Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интересное ватное «чтиво» дорогие ребята или как ВСУ выпороло кацескот под Киевом. Взгляд воина РФ

Тут уже написали - Макаровская, северная группировка была уже в оперативном окружении. Вышли практически без потерь
Справді? Жаль тебе тут не було.
Всі вулиці Гостомеля буквально завалені згорілою технікою русні.
Більш-менш чисто стало тільки після Іванківа коли русня від відступу почала просто бігти кидаючи техніку та боєприпаси, бо треба було пральні машини та намародерене витягувати.
   
Бляяяяяять… ну какой народ тугой!!!

ПОсле Стамбула! После!!! До Стамбула ясен куй потерь было до усрачки, это поражение РА по сути. Но можно было еще вариться месяцами для них, но и для нас. Наши тоже не роботы и тоже имеют свойство погибать.
Неужели такие вещи разжеевывать нужно?
Турч, люди правильно говорять.
Ти знову почав "дрянь такую" слухати?
Їх били навіть відступаючими, це не було схоже на договорняк коли Диркіну дали зі Славянська піти у Донецьк.
Тут їх справді їбошили, арта взагалі молодці - без перестанку насипали.
   
Справді? Жаль тебе тут не було.
Всі вулиці Гостомеля буквально завалені згорілою технікою русні.
Більш-менш чисто стало тільки після Іванківа коли русня від відступу почала просто бігти кидаючи техніку та боєприпаси, бо треба було пральні машини та намародерене витягувати.

Пляяяц опять 25. Читай выше, я уже написал. После Стамбула … ПОСЛЕ. Собрались и съепали! Теперь группировка под Изюмом воюет.
   
Ты подрываешь веру Турча в кацапские наративы - «ми абофсем дагаварильсь в Стамбуле» :lol:

Лавров это тоже утверждал. Наверное Турч и ему верит :facepalm:
Чув що Кобила пропонувала "припинити спротив", а те що "всьо йде як треба" говорив якійсь інший рашист, може навіть Сукабєєва.
   
Справді? Жаль тебе тут не було.
Всі вулиці Гостомеля буквально завалені згорілою технікою русні.
Більш-менш чисто стало тільки після Іванківа коли русня від відступу почала просто бігти кидаючи техніку та боєприпаси, бо треба було пральні машини та намародерене витягувати.
ну, щоб завалена, то не сказав би. В Гостомелі, десь на сто метрів дороги одна бмп/бмд спалена. Аеродром, то окрема розмова, там трупи русні шарами лежали.
   
Турч, люди правильно говорять.
Ти знову почав "дрянь такую" слухати?
Їх били навіть відступаючими, це не було схоже на договорняк коли Диркіну дали зі Славянська піти у Донецьк.
Тут їх справді їбошили, арта взагалі молодці - без перестанку насипали.

Да ипошили понятное дело…
Дрянь не слухаю. Ибо они вообще говорят что они сами съепались по своему сугубо решению и дескать это был отвлекающий маневр.
Вот это кацапский нарратив.

В военном плане, так не отходят чисто за админ границы, это тупо и бестолково. Посмотри как наши на Донбассе отходят - 20 км, 3 км. 2 км.
Теперь представь что наши берут и отходят четко за админ границы донецкой и луганской? а? Договорняк? Ясенкуй
   
Пляяяц опять 25. Читай выше, я уже написал. После Стамбула … ПОСЛЕ. Собрались и съепали! Теперь группировка под Изюмом воюет.
БТГ які роз'їбали під Києвом небоєздатні.
Вони особливої "погоди" під Ізюмом не роблять. Про них не чутно у сводках Генштабу.
Тільки відомо що побита 35-а армія перегрупувалася під Ізюм, а що вони там роблять невідомо. Може в "глуху оборону" стали, зализувати рани.
   
Да ипошили понятное дело…
Дрянь не слухаю. Ибо они вообще говорят что они сами съепались по своему сугубо решению и дескать это был отвлекающий маневр.
Вот это кацапский нарратив.

В военном плане, так не отходят чисто за админ границы, это тупо и бестолково. Посмотри как наши на Донбассе отходят - 20 км, 3 км. 2 км.
Теперь представь что наши берут и отходят четко за админ границы донецкой и луганской? а? Договорняк? Ясенкуй
У нас є тили, комунікації, підготовлені укреп-райони на які ми відходимо.
У кацапів під Київом не було - НІХУЯ. Хіба "окопи у рижому лісі". Все!
Де їм чіплятися? За що? самим починати рити окопи? так наші їх постріляють саме при спробі вирити окопи.
Власне так й було, коли ар'єргард розбили який прикрив відхід 35-ї армії - там дуже чітко наші "мішкі" порезвилися. Ти бачив в своєму житті розчавлених кацапів? Фу, гидотне видовище, я 3 дні не міг їсти після того що побачив.
Кажуть що під танк попадає або абсолютний герой, який до кінця стоїть, або трус який біжить. Ну кацапи на героїв точно не тягнули.
   
БТГ які роз'їбали під Києвом небоєздатні.
Вони особливої "погоди" під Ізюмом не роблять. Про них не чутно у сводках Генштабу.
Тільки відомо що побита 35-а армія перегрупувалася під Ізюм, а що вони там роблять невідомо. Може в "глуху оборону" стали, зализувати рани.

Та конечно, небоездаьни. Все куйня… шапками закидаем
   
У нас є тили, комунікації, підготовлені укреп-райони на які ми відходимо.
У кацапів під Київом не було - НІХУЯ. Хіба "окопи у рижему лісі". Все!

Тююю )))

А в запорожской, николаевской, харьковской у нас заранее подготовленные позиции были?
   
Тююю )))

А в запорожской, николаевской, харьковской у нас заранее подготовленные позиции были?
Ти почав про зону ООС.
Звичайно де ми не були готові - он як відступили.
А ти в курсі що в деяких місцях в зоні ООС кацапи навіть на метр вперед не просунулися? Тому що там вже справжня "лінія Маннергейма" вибудована.
   
Та конечно, небоездаьни. Все куйня… шапками закидаем
Я такого не казав.
Враг підступний та багаточисельний й втратив людське обличчя.
Якщо ще були якісь вагання до того що було в Бучі-Бородянці, то після вже ніякого.
Це погано з людської точки зору, але їх треба нищити як щурів, щоб не здригнулася рука.
   
Турч, зверни з Житомирської траси в Дмитрівці. Там  для тіктокерів трохи кацапотехніки залишили, побачиш "бєз потерь"
   
Ти почав про зону ООС.
Звичайно де ми не були готові - он як відступили.
А ти в курсі що в деяких місцях в зоні ООС кацапи навіть на метр вперед не просунулися? Тому що там вже справжня "лінія Маннергейма" вибудована.

Я не почав про зону ООС. У военных нет понятия административных границ, как вам это еще объяснить?  :laugh:
   
Турч, зверни з Житомирської траси в Дмитрівці. Там  для тіктокерів трохи кацапотехніки залишили, побачиш "бєз потерь"

Я сам видел эти потери. Кули вы мне рассказываете?
   
ну, щоб завалена, то не сказав би. В Гостомелі, десь на сто метрів дороги одна бмп/бмд спалена. Аеродром, то окрема розмова, там трупи русні шарами лежали.
  При цих втратах вони спромоглися перед відходом пограбувати деякі підприємства і наостанок їх спалити.
   
Згоден з Турчиновим.
Гострої необхідності драпати не було.
Не більше ніж зараз на півночі Харківщини
   
Згоден з Турчиновим.
Гострої необхідності драпати не було.
Не більше ніж зараз на півночі Харківщини

Там не так драпати, як залишатися їм смислу не було. Бо 30-тисячним угруповуванням не те, шо Київ, навіть місто типу Борисполя за наявності організованої оборони взяти проблематично. Не вийшло нахрапом - толку там стояти? Тим більше, що після "Макарівської операції" вся та хуйня, що знаходилася між Варшавкою і Житомирською, опинилася під ударом з трьох сторін. А тримати іванківські болота аби було, то п***а діяльність
   
Згоден з Турчиновим.
Гострої необхідності драпати не було.
Не більше ніж зараз на півночі Харківщини
Їм загрожувало оточення і знищені того угрупування. Вивели, уникнули розгрому зберігши те що в них там залишалося. При цьому вони нанесли досить велику шкоду в тому районі і економіці  і житловому фонду.
   
Ибо они вообще говорят что они сами съепались по своему сугубо решению и дескать это был отвлекающий маневр.
Вот это кацапский нарратив.

але в тобі ніби як сидить і свербить задня думка про те, що це дійсно правда, бо вже вдруге ти намагаєшся довести що це не так.

Не наступають з УСІХ боків на Київ, тільки для відволікаючого маневру, при цьому втрачаючи найкращу нову техніку і елітні частини. Як і в цілому неможливо було захопити Україну 200 000 о.с.

Вони реально не очікували спротиву, думали що буде Крим №2
медведчук їх дуже потужно наїбав.
   
Там не так драпати, як залишатися їм смислу не було. Бо 30-тисячним угруповуванням не те, шо Київ, навіть місто типу Борисполя за наявності організованої оборони взяти проблематично. Не вийшло нахрапом - толку там стояти? Тим більше, що після "Макарівської операції" вся та хуйня, що знаходилася між Варшавкою і Житомирською, опинилася під ударом з трьох сторін. А тримати іванківські болота аби було, то п***а діяльність

Ты послушал Джокера? Можно было спокойно отойти до Иванково напрмер, там окопаться, создать группировку, и держать те позиции сколь - угодно долго.
Военные не отходят четко по админ границам. Военные отходят за реку, за овраги, за высоту, за мосты, за балки. За админграницы выходят политики
   
  При цих втратах вони спромоглися перед відходом пограбувати деякі підприємства і наостанок їх спалити.
своїма очіма. Гостомельський аеродром. Все перекопане артою. Склади та будівлі втщент розвалені, інколи обгладані мосли кацапів, що не зібрали. Заходиш обережно до руїни, а що то праворуч? А плазма в півстени в ковдру загорнута. Оркі, сер....
   
але в тобі ніби як сидить і свербить задня думка про те, що це дійсно правда, бо вже вдруге ти намагаєшся довести що це не так.

Не наступають з УСІХ боків на Київ, тільки для відволікаючого маневру, при цьому втрачаючи найкращу нову техніку і елітні частини. Як і в цілому неможливо було захопити Україну 200 000 о.с.

Вони реально не очікували спротиву, думали що буде Крим №2
медведчук їх дуже потужно наїбав.

Шозах? Я наооборот писал и ветку даже открывал, что  их план был Киев за 3 дня. Приводил там кучу доказательств. Никакой это в сраку не отвлекающий маневр.
   
Так вони і цілі операції оголосили по межах областей Донецькій і Луганській. От ще Херсонську хочуть забрати.

У них взагалі і є така якась доктрина цікава діяти по областях.  От вирішили залишити Київську, Сумську і Чернігівську і вийшли.

Для чого їм було потрібно про щось домовлятися ?
   
Я думаю це пов'язано з тим, що вони вертикаль влади не хочуит перебудовувати і чекають, що українська влада перейде в "руський мір", а відповідно залишиться фукціональною.
   
Так вони і цілі операції оголосили по межах областей Донецькій і Луганській. От ще Херсонську хочуть забрати.

У них взагалі і є така якась доктрина цікава діяти по областях.  От вирішили залишити Київську, Сумську і Чернігівську і вийшли.

Для чого їм було потрібно про щось домовлятися ?

а  зачем они тогда зашли ?
   
Так вони і цілі операції оголосили по межах областей Донецькій і Луганській. От ще Херсонську хочуть забрати.

У них взагалі і є така якась доктрина цікава діяти по областях.  От вирішили залишити Київську, Сумську і Чернігівську і вийшли.

Для чого їм було потрібно про щось домовлятися ?

Что бы ногги унести и спасти то что осталось.
Их докрина в межах админграниц это уже политическая составляющая их войны. Сначала идет военная - тупо захват, чем больше - тем лучше. Потом «легализация краденного» через фейковые референдумы, как базис дальнейшей политической надстройки нового образования
   
Шозах? Я наооборот писал и ветку даже открывал, что  их план был Киев за 3 дня. Приводил там кучу доказательств. Никакой это в сраку не отвлекающий маневр.
Турч, вони взаправду так вважали. Мої лайтові оркі з Хабаровська казали, що потерпіть нас два дні, нам на парад на Майдані час вирушати.
   
але в тобі ніби як сидить і свербить задня думка про те, що це дійсно правда, бо вже вдруге ти намагаєшся довести що це не так.

Не наступають з УСІХ боків на Київ, тільки для відволікаючого маневру, при цьому втрачаючи найкращу нову техніку і елітні частини. Як і в цілому неможливо було захопити Україну 200 000 о.с.

Вони реально не очікували спротиву, думали що буде Крим №2
медведчук їх дуже потужно наїбав.
Може йому Героя України дати?
   
Шозах? Я наооборот писал и ветку даже открывал, что  их план был Киев за 3 дня. Приводил там кучу доказательств. Никакой это в сраку не отвлекающий маневр.

ну це може я тупанув, але виглядає ніби ти їм намагаєшся довести що вони всрались, вони ж стверджують що це було тактічєскоє отступлєніє
   
а  зачем они тогда зашли ?

Ну, чекали зустріч з "хлібомо-сіллю", ми почали їх єбашити, вони й вийшли.  В донецькій і луганській області є гарматне м'ясо то вони й не виходять.

Ну, а на півдні - вода в Крим. Там також будуть землю гризти...
   
Може йому Героя України дати?

посмєртно
   
Турч, вони взаправду так вважали. Мої лайтові оркі з Хабаровська казали, що потерпіть нас два дні, нам на парад на Майдані час вирушати.

Да я знаю. Куча прямых и косвенных фактов.

Один из них, за пару недель до войны адвокаты Януоквича подают в суд в Украине о признания Януковича легитимным Президентом. И самое интересное суд наш принимает этот иск.
Потом на второй день войны в Минск прилетает Овощь.
План очевиден- Кацы заходят в урядовый Квартал. Суд принимает решение - Янукович Восстановленный президент!
Янукович дальше отдает все приказы нужные Москве як Головнокомандовач, отбирает Межигирье… дает пощечину Майдану
Все окуенно и юридически подкрепленно!
   
своїма очіма. Гостомельський аеродром. Все перекопане артою. Склади та будівлі втщент розвалені, інколи обгладані мосли кацапів, що не зібрали. Заходиш обережно до руїни, а що то праворуч? А плазма в півстени в ковдру загорнута. Оркі, сер....
Це не відміняє того, що прямо за тим самим аеродромом пограбовані склади і спалені. І то було зроблено між 28м і 31м березня. Одні гинули під нашою артою, інші забезпечували себе коштовними "трофеями".
   
ну це може я тупанув, але виглядає ніби ти їм намагаєшся довести що вони всрались, вони ж стверджують що це було тактічєскоє отступлєніє
вони пійшли тому, що отримали пізди і неілюзорно сяяло їм і передохнути в бучіебучій.
   
ну це може я тупанув, але виглядає ніби ти їм намагаєшся довести що вони всрались, вони ж стверджують що це було тактічєскоє отступлєніє

Я предполагаю, что это была часть договора в Стамбуле

Они отходят из трех областей, за поребрик. Быстро. В течении недели. А наши им не особо препятствуют в этом.
Своего рода «заленый коридор»
   
Це не відміняє того, що прямо за тим самим аеродромом пограбовані склади і спалені. І то було зроблено між 28м і 31м березня. Одні гинули під нашою артою, інші забезпечували себе коштовними "трофеями".
я ж вам все пояснив, це оркі. Не люди це.
   
вони пійшли тому, що отримали пізди і неілюзорно сяяло їм і передохнути в бучіебучій.

я знаю, все було розбито в хлам, повна втрата боєздатності
   
вони пійшли тому, що отримали пізди і неілюзорно сяяло їм і передохнути в бучіебучій.

Так. Вони не налаштовувались на такі піздюлі. Факт. І вони ні про що ні з ким не домовлялись. Зрозуміли, що не зможуть організувати окупацію і з'єбались.

Ну, а по межі областей відішли саме тому, що планують орнагізовувати окупацію опираючись на структуру українських владних органів.
   
А наши им не особо препятствуют в этом.
Своего рода «заленый коридор»

в нас теж були значні втрати

це не був договорняк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія