Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реклама Міністерства Оборони Швеції в центральних газетах: "Прапор, який варто захищати!"

Ні не прикол...Реальність ... ;o

   
Так, це дійсно ціннісне надбання, яке треба захищати!
   
Ідіоти
Шведи самі іпануті ліберасти
   
Схоже на фейк. Не шукається ця картинка і на сторінках того журналу не нахожу.
   
Ні, не фейк.


Збройні сили вкладають значні кошти в рекламу Pride
Опубліковано 31 липня 2021 о 20:58.
ЗМІ. Збройні сили Швеції вкладають значні кошти в маркетинг фестивалю гордості. Завтра влада викупила всю першу сторінку Svenska Dagbladet.

Ставте лайк до статті у Facebook

Стокгольмський прайд починається в понеділок. На цьогорічному фестивалі для геїв, бісексуалів та інших гетеросексуалів Швеції докладаються додаткові зусилля, щоб залучити дітей до фестивалю за допомогою нової ініціативи "Салонг 1013".

Збройні сили, як і в попередні роки, також братимуть участь у Pride. Напередодні цьогорічного фестивалю оборона викупила всю головну сторінку Svenska Dagbladet для реклами лівого трюку та веселкового прапора.

Реклама на всю сторінку показує чотирьох солдатів, один з яких тримає прапор веселки. Над текстом над текстом написано: "Прапор, який варто захищати". Під ним текст: «Ми захищаємо права людини, рівну цінність усіх і наше право жити так, як ми вибираємо».

Взято звідси:

https://www.friatider.se/forsvarsmakten-storsatsar-pa-pride-reklam

   
Взято звідси:

https://www.friatider.se/forsvarsmakten-storsatsar-pa-pride-reklam
Що то за видання? Як на мене то і є фейкомьот. Подивись на інші публікації.
   
https://www.svd.se/
Тут цієї картинки не бачу.

Останнє редагування: 3 серпня 2021 02:20:23 від Oleksandr
   
 Ну вообще-то в этой рекламе я усматриваю две цели.
 1  Одно из средств уменьшения населения Земли.
 2  Повышение боевой сплочённости и боеспособности военных  соединений в боевых условиях.
   
Одно из средств уменьшения населения Земли.
,А можна детальніше, як саме цим засобом зменшують населення?
Дивлячись рекламу, гетеросексуал перетвориться на гомосексуалів, який не може мати дітей, навіть від сурогатних батьків?
   
Ні не прикол...Реальність ... ;o

Показати зображення...

Если это не идиотизм, тогда что такое идиотизм :facepalm1:
   
,А можна детальніше, як саме цим засобом зменшують населення?
Дивлячись рекламу, гетеросексуал перетвориться на гомосексуалів, який не може мати дітей, навіть від сурогатних батьків?
А зачем " более подробно",когда мне понятно. что гомосексуальная любовь в физиологичном  смысле в принципе бездетна при одновременно наличии любви и сексуальных отношений.
Тебе не понятно- ну и ладно!
   
Тебе не понятно- ну и ладно

Ще раз повторюю питання: як цей плакат, реклама, знак підтримки сприяє зменшенню населення Землі?

Більше геїв від нього о стане чи сурогатне материнство\запліднення заборонять?
   
Ще раз повторюю питання: як цей плакат, реклама, знак підтримки сприяє зменшенню населення Землі?

Більше геїв від нього о стане чи сурогатне материнство\запліднення заборонять?

Реклама неприродніх стосунків якби то дивно що для вас не очевидний факт що це веде до скорочення населення.

У вашому другому твердженні прямий конфлікт із цінністю життя та материнства.

По суті ви заявили що жінки то такі мішки для виношування плоду

Останнє редагування: 3 серпня 2021 06:53:41 від pelfor
   
Идет лекция в ВУЗЕ. Профессор рассказывает о римских легионерах. Ну и касается того, что мол войска годами пребывали в походах и это сплачивало воинов настолько, что они как правило влюблялись друг в друга. И это поощрялось, ибо легионер потерявший друга и любовника в одном лице, был беспощаден к врагу и мстил за убитого.

 
И тут один очкастенький щуплый студент хихикает:
- Значит, легионеры были педиками?
Профессор тяжело вздохнул, снял очки, посмотрел на выскочку и говорит:
- Педики говорите? Да не дай вам бог милый юноша, повстречаться хоть с одним таким педиком лицом к лицу. Нет мой юный друг, это не были , как вы изволили выразиться, педики! Это были НАСТОЯЩИЕ БОЕВЫЕ редиска !
   
Реклама Міністерства Оборони Швеції в центральних газетах: "Прапор, який варто захищати!"
Зовсім вже головою поїхали. :facepalm1:
   
Реклама неприродніх стосунків якби то дивно що для вас не очевидний факт що це веде до скорочення населення.
Яким чином скорочуватись населення буде? Так важко відповісти?
У вашому другому твердженні прямий конфлікт із ціннісю життя та материнства.

По суті ви заявили що жінки то такі мішки для виношування плоду
По суті ви перекрутили мої слова і вважаєте людей які допомагають іншим насолоджуватись батьківством, якимись мішками для виношування плоду
   
Зовсім вже головою поїхали
Головою поїхала раша тудей, в якої від цього палає так, що аж з Канади видно, ніяк не можу зрозуміти чому українців це так пече: залишки скрєп?
   
На протязі тисячоліть чоловіків тягло на подвиг щоб сисястих самок було чим вабити і годувати. За сучасних дам сенсу особливого воювати немає так як вони люди вільні і окремому самцю нічого не винні в плані любві і лояльності і того дивись з басурманом і так в гречку скочать чи на пмж поїдуть. Потрібно пєрєосмислєніє.
   
Реклама неприродніх стосунків якби то дивно що для вас не очевидний факт що це веде до скорочення населення.

У вашому другому твердженні прямий конфлікт із цінністю життя та материнства.

По суті ви заявили що жінки то такі мішки для виношування плоду
так вже далеко не перший рік




   
Першу сторінку Svenska Dagbladet прикрашає у неділю всеосяжна реклама Збройних сил Швеції,
де бачать солдата з веселковим прапором.

Реклама розпочинає цьогорічну кампанію гордості з боку оборони - яка укомплектувала додаткові штати, щоб відповісти на будь -яку критику.

Ханна Торнквіст , TT
Опубліковано 2021-08-01

Поділіться статтею:
Захист підготувався до реакції на кампанію гордості

На першій сторінці СвД можна побачити чотирьох солдатів, троє з яких озброєні автоматичною зброєю.
Четвертий виходить у лідери з веселковим прапором у руці.

«Прапор, який варто захищати. Ми відстоюємо права людини, рівну цінність усіх і наше право жити так, як ми вибираємо ", - йдеться у зображенні.
   
Ми відстоюємо права людини, рівну цінність усіх і наше право жити так, як ми вибираємо
Та всім все ясно, що вони відстоюють ці бойові 3.14дараси™
А чому це право не можна захищати з національним прапором Швеціі?
Чи він не забезпечує рівність :lol:
   
  Кідораси на марші.
  Хто на них напав, не кажуть?
   
Нам, нащадкам Аріїв та поборникам Традиційних Цінностей не потрібні цінності сучасної Європи, гомосексуалізованої та толерантизованої Соросом, доведеної до стану лівацької деградації.

Наші цінності поділяють Китай, Індія, арабські країни. Українцям значно ближче Саудівська Аравія та Афганістан, де жінка досі Берегиня, яка прикрашає Сім'ю, підтримує Чоловіка, з яким живе в Шлюбі, освяченому Богом, та піклується про Сімейне Вогнище, а не ведеться на сатанинські лівацько-антифашистські цінності емансипації - кар'єру, освіту.
   
Яким чином скорочуватись населення буде? Так важко відповісти?По суті ви перекрутили мої слова і вважаєте людей які допомагають іншим насолоджуватись батьківством, якимись мішками для виношування плоду

Для тупих совків - 56% вагітних не планова вагітність
2 ваші слова саме говорять що сурогатні це мішки а насролоджуватись будуть батьківством геї що мають гроші на таке задоволення

Останнє редагування: 3 серпня 2021 08:22:30 від pelfor
   
Ну вообще-то в этой рекламе я усматриваю две цели.
 1  Одно из средств уменьшения населения Земли.
 2  Повышение боевой сплочённости и боеспособности военных  соединений в боевых условиях.

 :shuffle:

300 шведів?
   
Для тупих совків
Це гомофоб, який застряг на одному інтелектуальному рівні з кацапам, не дивно, що таких називають "одін народ", ще когось називає совком. Так ви навіть не вилазили звідти, скрєпи такі міцні.

Якраз для вас жінки це мішок для народження дітей, бо таке їхнє покликання, природа і вони мають народжувати, щоб населення планети не зменшилось, а то зменшиться і одні геї залишаться.
   
Всі ці прайди лгбт це рімейки первомайських демострацій трударів і фемінопрайдів клари целкінг і рози люксембуржськоі.
І так само іх напочатках пистили і плювалися шість поколінь тому.

Але є незаперечний факт кожне 3те покоління повстає.
А яка там тема на прапор виноситься пох.

Вусаті виборці тоді теж були проти дуже проти щоб целкінг штани натягала.
Чим закінчилося?
Так отож
   
Ні не прикол..
Наче тебе хтось там силою тримає. Можливо, шведи тебе там терплять теж через толєрантність.
   
Не вижу ничего плохого в этом. У кацапов на законодательном уровне утверждена гомофобия. Это официальная политика государства. Значит шведы готовы х.ярить кацапов кроме всего прочего и за гомофобию. Я так понимаю в рекламе имеется ввиду именно готовность воевать с гомофобскими режимами типа кацапов. Я художник, я так вижу. Не судите строго.
   
Це гомофоб, який застряг на одному інтелектуальному рівні з кацапам, не дивно, що таких називають "одін народ", ще когось називає совком. Так ви навіть не вилазили звідти, скрєпи такі міцні.

Якраз для вас жінки це мішок для народження дітей, бо таке їхнє покликання, природа і вони мають народжувати, щоб населення планети не зменшилось, а то зменшиться і одні геї залишаться.
Ну йоп
Для чого тут адінарот
?
Гомофобія як і клаустрофобія чи інша фобія має право на існування.
Ці і в англосаксогерманськ их племенах не бракує.

Тим не менше поборюють  потрохи.
Закони про шлюб змінили
Права вирівняли
Лгбтешники заспокоїлися.

Не ті клоуни що на прайди збираються.
А реальні яких та нерівність зачіпала.
..
В Уа етап заперечення поки що.
Норм.
Тут теж так було.

Феміністки лиш випадково в пост рашаімперіі в тему попали.
Революція.
Можливо що украінки до сьогодні б без виборчого права були б.

 
   
Закони про шлюб змінили
Права вирівняли
От тому ми, Арії, і боремося з гомосексуалізованою соросятською Гейропою, в якій Сорос вже виконує глобальну стратегію знищення Людства.
   
Не вижу ничего плохого в этом. У кацапов на законодательном уровне утверждена гомофобия. Это официальная политика государства. Значит шведы готовы х.ярить кацапов кроме всего прочего и за гомофобию. Я так понимаю в рекламе имеется ввиду именно готовность воевать с гомофобскими режимами типа кацапов. Я художник, я так вижу. Не судите строго.

Угу. Вже захуярили. СП-2. Якраз повз Швеції.
   
Не вижу ничего плохого в этом. У кацапов на законодательном уровне утверждена гомофобия. Это официальная политика государства. Значит шведы готовы х.ярить кацапов кроме всего прочего и за гомофобию. Я так понимаю в рекламе имеется ввиду именно готовность воевать с гомофобскими режимами типа кацапов. Я художник, я так вижу. Не судите строго.
Пожалуй я соглашусь и с такой эмоциональной трактовкой! :-B
   
:shuffle:

300 шведів?
:-B
   
Не вижу ничего плохого в этом. У кацапов на законодательном уровне утверждена гомофобия. Это официальная политика государства. Значит шведы готовы х.ярить кацапов кроме всего прочего и за гомофобию. Я так понимаю в рекламе имеется ввиду именно готовность воевать с гомофобскими режимами типа кацапов. Я художник, я так вижу. Не судите строго.
Жирні суспільства з ядром лібералізму в своїх уні завжди будуть генерувати ідеі захисту.
Пофіг чого
Це перманентний процес

В сх європі і кацап ці теми заходять ривками.
На покоління два пізніше.

Ссср з фемінізмом і антклерикалізмом був рванув.
Сильніше заходу

Тепер спостерігається  потужна зворотня тяга.


   
От тому ми, Арії, і боремося з гомосексуалізованою соросятською Гейропою, в якій Сорос вже виконує глобальну стратегію знищення Людства.

 :gigi:

Сцуко, давно так не ржал... Унтермэнши себя ариями возомнил...
   
:gigi:

Сцуко, давно так не ржал... Унтермэнши себя ариями возомнил...
то він не про себе, жартує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія