Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: собачя будка

ФЗВ: собачя будка

Поки тероборона ловила біля мене шпигунів на євробляхах, моя собаня розвалила свою будку, люто не схвалюючи оте нічне тирло біля охоронюваної нею території. Я для неї у сусіда Валєрки випросила нову піздату будку з подвійним дахом, але його треба перекрити бо він лише деревяний.

Купила металопрофіль і коньок і зробила їхню нарєзку потрібних розмірів ножицями по металу. Тепер постає питання, як правильно то все присобачити. Треба спочатку верх дошками пройтися, щоб метал не просідав? А як потім метал прибивати і чим? На якій відстані забивати? А коньок як прибивати?
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Будка должна быть хорошо утеплённой,непромокаемой и непродуваемой.  Вход должен быть завешен клеёнкой.  Видел такую в виде красивого с украшениями домика, копии большого.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Це я тіпа щоб потім жоден місцевий Петро не дойобувався, що я в своєму житті жодної собачої будки не згородила.

Питання про будку актуальне.

Звичайними цвяхами його ніззя прибити?

Саморізами по металу з великими шляпками? А прикручувати на гребені хвилі чи в долині? Ну, не робила я ще такого, тому не знаю, як правельно.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Будка должна быть хорошо утеплённой,непромокаемой и непродуваемой.  Вход должен быть завешен клеёнкой.  Видел такую в виде красивого с украшениями домика, копии большого.
таке не для моєї суки. Вона все обірве і вигребе. Мінімалістка вона у мене, хоча і сама з кухонну табуретку зростом, тому тут не до краси. Головне, щоб трималося.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

   
Re: ФЗВ: собачя будка

Саморіз йде спеціальний під головку 8 чи 10, фарбований в колір металочерепиці.
В гуглі все є
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Саморіз йде спеціальний під головку 8 чи 10, фарбований в колір металочерепиці.
В гуглі все є
а, таки фарбований!!
Дякую.

Я не металочерепицю брала. А металопрофіль. Я не шарю в цьому, як воно зветься.  :cray:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Re: ФЗВ: собачя будка

таке не для моєї суки. Вона все обірве і вигребе. Мінімалістка вона у мене, хоча і сама з кухонну табуретку зростом, тому тут не до краси. Головне, щоб трималося.
Ну раз собака большая,то и буда должна быть большая! Внутри не должно быть торчащих гвоздей и шурупов.Но всё равно - не промокаемая, не продуваемая и утеплёная. Естественно с полом, который не заливают  ручьи воды во время ливней
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Ну раз собака большая,то и буда должна быть большая! Внутри не должно быть торчащих гвоздей и шурупов.Но всё равно - не промокаемая, не продуваемая и утеплёная. Естественно с полом, который не заливают  ручьи воды во время ливней
трохе дирява.. але я вже її знутрі не переутеплю.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

а, таки фарбований!!
Дякую.

Я не металочерепицю брала. А металопрофіль. Я не шарю в цьому, як воно зветься.  :cray:

Тоді пофіг, бери із широкою шляпою оцинкований
   
Re: ФЗВ: собачя будка
PAL

а, таки фарбований!!
Дякую.

Я не металочерепицю брала. А металопрофіль. Я не шарю в цьому, як воно зветься.  :cray:

на саморізі ще шайба з резинкою має бути, щоб у дірку не натікало

відстань - пофіг, як зручно, просто прикидуєш, щоб не зірвало вітром чи собакою
   
Re: ФЗВ: собачя будка

трохе дирява.. але я вже її знутрі не переутеплю.
Утепление делают снаружи.  Шуба сохраняет тепло если мех наружу ворсом.Стенки лучше утеплять  листовым пенополистиролом. 2 см толшиной вполне достаточно. Или толще. Он не намокает. Желательно на будущее защитить сверху фанерой от солнца. Тоже под профнастил крыши.
 Если вход занавешен,нет продувки и воды, собака согреет себя внутри сама. Желательно толстая подстилка. Но это по непротивлению животного
   
Re: ФЗВ: собачя будка

у меня собака в хате живет

во дворе собаке лучше ставить вольер, будку купить готовую, проследить чтобы была утеплена пенопластом, во внутрь напихать сена и прибить на холода занавеску из резинки
   
Re: ФЗВ: собачя будка

у меня собака в хате живет

во дворе собаке лучше ставить вольер, будку купить готовую, проследить чтобы была утеплена пенопластом, во внутрь напихать сена и прибить на холода занавеску из резинки

Моллі, ти знаєш, скільки коштує готова будка? 127х115х127 см - 4 132.80 грн


Ну, менша буде трохи дешевша. І це без утеплення.



Останнє редагування: 16 серпня 2022 18:56:10 від шуша
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Подивилася - до чого дійшов прогрес!

Вже є захисні плівки у собачі будки, які гріють:



Останнє редагування: 16 серпня 2022 19:00:07 від шуша
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Моллі, ти знаєш, скільки коштує готова будка? 127х115х127 см - 4 132.80 грн


Ну, менша буде трохи дешевша. І це без утеплення.

Показати зображення...

Як

На малюнку будка від мух. Ну, може трохи від дощу прикриє, як вітер  буде з потрібного боку. Взимку собака не зігріється, завеликі "двері" посеред собачої хати.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

купіть готову, не позорьтесь  :facepalm:

   
Re: ФЗВ: собачя будка

Це я тіпа щоб потім жоден місцевий Петро не дойобувався, що я в своєму житті жодної собачої будки не згородила.

Питання про будку актуальне.

Звичайними цвяхами його ніззя прибити?

Саморізами по металу з великими шляпками? А прикручувати на гребені хвилі чи в долині? Ну, не робила я ще такого, тому не знаю, як правельно.

У долині..З гум. прокладкою. На гребені - то совок...для шиферу.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

П.с. і май на увазі, щоб ти там не робила- при нинішніх дощах в будку через кріплення даху ніху я не затече....Хоч на хвилі, хоч на долині.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Моллі, ти знаєш, скільки коштує готова будка? 127х115х127 см - 4 132.80 грн


Ну, менша буде трохи дешевша. І це без утеплення.

Показати зображення...

Клітка для хом‘яка коштує понад 2000.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

В теплих будах вхід - боковий.



Сам на днях буду клепати нову для маминого цуцика на хуторі.
Тре пошукати креслення в інеті :)
   
Re: ФЗВ: собачя будка

я для Алабая зробив трьохшарову. з пінопластом всередині шарів. стіни + підлога. шей підлога на палетах стоїть. дах - пох.
в такій буді в жару прохолодно. в мороз - тепло.

тренуйтесь.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

В теплих будах вхід - боковий.

Показати зображення...
Сам на днях буду клепати нову для маминого цуцика на хуторі.
Тре пошукати креслення в інеті :)

форма - правильна.
наповнення - найголовніше.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Боже боже, утепление. Собака не замерзнет, если щелей нет и накидать соломы. Делать вам нечего.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Кормить главное не забывайте.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Вопрос. На работе есть три собачки, местечковые. Мамка и двое ее деток. Но взрослые уже.  :)  Они в одной будке будут ладить? Бо три будки робить накладно дуже.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Две поставьте. Кого-то обязательно будут гнобить.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Вопрос. На работе есть три собачки, местечковые. Мамка и двое ее деток. Но взрослые уже.  :)  Они в одной будке будут ладить? Бо три будки робить накладно дуже.
зробіть одну довгу будку на три дірки як сільської школи туалет. Вони між собою розберуться, хто де квартируватиметься. Тій, що в середньому глазку житиме, буде найтепліше. Або і взагалі перегородок не робіть.  :gigi:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Всім щиро вдячна за консультації. Саморєзи під викрутку і прокладки до них вже купила. Завтра буду доводить до ума, бо там ще треба прошити дах шальовками попередньо, щоб метал не просідав, якщо кобиляка надумає на верх застрибнути.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Моллі, ти знаєш, скільки коштує готова будка? 127х115х127 см - 4 132.80 грн


Ну, менша буде трохи дешевша. І це без утеплення.

Показати зображення...
знаю, но если нет материала и того кто ее сколотит, то что делать?

пы сы - машина дров кстати стоит 10 штук, вас это не пугает?
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Karoffka побудує собачу буду і стане твердо за Петра  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Боже боже, утепление. Собака не замерзнет, если щелей нет и накидать соломы. Делать вам нечего.
если сильный мороз собаку отпускать нужно с цепи. Пенопласт не помешает, заодно и щелей не будет

сено обязательно, кормить обязательно
   
Re: ФЗВ: собачя будка

нафіга та будка? заведіть кавказа або лайку - літом спить у ямі яку сам викопує, взимку на снігу. тільки навіс від дощу тре зробити  :K
ПС у мене був кавказ - то тільки в дощ ховався в буду. взимку взагалі спав на бетоні під дверима
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Поки тероборона ловила біля мене шпигунів на євробляхах, моя собаня розвалила свою будку, люто не схвалюючи оте нічне тирло біля охоронюваної нею території. Я для неї у сусіда Валєрки випросила нову піздату будку з подвійним дахом, але його треба перекрити бо він лише деревяний.

Купила металопрофіль і коньок і зробила їхню нарєзку потрібних розмірів ножицями по металу. Тепер постає питання, як правильно то все присобачити. Треба спочатку верх дошками пройтися, щоб метал не просідав? А як потім метал прибивати і чим? На якій відстані забивати? А коньок як прибивати?
+===============================================+
Рекомендую щось таке, сам кріпив дах на житлову будку:
https://prom.ua/ua/p591670007-samorez-metallu-42h13.html
https://prom.ua/ua/p592374849-samorez-metallu-42h16.html
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Це я тіпа щоб потім жоден місцевий Петро не дойобувався, що я в своєму житті жодної собачої будки не згородила.

Питання про будку актуальне.

Звичайними цвяхами його ніззя прибити?

Саморізами по металу з великими шляпками? А прикручувати на гребені хвилі чи в долині? Ну, не робила я ще такого, тому не знаю, як правельно.
+==============================================================================+
Прикручують завжди на гребні щоб води було менше. І ще резинову шайбу під головку.
Шайбу можна вирізати з будь-якого листа резини. Я різав із старої камери для колеса машини.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

+===============================================+
Рекомендую щось таке, сам кріпив дах на житлову будку:
https://prom.ua/ua/p591670007-samorez-metallu-42h13.html
https://prom.ua/ua/p592374849-samorez-metallu-42h16.html
дякую, я саме це і купила, але ще й із гумо-металевими підкладками під шляпку. І досточку 15 чи 20-ку у сусіда легально поцупила для прошивки під метал.  :gigi: Ось завтра  лікаря відбуду і займуся будою.

Останнє редагування: 18 серпня 2022 04:29:48 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: собачя будка

+==============================================================================+
Прикручують завжди на гребні щоб води було менше. І ще резинову шайбу під головку.
Шайбу можна вирізати з будь-якого листа резини. Я різав із старої камери для колеса машини.
не-не, такого добра у нас в магазинах валом. Його легше купити, чим з ним ще мудохатися вирізати.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

нафіга та будка? заведіть кавказа або лайку - літом спить у ямі яку сам викопує, взимку на снігу. тільки навіс від дощу тре зробити  :K
ПС у мене був кавказ - то тільки в дощ ховався в буду. взимку взагалі спав на бетоні під дверима
а цю куди прикажеш діти?  :gigi:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Пінопластом утеплювати - то вже панські витребеньки.
Досить стінки в дві доски зробити, може з повітряним прошарком.
Я тут подумав чи не оббити всередині ДСП-шкою але засумнівався. Бо наче й таким чином не буде щілин але питання в гігроскопічності ДСП і в наявності шкідливих смол в ній.
Двоскатний дах?! То може ще й камін з димарем щоб Санта в гості залітав? І гребені щоб сніг з даху не падав на голови перехожих? :)
Простий односкатний, а то й взагалі плаский. Тонкою цинковкою оббити - та й потому.

Сподобалися конструкції з "терасою". Тобто підлога будки виступає вперед і собачко може лежати зовні на дереві а не землі.  В цьому є сенс

Останнє редагування: 18 серпня 2022 06:48:02 від H.Kropp
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія