Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease: чи ЛГБТ :angel: ?..

argon - скіки тебе врот і вдупу вафлілі афонскіє старци, прєждє чєм ти висрав оцю паєботу?..
пєдріло кацабське. Відсмокчи у бомжа, уєбане вірунське (td)
   
Волт, твій бог - хуєсос і його кінь єбал всраку!!!
Надто товсто. Сидить такий Бог і думає, за що його ці примітивні люди скрізь у срачі втягують. При чому тут він до ваших тарганів :weep:
   
Надто товсто. Сидить такий Бог і думає, за що його ці примітивні люди скрізь у срачі втягують. При чому тут він до ваших тарганів :weep:

Я хз. Імхо, більшого садиста, ніж він, у всесвіті не існує.
   
Я обрав вірунів тому що в них хоч є якісь принципи.
   
People who believe in the goodness and God are definitely better than all the freaks like homosexuals, lesbians, feminists, end all the other kind of deviations.
   
argon - скіки тебе врот і вдупу вафлілі афонскіє старци, прєждє чєм ти висрав оцю паєботу?..
пєдріло кацабське. Відсмокчи у бомжа, уєбане вірунське (td)
А до чого тут я? Ти вірун в лгбт, бути вафльором - це твоя «цінність» і твоя повсякденність. Недарма тебе кацапи ще на війну не відправили - зачотно працюєш на орально-анальних фронтах, цінний кадр
   
А до чого тут я? Ти вірун в лгбт, бути вафльором - це твоя «цінність» і твоя повсякденність. Недарма тебе кацапи ще на війну не відправили - зачотно працюєш на орально-анальних фронтах, цінний кадр

ну от чого ти обідився? почав якусь срану х.й.ю верзти, як москаль. Якшо ти насправді не москаль і нє пєдораз - то перепрошую :drinks:
   
правильні віруни - краще

ЛГБТ - хворі люде, в дослідах на щурах показано, що якщо вагітних самок кормили таблетками від тиску, то їх крисята після народження ставали гоміками..- дефекти розвитку мозку   B-) 
   
ну от чого ти обідився? почав якусь срану х.й.ю верзти, як москаль. Якшо ти насправді не москаль і нє пєдораз - то перепрошую :drinks:
Я не знаю що в твоїй голові коїться але ти складаєш враження божевільного. Слідкуй за тим що ти пишеш бо хула на Бога закінчиться для тебе великою бідою.
   
Я не знаю що в твоїй голові коїться але ти складаєш враження божевільного. Слідкуй за тим що ти пишеш бо хула на Бога закінчиться для тебе великою бідою.
Вольт вазбуділся
   
оце так гілка,де юзери знімають стрес від війнни

Останнє редагування: 22 червня 2022 01:13:58 від T.Blair.
   
я більше в цій темі не одписуюсь.
просто гляньте: віруни сраного МП - проти. ЛГБТ - ні проти вірунів.

вєрующіє - просто УБЛЮДКІ. МРАЗІ. Але вони допомогли розвязати війну. Тож побачив віруна - ВБИЙ! Ну хочаб вдар.
Всю мразоту, починаючи з вірунів і кончая кацапамі тре вбивати.
   
я більше в цій темі не одписуюсь.
просто гляньте: віруни сраного МП - проти. ЛГБТ - ні проти вірунів.

вєрующіє - просто УБЛЮДКІ. МРАЗІ. Але вони допомогли розвязати війну. Тож побачив віруна - ВБИЙ! Ну хочаб вдар.
Всю мразоту, починаючи з вірунів і кончая кацапамі тре вбивати.

Ти розумієш що ти реально хворий на голову?
   
Ти розумієш що ти реально хворий на голову?
Він не розуміє і саме тому що реально хворий на голову. Якось все таки треба обмежувати доступ в інтернет для осіб з відхиленнями. Демократія демократією. але ж не обов‘язково цей потік замутненої свідомості виносити на публіку
   
People who believe in the goodness and God are definitely better than all the freaks like homosexuals, lesbians, feminists, end all the other kind of deviations.

Люди що вірять в добро й Бога однозначно кращі, ніж всі фріки типу гомосексуалістів, лесбіянок, феміністок та інших збоченців.
   
все. тема закрита.

СЛУХАЙТЕ:



мені зарз так зле (а моїм близьким - щ поганіш) шо покишо більш неписатиму.
СЛУХАЙТЕ. Внікайтє. Доведецця близько зіткнутись. ГОТУЙТЕСЬ,,,
Не вірив. Але...

ВСЕ.
Покишо - все.
Це не по сценарію кліпа.
Каннібали просто собі роблять те, шо тре.
Паскудних сценаріїв життя свого багато насипле...

Останнє редагування: 22 червня 2022 02:22:06 від Зєльоний крокоділ
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Чи бувають вєруни ЛГБТ?
   
Я больше не буду покишо писати. ВСЕ.
   
не про то сказал.

ВСЕ. Я больше не улыбаюсь.

Не факт, что я ещй
   
Навіяло анекдот (про зелене крокодайло):
Прийшло воно до храму та почало  кричати  всім навколо, що Бога не існує!
У якості доказів цьому вирішив провести свій "икскремент", достав пісюна та почав поливати одну з ікон!
Потім звернувся до священнослужителя та питає - ну, де твій Бог, чому він мене не накаже за мій вчинок?!
На що..., священнослужитель відповів йому  - а як тебе ще більше наказати, якщо розум у тебе вже забраний?! 

   
Хто для вас кращч - вєруни во Хріста   чи ЛГБТ  ?..
кращі у чому ? яка лінійка ?  ;)
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Гілка повинна називатись - Зрозумій колір тараканів в голові автора :facepalm1:
Що гірше, мокре чи солодке?
ТС, а одна волосина це мало чи багато? :-)o
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

ну крокі, ну богохульник!
   
І за що забанили зеленого?
   
Я хз. Імхо, більшого садиста, ніж він, у всесвіті не існує.
є таке
глянеш на цей світ і дуже важко повірити, що його створив хтось добрий.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

є таке
глянеш на цей світ і дуже важко повірити, що його створив хтось добрий.
світ не добрий і не злий. цими поняттями його наповнює "цар природи"
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

з іншого боку, коли і те, і те одночасно, з того виходить караваджо, якого я люблю
:D  (tu)

По темі - мені однакові, поки до мене не чіпляються. Як і всі інші палкі прихильники чогось
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

:D  (tu)

По темі - мені однакові, поки до мене не чіпляються. Як і всі інші палкі прихильники чогось
наприклад, нічим не аргументованої сліпої віри у відсутність Творця?  ;)
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

наприклад, нічим не аргументованої сліпої віри у відсутність Творця?  ;)
...і в відсутність макаронного монстра на орбіті, чорної руки в темній кімнаті і  струму в розімкненому контакті
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

...і в відсутність макаронного монстра на орбіті, чорної руки в темній кімнаті і  струму в розімкненому контакті
шариш! B-)  кстацє, з останнім не все так однозначно... ;)
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

People who believe in the goodness and God are definitely better than all the freaks like homosexuals, lesbians, feminists, end all the other kind of deviations.

Тільки на Україну напали кацапи зі скрепами і православним попом на чолі, а не гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки. :punish:
   
Хто для вас кращч - вєруни во Хріста  чи ЛГБТ  ?..
для меня лучшие те, кто не интересуется сексуальными и религиозными предпочтениями незнакомых людей
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

ЛГБТ кращчі. Бо вони просто їбаюцця. А віруни - це адепти сраних дрєвніх МММщіков. Шо відбирають в людей і розум, і стразєкі.
А ЛГБТ нічо не відбирають. Хтось хоче їбацця в ачко - ну і їбецця. Усєм харашо.
Й одне й інше - секта, що вимагає собі надмірних прав й хоче впливати на суспільство зі своєї збоченої точки зору.
Різниця лише в тому, що віруни - то вже маргінальна течія й без шаленої підтримки держави не становить небезпеки, а от ЛГБТ - то нова фінансово та інформаційно розкручувана сила, за допомогою якої знищують здоровий глузд народів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тільки на Україну напали кацапи зі скрепами і православним попом на чолі, а не гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки. :punish:
Виростили ті скрєпи європейські гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки, та й наші приклали чимало зусиль, ті що при владі.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

На цю ж тему. Тероризм. Муслім "відмінив" сьогоднішній гей-парад в Осло. 20 підстрелених, поки 2-є загиблих.

Преса до останнього сподівалась на "брейвіка"...але вийшло як звикло.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=iHKSgow5kXE&feature=emb_logo

Останнє редагування: 25 червня 2022 15:39:49 від celtic
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Виростили ті скрєпи європейські гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки, та й наші приклали чимало зусиль, ті що при владі.


 :fool:
І саме європейські гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки прийняли в кацапстані закони про заборону гомосексуалістів, лесбіянок та фемінізму?  :suicide2:

   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тут ще варто прийняти до уваги, що кацапи - це віруни зі скрепами, а ЄС - це свобода для гомосексуалістів, лесбіянок і феміністок.
Тому варто визначитись, чи Україна таки хоче бути в ЄС чи під кацапами?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тут ще варто прийняти до уваги, що кацапи - це віруни зі скрепами, а ЄС - це свобода для гомосексуалістів, лесбіянок і феміністок.
Тому варто визначитись, чи Україна таки хоче бути в ЄС чи під кацапами?

Стоп! Ти не мішай до купи різні речі.
"Свобода" для гомосексуалістів, лесбіянок і феміністок - то одне. А навязування і пропаганда цих "цінностей" на державному рівні, в т ч дітям - це інше. І знову то дебільне - "якщо ти проти - то ти за кацапів!"

Оце ти вважаєш нормальним?


Або:
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Стоп! Ти не мішай до купи різні речі.
"Свобода" для гомосексуалістів, лесбіянок і феміністок - то одне. А навязування і пропаганда цих "цінностей" на державному рівні, в т ч дітям - це інше. І знову то дебільне - "якщо ти проти - то ти за кацапів!"

Саме так, це цивілізаційний вибір, або ти за особисту свободу для всіх - тоді тобі в ЄС.
Або ти за тотальний державний контроль на особистістю, тоді тобі до кацапів з їхніми скрепами і кримінальними статтями для геїв, лесбіянок

Оце ти вважаєш нормальним?
Показати зображення...
Або:
Показати зображення...

А чому ні?
Я за геїв, які воють за Україну, і проти скрепнюків московського патріархату, що працють на кацапів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Саме так, це цивілізаційний вибір, або ти за особисту свободу для всіх - тоді тобі в ЄС.
Або ти за тотальний державний контроль на особистістю, тоді тобі до кацапів з їхніми скрепами і кримінальними статтями для геїв, лесбіянок

А чому ні?
Я за геїв, які воють за Україну, і проти скрепнюків московського патріархату, що працють на кацапів.
є свобода, а є пурген свободи. ти за анархію?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія