Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, тепер Порошенко пропонує Зеленському здати нові аналізи на вживання наркотиків. :D

Тільки що на каналі Україна.

Казав, якщо у суспільства є побоювання, що один з кандидатів  вживає наркотики.

Тому треба зняти це питання.

The Show Must Go On X(

   
Так Славик Вакарчук каже шо треба завязывать с анализами и начинать уже обсуждать проблемы страны. Вашему Хряку понравилось ссать в баночку?
   
Так Славик Вакарчук каже шо треба завязывать с анализами и начинать уже обсуждать проблемы страны. Вашему Хряку понравилось ссать в баночку?

А Вашому? Хто почав істерику?
   
Так Славик Вакарчук каже шо треба завязывать с анализами и начинать уже обсуждать проблемы страны.
Славік, хоч і хороший хлопець, і на 100% правий
але треба було самому йти в політику,
може оце зараз всеби було по іншому і Вакар вів би дискусію по суті з Петром

а не зараз читати моралі.
   
А Вашому? Хто почав істерику?
Никакой истерики, узбагойтесь. Вова вам нассыт сколько скажете. Просто должно же быть у Хряка хоть какое-то чувство меры. Порох думает, шо его моча вернет ему симпатии украинцев?
   
Никакой истерики, узбагойтесь. Вова вам нассыт сколько скажете. Просто должно же быть у Хряка хоть какое-то чувство меры. Порох думает, шо его моча вернет ему симпатии украинцев?

Я не знаю. Я уже просто наблюдаю :lol:
   
сцать!!!
так а де аналізи президента?
   
Никакой истерики, узбагойтесь. Вова вам нассыт сколько скажете. Просто должно же быть у Хряка хоть какое-то чувство меры. Порох думает, шо его моча вернет ему симпатии украинцев?
Нет! Он думает, что моча Зеленского отвернет симпатии людей.
   
Пропоную зеленському чесно признатись - так вживаю! нюхаю трохи. А шо такееееее..
Люди зрозуміють.
   
нехай Володя Клічко виступить і призначить час здачі аналізів...а.. хто не прийде, той в дупі
   
А марихуану анализы показывают ?
там не марихуана там что то потяжелее. Вполне допускаю что Зеленский наркотиков не принимает а просто сидит на лошадиных дозах антидепрессантов.
   
У Петра две полоски, Марина потребовала пересдать  :gigi:
   
там не марихуана там что то потяжелее. Вполне допускаю что Зеленский наркотиков не принимает а просто сидит на лошадиных дозах антидепрессантов.

Писать ролики в три ночи, а днем выдерживать работы головнокомандувача без чегото вштыривающего в его возрасте, с таким пузом и при сахаре не выйдет
   
Нет! Он думает, что моча Зеленского отвернет симпатии людей.
Это ему Мойша с непроизносимой фамилией такое сказал?
   
А марихуану анализы показывают ?
В моче до 4 недель.
Волосы до 3 месяцев.
   
Нет! Он думает, что моча Зеленского отвернет симпатии людей.
швидше спосіб в який ЗЕ здає мочу.
нє щоб просто пішов посцяв і порядок. щось бреше, викручується, махлює.
   
А марихуану анализы показывают ?

Канабиойды до месяца. При  спектральном анализе волос.
   
В моче до 4 недель.
Волосы до 3 месяцев.
Ошибаетесь.

Моча до трех дней, волосы до 28  дней.
   
Канабиойды до месяца. При  спектральном анализе волос.
И ВАДА такое может сделать ? Если да, то это интрига.
   
Не можна два рази війти в одну і ту ж річку. Петро першого разу так швидко відстрілявся, мол всьо чисто. У Зеленського щось чекали, склалось враження, що може вийти щось на зразок - таки так - є! І я не певен, що це б понизило рейтинг. Ну, можна було ще додати, аааа, так, згадав - було діло, зустрічався нещодавно коє з ким у Нідерландах.

Може цього разу навпаки - не без, а дебати на Олімпійському під дією якої-небудь з речовин, що шукають. Секунданти з однієї сторони Юлія з іншої Юрій Тимошенко, модератор Притула (по його графіку підходить?). Євролаб і вада підберуть дозволену (все ж державнотворче діло) речовину, обговорять дозу. Якщо нічого такого не знайдеться, можна використати горілку, з черговим підвищеним до цієї події акцизом. Что у трезвого на уме... Нада ж нам якось дізнатись, хто із них запроданець.
   
Народ проголосує за Зе даже якщо він наркоман. Це краще ніж мародер усієй країни.
   
не тільки ссать але й срать . дайшоь аналізи кала (tu)  [ua]

ну ще можна айкю тести але вони не об.єктивні)))
   
А ще Зеленського клоуном називають.  :facepalm1:
   
Зеля попав!
пан Петро щось про нього знае!

А взагалі--головнокомандувач наркоман --мрія для кацапів
   
И ВАДА такое может сделать ? Если да, то это интрига.
Там іноді олімпійських медалей через рік позбавляють. Ото нам потрібно таку лабораторію. Ну, щоб потенційний переможець сильно не розслаблявся.
   
У Петра две полоски, Марина потребовала пересдать  :gigi:

Дві смужки у чоловіка - це рак. І для жартів тема недоречна безвідносно Петра чи когось ще.
   
Треба ще отвир перевирыты
   
Треба ще отвир перевирыты

у нас і спец є. теж кандідат. ляшкооо
   
Я ж казала, що тепер їх треба поголити налисо. Все волосся забрати на аналізи.
   
Я ж казала, що тепер їх треба поголити налисо. Все волосся забрати на аналізи.

І всю кров! І всі нігті! І весь кал!   :weep:
   
у нас і спец є. теж кандідат. ляшкооо


Только в присутствии международных наблюдателей.Можно Меркель пригласить с Волкером
   
Только в присутствии международных наблюдателей.Можно Меркель пригласить с Волкером
Это импортные гости, валюта, ее и так мало. Думаю Леня Космос мог быть бы арбитром
   
Никакой истерики, узбагойтесь. Вова вам нассыт сколько скажете. Просто должно же быть у Хряка хоть какое-то чувство меры. Порох думает, шо его моча вернет ему симпатии украинцев?
уже ссышься прихильники певної політсили?  :K
   
Да.

Та ще і на протязі довгого періоду часу, наприклад по аналізу волосся. Буде цікаво, якщо Зеленський таки з'явиться на аналізи, але з новою зачіскою під нуль, радикальним манікюром та після повного переливання крові. Не знаю чи це допоможе, але шанс таки є.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія