Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еще одна водятла :(

Re: Еще одна водятла  :(

шукайте.. я вам що не даю... ;)

ви не надали підтвердження свої фантазіям
   
Re: Еще одна водятла  :(

ivan ukrainets1 , Tatus - плюсую, а то тут уже рассказали, что с бабушкой на улицу выходить нельзя, с велосипедом нельзя, в магазин тоже пусть по воздуху летают, особенно если детей больше одного, а руки у тебя только 2

 Нельзя играть у дороги, еще в школе говорили.
Нельзя считать что весь мир должен заботится о твоих детях лучше тебя.
  Можно (нужно)у всех алконавтов забрать права ,  но всегда найдутся те кто не смотрит по сторонам ,в зеркала или музон валит из машины как на дискотеке. Молодежь всегда ездит резко, рисуеться , и за все это заранее права не заберешь, а когда случилось то уже кто то поплатился самым дорогим.
  Да тетка виновата, может она не сядет за руль уже, но вот ребенку от этого легче? 
   
 
   
Re: Еще одна водятла  :(

Вся проблема в тому, що Татус закликає пішоходів не дотримуватись ПДР. Й з його вини гибнуть люди. :(

 :facepalm1:

Ти напевне читати не вмієш?
Тобі в правилах прямо про це написано пункт 1.7.
   
Re: Еще одна водятла  :(

:facepalm1:
нє ну воно правильно - тіпа по пацанскі

мама ж знає що українські водії можуть бути макаками уєбанами? знає
мама знає що макака уєбан небезпечний на авто? - знає
мама проконтролбвала шоб її дитину не переїхала макака за кермом? ні
хто винен? правильно - нік на форумі   :lol: 

нік на форумі, який пише, що мама не зобов"язана знати та виконувати ПДР.. ;) це називається "ввести в оману"...
   
Re: Еще одна водятла  :(

:facepalm1:

Ти напевне читати не вмієш?
Тобі в правилах прямо про це написано пункт 1.7.
П. 1.7 дозволяє пішоходам не виконувати ПДР? Ти не просто злодій, ти дурний й дуже небезпечний злодій. :(
   
Re: Еще одна водятла  :(

Нельзя играть у дороги, еще в школе говорили.
Нельзя считать что весь мир должен заботится о твоих детях лучше тебя.
  Можно (нужно)у всех алконавтов забрать права ,  но всегда найдутся те кто не смотрит по сторонам ,в зеркала или музон валит из машины как на дискотеке. Молодежь всегда ездит резко, рисуеться , и за все это заранее права не заберешь, а когда случилось то уже кто то поплатился самым дорогим.
  Да тетка виновата, может она не сядет за руль уже, но вот ребенку от этого легче? 
  
 

йопс, опять фантазии на тему, откуда информация что ребенок гулял у дороги ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Як чотко шуріт тьотку відмазав,  то вже вона не нарушала, рафік нівінават

Будеш заперечувати, що якби мама тримала дитину за руку, а не щолкала єбалом, нічого би не сталось?
   
Re: Еще одна водятла  :(

 Що мамки , що тупі пьозди за кермом ,  всунуть єбальнік в телефон , а потім кліпають очима як якась муйня трапляється
   
Re: Еще одна водятла  :(

Будеш заперечувати, що якби мама тримала дитину за руку, а не щолкала єбалом, нічого би не сталось?

мама йшла з ДВОМА дітьми, нічого б не сталося якби довба дивилась куди пре
   
Re: Еще одна водятла  :(

Виноваты:
1. Водитель, не пропустивший пешехода при повороте налево
2. Родители допустившие выход ребенка на проезжую часть
Ответственность обоих вплоть до уголовной

Накажут только водителя.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Хто не читав першу сторінку
"Там женщина-водитель белого внедорожника Лексус, заезжая во двор, наехала на 4-летнего мальчика, который ехал на пластмассовом трехколесном велосипеде. Машина двумя колесами проехала по телу малыша."
   
Re: Еще одна водятла  :(

Якби пішоходи поводили себе так як бажають водії, то через півроку водіїв й половини би не залишилося- перетовкли би один одного на шляхах..
Це завдяки пішоходам водії,- чекаючи несподіванки, хоч трохи пводять себе обережніше  ;)
   
Re: Еще одна водятла  :(

П. 1.7 дозволяє пішоходам не виконувати ПДР? Ти не просто злодій, ти дурний й дуже небезпечний злодій. :(

1. Цей пункт зобо'язує водіїв бути особливо уважними в зонах до є діти.

2. Ок. Я небезпечний злодій, бо вимагаю від водіїв виконувати їхні обов'язки. :facepalm1:
   
Re: Еще одна водятла  :(

Хто не читав першу сторінку
"Там женщина-водитель белого внедорожника Лексус, заезжая во двор, наехала на 4-летнего мальчика, который ехал на пластмассовом трехколесном велосипеде. Машина двумя колесами проехала по телу малыша."

Це ще гірше, він навіть не пішоход, а велосипедист був. Повинен був здати на права перш ніж сідати за кермо велосипеда.
Однозначно, батьків до в'язниці, а водію лексуса виплатити компенсацію на ремонт і за моральні збитки.

А всі хто звинувачують водія, то ковбасники і небезпечні злочинці.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я одного не могу понять почему водятел не лежит под простынкой рядом с лексусом...
Надо всем разрешать ношение оружия, причем срочно!
   
Re: Еще одна водятла  :(

Це ще гірше, він навіть не пішоход, а велосипедист був. Повинен був здати на права перш ніж сідати за кермо велосипеда.
Однозначно, батьків до в'язниці, а водію лексуса виплатити компенсацію на ремонт і за моральні збитки.

А всі хто звинувачують водія, то ковбасники і небезпечні злочинці.
та да, іх прівлєчь за соучастіє
   
Re: Еще одна водятла  :(

Якби пішоходи поводили себе так як бажають водії, то через півроку водіїв й половини би не залишилося- перетовкли би один одного на шляхах..
Це завдяки пішоходам водії,- чекаючи несподіванки, хоч трохи пводять себе обережніше  ;)

Особисто я лише хочу, щоби люди усвідомлювали небезпеку та власну відповідальність, незалежно чи це водій, роверист чи пєшик.  А не тупо покладалась на іншу сторону, яка щось там зобов"язана.  Це ж ваші життя, як можна з ним так безглуздо поводитись???  А в даному випадку - ще й життя дитини!

   
Re: Еще одна водятла  :(

Це ще гірше, він навіть не пішоход, а велосипедист був. Повинен був здати на права перш ніж сідати за кермо велосипеда.
Однозначно, батьків до в'язниці, а водію лексуса виплатити компенсацію на ремонт і за моральні збитки.

А всі хто звинувачують водія, то ковбасники і небезпечні злочинці.
6.6.
Велосипедисту запрещается:

в) двигаться по тротуарам и пешеходным дорожкам (кроме детей до 7 лет на детских велосипедах под присмотром взрослых);
   
Re: Еще одна водятла  :(

1. Цей пункт зобо'язує водіїв бути особливо уважними в зонах до є діти.

2. Ок. Я небезпечний злодій, бо вимагаю від водіїв виконувати їхні обов'язки. :facepalm1:

Ти напевно погано читав, або навмисно перекручуєшь...
Процитую.. не для тебе, для тих хто тобі повірить й потрабить в ДТП...

1.7
Водії, пішоходи та пасажири зобов'язані бути особливо уважними до таких категорій учасників дорожнього руху, як діти, люди похилого віку та особи з явними ознаками інвалідності.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Не льстите себе, мне пешеходы считающие что о их жизни должен заботится водитель не мешают... при том ни как... это они гибнут под колесами авто. Я имеющий опыт езды по дорогам Украины на авто, как пешеход веду себя совсем по другому. Я не нарушаю ПДР ни как водитель, ни как пешеход. Хотя вполне осознаю, что и идиот пешеход может бросится мне под колеса, при том иногда даже не видя меня, так и идиот водитель может на меня наехать...

це золоті слова - мислю аналогічно. Тільки ті ідіоти які не були водіями відпустять свою дитину на лорогу і будуть перебігати на червоне світло
   
Re: Еще одна водятла  :(

Це ще гірше, він навіть не пішоход, а велосипедист був. Повинен був здати на права перш ніж сідати за кермо велосипеда.
Однозначно, батьків до в'язниці, а водію лексуса виплатити компенсацію на ремонт і за моральні збитки.

А всі хто звинувачують водія, то ковбасники і небезпечні злочинці.

Ответьте, пожалуйста, на вопрос : допускаете ли вы, хотя бы гипотетически, ситуацию, когда виноват пешеход?   
   
Re: Еще одна водятла  :(

Shurik_G так я жду ответа, кто виноват когда на дороге водилы поубивали друг друга и пассажиров
   
Re: Еще одна водятла  :(

2Татусь.

 Я еще и пешеход . И дети тоже.
Школа через 2 дороги и малой ходит, и не  я могу..... как вы и ваня описываете,  идет на пешеходный за 100 метров, и ждет когда машины все станут, и пропустят а не ... они должны пропустить . Потому что жизнь у него одна и он живет по реалиям моего города. И когда мы едем он тоже видит что папа всех пропускает, и я говорю , помни так делают не все.

   С чем вы спорите, что дорога это не зона повышенного риска, и родителям можно ходить расслабив булки ибо" права человека, а вот в англи..?
   
Re: Еще одна водятла  :(

6.6.
Велосипедисту запрещается:

в) двигаться по тротуарам и пешеходным дорожкам (кроме детей до 7 лет на детских велосипедах под присмотром взрослых);

ну, была мама рядом
   
Re: Еще одна водятла  :(

Подивився місце ДТП в панорамах. 9ejow!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com.ua/maps/@50.3926235,30.4993204,3a,75y,306.37h,72.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sy0QepqmvMF7oPhtCH 9ejow!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk
Як там можна було гуляти  з дитиною на велосипеді, особисто я не розумію. Що б тут ковбасники не писали. Пішоходи особливо з дітьми. Не слухайте тих ковбасників. Ваше життя набагато дорожче за їх ідіотськи мрії.
   
Re: Еще одна водятла  :(

ну, была мама рядом

Мама єблом щолкала, інакше би дитина під колеса авто не попала.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Вело і Шурик, не переймайтеся, я вже погодився з тим, що я небезпечний злочинець, і це великий злочин вимагати від водія виконувати його обов'язки на дорозі.
   
Re: Еще одна водятла  :(

мама йшла з ДВОМА дітьми, нічого б не сталося якби довба дивилась куди пре

і також би нічого б не сталося як би довба дивилася за дітьми. (Я не виправдовую кожну їз довб)
   
Re: Еще одна водятла  :(

Подивився місце ДТП в панорамах. 9ejow!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com.ua/maps/@50.3926235,30.4993204,3a,75y,306.37h,72.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sy0QepqmvMF7oPhtCH 9ejow!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk
Як там можна було гуляти  з дитиною на велосипеді, особисто я не розумію. Що б тут ковбасники не писали. Пішоходи особливо з дітьми. Не слухайте тих ковбасників. Ваше життя набагато дорожче за їх ідіотськи мрії.

Де написано що вона гуляла, а не йшла з дітьми з магазину чи забирала старшого з садочка ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

ну, была мама рядом
маму тоже переехали?
   
Re: Еще одна водятла  :(
dmp

Цитувати
10.2
Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
   
Re: Еще одна водятла  :(

і також би нічого б не сталося як би довба дивилася за дітьми. (Я не виправдовую кожну їз довб)

Двоє дітей і речі, а рук теж дві
   
Re: Еще одна водятла  :(

Вело і Шурик, не переймайтеся, я вже погодився з тим, що я небезпечний злочинець, і це великий злочин вимагати від водія виконувати його обов'язки на дорозі.
Ти злодій не тому що вимагаєшь дотримання ПДР водіями. З цим з тобою ніхто не сперечається. Ти злодій тому, що пропагадуєшь право на порушення ПДР пішоходами. Штовхаючи їх на смерть. :( І ти навідь цього не розумієш. :(
   
Re: Еще одна водятла  :(

Двоє дітей і речі, а рук теж дві

але ж сама ціла ? вірно ? А давайте добавим виправдяння що думала про те що чоловік зраджує ? Важке дитинство чи ще щось. Дитина повинна бути в приорітеті - тим паче на велосипеді і на дорозі


Останнє редагування: 21 квітня 2016 15:31:16 від Геннадій-Умань
   
Re: Еще одна водятла  :(

маму тоже переехали?
откуда у вас такая информация ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

але ж сама ціла ? вірно ?
і ще одна дитина ціла, що з того ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

откуда у вас такая информация ?
Если не переехали, значит она не была рядом.
   
Re: Еще одна водятла  :(

і ще одна дитина ціла, що з того ?

якщо в тебе руки заняті то не бери велосипед !!!! чи ти зовсім тупа ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Ти злодій не тому що вимагаєшь дотримання ПДР водіями. З цим з тобою ніхто не сперечається. Ти злодій тому, що пропагадуєшь право на порушення ПДР пішоходами. Штовхаючи їх на смерть. :( І ти навідь цього не розумієш. :(

Шурик, в тебе діти є?

Напевне немає, бо якби були, то ти знав би, що вимагати від 4-х річної дитини знати правила дорожнього руху може тільки ідіот.
Саме тому і є пункт 1.7 який зобов'язує водіїв бути особливо уважними в зонах де є діти.

Але не переймайся, бо це я злочинець.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Пішоходи особливо з дітьми. Не слухайте тих ковбасників. Ваше життя набагато дорожче за їх ідіотськи мрії.
Поэтому закройтесь дома и не выходите на улицу, бо там долбоны-водятлы ездят, которые считают, что они имеют право нарушать ПДД и, что бы они не сделали, виноваты все равно пешеходы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія