Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

цікаво буде спостерігати,як хтось волатиме через 2+3 місяці...

Заб'ю. тему про розчарування у Зеленському
Як прихильники волатимуть:
Шо він робить???
І чому я за нього голосував(ла)???
Де його програма???
   
Для Порошенка зараз влада - чемодан без ручки.
Серйозні проблеми з поверненням зовнішнього фінансування та економікою.
   
Та й навіть раніше, якщо почне приймати перебіжчіків-щурів.
   
Та й навіть раніше, якщо почне приймати перебіжчіків-щурів.

куды прыйматы? 
   
та нехай.)
При януковичу все " було Данбас!"
При Зєлєномоскаму " Все буде 95 квартал": тупо, з дурнуватими хохлами, зате весело та приємно для москалів!  :D
   
Десь рік глядачів триматимуть в напрузі байками про злочинних попередників, про боротьбу з корупцією і ось-ось припинення бойовий дій
Через рік нарід порахує гроші в кишені - і зрозуміє що отримав рівно стільки скільки комедіант пообіцяв - тобто нічого

І ось тоді можливий і майдан і все-все - бо зелень явно гальмуватиме прогрес по руху до НАТО і ЄС
   
Десь рік глядачів триматимуть в напрузі байками про злочинних попередників, про боротьбу з корупцією і ось-ось припинення бойовий дій
Через рік нарід порахує гроші в кишені - і зрозуміє що отримав рівно стільки скільки комедіант пообіцяв - тобто нічого

І ось тоді можливий і майдан і все-все - бо зелень явно гальмуватиме прогрес по руху до НАТО і ЄС
Найбільша Херня, шо він як през  , набагато гірше Петра, але як голосувати за свинарчукізм Пеці???
   
Та ви , пєтрушки,  за добу всі ліміти зрадоньки вибрали. Голосите як баби їй -бо.
   
Порохобот який лизав сраку 5 років мародеру...забиває тему на ' через 2-3 місяці' :lol:
   
Та ви , пєтрушки,  за добу всі ліміти зрадоньки вибрали. Голосите як баби їй -бо.

ну все правильно. вы победили. вам и празновать перемогы
   
Та ви , пєтрушки,  за добу всі ліміти зрадоньки вибрали. Голосите як баби їй -бо.

 а мы вас теперь будем под микроскопом
   
Та й навіть раніше, якщо почне приймати перебіжчіків-щурів.

Ось цих?

   
Комедіант зараз як чистий лист паперу - він ще нічого не робив (зовсім) і тому майже ні до чого причепитися

Через рік ситуація буде іншою - а дороги залишаться такими ж поганими, зарплати і пенсіі такими ж низькими, а перспективи взагалі такими ж песимістичними

Якщо при цьому відбудуться зовнішні потрясіння - світова рецесія, кацапська агресія, і тп - то усі швидко зрозуміють що вони вибрали
І це не Діма медвед за якого вирішувало політбюро а він лише балакав в телевізор - в Україні польтбюро ніякого немає, а є 500+ тисяч ветеранів ато
   
Для Порошенка зараз влада - чемодан без ручки.
Серйозні проблеми з поверненням зовнішнього фінансування та економікою.

Розміри зовнішнього фінансування складали якісь пару-трійку відсотків від ВВП. Останні 2 роки економіка України росла без зовнішнього фінансування, а Україна борги віддавала акуратно. Як там далі буде хз.
   
Заб'ю. тему про розчарування у Зеленському
Як прихильники волатимуть:
Шо він робить???
І чому я за нього голосував(ла)???
Де його програма???

Відмічусь і я в цій темі. Серьога правильно пише.
   
Я не очаровывалась.
   
не будут вони волати. просто позатикають язики в жопу і будуть лупати глазкамі
і розказувать шо то не вони
   
Ось цих?


ні я кажу про справжні факти, а не порохоботські видумки
   
не будут вони волати. просто позатикають язики в жопу і будуть лупати глазкамі
і розказувать шо то не вони

Пєтрушкі 5 років розказували що Прєзідєнт ніпрічьом.  Тепер гетьман буде зовсім ніпрчьом..
   
півроку картбланшу в нього є мінімум.

фуй там.
Пороха в Ілловайську звинувачують? а скільки на той час тримало його президенство? 3 місяці? навіть менше.
от стільки є і в Зєлі. далі - справедливий потік лайна в його бік з усіх усюд.
   
Заб'ю. тему про розчарування у Зеленському
Як прихильники волатимуть:
Шо він робить???
І чому я за нього голосував(ла)???
Де його програма???
Програма тут до сраки. У Петра програма була - :good: І що? Хоч щось виконано, окрім безвізу?
Щодо волання так скажу, якщо скурвиться, то будемо волати і вимагати виконання обіцянок. А як інакше? Молитися на начальника- це для кацапів та вишивати.
   
та нехай.)
При януковичу все " було Данбас!"
При Зєлєномоскаму " Все буде 95 квартал": тупо, з дурнуватими хохлами, зате весело та приємно для москалів!  :D

Це для нього була одна ситуація, абсолютно комфортна. "бу-га-га, давай ісчьо!"
Зараз настає зовсім інша, абсолютно дискомфортна. "Где наше бабло, підар?"
   
фуй там.
Пороха в Ілловайську звинувачують? а скільки на той час тримало його президенство? 3 місяці? навіть менше.
от стільки є і в Зєлі. далі - справедливий потік лайна в його бік з усіх усюд.

Дай боже, якщо у нього буде 3 тижні.
   
а мы вас теперь будем под микроскопом

 (tu)

І щоб жодна фраза і жодна дія не лишились непоміченими!

Зуб даю!  :gigi:
   
В Бога чудове почуття гумору.
Виборців Януковича він нагородив русскім міром, виборців зеленського він теж нагородить...
   
Комедіант зараз як чистий лист паперу - він ще нічого не робив (зовсім) і тому майже ні до чого причепитися

Через рік ситуація буде іншою - а дороги залишаться такими ж поганими, зарплати і пенсіі такими ж низькими, а перспективи взагалі такими ж песимістичними

Якщо при цьому відбудуться зовнішні потрясіння - світова рецесія, кацапська агресія, і тп - то усі швидко зрозуміють що вони вибрали
І це не Діма медвед за якого вирішувало політбюро а він лише балакав в телевізор - в Україні польтбюро ніякого немає, а є 500+ тисяч ветеранів ато

З яких половина голосувала за ту зелень  8-)
   
Розміри зовнішнього фінансування складали якісь пару-трійку відсотків від ВВП. Останні 2 роки економіка України росла без зовнішнього фінансування, а Україна борги віддавала акуратно. Як там далі буде хз.

Борги віддаватимуть виключно Коломойському.

Ну і трохи хуйло :(
   
не будут вони волати. просто позатикають язики в жопу і будуть лупати глазкамі
і розказувать шо то не вони

Так само, як і 8 млн виборців Янука?  :gigi:
   
В Бога чудове почуття гумору.
Виборців Януковича він нагородив русскім міром, виборців зеленського він теж нагородить...

чи є той бог, чи є в нього почуття - людям невідомо. а от про своє існування і свої почуття, і гумору в тому числі, вони знають достеменно.
ви там вже якось поповські проповіді починайте переписувати в штабах.
   
Хто нив завжди , той буде і при зєбілах ридати , не буду показувати пальцем
   
не будут вони волати. просто позатикають язики в жопу і будуть лупати глазкамі
і розказувать шо то не вони
що за маячня?

так себе поводять інфантильні недорослі.
Доросла людина свідомо робить свій вибір і готова нести за нього відповідальність.
Більш того, в рази чого і волати -що йо-майо, він не виправдав моїх сподівань, тому я тепер проти.

ЩО тут такого то?
що ви вигадуєте якісь сущності, що вони надумані?

якийсь дитячий садок.
   
не будут вони волати. просто позатикають язики в жопу і будуть лупати глазкамі
і розказувать шо то не вони

+1
   
Порохобот який лизав сраку 5 років мародеру...забиває тему на ' через 2-3 місяці' :lol:

Ти з якого села???
   
Можна сциль, де його прихильники волають?

Бо я вже схиляюся проголосувати за Пецюндера, тільки, щоб не чути 3 тижні собачого визгу. Цілий день оплакування вождя. :facepalm1:

   
Так само, як і 8 млн виборців Янука?  :gigi:
Так це ж вони і є
   
Ось цих?



Это писец.
   
Програма тут до сраки. У Петра програма була - :good: І що? Хоч щось виконано, окрім безвізу?
Щодо волання так скажу, якщо скурвиться, то будемо волати і вимагати виконання обіцянок. А як інакше? Молитися на начальника- це для кацапів та вишивати.

Де була програма в Петра???
У нього були лозунги, а от покроково розписано в нього нічого не було...

Я бачу,ти свого кандидата рахуєш таким же п***а як Порошенко-наобіцяв з три коробиі нічого не виконуватиме. Для чого тоді за нього голосувати???Були ж інші...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія