Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

якщо б задонатив хтось, і почав вести хуйло пропаганду - тоді бан зрозумілий. А якщо другий нік - то навіщо було реєструвати?

Не було ніякого другого ніка. Мій нік Інанна був відданий іншій людині і в мене з минулого року нема до нього доступу. Читати тут.  Він дефакто не мій. А інших ніків, тим більше забанених, у мене ніколи не було.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Да нічий це не клон!
і цей нік особисто взагалі не просив ні реєстрації, ні розбану. Нікуди не подавався

ми самі, перебираючи донати, звернули увагу на суму і вирішили подарувати донатору нік. Власне, нік я сама придумала.

Просто один модер троха береги потєряв. Зводить особисті рахунки, кидається в юзерів образами і банить, щоб закрити суперечку з ним нев"єбєнним. А потім видаляє невгодні пости, де про нього обізвалися бач "негарно".
Аміду я написала те ж саме. Далі їхні справи.

Саме так все і було. Дякую, Світлано!
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Так а навіщо цій інанні було реєструвати новий нік, якщо вона була незабанена?

Тому що у мене не було ніків, до яких я мала доступ. І я не реєструвала цей нік, як вище написала Світлана, вона створила його і логін і передала через Хому. Коли вона це робила, вона не знала, хто я, і  навіть Хома не знав на той момент.

На момент забану ніка протон ніхто не знав, хто за ним. Це було зроблено на основі припущення, а не основі формальних доказів. Я сама сказала Хомі набагато пізніше, хто я.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Тому що у мене не було ніків, до яких я мала доступ. І я не реєструвала цей нік, як вище написала Світлана, вона створила його і логін і передала через Хому. Коли вона це робила, вона не знала, хто я, і  навіть Хома не знав на той момент.

На момент забану ніка протон ніхто не знав, хто за ним. Це було зроблено на основі припущення, а не основі формальних доказів. Я сама сказала Хомі набагато пізніше, хто я.
не мона було одразу сказати?
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

не мона було одразу сказати?

А какая разніца? Хотілося трошки пошаліть, це до певної міри вдалося.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

давайте дочекаємось каментів протона

Abso****inglutely! © Їх є у мене, коментарів.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.

.

Останнє редагування: 6 жовтня 2022 08:03:28 від proton
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.
.

Останнє редагування: 6 жовтня 2022 08:03:56 від proton
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Якщо це іннана то прикольно, що саме хома кидався на амбразуру.

Так, це я. Прикольно було констатувати, що більшість не впізнала мене, хоча я практично не шифрувалася. Реготала, коли мені вказали, що розкусили мене як Амірана або другий нік Аута – свідчить багато про їх інтелект чи, радше, його повну відсутність.

Відповідаю із запізненням, оскільки "психічно хвора" "на пігулках" , "каторая нігдє нє работаєт і живйот на соціалє" і "вона все вигадала" і "створила купу історій із чужого життя" особа все-таки мусить працювати, щоб заробити на черговий донат.

Я хочу подякувати всім тим, хто добивався того, щоб розбанили нік “протон” (хоча дехто з вас навряд би за це просив, знаючи, хто пише під цим ніком  :) ). І особливо Хомі та Світлані. Проте я просила Хому, що не треба цього робити, тому що, я повторю ще раз, мені не потрібен ні нік, ні можливість тут дописувати. Далі пояснила тут, щоб не зафлуджувати адмінку.

Dixi.

Останнє редагування: 6 жовтня 2022 08:04:37 від proton
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Іnanna   4.8 Перехід на преміум акаунт)   05.10.2022   Ніколи


 :lol:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

А какая разніца? Хотілося трошки пошаліть, це до певної міри вдалося.
моя проникливість знову себе проявила. якби не європейські айпішники, які збили мене з пантелику...
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

моя проникливість знову себе проявила. якби не європейські айпішники, які збили мене з пантелику...
А слав одразу розшифрував, на другий день казав - вона.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

А слав одразу розшифрував, на другий день казав - вона.
на другий - не рахується
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

на другий - не рахується

Поки не хамила , то і цікава нікому не була ,
Така бабська природа , якщо не може привернути увагу  красою , розумом,
То привертає хамством , скандалом і брехнею , маніпуляціями,
примітивно і гидко
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Поки не хамила , то і цікава нікому не була ,
Така бабська природа , якщо не може привернути увагу  красою , розумом,
То привертає хамством , скандалом і брехнею , маніпуляціями,
примітивно і гидко
це вже сексизм...  в ЄС і США тиб отримав позов. Або як там за нижки чувак звільнився за такий сексизм))) немає на тебе феменок... Але будуть.  :idea:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

це вже сексизм...  в ЄС і США тиб отримав позов. Або як там за нижки чувак звільнився за такий сексизм))) немає на тебе феменок... Але будуть.  :idea:

Це реальність і такі ці баришні
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Не було ніякого другого ніка. Мій нік Інанна був відданий іншій людині і в мене з минулого року нема до нього доступу. Читати тут.  Він дефакто не мій. А інших ніків, тим більше забанених, у мене ніколи не було.

З огляду на те, що нік Інанна забанений в ніколи, доведеться його володарю віддавати нік proton :gigi:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

А слав одразу розшифрував, на другий день казав - вона.

Там було одразу кілька підказок - протон з місця в кар'єр "кинувся"(лась) робити реверанси Кадрі, обізнаність протона у тій гілці з Сергієм нумерним, ажиотаж з Трампом і ще кілька по дрібницям.

Не допомогла навіть дурнувата гра, коли нік починає ліпити з себе людину протилежної статі, і, як Інанна, починає писати, типа вона - це зовсім не вона, а чоловік.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Насправді Інанна знов шикарно потролила опонентів))
Більшість з яких——настільки "сіра маса" що й навіть на згадку про себе не набалакали))
Інанна——один з найяскравіших дописувачів трьох форумів))
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Насправді Інанна знов шикарно потролила опонентів))
Більшість з яких——настільки "сіра маса" що й навіть на згадку про себе не набалакали))
Інанна——один з найяскравіших дописувачів трьох форумів))

Насправді це велике глупство - влаштовувати тут такий перфоманс зі зміною пола, вставати у третю позицію та відкрити "гілку ображеної" з довгим та ретельним перерахуванням всіх причин, по яким він чи вона, (тут треба підкреслити потрібне), знову не буде дописувати на ФУПі. На зло ворогам, купити квиток і ходити пішки.

Якийсь дитячий садок "на склонє лєт", чесне слово.



   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Насправді Інанна знов шикарно потролила опонентів))
навіть не потролила а добряче натовкла їх фейсами у їхнє лайно.

Більшість з яких——настільки "сіра маса" що й навіть на згадку про себе не набалакали))
тому що крім бруду вони не здатні з себе щось витиснути.

Інанна——один з найяскравіших дописувачів трьох форумів))
дісно, Інанна "на вістрі хвилі" в цьому плані,
і я щаслива що на цьому форумі з нею познайомилась.
Таких прекрасних людей зараз катастрофічно мало,
тому це велика удача - зустріти когось із них в мікросоціумі.

   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Насправді це велике глупство - влаштовувати тут такий перфоманс зі зміною пола, вставати у третю позицію та відкрити "гілку ображеної" з довгим та ретельним перерахуванням всіх причин, по яким він чи вона, (тут треба підкреслити потрібне), знову не буде дописувати на ФУПі. На зло ворогам, купити квиток і ходити пішки.

Якийсь дитячий садок "на склонє лєт", чесне слово.
ти як завжди нічого не зрозуміла
і це зовсім не дивує, адже ви з Інанною
з різних полюсів морального світу,
і це не образа а факт, надто це очевидно.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Насправді Інанна знов шикарно потролила опонентів))
Більшість з яких——настільки "сіра маса" що й навіть на згадку про себе не набалакали))
Інанна——один з найяскравіших дописувачів трьох форумів))

Хіба хтось читає нудну х.й.ю , цих простинь, це перше
Друге тупий тролінг і хамство підчас війни це бидлятство, поки на хамство не перейшла всім було на неї насрати .

А так самооцінка в жіночки нижче плінтуса як в одної так в другої .
Тільки й хамством можуть її тримати .

   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Коротше Слав як Слав. Твердо вирішив юзера забанити, залишилося придумати за що. Не дивно що йому робітники контору нах підпалили. Уявляю собі як він їх затрахав своїми примхами.
   
То все відбулось тому, що свєті биковій прийшла в голову дурна їдея нагороджувати когось ніками форуму за гроші (донати). Тепер бачимо що з цього вийшло. Як завжди, вийшла хуйня і срач.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Коротше Слав як Слав. Твердо вирішив юзера забанити, залишилося придумати за що. Не дивно що йому робітники контору нах підпалили. Уявляю собі як він їх затрахав своїми примхами.

о кацап відкрив писок
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Який цей Слав нервовий. Реакція миттєва. Мабуть здогадується що сів в калюжу. До речі - Слав єдиний юзер який у мене в ігнорі. 
   
До речі - Слав єдиний юзер який у мене в ігнорі. 

Він написав: "о кацап відкрив писок".  :D
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

То все відбулось тому, що свєті биковій прийшла в голову дурна їдея нагороджувати когось ніками форуму за гроші (донати). Тепер бачимо що з цього вийшло. Як завжди, вийшла хуйня і срач.

Не винагороджувати а подякувати і запросити на форум. І це слушно.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Він написав: "о кацап відкрив писок".  :D

Те що він добірне брутальне хамло я і до того знав :)

Це він так про тебе чи про мене?
   
Не винагороджувати а подякувати і запросити на форум. І це слушно.

бачимо як то "слушно"  :D

Якщо хтось таким чином розпоряджається чужими грошима, то це називається корупція. То на якій підставі і на яких повноваженнях вона "дякувала" і "запрошувала"?
   
Те що він добірне брутальне хамло я і до того знав :)

Це він так про тебе чи про мене?

про тебе  :laugh:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

про тебе  :laugh:

Ну значить точно дико нервує. Та і хрєн з ним з погорільцем.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

То все відбулось тому, що свєті биковій прийшла в голову дурна їдея нагороджувати когось ніками форуму за гроші (донати). Тепер бачимо що з цього вийшло. Як завжди, вийшла хуйня і срач.
справді в цій ситуації в чомусь винувата Свєта? ;o
Ну зареєструвала нік людині яка потужно задонатила на ЗСУ,
що сталось далі? людина почала висловлювати свою думку,
як і всі інші, звідки ж взявся той срач?

Слав пише що Інанна хамила комусь,
ну нехай покаже пальчиком де саме і кому,
і якщо справді таке було, то нік протон
повинен отримати бан за образи,
терміном на одну добу,
як і всі інші хто когось ображає тут.
І поїхали далі, без жодних срачів...
А то вже Свєту крайньою зробили :facepalm:
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

бачимо як то "слушно"  :D

Якщо хтось таким чином розпоряджається чужими грошима, то це називається корупція. То на якій підставі і на яких повноваженнях вона "дякувала" і "запрошувала"?

Я не думаю що Інанна розпорядилася чужими грошима.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Він написав: "о кацап відкрив писок".  :D

я в ігнорі але він в курсі що я пишу і навіть що я сів в калюжу .

коли кацап бреше? коли відкриває рот
   
Я не думаю що Інанна розпорядилася чужими грошима.

Мова не про Інанну. А корупція це не тільки тоді, коли чужі гроші кладуть в кишеню. Але й коли за них дістають посаду, авторитет або навіть суспільне схвалення. Це все цінності і якщо вони отримані за чиїсь гроші не за призначенням, то це корупція. Або непотизм.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Мова не про Інанну. А корупція це не тільки тоді, коли чужі гроші кладуть в кишеню. Але й коли за них дістають посаду, авторитет або навіть суспільне схвалення. Це все цінності і якщо вони отримані за чиїсь гроші не за призначенням, то це корупція. Або непотизм.

Це з серії друзям все а ворогам закон :) Ось тебе багато хто вважє клоном Люкса, мене клоном Олі і так далі... від кожного звинувачення відмиватися це дурна справа. Лише нових накидають. Мусить бути щось справді серйозне.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

Поки не хамила , то і цікава нікому не була ,
Така бабська природа , якщо не може привернути увагу  красою , розумом,
То привертає хамством , скандалом і брехнею , маніпуляціями,
примітивно і гидко
Я впевнена що Інанні без надобності тут чиясь увага, особливо твоя.
І тобі не вдасться причепити до неї риси, їй не притаманні.
Ті твої немічні потуги облити її брудом власних хворих фантазій,
означають що ти не здатен перемогти її в чесній дискусії.

п.с. можеш банити мій нік, я банів не боюсь,
гірше бану це малодушно промовчати
як трусливе бидло і не захистити честь порядної людини.
   
Re: А чій клон Proton і чому його в ніколи?

По факту Інанна зробила добру справу. І заслуговує на подяку. Які були її мотиви воно в цьому сенсі байдужі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія