Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рашиди підірвали воєнний склад, використали хім зброю в країні НАТО

А мікрон говорить про якісь червоні лінії ...  :facepalm1:
   
А мікрон говорить про якісь червоні лінії ...  :facepalm1:

Не рашиди, а Порошенко. Тобі, як зелепусі треба такі речі озвучувати згідно хуйловсько - Патрушевських методичок.
Недорабативаєшь.
   
А мікрон говорить про якісь червоні лінії ...  :facepalm1:
і вони лише на сьомий рік роздуплилися хто за цим стоїть?
Чи нарешті дали дозвіл відкрити рота?
   
А мікрон говорить про якісь червоні лінії ...
Мікрону не звикати .
У Франції мусліми (може й разом з кацапами) регулярно шось підривають. Шо йому та Чехія.
   
Організований російськими агентами вибух на складах боєприпасів у комплексі Врбетіце був найімовірніше здійснений для зриву постачання зброї...  в Україну.

Йдеться про вибух, що стався ще 16 жовтня 2014 року на складах озброєння у східній частині Чехії, та призвів до численних руйнувань і загибелі двох місцевих жителів.

Лише за 6,5 років слідство з’ясувало причину тих події: ввечері 17 квітня 2021 року на терміново зібраній пресконференції керівництво чеського уряду офіційно звинуватило Росію в організації цієї диверсії.
   
і вони лише на сьомий рік роздуплилися хто за цим стоїть?
Чи нарешті дали дозвіл відкрити рота?
Штати злили інфу.
Я так розумію, штати багато чого злили зараз Європі, тому вони так активізувались.
   
Не рашиди, а Порошенко. Тобі, як зелепусі треба такі речі озвучувати згідно хуйловсько - Патрушевських методичок.
Недорабативаєшь.

порошенко=медведчук=хуйло
КРАПКА.

його сивочолі жалобнопатріотичні речі мене не торкають, нехай хоть собі шаравари на голову одіне з вишиванкою . Воно мразота медведчуківсько-хуйловська


Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:55:21 від Luxetenebris
   
Організований російськими агентами вибух на складах боєприпасів у комплексі Врбетіце був найімовірніше здійснений для зриву постачання зброї...  в Україну.

Йдеться про вибух, що стався ще 16 жовтня 2014 року на складах озброєння у східній частині Чехії, та призвів до численних руйнувань і загибелі двох місцевих жителів.

Лише за 6,5 років слідство з’ясувало причину тих події: ввечері 17 квітня 2021 року на терміново зібраній пресконференції керівництво чеського уряду офіційно звинуватило Росію в організації цієї диверсії.

А я думаю що Земан був вкурсі хто то підірвав і я не здивуюсь якщо він знав ще до вибухів що планується і можливо і сам сприяв цьому
   
сегодня, куда ни зайди, сплошной стеб "это порошенко". Но это тупо. Я не думаю, что находись чехия в положении Украины, то вряд ли ее министр обороны получил бы орден через пару дней после взрыва очередного склада.

не, ну куда там - ведь "Армия! ит.д."

Но армия это еще не обороноспособность, зарубите это себе. С такими, как пэдра, здесь нет никакого тождества. Обороноспособность измеряется количеством трупов напавшего на страну агрессора, а не тем, как писал недавно сережа_д, кажется, "при петре танки хоть заправленные стояли". Заправленный танк может и в обратную сторону поехать под др. флагом, в зависимости от того, какую задачу на самом деле выполняет главнокомандующий и его команда и кем он на самом деле является. Вполне могло или может статься, что украинский налогоплательщик под бодрые ролики минстеця оснащал все эти годы огромный хуйловский штрафбат для похода не европу.

это не значит, что я исключаю то же самое сейчас, но  россказни о пэдре как о единственном и неповторимом патриоте-спасителе уже давно заколебали.
   
Я нерозумію чому каци сцяться того НАТО якщо там лише імпотенти, крім Америки. Сборище клоунів.
   
сегодня, куда ни зайди, сплошной стеб "это порошенко". Но это тупо. Я не думаю, что находись чехия в положении Украины, то вряд ли ее министр обороны получил бы орден через пару дней после взрыва очередного склада.

не, ну куда там - ведь "Армия! ит.д."

Но армия это еще не обороноспособность, зарубите это себе. С такими, как пэдра, здесь нет никакого тождества. Обороноспособность измеряется количеством трупов напавшего на страну агрессора, а не тем, как писал недавно сережа_д, кажется, "при петре танки хоть заправленные стояли". Заправленный танк может и в обратную сторону поехать под др. флагом, в зависимости от того, какую задачу на самом деле выполняет главнокомандующий и его команда и кем он на самом деле является. Вполне могло или может статься, что украинский налогоплательщик под бодрые ролики минстеця оснащал все эти годы огромный хуйловский штрафбат для похода не европу.

это не значит, что я исключаю то же самое сейчас, но  россказни о пэдре как о единственном и неповторимом патриоте-спасителе уже давно заколебали.

  та про танки ми вже чули - "ні один український танк не повинен вийти захищати Україну!"(с)
   
Но армия это еще не обороноспособность, зарубите это себе. С такими, как пэдра, здесь нет никакого тождества. Обороноспособность измеряется количеством трупов напавшего на страну агрессора, а не тем, как писал недавно сережа_д, кажется, "при петре танки хоть заправленные стояли". Заправленный танк может и в обратную сторону поехать под др. флагом, в зависимости от того, какую задачу на самом деле выполняет главнокомандующий и его команда и кем он на самом деле является. Вполне могло или может статься, что украинский налогоплательщик под бодрые ролики минстеця оснащал все эти годы огромный хуйловский штрафбат для похода не европу.

Це типа як зараз  зараз - закупівлі пального зірвані, танки стять незаправлені. З обороноздатністю все ок.

Сподіваюсь, тобі полегчало.
   
закупівлі пального зірвані, танки стять незаправлені.
Жахіття яке  B-)
   
Всі на війну з маслом Рошен, патріоти!
   
порошенко=медведчук=хуйло
КРАПКА.
:facepalm1:
   
порошенко=медведчук=хуйло
КРАПКА.

його сивочолі жалобнопатріотичні речі мене не торкають, нехай хоть собі шаравари на голову одіне з вишиванкою . Воно мразота медведчуківсько-хуйловська

Та зрозуміло що що невдобно, коли у фракції слуг сидить кум Медведчука. Такі речі прихильники певної політсили не торкають.
   
порошенко=медведчук=хуйло
КРАПКА.

його сивочолі жалобнопатріотичні речі мене не торкають, нехай хоть собі шаравари на голову одіне з вишиванкою . Воно мразота медведчуківсько-хуйловська
Ось чому досі не посадили діамантових!
   
Жахіття яке  B-)


та похер.

Головне - що у "неправільную сторону" теж не поїдуть.

Слава бубачьке-захиснику.
   
Це типа як зараз  зараз - закупівлі пального зірвані, танки стять незаправлені. З обороноздатністю все ок.

Сподіваюсь, тобі полегчало.

ответ не по сути, согласись. Ты даже никакого внимания не обращаешь на оговоренное "может статься", "это не значит, что я исключаю то же самое сейчас". Речь, повторяю, не о том, насколько пышен военный парад, а о реальной обороноспособности. Какие мысли могут приходить в голову, если перед угрозой вторжения монстра министр обороны категорически настаивает на том, что вооруженной должна быть только армия. Они что - уверены в том, что справятся? или есть вещи пострашнее? Получается, что так - вооруженный народ для некоторых страшнее военного поражения и оккупации.

и речь была, еще раз, о том, что реклама петра-спасителя зае..ла.   
   


Trosky budovy ve Vrběticích.
   
ответ не по сути, согласись. Ты даже никакого внимания не обращаешь на оговоренное "может статься", "это не значит, что я исключаю то же самое сейчас". Речь, повторяю, не о том, насколько пышен военный парад, а о реальной обороноспособности. Какие мысли могут приходить в голову, если перед угрозой вторжения монстра министр обороны категорически настаивает на том, что вооруженной должна быть только армия. Они что - уверены в том, что справятся? или есть вещи пострашнее? Получается, что так - вооруженный народ для некоторых страшнее военного поражения и оккупации.

и речь была, еще раз, о том, что реклама петра-спасителя зае..ла. 

  при Петрі вже б українські ракети були б в серійному виробництві і хуйло не поперло б в Україну під загрозою ракетної атаки на Москву у відповідь
   
это не значит, что я исключаю то же самое сейчас, но  россказни о пэдре как о единственном и неповторимом патриоте-спасителе уже давно заколебали.

зеленський теж патрiот
зачас режиму тишi вiн вже десь 100 укр вiйськових з снайперскiй гвiнтовцi настреляв


   
ответ не по сути, согласись. Ты даже никакого внимания не обращаешь на оговоренное "может статься", "это не значит, что я исключаю то же самое сейчас". Речь, повторяю, не о том, насколько пышен военный парад, а о реальной обороноспособности. Какие мысли могут приходить в голову, если перед угрозой вторжения монстра министр обороны категорически настаивает на том, что вооруженной должна быть только армия. Они что - уверены в том, что справятся? или есть вещи пострашнее? Получается, что так - вооруженный народ для некоторых страшнее военного поражения и оккупации.

и речь была, еще раз, о том, что реклама петра-спасителя зае..ла.

Я чесно кажучи так і не поняла о чьом рєчь, у цьому потоці свідомості.
Якщо тебе там щось зае...ло - то тільки твої проблеми.

Мене наприклад заїбав твій  тупоголовий клоун, постійна ганьба і ваші спроби повний розвал всього і скрізь видати за ахуєнні досягнення. І шо?

І ти так і не пояснив, чому чехи у підриві своїх складів завинуватили кацапів, а наші зрадопаріоти свого часу через секунду після вибуху винним призначили Порошенка. 
   
І ти так і не пояснив, чому чехи у підриві своїх складів завинуватили кацапів, а наші зрадопаріоти свого часу через секунду після вибуху винним призначили Порошенка.

тому що в чехiв нема зебiлiв

   
тому що в чехiв нема зебiлiв
У них є цілий Земан:
Цитувати
Відомий своїми лівими та проросійськими висловлюваннями. Зокрема, підтримує російську окупацію Криму і війну на Донбасі[9].
Ще й донедавно нестримно хотіли кацапського Спутніка вколоти ))

От шо він триндів:
Цитувати
Не бачу ніяких причин, навіщо потрібно ізолювати Російську Федерацію від Євросоюзу, навіщо говорити про санкції, про блокаду, про ембарго...
Нам потрібна енергія, вам - трамваї, тролейбуси, автобуси...
Необхідно усунути візи, наприклад, з Росією. Навіщо займатися такою бюрократією, яка пов'язана саме з візами?

Цитувати
У мене є мрія. У довгостроковому майбутньому Російська Федерація буде членом Євросоюзу. Якщо вам не подобається, думайте, що Євросоюз вступає в Російську Федерацію. Але результат буде той же самий.[29]


Останнє редагування: 18 квітня 2021 12:39:15 від птах Сорока
   
І ти так і не пояснив, чому чехи у підриві своїх складів завинуватили кацапів, а наші зрадопаріоти свого часу через секунду після вибуху винним призначили Порошенка

а тут и пояснять нечего.

если бы чехи находились в состоянии какой-никакой, хоть странной, хоть гибридной, но войны, если бы этот склад был уже далеко не первым, а военно-политическая верхушка ни в одном глазу - никто не расстрелян, но ордена по расписанию, то сказал бы то же самое, только фамилиё заменил на земан.

удобная позиция, плять - на нас напали, значит, абсолютно во всем виноват агрессор, даже в том, что мы х.. забили на службу.
   
  при Петрі вже б українські ракети були б в серійному виробництві і хуйло не поперло б в Україну під загрозою ракетної атаки на Москву у відповідь

патронный завод забыл
   
патронный завод забыл

отож
у Зелюка скiнчились патрони, а тоб вiн ще бiльш воякiв настрiляв

   
патронный завод забыл

  патронний завод війну не зупинить, а серійне виробництво українських ракет припинить війну після першої масованої ракетної атаки на Москву
   
  патронний завод війну не зупинить, а серійне виробництво українських ракет припинить війну після першої масованої ракетної атаки на Москву

и на липецк
   
и на липецк

  а чого це ти перелякався українських ракет?

   ти що, в тій Москві сидиш?
   
мда НАТО таке НАТО
   
Організований російськими агентами вибух на складах боєприпасів у комплексі Врбетіце був найімовірніше здійснений для зриву постачання зброї...  в Україну.

Йдеться про вибух, що стався ще 16 жовтня 2014 року на складах озброєння у східній частині Чехії, та призвів до численних руйнувань і загибелі двох місцевих жителів.

Лише за 6,5 років слідство з’ясувало причину тих події: ввечері 17 квітня 2021 року на терміново зібраній пресконференції керівництво чеського уряду офіційно звинуватило Росію в організації цієї диверсії.

рашка страна террорист.
   
Водночас, російське дипломатичне джерело натякнуло агентству "Интерфакс", що може йтися і про закриття посольства Чехії.
   
Водночас, російське дипломатичне джерело натякнуло агентству "Интерфакс", що може йтися і про закриття посольства Чехії.
:D  (tu)   

пускай еще все свои квартирги в праге продадут...и виллы в карловых варах.
   
Водночас, російське дипломатичне джерело натякнуло агентству "Интерфакс", що може йтися і про закриття посольства Чехії.

  саме час виперти всіх хуйловців з Чехії назад до свого хуйлостану
   
:D  (tu)  

пускай еще все свои квартирги в праге продадут...и виллы в карловых варах.

   випередив :-B
   
Кто-то реально верит что информация про кацапов случайно всплыла спустя семь лет  :D?
   
чому чехи у підриві своїх складів завинуватили кацапів, а наші зрадопаріоти свого часу через секунду після вибуху винним призначили Порошенка.

 :S
это элементарно, тому що после первого не были приняты элементарные меры. вот и всьо.
   
:S
это элементарно, тому що после первого не были приняты элементарные меры. вот и всьо.

Оскільки міри елементарні - назвіть їх.
А потім врахуйте, що кацапи можуть підкупити будь-кого з персоналу. Дати  вруки радіокерований пристрій і всі елементарні заходи - коту під хвіст.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія