАЧЕМ? Ну, не для промышленного использования, ясен пень. И не для отопления производственных/служебных помещений. Потому что тогда отапливать выгодней уже сжиженным газом, поверь газовику.
  Что касается украинского химпрома, то ты поздно кинулся о нём беспокоиться. Украинский химпром приказал долго жить. Украинская продукция полностью вытеснена с украинского рынка россиянами и их европейскими компаньонами. Так что по весне аграрный сектор останется без азотных удобрений (по осени уже остался) Ты ж этого добивался, Патриот Украины?
   
Проігнорую кацапоматюк в кінці.

Я утеплився (це дорого, за свій рахунок), плюс поміняв склопакети, поміняв атмосферний котел на дорогий конденсаційний з погодною автоматикою, поставив двозонний ел.лічильник - все за свої. А витрата газу не зменшується, а ціна на нього росте. Тому й кажу, що в Україні це мартишкін труд. 
    То есть, Вы наверняка тоже заметили, насколько упала калорийность природного газа по сравнению с прошлыми сезонами? Хотя зимы бывали и похолоднее...
   
    Для того, чтобы иметь возможность давать льготные кредиты, нужно было не просрать Киотские денежки, как делают это более умные правительства более развитых поэтому стран. Как ЧР, например. В противном случае т.н. "льготные кредиты" превращаются в сплошное на@балово. Не говоря уж о том, что объёма этих "кредитов" не хватит и на 5% потребности. Так что ничего в стратегическом плане "кредиты " не решают.
   А про "безкоштовні дрова з лісопилки " пойди на ЦУГе расскажи. Там дебилов много, здесь не надо...

про кредити:
https://finance.ua/ua/credits/chto-takoe-teplyy-kredit


про обрізки:

https://gubka9.webnode.com.ua/products/prods-drova-sosna-obrizky/
Ціна самовивіз: 100 грн за метр кубічний

машина обрізків 2000 гривен з доставкою (в 4 рази дешевше ніж дуб):
https://www.ss.ua/msg/uk/production-work/firewood/construction-cuttings/fmmnj.html

це за хвилину нагуглив.
тому ти би себе так категорично до розумних не відносив
   
А томас не греет никак?...

Пп2 якщо запустять то  тільки  томасом і буде грітись
   
Проігнорую кацапоматюк в кінці.

Я утеплився (це дорого, за свій рахунок), плюс поміняв склопакети, поміняв атмосферний котел на дорогий конденсаційний з погодною автоматикою, поставив двозонний ел.лічильник - все за свої. А витрата газу не зменшується, а ціна на нього росте. Тому й кажу, що в Україні це мартишкін труд. 

утепився, а витрати не зменшилися? як то так?
   
То есть, Вы наверняка тоже заметили, насколько упала калорийность природного газа по сравнению с прошлыми сезонами?
Тут вже була окрема гілка про це. Впала (деякі називають це "розбадяжили газ"), я знімаю показники лічильника регулярно, і маю статистику з 2014 р.
   
Пп2 якщо запустять то  тільки  томасом і буде грітись
Запустят...  Нам пох, мы ведь гэть вид Масквы (tu)
   
Украинский химпром приказал долго жить.
про це попереджували ще Ющенка, коли він вводив РУЕ, для чого і розірвав контракт "по пійсят"
   
утепився, а витрати не зменшилися? як то так?
Витрати збільшилися, бо ціна росте постійно. Для економії я підтримую в хаті 17.5-18.2 град. Раніше було 20, за тим 19 і т.д.
Думаю, що махлюють з якістю газу, не лише я на це скаржусь.
   
   Ну, вот-вот-вот, кажется, до тебя начинает доходить! В самом деле,КТО? И ЗАЧЕМ? Ну, не для промышленного использования, ясен пень. И не для отопления производственных/служебных помещений. Потому что тогда отапливать выгодней уже сжиженным газом, поверь газовику.
  Что касается украинского химпрома, то ты поздно кинулся о нём беспокоиться. Украинский химпром приказал долго жить. Украинская продукция полностью вытеснена с украинского рынка россиянами и их европейскими компаньонами. Так что по весне аграрный сектор останется без азотных удобрений (по осени уже остался) Ты ж этого добивался, Патриот Украины?

ну так хто і для чого?

про хімпром я геть не турбуюся. якщо не тянуть конкуренцію - так тому і бути.  газ власного видобутку хай купує на внутрішньому ринку той, хто запропонує найкращу ціну. якщо не хімпром, то хай металурги або манюпас. хай ринок вирішує.
про аграріїв на ЦУГі розповідай. ім так погано, так погано - ростуть по 15 відсотків на рік і збирають рекордні врожаї. мабуть від нестачі добрив.
   
Запустят...  Нам пох, мы ведь гэть вид Масквы (tu)

09.01.19 18:18"Нафтогаз" готов обсуждать пересмотр или отказ от второго транзитного иска в арбитраж вместе с заключением долгосрочного контракта по транзиту газа , - Коболев

 :weep:
   
Я уверен что не успеют поднять цену на газ   при приходе любого кандидата  потому что будут поломаны   старые   шоколадные схемы потому что за следующие пять лет цена газа  поднимется уже в 22  раза предела жадности у барыг- нариков нет  .
   
Витрати збільшилися, бо ціна росте постійно. Для економії я підтримую в хаті 17.5-18.2 град. Раніше було 20, за тим 19 і т.д.
Думаю, що махлюють з якістю газу, не лише я на це скаржусь.

Ти написав: "витрата газу не зменшується". А не "витрата грошей на газ".
Тому перепитаю ще раз: витрати власне газу зменшилися після утеплення?
   
Тому перепитаю ще раз: витрати власне газу зменшилися після утеплення?
Утеплювався в два прийоми в 2015 і 2016 рр. Влітку. Спочатку (з початком опалювального сезону) було менше, все ж вікна нові, котел конденсаційний замість атмосферника без модуляції і частим тактуванням. Десь в середині зими порівняв витрату і вона не впала. Та ж історія повторилась в наступному році після доутеплення підлоги горища і гаражу - перші місяці витрата була нижчою, а по результатах зими - не впала. А в цьому році (та й в минулому), щоб утриматись в тих самих цифрах (м3) я просто знизив внутрішню температуру і став доопалювати електрикою по ночах.
Тому і думаю, що все ж з газом щось не так.

Останнє редагування: 10 січня 2019 14:25:01 від ricardo
   
09.01.19 18:18"Нафтогаз" готов обсуждать пересмотр или отказ от второго транзитного иска в арбитраж вместе с заключением долгосрочного контракта по транзиту газа , - Коболев

 :weep:
що!?
 :facepalm1:
   
Утеплювався в два прийоми в 2015 і 2016 рр. Влітку. Спочатку (з початком опалювального сезону) було менше, все ж вікна нові, котел конденсаційний замість атмосферника без модуляції і частим тактуванням. Десь в середині зими порівняв витрату і вона не впала. Та ж історія повторилась в наступному році після доутеплення підлоги горища і гаражу - перші місяці витрата була нижчою, а по результатах зими - не впала. А в цьому році (та й в минулому), щоб утриматись в тих самих цифрах (м3) я просто знизив внутрішню температуру і став доопалювати електрикою по ночах.
Тому і думаю, що все ж з газом щось не так.

у мене двоє знайомих в селі, які утеплили пінопластом і мінватою старі будинки (стіни і стелю) і поміняли вікна. витрати впали майже в два рази. тому те що Ви кажете для мене виглядає дивно.
   
що!?
 :facepalm1:

Те саме

Переможці Готові забрати іск проти кацапні заради транзиту


Останнє редагування: 10 січня 2019 14:30:45 від Ukraine
   
тому те що Ви кажете для мене виглядає дивно.
У мене новий будинок, він і так був теплим, я просто вирішив, що поки є кошти - покращу його. Не чіпав би - витрата б виросла може і більше, а так виросла менше (або лишалась на тому ж рівні), але грошовий вклад неспівмірний отриманій вигоді (її й нема практично).
   
я не знаю де це така ціна. в моєму селі раза в два дешевше. минулу зиму цікавився - машина дуба (10-12 складоментрів) була 3500.
але чого зразу дуб? обрізки з пилорами не влаштують? ціна буде разів в 5 якщо не в 10 дешевша. пилорами в Вишгородському районі інколи пропонують ледь не безкоштовно, якщо сам завантажиш і вивезеш.

Это где такие цены на дуб?
Это где обрезки по 40 за куб?
   
Это где такие цены на дуб?
Это где обрезки по 40 за куб?

1) Вишгородський район, село Катюжанка.
2) по 40 може й ні, а по 100 посилання вище давав.
   
У мене новий будинок, він і так був теплим, я просто вирішив, що поки є кошти - покращу його. Не чіпав би - витрата б виросла може і більше, а так виросла менше (або лишалась на тому ж рівні), але грошовий вклад неспівмірний отриманій вигоді (її й нема практично).

ну так у Вас особливий випадок. а більшість людей живе в старих неутеплених будинках де утеплення - прямий шлях до значної економії.
   
Те саме

Переможці Готові забрати іск проти кацапні заради транзиту
чекаємо переможний контракт від коболєва))
   
а більшість людей живе в старих неутеплених будинках де утеплення - прямий шлях до значної економії.
Я не проти утеплення. Навпаки, будуть вільні кошти - я знов щось зроблю. Річ про те, що трати інколи виявляються марними (ну, такими здаються по мізерних результатах).
   
1) Вишгородський район, село Катюжанка.
2) по 40 може й ні, а по 100 посилання вище давав.

Скорее всего сайт мертвый много лет.
У нас всегда были дрова дешевле киевской области.
Сейчас цены такие дуб - 800-900 грн. складометр.
Обрезки - от 300 грн. складометр.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія