Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії :crazy_pil: !

Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Дивимось наприклад сюди

https://habr.com/ru/articles/347002/

і бачимо що цих перших 440 байт - виконуваний двійковий код. Можете його дизасемблювати і побачите команди.

Як він може бути апаратно незалежним? 
Це те саме що Ви б переписали .com -файл з ДОСа на пристрій АРМ і сподівалися що він буде коректно виконуватися.

Тут можливі варіанти

- АРМ розуміє і вміє виконувати (чи емулювати) код х86;

- для АРМ потрібен спеціальний MBR що містить код саме для АРМ;

- АРМ посилає все це за руским кораблем.

Мені нічого іншого в голову не приходить.

Світлодіод флехи - та й таке. З флехами приблизно така ж петруха як і з АРМами. Свій МК, дали живлення - почав ініціалізацію. З яких саме причин блимає - знає тільки виробник фірмваря флехи, і це може бути не та сама контора, під брендом якої продається флеха.

Нє  :)

Якщо ставити завантаження з еММС то він в цей момент не блимає а нормально світить. Блимає тільки якщо виставити завантаження з флешки. При включенні живлення не світить, засвічується аж під час ініціалізації USB пристроїв БІОСом. Це емпірично встановлений факт саме для цієї флехи і цього виробника. Під час роботи ОС блимає тільки при читанні-записі а так увесь час рівно світить.   


Останнє редагування: 17 березня 2024 07:27:35 від WASQ
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Як він може бути апаратно незалежним?

Мається на увазі, що структура MBR архітектурно незалежна. А "БІОС" відповідно повинен "знати" яким чином дістатися до драйву і зчитати MBR, щоб завантажити оті 440 байтів та інфу про волюм.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Якщо ставити завантаження з еММС то він в цей момент не блимає а нормально світить. Блимає тільки якщо виставити завантаження з флешки. При включенні живлення не світить, засвічується аж під час ініціалізації USB пристроїв БІОСом. Це емпірично встановлений факт саме для цієї флехи і цього виробника. Під час роботи ОС блимає тільки при читанні-записі а так увесь час рівно світить.
Ну так себе веде предметно ваша флеха, а я бачив декілька інших варіантів - в тому числі і флеху, яка певним темпом блимання сповіщала, що ок з живленням (коли просто під'єднати 5 В), іншим темпом - що є хендшейк з контролером, і третім темпом - коли є датафлоу. Хтось заморочився на усю катлєту.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Мається на увазі, що структура MBR архітектурно незалежна. А "БІОС" відповідно повинен "знати" яким чином дістатися до драйву і зчитати MBR, щоб завантажити оті 440 байтів та інфу про волюм.

Ну тобто таблиця розділів на тому самому місці, а в 440 байтах команди АРМ.

А Руфус що туди в тих 440 байт запише?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Я в принципі беру образ дистрибутива і пишу його напряму на флешку без файлової системи як це робив з образами для х86.

Ніяких х86 допоміжних програм не застосовую оскільки розумію що в MBR вони запишуть код х86.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

ото зачепилися воскі ж джінксами!
дєди вспомінають молодість - дезасемблінгом мбр хто хотів займалися люди років 30 тому :facepalm1:

особливо єпічна батла то - чому світлодіод блимає на флєшке!...


чому ця баталія досі не у вільному?

Останнє редагування: 17 березня 2024 10:49:10 від kleynod
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

чому ця баталія досі не у вільному?


Так зносьте у вільне, які проблеми?

Я тільки за те щоб тематика відповідала структурі форуму  (tu)

Якщо це будуть систематично робити то з часом привчаться всяких псів, котів, електромобілі, зимові шини, оцет та інші клійонки обговорювати у вільному, і будуть заходити туди щоб потриндіти ні про що  :D

А в політичних баталіях нехай буде політика.

Було би незле окремою колонкою показувати список активних тем незалежно від розділу як це буває на інших форумах, бо соми з крокодилами бояться що у вільному їх тем ніхто не побачить, а вони їх не для цього створювали.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

цікавих дописувачів позабанили або дехто сам пішов бо вільного слова сказати не дають, от теми про залізо і стають найцікавішами.
Маю питання. Пробував встановити Visual Studio 2015 на свіжоінстальовану Win7, то просить новішу операційну систему 8-:  Як вирішити цю проблему?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !
AI

х86 - давно вже не технологічний, а маркетинговий продукт, що утримує давно захоплену частину ринку за рахунок сумісності. Та ж сумісність його і знищила в технологічному сенсі. Бо приліпити електродвигун до воза з сумісною конякою - то вимагає чудернацьких рішень.

   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

А Руфус що туди в тих 440 байт запише?
Залежить від того, яку ISO йому підсунути. Принаймні вінду для АРМів він вміє писати на флеху.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

ото зачепилися воскі ж джінксами!
дєди вспомінають молодість - дезасемблінгом мбр хто хотів займалися люди років 30 тому :facepalm1:

особливо єпічна батла то - чому світлодіод блимає на флєшке!...


чому ця баталія досі не у вільному?

Тебе чимось ображає ця тема?
Скучив за хождєнієм строєм та піснями виключно во славу партії та комунізму?
Нє времья ульібаться?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Я в принципі беру образ дистрибутива і пишу його напряму на флешку без файлової системи як це робив з образами для х86.

Ніяких х86 допоміжних програм не застосовую оскільки розумію що в MBR вони запишуть код х86.
посмотрите тут https://www.ventoy.net/en/index.html
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

цікавих дописувачів позабанили або дехто сам пішов бо вільного слова сказати не дають, от теми про залізо і стають найцікавішами.
Маю питання. Пробував встановити Visual Studio 2015 на свіжоінстальовану Win7, то просить новішу операційну систему 8-:  Як вирішити цю проблему?

В requirements - win7sp1 як мінімальна
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

посмотрите тут https://www.ventoy.net/en/index.html

Дякую. 

Ventoy у мене є.

То добра штука щоб без заморочок запускати завантажувальні образи, але сама ця програма працює на х86 і не запуститься на АРМ.

Хоча в посиланні АРМ згадується, подивлюся. Може АРМ версія є, було б непогано.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Дякую. 

Ventoy у мене є.

То добра штука щоб без заморочок запускати завантажувальні образи, але сама ця програма працює на х86 і не запуститься на АРМ.

Хоча в посиланні АРМ згадується, подивлюся. Може АРМ версія є, було б непогано.

Я видел на 4pda версию под Андроид

вот https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1029636
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Хоча в посиланні АРМ згадується, подивлюся. Може АРМ версія є, було б непогано.
У руфуса є версія на ARM-вінду
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

У руфуса є версія на ARM-вінду

Ну щоб її запустити мабуть треба мати поставлену АРМ-вінду  :)
Задача звелася до попередньої (ну, майже).
Але дякую.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

папуас под пальмой  : "Intel sucks!, AMD rules!"  :gigi:
oh, yeah
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Я в принципі беру образ дистрибутива і пишу його напряму на флешку без файлової системи як це робив з образами для х86.

Ніяких х86 допоміжних програм не застосовую оскільки розумію що в MBR вони запишуть код х86.

1. "Код ля АРМ" це ні про що. У різних процесорів АРМ різна архітектура. Код повинен бути саме під ту архітектуру, яка в тому процесорі котрий у "коробочці".
2. Файлова система і імена файлів на флешці залежать від бутлоадера (БІОСа).
3. Можна просто завантажитись з еММС і пошукати в системі утіліти для створення системної флешки. Створити системну флешку, перевірити що з неї можна завантажитись і далі вже експериментувати з іншими системами.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

1. "Код ля АРМ" це ні про що. У різних процесорів АРМ різна архітектура. Код повинен бути саме під ту архітектуру, яка в тому процесорі котрий у "коробочці".


Так АРМ це ніби як стандарт, за користування яким ще й гроші треба платити. Сам АРМ процесорів не виробляє, просто "законодавець" архітектури.
Як там може бути зоопарк архітектур?

В коробочці процесор Marvell Armada Dual Core PXA 510v7.

Є дистрибутиви для різних версій, я брав здається для 7 з апаратним ФПУ. Одним словом, версію звіряв з процесором, а в межах версії думаю сильних відмінностей в архітектурі немає?

У х86 також є всякі варіанти - з ММХ, SSE, 3dNow!, PAE і тп, одні підтримують, інші не підтримують, але базова система команд і регістрів в усіх однакова, і цього достатньо для простих програм.

Останнє редагування: 18 березня 2024 07:14:39 від WASQ
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Ще питання по багатоядерності і мультитрейдінгу - чому в одних процесорів (напр. Opteron 2427) Single Thread продуктивність рівна загальній поділеній на кількість ядер, а наприклад в Xeon X5650 однопотокова виходить значно більшою ніж розрахована таким способом?
Xeon вміє "на льоту" паралелити обчислення чи мобілізувати ресурси кількох ядер на один потік команд?
Чи це такий глюк бенчмарка?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Opteron 2427

Це проц з сімейства архітектури К10.5, тоді АМД ще не використовувала гіпертрейдинг.
Він з'явився тількі в Zen та новіших.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Це проц з сімейства архітектури К10.5, тоді АМД ще не використовувала гіпертрейдинг.
Він з'явився тількі в Zen та новіших.

Тобто в Ксеона в реалі менше ніж 6 ядер? Там якщо судити по даташиту  реальних мало би бути 6 а з гіпертрейдингом 12.  А однопотокова продуктивність значно більша ніш повна розділена на 6.

А в Оптерона просто 6 без гіпертрейдингу.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

а наприклад в Xeon X5650 однопотокова виходить значно більшою ніж розрахована таким способом?
А це новіший та прогресивніший проц у порівнянні з вищезгаданим. Це побратим перших Core i(3/5/7) на архітектурі Nehalem/Sandy Bridge і на відміну від десктопних має 3, а не два канали пам'яті
К10.5 - це нащадок ще перших Атлон64 з сімейства K8, так би мовити, фінальний аккорд архітектури, з якої вичавили все що змогли. І так - там лише 2 канала пам'яті.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Тобто в Ксеона в реалі менше ніж 6 ядер?
6 фізичних.
Плюс той оптерон ще на 45 нм, а оцей ксеон вже на 32 нм і майже в 2 рази вище максимальна частота. Тоді нанометри ще були схожі  на нанометри, а не отето усьо.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Так АРМ це ніби як стандарт, за користування яким ще й гроші треба платити. Сам АРМ процесорів не виробляє, просто "законодавець" архітектури.
І так і не так. Різні процесори суттєво відрізняються складом периферії, методами керування нею і мапою розподілення пам'яті. 
Крім того, в готовій залізяці точно є це й зовнішні контролери.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

6 фізичних.
Плюс той оптерон ще на 45 нм, а оцей ксеон вже на 32 нм і майже в 2 рази вище максимальна частота. Тоді нанометри ще були схожі  на нанометри, а не отето усьо.

А теперішні 7 чи скільки там зараз то вже маркетингові?  Це ж розміри приблизно як 70 атомів водню  ;o
Як можна зробити таку літографію? Якимись гамма-променями світять чи що?
Чи там як черепичний запис на дисках один елемент на другий наїжджає? Чи флешка TLC триповерхова?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

І так і не так. Різні процесори суттєво відрізняються складом периферії, методами керування нею і мапою розподілення пам'яті. 
Крім того, в готовій залізяці точно є це й зовнішні контролери.

Там що, під кожний процесор розробляють свою ОС?

Нє, ну я читав що там якесь дерево пристроїв треба будувати, якийсь файл специфічний для пристрою має бути з розширенням .scr...
На хабрі є стаття https://habr.com/ru/articles/434942/ як чоловік пристосовував ПЗ для АРМ  процесора, але в нього  пристрій інший. Під нього є заготовлений конфіг для компіляції U-Boota, просто компілюється і все. 
А для свого девайса я не знайшов.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Там що, під кожний процесор розробляють свою ОС?
Частково. Андроїд для одного процесора не буде працювати на іншому. І навіть на такому самому.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Частково. Андроїд для одного процесора не буде працювати на іншому. І навіть на такому самому.

Якраз настала пора ввести поняття SoC -system-on-a chip. Система на кремнії. У світі ARM процесорів це приблизно те саме що материнка з процесором і платами адаптерів у світі x86. Звичайно для усіх цих адаптерів мусять бути драйвери, а для опису / конфігурування драйверів використовують DTS, який компілюється у DTB. Тоді той же ARM A72 від Rockchip і Samsung будуть суттєво відрізнятися у плані конфігурації.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Так АРМ це ніби як стандарт, за користування яким ще й гроші треба платити. Сам АРМ процесорів не виробляє, просто "законодавець" архітектури.
Як там може бути зоопарк архітектур?

В коробочці процесор Marvell Armada Dual Core PXA 510v7.

Є дистрибутиви для різних версій, я брав здається для 7 з апаратним ФПУ. Одним словом, версію звіряв з процесором, а в межах версії думаю сильних відмінностей в архітектурі немає?

У х86 також є всякі варіанти - з ММХ, SSE, 3dNow!, PAE і тп, одні підтримують, інші не підтримують, але базова система команд і регістрів в усіх однакова, і цього достатньо для простих програм.

Там ще той "зоопарк" - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ARM_processors

У АРМ і х86 різні підходи.
х86 це сумісність, за яку Інтел критикують, он там вище навіть якогось коняку намалювали.
У АРМ це ефективність, тому "зоопарк".
Оте "v7" в назві процесора, це, мабуть, і є версія архітектури.
Світ АРМ, це світ сорсів, а не бінарників. При компілюванні задаєш свій тип процесора/архітектури і отримуєш бінарник під свій процесор.
І ще, не всі процесори АРМ мають хардварну арифметику з плаваючою точкою. Якщо не відомо є чи нема, то можна компілювати без. Такий бінарник буде працювати на обох типах.
АРМ ліцензує ядро, що ще додадуть на кристал залежить від чіп-мейкера. Якщо код працює тільки з ресурсами процесора, то він буде працювати на будь-якому процесорі з таким самим ядром. Якщо код працює з периферією, то відкриваються ворота в ще один "зоопарк".
Основна заслуга IBM, це стандарт для PC. Тому одна і та ж ОС і софт працювали на комп'ютерах від різних виробників. Можливо є якийсь стандарт заліза під Андроїд. Я не в курсі.
Я колись написав невеличку програму для візуалізації регістрів PLC на телефоні з Андроїдом. Програма з периферії використовувала блютуз. Працювала на двох різних пристроях з Андроїдом від різних виробників і з різними АРМ процесорами. Єдина проблема була з екраном, там були різні роздільні здатності і співвідношення сторін.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Ще питання по багатоядерності і мультитрейдінгу - чому в одних процесорів (напр. Opteron 2427) Single Thread продуктивність рівна загальній поділеній на кількість ядер, а наприклад в Xeon X5650 однопотокова виходить значно більшою ніж розрахована таким способом?
Xeon вміє "на льоту" паралелити обчислення чи мобілізувати ресурси кількох ядер на один потік команд?
Чи це такий глюк бенчмарка?

Я так думаю, що у другого процесора частота не фіксована і вона обмежується TDP. Тобто один потік - одне ядро отримує весь TDP і частота максимальна. А коли всі ядра працюють, частота падає.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Я так думаю, що у другого процесора частота не фіксована і вона обмежується TDP. Тобто один потік - одне ядро отримує весь TDP і частота максимальна. А коли всі ядра працюють, частота падає.

Точно, таке може бути, там вказана частота  в певних межах  :)
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Якраз настала пора ввести поняття SoC -system-on-a chip. Система на кремнії. У світі ARM процесорів це приблизно те саме що материнка з процесором і платами адаптерів у світі x86. Звичайно для усіх цих адаптерів мусять бути драйвери, а для опису / конфігурування драйверів використовують DTS, який компілюється у DTB. Тоді той же ARM A72 від Rockchip і Samsung будуть суттєво відрізнятися у плані конфігурації.

Ну ніби те з чого я зараз пишу - GX-415 - також SoC - там процесор на 4 ядра, контролер пам'яті, відео, звук, контролер SATA  і ще багато чого в одній мікросхемі. І якось все ставиться без "танців з бубном"  :)
Яка взагалі з точки зору програміста різниця де ці контролери розміщені фізично - на кристалі, поряд на платі чи окремими модулями що вставляються в слоти?
Те що Ви пишете цікаво, можливо згодом тим займуся, але мені так виглядає що ці операції треба робити коли я маю "голий" пристрій, з нулями в ПЗУ, і маю туди прошити щось на зразок БІОСа, який треба скласти з сорців.

В мене ситуація інша - аналог БІОСа вже є, він називається WLoader, вміє малювати віконечка з меню, в яких з допомогою клавіатури можна наприклад вибрати завантаження з USB. Навіть пароль при вході знає як запитати  :) Тобто щонайменше з пам'яттю, відео і клавіатурою працювати він вміє і отже драйвери там вже є.

Питання в тому який має бути формат завантажувального образу щоб можна було його "згодувати"? Воно ж не висне від кривого коду, не перезавантажується і не свариться, просто не сприймає флешку як завантажувальну.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Як можна зробити таку літографію? Якимись гамма-променями світять чи що?
Жорсткий ультрафіолет і дофіга масок.
Аби знижувати нанометри треба окрім іншого знижувати довжину хвилі, але чим менша довжина хвилі, тим складніше зробити під неї дзеркала та лінзи.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Ну ніби те з чого я зараз пишу - GX-415 - також SoC - там процесор на 4 ядра, контролер пам'яті, відео, звук, контролер SATA  і ще багато чого в одній мікросхемі. І якось все ставиться без "танців з бубном"  :)
Яка взагалі з точки зору програміста різниця де ці контролери розміщені фізично - на кристалі, поряд на платі чи окремими модулями що вставляються в слоти?
Те що Ви пишете цікаво, можливо згодом тим займуся, але мені так виглядає що ці операції треба робити коли я маю "голий" пристрій, з нулями в ПЗУ, і маю туди прошити щось на зразок БІОСа, який треба скласти з сорців.

В мене ситуація інша - аналог БІОСа вже є, він називається WLoader, вміє малювати віконечка з меню, в яких з допомогою клавіатури можна наприклад вибрати завантаження з USB. Навіть пароль при вході знає як запитати  :) Тобто щонайменше з пам'яттю, відео і клавіатурою працювати він вміє і отже драйвери там вже є.

Питання в тому який має бути формат завантажувального образу щоб можна було його "згодувати"? Воно ж не висне від кривого коду, не перезавантажується і не свариться, просто не сприймає флешку як завантажувальну.

Dell?
Мабуть файл необхідний не знаходить. Яке, все ж таки, повідомлення на екрані?
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Ну ніби те з чого я зараз пишу - GX-415 - також SoC - там процесор на 4 ядра, контролер пам'яті, відео, звук, контролер SATA  і ще багато чого в одній мікросхемі. І якось все ставиться без "танців з бубном"  :)
Яка взагалі з точки зору програміста різниця де ці контролери розміщені фізично - на кристалі, поряд на платі чи окремими модулями що вставляються в слоти?
Те що Ви пишете цікаво, можливо згодом тим займуся, але мені так виглядає що ці операції треба робити коли я маю "голий" пристрій, з нулями в ПЗУ, і маю туди прошити щось на зразок БІОСа, який треба скласти з сорців.

В мене ситуація інша - аналог БІОСа вже є, він називається WLoader, вміє малювати віконечка з меню, в яких з допомогою клавіатури можна наприклад вибрати завантаження з USB. Навіть пароль при вході знає як запитати  :) Тобто щонайменше з пам'яттю, відео і клавіатурою працювати він вміє і отже драйвери там вже є.

Питання в тому який має бути формат завантажувального образу щоб можна було його "згодувати"? Воно ж не висне від кривого коду, не перезавантажується і не свариться, просто не сприймає флешку як завантажувальну.

rEFInd не пробували?

Хоча ця штука така древня… що щось може не працювати там у BIOS.

   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

rEFInd не пробували?

Хоча ця штука така древня… що щось може не працювати там у BIOS.

Немає там EFI. Це, мабуть, тонкий кліент від Dell на ARM.
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Немає там EFI. Це, мабуть, тонкий кліент від Dell на ARM.

Саме так.

Wyse Tx0D називається він, я вище давав посилання.

Отут ще про нього є як Федору ставити https://linux-mmp.docs.kernel.org/dell-wyse-3020.html

Але вони там пишуть образ на флешку командою

# arm-image-installer --resizefs --target=olpc_xo175 --media=/dev/sdx \
    --image=Fedora-Minimal-armhfp-32-1.6-sda.raw.xz

В мене такої команди немає і не знаю де її знайти. А cat i dd  не допомагають.


Останнє редагування: 19 березня 2024 06:58:18 від WASQ
   
Re: Intel vs AMD vs nVidia vs ARM - запеклі баталії  :crazy_pil: !

Яке, все ж таки, повідомлення на екрані?


Пише дослівно таке

 Empty URL, try next device

і вантажить вбудовану ОС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія