Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порада заможним українцям...;)

Порада заможним українцям...;)

Розпочну з бувальщини: 1938 чи то початок 39го. Один господар продав іншому за півціни чималий наділ землі. На виручені гроші купив горілки, бочку пива, замовив з міста жінок легкої поведінки й влаштував в саду довготривалу гулянку. Чому так дешево продав землю й прогулював гроші? Він знав про порядки в комуністичній частині України й розумів: скоро прийде Сталін й події стануть розвиватися за стандартним сценарієм: комуністична та атеїстична пропаганда, арешти інтелігенції, багатіїв, націоналізація, розкуркулення, висилка заможних землевласників в Сибір тощо. З огляду на ці факти він розтринькував гроші - знав: скоро вони стануть макулатурою. А так, хоч якась пам'ять залишиться…
В інший частині села теж лилось спиртне та лунали веселі пісні: вдалій оборудці радів новий землевласник та вся його рідня. Не цікавився той бідолаха політичною ситуацією й тому знати не міг істини: він не землю, котра споконвіку годувальницею була купив, а купив… ярлик куркуля, мироїда, паразита з наступним розкуркуленням та висилкою усієї сім'ї  до Сибіру…
Сьогодні ситуація аналогічна: криза поглиблюється, озлоблений, деморалізований народ сатаніє. Порада така: Якщо маєш рохкішний будинок та дороге авто - терміново продавай. Чому ж то? А ти читай новини із ДНР та ЛНР.  :gigi:
   
Re: Порада заможним українцям...;)
RSP

та ладно. немає ніякої терміновості.
   
Re: Порада заможним українцям...;)

RSP, поки що немає... ;)  А потім ррраз і "віджали" все... :gigi:
   
Re: Порада заможним українцям...;)

А краще самому застрелитися, щоб сепаратисти вхопили облизня :umnik2:
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Антік, шо, повернувся вже з заробітків? Багато рублів привіз?
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Скоро прийдуть козаки і почнуть козакувати....
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Порада така: Якщо маєш рохкішний будинок та дороге авто - терміново продавай.

Це ти мешканцям кончі-заспи пишеш? думаєш прочитають?
   
Re: Порада заможним українцям...;)

щас даже недорогое авто продать проблема, думаю шо по недвиге ещё хуже
   
Re: Порада заможним українцям...;)

щас даже недорогое авто продать проблема, думаю шо по недвиге ещё хуже


То дивно, чому нерухомість в такому разі настільки повільно знижується у ціеі
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Розпочну з бувальщини: 1938 чи то початок 39го. Один господар продав іншому за півціни чималий наділ землі. На виручені гроші купив горілки, бочку пива, замовив з міста жінок легкої поведінки й влаштував в саду довготривалу гулянку. Чому так дешево продав землю й прогулював гроші? Він знав про порядки в комуністичній частині України й розумів: скоро прийде Сталін й події стануть розвиватися за стандартним сценарієм: комуністична та атеїстична пропаганда, арешти інтелігенції, багатіїв, націоналізація, розкуркулення, висилка заможних землевласників в Сибір тощо. З огляду на ці факти він розтринькував гроші - знав: скоро вони стануть макулатурою. А так, хоч якась пам'ять залишиться…
В інший частині села теж лилось спиртне та лунали веселі пісні: вдалій оборудці радів новий землевласник та вся його рідня. Не цікавився той бідолаха політичною ситуацією й тому знати не міг істини: він не землю, котра споконвіку годувальницею була купив, а купив… ярлик куркуля, мироїда, паразита з наступним розкуркуленням та висилкою усієї сім'ї  до Сибіру…
Сьогодні ситуація аналогічна: криза поглиблюється, озлоблений, деморалізований народ сатаніє. Порада така: Якщо маєш рохкішний будинок та дороге авто - терміново продавай. Чому ж то? А ти читай новини із ДНР та ЛНР.  :gigi:


только надумал земли прикупить
   
Re: Порада заможним українцям...;)

глупый совет. наоборот время покупать недвежуху. скоро с даунбасса сюда эшелонами попрут, когда поймут во што вляпались...
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Антік, шо, повернувся вже з заробітків? Багато рублів привіз?

и хоть какую -нибудь пакость москалям сделал?   или работал на врага?
   
Re: Порада заможним українцям...;)

глупый совет. наоборот время покупать недвежуху. скоро с даунбасса сюда эшелонами попрут, когда поймут во што вляпались...

аренда + 50%
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Зарано. Ще є великі шанси що Україну не захоплять маргінальні социки.
   
Re: Порада заможним українцям...;)

глупый совет. наоборот время покупать недвежуху. скоро с даунбасса сюда эшелонами попрут, когда поймут во што вляпались...
это смотря где находитесь
если в смежных с донбабве областях, то может быть надо продавать пока не поздно
   
Re: Порада заможним українцям...;)

1. ТС - очень нравиться Ваш стиль написания... книжку не думали написать??? Читал тут отрывки очень понравилось...
2. С постановкой вопроса не согласен. ИМХО мы возле дна... Думаю после выборов дефолтнут и будет дно... а потом рост...
С уважением,
   
Re: Порада заможним українцям...;)

1. ТС - очень нравиться Ваш стиль написания... книжку не думали написать??? Читал тут отрывки очень понравилось...
2. С постановкой вопроса не согласен. ИМХО мы возле дна... Думаю после выборов дефолтнут и будет дно... а потом рост...
С уважением,


ну да, а потом полномасштабная война
   
Re: Порада заможним українцям...;)

ну да, а потом полномасштабная война
Хм... я так не думаю... Учитывая, то что у нас в стране идет АТО... даже военного положения нет.... то войны не будет... мое ИМХО
В свете последних телодвижений гражданина  Украины Порошенко и гражданина России хуйло - договорились они
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Хм... я так не думаю... Учитывая, то что у нас в стране идет АТО... даже военного положения нет.... то войны не будет... мое ИМХО
В свете последних телодвижений гражданина  Украины Порошенко и гражданина России хуйло - договорились они
========================
Не похоже,чтоб договорились.Хуйло ебану...ся окончательно!
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Не вижу в чем он сошел с ума... Умнейший тиран... с 1998 года превратить разрушенное государство в авторитарное... Плохо он кончит.. Но имхо газовый бизнес в Украине как был бизнесом Президента так и остался... В апреле предлагали ту же стоимость что и сегодня... но это было плохо... Сегодня это хорошо... договорились о размере отката...
   
Re: Порада заможним українцям...;)

У нас в неділю був престольний празник. Було багато священників, повна церква людей та от у всіх сумні обличчя. Вітали один одного та... Ви помічали такий феномен: очі людини не сміються коли вона сміється? Резинові посмішки.   :( А чому радіти - гинуть наші хлопці, ціни ростуть, роботи немає, попереду зима, з вуст влади слова, слова, слова...
Вчора товариш попросит купити в супермаркеті декілька табуреток та привезти до хати. В торговому залі ми були єдиними покупцями. (!)
Сьогодні пішов на авторинок купити замки для дверей своєї старенької ВАЗ 2111. Народу не густо - продаці кіосків грають в карти й виглядають поодиноких покупців.
Хотів лобове скло замінити - тріщина. Та подумав: навіщо витрачати гроші? Куди їздити при моїй пенсії (950) та таких цінах на пальне?
Хотів дах хати пофарбувати. Думаю: а хто зна - мо село під "град" потрапить (Зона АТО ж то розширюється). Тоді не так шкода буде... :(
Слухав сьогоднішнього ювіляра (Преза нашого). Слова, слова, слова. І жодного розумної думки.
Що буде коли вдарять морози і в бюджеті не стане коштів на виплату пенсій та зарплат бюджетникам?
Ось тоді то і настане дно. Пригадуються спогади переживших так звану лютневу та жовтневу революцію, розруху, громадянську війну.
Я дивуюся над тупістю, дебілізмом наших політиків. Я би прикликав істориків й запитав як із кризи виводили свої держави Ленін (НЕП), як виходили із кризи США, як Гітлер вивів Німеччину із кризи, розпитав би про "План Маршала" для розбудови повоєнної Західної Німеччини, про реформи Піночета та недавні реформи прибалтійських країн. Взяв би із тих програм найкраще, запросив би радниками видатних закордонних ікономістів і...
І зачитав би з телеекрану програму дій, котрій би аплодували всі тверезомислячі громадяни України. І не тільки... [ua]
P.S. RadioGaGa, а книгу я таки написав: www.prisoner.com.ua
 ;)
   
Re: Порада заможним українцям...;)

антик, тобто треба за свою шкуру тремтіти? Щось це не збігається з вашими принципами...
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Іде люстрація від плебсу.....
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Взагалі, якщо у вас вистачило сміливості готувати замах на мавзолей Леніну, коли Ви ризикували життям в молодому віці, чому ви досі не в Москві в метро з поясом шахіда,коли ви вже старий та не маєте перспектив у житті? Щось я вас не розумію. Чи то все Ви сприймаєте як помилку молодості?
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Serhii, я справді дещо скептично дивлюсь на свої колишні плани. Справа в тому, що знінилася епоха і пояс хахіда впритул до стіни Мавзолею вже не те... ;)
Ісус Христос же не брав до рук меча - Він змінював світ силою слова, чудесами від Отця, пласним прикладом свідомої самопожертви.
Ось я тему на ДД постив:
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=146568

Останнє редагування: 26 вересня 2014 23:29:52 від antik
   
Re: Порада заможним українцям...;)

глупый совет. наоборот время покупать недвежуху. скоро с даунбасса сюда эшелонами попрут, когда поймут во што вляпались...

А те кто попрут, откуда на покупку недв возьмут деньги? Состоятельные люди, по моим знакомствам, еще с мая месяца уехали
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Вже мабуть запізно продавати. Особливо будинки та дорогі авто.
Ринок ніби лежить.

Та і пропити будиок - це ж яку печінку треба мати.
Наша банківська система- та ну її
ПОкласти гроші в банк за кордоном нашому громодянину-фізику заборонено.  Ви є арештовані  із усіма вашими активами !
   
Re: Порада заможним українцям...;)

Не вижу в чем он сошел с ума... Умнейший тиран... с 1998 года превратить разрушенное государство в авторитарное... Плохо он кончит.. Но имхо газовый бизнес в Украине как был бизнесом Президента так и остался... В апреле предлагали ту же стоимость что и сегодня... но это было плохо... Сегодня это хорошо... договорились о размере отката...

Так скидка буде от 385 уе,  или 385 - это уже со скидкой?

И взаимно заберут иски с ГАЗПРОМОМ?
И откажутся от иска за Крым?
А домах без приборов учета теплоэнергии будет холодно по-любому, и воду сливать по 30минут по прежнему чтоб горячая пошла.

Хочу автономию.... не подумайте дурного ... по теплоснабжению... Я такой сепаратист. Хочу отделиться от ЦО!
   
Re: Порада заможним українцям...;)

ох, антик, любий, нікому ті плани і реформи здається і не потрібні, аж поки дна не буде досягнуто. так шо твій старт-пост несе заряд бодрощів на неминуче майбутнє.  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія