Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Какое-то дно
   
Якщо вже вийти на 23/02, то чого залишати гнійники ЛДНР ?
Вони зараз десь 15% окупованої території
   
Якщо вже вийти на 23/02, то чого залишати гнійники ЛДНР ?
Вони зараз десь 15% окупованої території

1. Територія 8 років (а не місяць) готувалася до оборони і укріплювалася. Росія й досі майже не може пробити оборону біля Донецька, пробиває тотально знищуючи села і міста
2. Дуже багато ворожого населення

Я так розумію
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

треба бути не жадібними а реально оцінювати сили. є сили захопити Крим? немає.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

ото військові тільки но розігнались з підтримкою ленд-лізу дійшли до "ліній розмежування 23го"
а Зеленський ім СТОП, ні шану вперед, перепочиньте пару років поки я переговори переговорюватиму ..
ахренеть який план ..
 
   
треба бути не жадібними а реально оцінювати сили. є сили захопити Крим? немає.

Зачем захватывать Крым?

Крым надо просто вернуть.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

треба бути не жадібними а реально оцінювати сили. є сили захопити Крим? немає.
для того чтоб вернуть Крым надо просто начать воевать
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зачем захватывать Крым?

Крым надо просто вернуть.

а какаяразніца?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

мы еще не вышли на границы 24
не вернули Донбасс

А ноют про Крым. 

Давайте по порядку. По ситуации.

   
а какаяразніца?

Захватывают чужое, возвращают свое.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

для того чтоб вернуть Крым надо просто начать воевать
то есть ты считаешь что счас войны нет что ли?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Чесно кажучи  я взагалі них не розумію, що каже ця людина... Черговий баян у вигляді Мінськ-3 і маніакальне бажання глянути в очі Хуйлу ??  Після всього ?  Нах * я нам ленд-ліз тоді було відкривати?

Єдина надія що він нехоче пугати фуйло і потім його обдурить з захопленням як найменш Донбасу ..
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

треба просто бути послідовним. для початку вийти на кордони 23 лютого. а далі вирішувати.

проблема в тому що Україна зараз повністю залежить від заходу. тому рішення мають приймати там...
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Слухайте, не лізьте туди, куди не треба.
Я вже заткнув собі пельку хоч кричати хочеться про зраду і т.і. і вам раджу.

Ми знаємо нічого про міжнародну ситуацію..то думаю Зеленський більше знає про неї.
І хоч ми тричі кричатимемо - як станеться зрада, то самі ми нічого не вдіємо. Все.

   
треба просто бути послідовним. для початку вийти на кордони 23 лютого. а далі вирішувати.

проблема в тому що Україна зараз повністю залежить від заходу. тому рішення мають приймати там...

Все решения давно приняты. Действия ведутся по плану.

Надо верить ЗСУ и Зеленскому.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зеленський розуміє що якщо він не вийде на кордони 23 лютого то в Україні він не всидить, арийдеться тікати. А як вийде буде героєм.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Все решения давно приняты. Действия ведутся по плану.

Надо верить ЗСУ и Зеленскому.
так поки шо ніякої зради не бачу.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зеленський розуміє що якщо він не вийде на кордони 23 лютого то в Україні він не всидить, арийдеться тікати. А як вийде буде героєм.
Приезжай к нам. Все сам увидишь.
Я так понял тут в основном стратеги компьютерные, для которых война это игра.
   
Зеленський розуміє що якщо він не вийде на кордони 23 лютого то в Україні він не всидить, арийдеться тікати. А як вийде буде героєм.

Припустімо, він втік, хоча незрозуміло чому.
Далі що, як це наблизить перемогу і як після втечі Захід буде допомогати?
   
1. Територія 8 років (а не місяць) готувалася до оборони і укріплювалася. Росія й досі майже не може пробити оборону біля Донецька, пробиває тотально знищуючи села і міста
2. Дуже багато ворожого населення

Я так розумію

1. Якщо вдасться видавити ворога на кордони 23/02 то він вже буде не в стані захистити нічого.
2. насрать. Цю проблему вирішить навіть не ВСУ, а ті жителі Донбасу які змушені були втікати.

зате бонус - щезають всі ці їпучі проксі які стали приводом до війни
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Хорошо бы некоторых хероев, свозить в госпиталь, на ноль не надо, а просто в госпиталь. Шоб увидели своими глазами что такое настоящая война, может и дурь бы в постах выветрилась
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Він говорить одно, кулеба - звілтняти будемо все, подоляк - щось своє. Пару днів назад зе говорив звільняємо все
Каша
Потрібно почати з херсона і харківськоі області
А донбас звільняти останнім
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Якщо вже вийти на 23/02, то чого залишати гнійники ЛДНР ?
Вони зараз десь 15% окупованої території
зеленский просто предлагает хуйло спасти литсо
   

Потрібно почати з херсона і харківськоі області
А донбас звільняти останнім

С райцентра Снигиревка. Хотя бы. А то губень раскатили.
   
Хорошо бы некоторых хероев, свозить в госпиталь, на ноль не надо, а просто в госпиталь. Шоб увидели своими глазами что такое настоящая война, может и дурь бы в постах выветрилась

Так може зупиняємо війну і підписуємо перемир'я? Признаємо ЛДНР та Крим, віддамо Херсоньску і Запорізьку області, і буде мир.
І ще питаннячко, а особисто ти - з окопу чи з госпіталю пишеш ? Ну просто щоб пояснити людям  чому лише ти можеш тут пацанські пред'яви кидати.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."
ATF

А зайти їхнім ордам в тил?
Ми не жадібні. Ми хазяйновиті. Попораємся там в їх тилу і додому. Картоплю підсипати.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Так може зупиняємо війну і підписуємо перемир'я? Признаємо ЛДНР та Крим, віддамо Херсоньску і Запорізьку області, і буде мир.
І ще питаннячко, а особисто ти - з окопу чи з госпіталю пишеш ? Ну просто щоб пояснити людям  чому лише ти можеш тут пацанські пред'яви кидати.
Не надо просто зрадоипить и х.й.ю всякую писать. Пишу с солнечной Португалии, наблюдаю за океанскими волнами с высокого берега
   
Не надо просто зрадоипить и х.й.ю всякую писать. Пишу с солнечной Португалии, наблюдаю за океанскими волнами с высокого берега

Ага, тобто херню лише ми пишемо, а ти д'Артаньян сидиш в Португалії і про госпіталі і окопи нам, дітям, втираєш ?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Хорошо бы некоторых хероев, свозить в госпиталь, на ноль не надо, а просто в госпиталь. Шоб увидели своими глазами что такое настоящая война, может и дурь бы в постах выветрилась

Саме так.
Тут вже деякі й Кубань з шаблюкою беруть.

Так вони ж таке..смююзі, айфооон, ойтіііі ой, війна..нам нецікаааво ми ж ось донатимо на війнууу ну де вже НАСТУП ???
Тьху.

Я тих діточок як бачу в шпиталі, коли завожу щось....писати не можу, вибачте.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Ага, тобто херню лише ми пишемо, а ти д'Артаньян сидиш в Португалії і про госпіталі і окопи нам, дітям, втираєш ?
Каждому своё  :D
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Ага, тобто херню лише ми пишемо, а ти д'Артаньян сидиш в Португалії і про госпіталі і окопи нам, дітям, втираєш ?
Не пишемо ми херні..болить воно всім нам.
Не можу, вибачте.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зеленський розуміє що якщо він не вийде на кордони 23 лютого то в Україні він не всидить, арийдеться тікати. А як вийде буде героєм.

А куда тикать в хайфу или ростов, через буковель?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Хорошо бы некоторых хероев, свозить в госпиталь, на ноль не надо, а просто в госпиталь. Шоб увидели своими глазами что такое настоящая война, может и дурь бы в постах выветрилась

На маскву!
Все остально предательство Зеленского
И если он еще раз о 23.
Надо опытного гетьмана ставить. Ну чтоб часть фупа хрюкать перестала на некоторое время
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я думаю, хоч би який апетит був у різних верств нашого населення, я думаю, що найцінніше - зберегти більше людей, військових. Це наша цінність і скарб, як показали результати цього вторгнення", - сказав він в інтерв`ю телекомпанії ICTV, показаному в суботу у форматі телемарафону.

"Не треба бути дуже жадібними щодо цього, хоча це не зовсім справедливо. Справедливо – це коли ми заберемо все… Але є земля, де вони зайшли й окупували, а є земля, де вони вже вкопувалися, глибоко на деяких територіях", - зауважив глава держави.

"Ми повинні дивитися на ціну цієї війни. Все одно все повернеться. Ми зламали хребет одній із найсильніших армій світу. Ми вже це зробили. І психологічно ми це зробили. Вони не стануть на ноги протягом найближчих кількох років", - сказав президент.

Вихід на лінію 23 лютого, за його словами, підіб`є підсумки першого етапу. "А другу частину я хотів би проговорити за столом переговорів. І щоб результатом цієї розмови була справедливість для нас", - сказав Зеленський.

   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я думаю, хоч би який апетит був у різних верств нашого населення, я думаю, що найцінніше - зберегти більше людей, військових. Це наша цінність і скарб, як показали результати цього вторгнення", - сказав він в інтерв`ю телекомпанії ICTV, показаному в суботу у форматі телемарафону.

"Не треба бути дуже жадібними щодо цього, хоча це не зовсім справедливо. Справедливо – це коли ми заберемо все… Але є земля, де вони зайшли й окупували, а є земля, де вони вже вкопувалися, глибоко на деяких територіях", - зауважив глава держави.

"Ми повинні дивитися на ціну цієї війни. Все одно все повернеться. Ми зламали хребет одній із найсильніших армій світу. Ми вже це зробили. І психологічно ми це зробили. Вони не стануть на ноги протягом найближчих кількох років", - сказав президент.

Вихід на лінію 23 лютого, за його словами, підіб`є підсумки першого етапу. "А другу частину я хотів би проговорити за столом переговорів. І щоб результатом цієї розмови була справедливість для нас", - сказав Зеленський.

 [ua]  (tu)
   
Скажу особисту думку, мені нах не потрібен ні крим ні доунецьк ціною тисяч скоріше десятків тисяч життів  найкращих із українців..якщо можна б було "обміняти" крим та ордло на можливість ніколи більше не бачити і не чути тут рашистських уйопків та на членство в ЄС та НАТО я за двома руками
   
Война идет,а штабное остается штабным
   
щоб результатом цієї розмови була справедливість для нас", - сказав Зеленський.


Та оце ж він про себе й Бєню каже не приховуючи! :-G  :zrada:
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

На маскву!
Все остально предательство Зеленского
И если он еще раз о 23.
Надо опытного гетьмана ставить. Ну чтоб часть фупа хрюкать перестала на некоторое время

Підтримую. :-B  ..далі писати не хочу. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія