Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
4 червня 2021 00:10:00
 Трудно даже сказать, где еще осталось "свободное пространство". Всё пошло в разнос. Мне кажется, что при всей подлости мелкого Бубочки,им,дураком.еще и  манипулируют по полной. Оно даже не осознаёт. Идёт полный развал. Тот тянет себе,тот себе,Хуйло своё, а некоторые просто по тупости делают какую-то фигню. Но то,что Бубочку разводят по полной и системно- видно невооруженным глазом.  Даже ФУПовские быдло-холопоботы,уже не знают как отгавкиваться,а Костяша впадает в периодический психоз. :facepalm:

Чем то это скоро закончится. Но закончится может по-разному, может и очень  х...ово!
2
3 червня 2021 23:18:18
 Я ще їх пом'ятаю по гидотним шкільним рокам.  :facepalm:

3
3 червня 2021 10:04:28
Я при Порохе долбал против Супрунихи тут не по-деЦки. Теперь ЗЕленые мрази цитируют радостно. Ну что взять с тупорылых холопских дебилов? Они так ни  хрена и не понимают. Но тогда хоть Ковида не было. А продолжать это уничтожение здравоохранения по-супруниховски при Ковиде? Это вообще за такое вешать надо. Инфекционки закрывают, 400 концентраторов с барского плеча-индусам.

ЗЕлень ублюдки.

 Из 60 000 умерших от Ковида только официально, минимум 30 000 на совести ЗЕленой мерзоты. (только официально).
4
31 травня 2021 19:22:55
Не секрет, що багато тупорилих селян-холопів радісно голосували за Голобородька з телевізора.  Ну що? Зараз залишили лише пів гектара, що не обклається. Більше, бабця, наприклад 2 га,як було, оформлюй ФОП. Плати Податок на физосіб та військовий збір з , та ще податок на землю.

 Тобто, це не просто податки на яблуньки,як було при Хрущові. Це ще цвітуйочки.  Зараз бабці Гапці тре не тільки ставати ФОПом та наражатися не здирницьтво з боку хижих податківців (а вони прибіжуть, будьте впевнені! Та шманати будуть.), не тільки вести певний облік буряків, не тільки мати якісь справки чи навіть накладні для виїзду на базар ( там теж будуть шманати,як і бабок на трасі), це не тільки дасть змогу перевіряти якіхось оптових закупників, там ще податки будуть нехилі.

 Доречі, буде страшна бюрократія. В мене питаннічко таке собі... А у бабці Гапки вистачить клепок все це декларувати та заповнювати? Як не вистачить? А кого це їпе? Тут вже питання: а де пасти корову чи кізоньку? Бо була така собі  до того певна земелька громадська, берег річечки, посадочка де ті корови та кізоньки паслися під наглядом сільского дурника.... А тепер,пишуть що й землі при трасах вже зубами вигризають.

 Все це ще й приведе до тотального обліку всіх картопелек поштучно. І це на фоні "єлектроних аукціонів" на землю,де бідну бабцю Гапку будуть ще гатити тітушки-рекетири та придані їм мусори. Принаймні можуть зайти до хати та сараю і влаштувати шмон. Бо зараз бабця Гапка буде не просто бабця Гапка,а ФОП Гапка Пантелеймонівна Дурко.

 Взагалі то йде страшненька дурня. Яка, або потихеньку якось сама по собі здохе, во що дуже мало віриться, бо це досить велике коритце для годування та примус здихатися останьої землиці, або буде щось страшне.

 Зараз прибіжить  Костяша,і оскільки він смокче одночасно з двох  цицьок, Юльки та ЗЕлені, і НЕ ПЛАТИТЬ ПОДАТКІІ з двох гектарів для вісмокчування, він буде волати щось про свиней Пороха, ні і інша блядська  гопота набіжить ЗЕлена та ботівська. Але скажу відразу: МЕНІ НА ЦЕ НАСРАТИ! В мене нема землі. ВИБРАЛИ-ЖРІТЬ! Тупорилі раби! :fuck:
5
31 травня 2021 00:22:11
 Порох купує, а ЗЕля віддає... красота! Нам навіщо? А четверта хвиля ж буде... і п'ята...
6
29 травня 2021 20:51:16
 Как я понимаю, у врага надо воровать УСЁ! Тем более оборудование,которое пока еще есть у нас на вооружении. Но ЗЕлупонь думает иначе!

В пятницу, 28 мая, пограничники Сумского отряда пресекли незаконное перемещение из России продукции военного назначения. Также был задержан 48-летний житель города Сумы.

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины в субботу, 29 мая . Так, в районе населенного пункта Пушкарное, неподалеку от границы с РФ, пограничный патруль обнаружил украинца с тремя коробками за спиной, который двигался от российско-украинской границы.

Проверив участок, пограничники обнаружили признаки нарушения режима государственной границы с территории России в Украину, а также неподалеку нашли еще семь аналогичных коробок.
В коробках обнаружили большое количество товаров военного назначения, используемых в военной авиации и радиолокации. Кроме того, был задержан 48-летний мужчина за незаконное пересечение государственной границы Украины – на него составлены административные материалы
 Поместили еще ФОТО оборудования!!! ФСБ хлопает в ладошки ермакам. К сожалению, фото в Обозревателе чем-то защищены и не публикуются здесь. Но не важно.

Конченные ЗЕленые суки!
7
26 травня 2021 23:41:59
 Ну...що?  Потихеньку будемо прощатися? B-)  Зараз думаю: чи самому піти, чи може почекати,коли виженуть? B-)

Закічується ціла епоха певної "Свободи слова"  в нашому інтернет-медіа.  Що таке  "НАГЛЯДОВІ РАДИ" нам відомо вже.

 
8
25 травня 2021 20:54:59
 Ну не удивительно. Записи получены с ОРДЛО через Коломойского. Кто их склепал-неведомо. Но у Пороха заявили,что это полная и чистая подделка и фейк. Так ша спалилась ЗЕлень.
9
24 травня 2021 23:19:26
 Ні я вірю,що вони мабуть є... але де ІМ'Я, сеструа? Ім'я? Точніше імена... бо як ми визнаємо що будуть санкції? А що таке САНКЦІЇ? Це куди? :D  X(
10
23 травня 2021 19:25:24
 Закон 2458 підписано Бубочкою. Зараз ціни на комуналку підскочать до небес. Ну у літку тупорилий холопський манюпас це ще трохи подригається,бо за опалення брати поки не будуть, а електрику з 1 липня піднімуть,але пьяний манюпас на дачах та в Кириловках ще не вкурить.

Так от: суть. Хто поки ще не ОСББ, то всім багатоквартирним будинкам примусово назначать керуючу компанію. Якщо ви не стали на дибки,то договір вважається підписаним по замовчуванню. Розірвати його можливо лише через суди,але дуже важко. Якщо ви вже ОСББ, то вас будуть нагинати та ставити рачки. Ну то таке...  "ЭТО ЛЮБИМАЯ ПОЗА ХОЛОПОВ."

 Державного регулювання тарифів не буде. Буде " кункуренція" постачальників. Але це фікція, бо  тарифи будуть практично одні й ті ж, може комусь вночі скидка на електрику, може комусь у день,але опалення все едино... Ціни на опалення,на газ, на електрику підскочать десь сумарно вдвічі. Але тарифи це не все. Ви будете платити за траспортування до будинку, потім в самому будинку за розподілля, потім за п'яного сусіда,що не платить,бо будуть нав'язувати колективну відповідальність ЗА ЗМОВЧУВАННЄМ. Навіть підписувати не тре. ОСББ кожному тре звертатися по факту до суду,щоб відбитися від колективної відповідальності. А вже ви усі судіцця з сусідою,чи не з одним.
 І це не все... тарифи підскочать вдвічи на вивіз сміття, на якісь аварійки то що. Хто не в ОСББ- чекайте десь 1200-1500 на місяць за обслуговування будинку. Всі будуть ЩЕ ПЛАТИТИ ЇБІНЕМЕНТ ПЛАТУ. То ви були просто лохи,а зараз будете ЇБІНІМЕНТИ. Причому за газ їбінімент,за електрику їбінімент,за воду їбінімент,за опалення їбінімент, навіть за сміття ви теж будете їбініменти. Доречі,якщо тре робити ремонт дому,або під'їзду,або якоїсь каналізації чи водопостачання- зараз вже з вас візьмуть ОКРЕМУ ПЛАТУ,лохи!

 Все це точно і ми це вивчаємо,бо всі волають в мережах,а зараз у нас ОСББ, скрізь дурні курки-тре  пояснювати, що тре відмовлятися наскільки це можливо. Шукати бригади незалежні,то що.  Та самі надибайте в мережах- там зараз всі виють. А головне- БУБОЧКА ж тут не причому...

11
23 травня 2021 12:10:20
 Куда идут деньги налогоплательщиков?

 Ну не будем брать армию, даже ментов (коли шо, Нацгвардия все же добавок к армии при обороне), не будем брать медицину,ну там Министерство иностранных делов.
Но есть ДУСЯ ( на Прип...здента)- 3,2 млд. гривень, суды 15 млд. Офис (Офис,чуваки и чувихи Генпрокурора)-9,5 млд. гривень. Минэкономики ( интересно,чем они там занимаются?)- почти 18 млд., Минэкологии ( вы их оСЧущаете хотя бы?)- 11,3 млд., Минрозвитку громад ( ну а це куди?)- 1,1 млд. Автодор- 50 млд.!!! Минюст-(ну мы видим рЫзультаты)-15,4 млд. Минкульт ( он еще чота хочь делаеть?)- 12,6 млд. и такое еще сякое...

 Паразитов почти на 150 млд. гривень. 5,35 млд. баксов практически впустую. Ну...для минимума я допускаю 1,35 млд. долларов в год на все енти голимые конторы. От них все равно толку как с козла молока, но им бы хватило. Если брать по раздутому штату чиновников и дерибана бюджета по всем статьям, то из 47 млд.долларов госрасходов, минимум 15 млд.долларов уходит на неэффективное управление.

И будем реалистами, конечно, всех 15 млд.не вернуть ну никак! Но 7-8 гдЭто так,конечно было бы можно. Но кто ж на енто пойдеть? B-)

 Хотя 2 годовых бюджета долгов... и как минимум, 20% невыполнение доходов в этом году нам гарантировано.
===============================================================================
 Теперь вишенка... Ляшко завыло про страховую медицину. Это 1500 гривень в месяц на среднюю семейку из 3,5 человек. 428 грн. мес. с рыла. Ну у страховой же прибыль должна быть,а то всякие пенсы сожруть хвонды, пока молодые так бегають. А сколько у нас пенсов? ОТОЖ. Значит не менее 700 грн.на рыло или 2500 грн. в месяц на работающих. С кого их возьмут? Не, ну некоторым и ничего даже. Опять таки сама медицина столько не получит и ДОПЛАЧИВАТЬ НА ЛАПУ ПРИДЁТСИ. Цены,опять таки подскочуть. Лекарства тоже за ваши. А вы чо думали? Ну зеленку и старую клизьму может и дадут,а шо пополечить... и все ж знают,что так будет. Тут ни у одного нет иллюзий,даже у самых ботных ЗЕ-ботов.

Пичалька,чуваки и чувихи.Лохов наепут опять.
12
20 травня 2021 19:19:11
Всю историю человечества манюпас хотел отнять у богатых и ПАДЕЛИТЬ. Ничего не выходило. Иногда даже удавалось повесить, отрубить головы, расстрелять каких-то богатых... но ПОДЕЛИТЬ  не выходило, сразу же появлялись другие "бедные" из их же среды и....все забирали себе. Нигде, никогда, ни в одной стране не вышло "отнять и поделить".  Тупому ХОЛОПСКОМУ манюпасу всегда было только хуже. Потому что РАВЕНСТВА "напожрать" не будет никогда. Равные возможности-это бывает, но оказывается, чтоб " харчеваться"- надо пахать. А пахать не хочется. И думать...а НЕЧЕМ.

 Прошли, млять, не то, что столетия-тысячелетия!   А манюпасу все так же хочется отнять и поделить. Иногда казалось: ну теперь то они уже поняли ж , что отнять и поделить не выйдет. А вот вам Х.....й!  Появляются новые и все опять хотят того же.

Вот у нас Бубочка- мечта холопа. Фейковый клоун, киношный образ, перИРстрИлять Раду (которую же сам холопский манюпас и выбрал) и... "ВСЕ ПАДЕЛИТЬ". Помните всех этих  "ходоков" к бубочке? С " подсчетами" ,как поделить,что всем выйдет....миллион! Бубочка кивал... Учителям по 4000 долляров... таких ходоков в "ЗЕЛЕнину" было море и это только тех, которых показали, а скольких не показали,а сколько писали!

ЛуЧЧе поделить так... нет эдак...а когда уже будут сажать и ДЕЛИТЬ?!!!   Пля... не делят!  Ну хотя бы сажать? А? АЛИГАРХАВ не будет- будем делить....  И что изменилось? Не,ну что в мире поменялось кроме гаджетов?!!! "Прастой-мать его- нарід" тот же, что был при Картавом, при всех этих ипанутых Карла-Марло,с его Энгельсой, всех ентих прудонов-сенсимонов ( не все знают? Ну и не надо...) были еще и компанеллы...-забудьте.  Даже отнимали,а вот делить...Никто не делил. Та и делить то нечего. Никто не знал,что делать с отнятым. Маркс хотел конфисковать  банки и брать деньги там. Не ,ну а где их еще брать?  В банках...там же деньги? Рази не так? Сепаратист Безлер всех собирался обеспечить хорошей пенсией. На вопрос, где он ее возьмет? Отвечал: " На почте. Там же всегда пенсию берут! Мой отец там получает,я же знаю!"  Донбасячий нарИд был в восторге!" . Выяснилось: не почте пенсии от чего-то нет. Видать кто-то украл. Наверняка Порошенко. :facepalm:

 Теперь тупорый холопский манюпас НЕ НАЙДЯ бабла на почтах, уверен, что все украл....Порошенко. И ведь кучи, млять, так и думают. СЕЙЧАС....Сегодня.. . и  так будет всегда.  :facepalm:  :D  :D  X(   Сейчас полетят проклятия... потому что Порошенко "все украл" с почты и с банков.

 Обидно тупорылым холопикам! :fuck:  А пахать не пробовали?

 
13
18 травня 2021 11:47:56
 Я вважав, що олігарх це крупний бізнесмен, що має вплив на Державу через своїх ставлеників у владі. Хоча без цього -його з'їдять,  бо середня ланка чиновників -це найстрашніше. Може у кого інша думка? B-)
14
17 травня 2021 19:15:03
 Хоча він куртку за 9000 єврів...Але цього покидька  Ляшка супрунівську -зелень, може й не проведуть.  Ну, все ж таки Степанову грошенят шмигалі з єрмаками не давали. І ще...у нас найнижча госпітальна смертність у світі по Ковіду. Так...воно ЗЕлене. Але все ж тре якось обирати. Бо той в рази гірше. Тре вже обирати з гіршого не на найгіршого. Не тре все на нього валити.

Ну таке в нас життя.
15
13 травня 2021 19:50:41
 Відразу повідомляю: НЕ ПИВ! :-)o

 Є в мене така собі маленька виделочка, мабуть дітяча,що залишилася ще від дочки,коли вона була дитиною. Вона виявилася дуже корисною для певних потреб,не зв'язаних з їжою .  Ну як тіпо дирокола. Це не важливо. Так ось: використовую я її що дня. Вона завжди лежить у певному ящику. Або...не лежить. Хочь все повитаскуй,а її нема. НЕМА і все! Але якщо відкрити ящик двічі,або тричі-вона статистично з'являється.

 Причому: одного разу вона десь на третину більше, а потім на третину меньше. Я був довго впевнений що їх дві,більша та меньша. Ні. ОДНА! Чуваки та чувіхі! Та теж підходить,але в неї  дірки виходять більшими чим треба. Тобто,статистично потрібний мені дирокол-виделка з'являється десь раз на 5-6 відкривань шухляди. Ну гаразд...роки....гл юки... кликав дружину-вона в мене розумна та завжди твереза. Та ж історія.

 Мабуть усі стикалися з такими незрозумілими явищами як "шкарпетка Шрьодінгера".  Зникає шкарпетка і ти хочь вбийся. Пішов,повернувся знов-ну нема. Прийшов десь у третє-і ось вона перед носом!!! І ключи від машини?!!! та ще багато-багато речей.

Думаю,що квантові явища нас оточують постійно. Але ми намагаємося підтягнути це під звичну логіку. Ну не побачив...ну увага там щось... ще якось.  Але можна побачити певну закономірність: ти не знайдеш потрібну тобі річ,або ще щось,хочь вдавися, а ось якщо перестартовуєш спроби,то на другий,третій чи четвертий раз ти її легко знаходиш.

 І не кажіть,що у вас такого не бувало. B-)
16
13 травня 2021 15:28:07
 Він їх  "зробив". Бо ці ерамаки та тупий Бубочка-його сцять.  Ну він їх і має во всі дири!  Бо ця ЗЕлена гидота- ні на що не здатна. Навіть сцять посадити таку сволоту як він.
17
13 травня 2021 11:06:08
 Сектор Газа территория вааще-то Израиля.  Но тут, ясно откель у них ракеты и кто это затеял. Надеюсь, что израильтяне дадут нужный отпор.  Это не бубочка.
18
12 травня 2021 07:46:41
 "Вільха", "Нептун"  та інші? Розікрали грошики з єрмаками? А тепер скачуть та серуть на Петра,при якому це створювалося!
19
10 травня 2021 07:24:39
В Індії повідомляють про серію інфікувань так званим "чорним грибком" (мукормікозом) серед людей, що лікуються або одужали від COVID-19.

Джерело: BBC

Деталі: Зазначається, що мукормікоз - дуже рідкісна інфекція. Вона викликана впливом слизової цвілі, яка зазвичай трапляється в ґрунті, рослинах, гною і гнилих фруктах і овочах. Мукормікоз вражає носові пазухи, мозок та легені і може бути небезпечним для життя у діабетиків або людей з сильним імунодефіцитом, таких як хворі на рак або люди з ВІЛ / СНІДом. Єдиними ліками, ефективним проти грибкової інфекції, є протигрибкова внутрішньовенна ін'єкція, яка коштує 3500 рупій (48 доларів) за дозу і яку потрібно вводити кожен день протягом восьми тижнів.

Загальна смертність від мукормікоз становить 50%.
==========================
 3000 доллярів лікування? Ну-ну...
20
8 травня 2021 07:52:03
 Взагалі то, судова реХформа це дуже просто. У нас скільки гілок влади? ТРИ. Законодавча (парламент), Виконавча (президент ,який нам і нах не тре, та Уряд з місцевою владою), та СУДОВА.  Ну кажуть,що є четверта,чи то преса,чи то повії,но то таке... :D

Так он усі три гілки влади самостійні та рівні. През не може нагнути суди (дурило он намагається), Рада може зняти,а СУД все це заборонити,або дозволити.

Але головне: В усьому світі нормальному всі гілки влади обираються!

 А у нас СУДОВА влада призначається!!!! В світі навіть пЛокурорів обирають,не те що суддів. А у нас ПРИЗНАЧАЮТЬ! Бо усі хочуть покерувати судами,а воно не працює. Бо суди САМА ВЛАДА! Хочеш потрібне рішення чи вирок: ПЛАТИ СУКА!

 А поганого суддю з часом,могли б і не обрати,якщо б обирали б. Є конкуренти,вони б преси боялися б. Не відразу,але поступово бЄспрЄдєл би пішов на зниження.  А так придумують "рехворми"- це все пусте.
21
7 травня 2021 19:52:08
 Не взирая на фейковые рейтинги, ни на что, все,кто там был и кто наблюдал -пишут, что его трахнули так,что все его офшорные счета посыпались и еБенины тоже, и ермаков с татаровыми сказали убрать нах и поскорей. Бубочка,будто бы взвыл по Ермаку,то ему сказали,что ну не на долго только канцелярские скрепки,но чтоб духу Ермака не было во внешней политике. Воообще,бубочку епли во все дыры.
22
6 травня 2021 15:20:33
 Кому ви все це лупите,срата ЗЕлень?  16% у Зебіла. 16% і все.  Самі дурні та за дурнів людей тримаєте. :facepalm:
23
2 травня 2021 09:51:18
 Ну, з Лєнкою,ну звісно ходить по каХве без масок. Трембіту отримав. Ну чо? Літак, окремо машини броньовані, як завжди штук 10,теж літаком,  найближчи шлюхи народу, охорона, готели,жрачка, айкоси... все за рахунок  холопів та лохів. А чо?  Навіть не Оман, Катар, Кувейт...на морях він вже був. Хоча незабаром знов кудись "підписувати фейкові інвестиції" полетить. Так дивишся, ну раз на місяць, практично.  А лохи с холопами платять.

 Бубочка швидко втомлюється...

 
24
30 квітня 2021 15:03:46
Второй ЗИЗОН. Просрали время и пошли мутации. А ведь могли бы. Вовремя задавить. Теперь с разновидностями КОвида будут ипашится десятилетия.
25
30 квітня 2021 14:55:19
Російська компанія "Грин Филмс", співзасновником якої до весни 2019 року був Володимир Зеленський, а досі є перший помічник президента Сергій Шефір, збільшила прибутки.

Джерело: дослідження "Схем"
26
29 квітня 2021 20:54:52
 По промиттю мізків кацапи випередили усю планету. У них навіть Геббельс навчався,но то таке... Десятки,як мінімум Науково-дослідних відкритих та закритих інститутів,центрів та таке інше.

 Я про що...ось була хода присвячена пам'яти дивизії "Галічина". Зразу ж кажу-я вважаю їх героями та патріотами України, але ЧОМУ САМЕ ЗАРАЗ? Чому?! Розпалити для Скабєєвих тему "хвашизму"? Захищати "русскаязычных"?!!!  Такуж технологію кацапи замутили в свій час зі "Свободою". Бо все що вони робили-ніби то правильно та патріотично,але так,що приносило лише шкоду.

І де вони зараз? НарІд їх може не мізками,але інтуітивно розкусив. Всіх тих Тягнибаксів за гроші Газпрому.

Маніпулюють холопами як стадом. Тьху. Ну то вороги, а головне ж ХОЛОПИ,які не думають.
27
24 квітня 2021 20:45:19
 Бо якось нічого не чути. Від слова: зовсім. Ну хоч щось... Бо вірити їм на слово, це навіть не бамага,чи Договір,яким вони підтираються. Це Шойгу пробелькотів, але воно белькотіло і інше. Ну це так...питаннічко. Бо якось де хто розслабилися.
28
24 квітня 2021 20:13:41
 ...що у нашого Бубочки є інше громадянство. Взагалі то це основа для імпічмента. Я, звісно, людина  довірлива,але хотілось би знати напевне. Мене,як і багатьох,вистачило б заяви хоча б  Мендель-Пендель,що це брехня. Я ж кажу,що я довірливий.... ;)
29
23 квітня 2021 15:14:47
 З ковідного фонду 406,8 млн. грн. Це без "Великого крадівництва". Там основні гроші вкрали...раХУЮть.
30
23 квітня 2021 09:44:43
 Маск пропонує вуглець переробляти на паливо. Пропонує 100 млн.доллярів за метод. Але що ми будемо мати з цього гуся? Вуглець, з значними енерговитратами будуть перетворювати на щось схоже на синтетичний бензин,або гас, або навіть дизпаливо. Причому використовуючи  як СО2 так і кисень, та водень. Звісно, що потреба в природньому метані та навіть у нафті, знизиться,але на виході,після згоряння ми будемо мати той же вуглець (СО2) . Тобто це переливання з пустого в порожнє. Краще за все СО2 перетворювати в СаСО3- тобто крейду. Але це не дешево. Тим більше,що значну частину крейди тре буде викидати в океани. Там вона буде на користь. Але це дорого.

  Тобто ЦЕ НЕ НАШ ШЛЯХ.

 Наш шлях-воднева економіка. Воднева,ядерна, може потім термоядерна  енергія,ну сонячна,там вітрова, щось таке. Краще б Маск не витрачався на Марс,бо це поки що дурня. А на Місяць. Та здобувати гелій-3 який здатен термоядерні реактори робити рентабельними. Якщо уся електрика буде без СО2, пластик (ну куди без нього), без нафти та метану з надр, ну нехай частина СО2 йде на метан синтетичний, то вже буде величезний прогрес,а там подивемося.
31
22 квітня 2021 15:23:10
 Ще до гробків? Ну тоді я поїду в Залізний порт чи Скадовськ. :D  :-)o  На початку червня. Хуйло вцялося.
32
20 квітня 2021 23:19:00
 Мозельский НБЗ в Білорусі зачинили на ремонт, може навмисно. Кацапи не продають-звісно навмисно. Беня соляру чогось не гонить- мабуть навмисно.

 Так закупайте,бляді,ЗЕлені на Заході. Чи там соляри нема?!!! Чи не продадуть? Поки шукають прокладку-чим заправляти танки? А навіть,якщо на танки є, то посівна вже...  Ні,ці єрмаки з татаровими вирішили таки підісрати Державі. Тим часом йдуть общуки на Державних паливних концернах, бо  там є частка Бені.

 Вони навіть перевіряючих не пускають...

Це,пля,анегдот. Якби не жопа. :facepalm:
33
20 квітня 2021 12:11:54Я маю на увазі  цю срань зрадницьку Шевченко?
34
18 квітня 2021 11:34:30
 Звісно що це логіка ЗЕлені,що нас повинні захистити мериканці,чи там брити... Зрозуміло,що це будуть ВСУ, НГ, Тероборона, та добробати, якщо щось. Якщо українці будут твердо захищатися,нам нададуть військову допомогу,тобто зброю та  продукцію подвіного призначення. Може навіть грошима на власне виробництво зброї також.

 І буде їх присутність...це таки стримуючий фактор, бо, наприклад кацапські кораблі самі можуть оказатися в ризкої ситуації, бо раптом пострілять не туди і отримають у відповідь. Це,так би мовити,перший етап.

 Якщо будуть бомбити міста,та багато жертв, то на другому етапі,можливо закриють небо. Це ще більш стримуючий фактор. Можливо вони навіть стріляти не будут,а лише супроводжувати наші винищувачи.

 А третій етап, якщо до нього дійде, буде в тому,що кацапи таки в щось НАТівське влучать. Ось тоді може бути усе.

Хоча скоріш за все все буде на першому етапі. Там і закінчиться.
35
14 квітня 2021 11:09:19
 Дуже рідкісни побочки, десь 1-2 на мільон. Причому та ж Німеччина  взагалі відмовилася. Так чому б ЗЕбілоїдам не звернутися до них,нехай продатуть що можуть. А то нам зовсім гівно везуть.
36
14 квітня 2021 00:40:16
Она может начаться как все мировые войны. Что-то странное происходит при противостоянии противоборствующих групп стран. Как-то часто все происходит внешне само по себе. Ну это можно уже с ІWW прослеживать. Вообще то это научно объяснимо. Две огромные самоуправляющиеся системы живут с инерцией и происходят вещи, вовсе не планируемые операторами. Если обостренница нет, то этого часто не запоминают или не придают значения. А если есть....

 Даже маленький Карибский кризис едва не начал мировую ядерную войну именно из-за случая с несколькими совковыми подлодками с ядерным оружием. По меньшей мере одна из них оказалась в ситуации, когда запуск был положен и неизбежен. Спас капитан, нарушив Устав. Ну этот случай вы знаете, думаю.

 Вероятностей куча. B-)

 Но есть и хорошие новости-тогда будет не до нас. B-)
37
13 квітня 2021 21:01:25
 Мендеши там рассказывали о бесчинствах "украинских фОжистов". И это Госканал.

 
38
13 квітня 2021 20:22:01
 Если разобраться, то в каждой политсиле есть как бы две стороны,есть ястребы,если,млять,голуби, есть крайние и есть умеренные. Это есть везде.

 Возьмем респов: Да, консерваторы, да, во многом правы, да либерасты и всякие комми задолбали, а иммиграция безконтрольная при демах сотворила демографическую катастрофу. Да, есть среди них даже сторонники Хуйла. Но есть и другое: именно респы ( за исключением разве что Рейгана-великий был человек) всегда замирялись с совком, были жесткими изоляционистами (Нас Европа не еб...волнует) и все такое. Никуда не лезли.

 Возьмём демов:  Да, многие либерасты,аж до сисилистов, до маразма. Довели США до демографической катастрофы, когда она проглотить такое количество нелегалов просто не может. Да, паразитизм, да все енти извращенцы. НО есть и другие демы. Именно они считают,что  США демократию должны защищать везде. Именно демы ,их президенты, без вариантов начинали войны даже ( ОБАМО исключение, он взял худшее с демов и изоляционизм респов), спасали демократию везде и по всюду.  Байден старый демократ, старой школы- совсем неплохой вариант.

 Я бы,живя в США ,голосовал бы за респов. Но то,если бы жил в США. B-)
39
13 квітня 2021 15:19:00
 Ну еще не совсем, но уже. Начались ограничения кое в чем....
40
12 квітня 2021 23:48:10
 Якщо кацапи почнуть массоване вторгнення, Україна буде захищатися. Але ЗЕлень, особливо депутати, по більшості почнуть тікати. Хоча декілька з них,впевнен, підуть навіть у військо. Ну 5 чи 7... а ось інші почнуть тікати. Почнуть тікати чиновники, губери ЗЕлені,  і т.д.
 Що до Бубочки... думаю,що відразу не втече. Буде бігати, літати до Європи та Гамерики за допомогою, з Ленкою та дітями... навіть з папою та маММою Риммою, десь їх там залишить. Ну це таке-сім'я святе діло...але буде й повертатися. Можливо навіть призначить порошенковські військові кадри. Якщо вистачить духу триматися-політичні баталії трохи приглушаться. Не до того.

Але, якщо почне поступатися ворогу, то що буде і так усі знають. ЗЕлю будуть схиляти до певних капітулянських кроків.

Далі не відомо- головне не допустити кризу управління. А ця загроза є.

  Навряд чи Хуйло вдарить всім та відразу. Це не в його стилі. Бо 15 діб і воно видохнеться та зав'язне. Втрати кацапів будуть величезні. Наші теж будут чималі. Так що це навряд. Скоріш за все Хуйло розраховує десь умовно на три фази. Почнеться з Донбасу, але це буде лише для відволікання. Всі ж розуміють,що головний удар буде с Півдня. Якщо застрягне на Півдні,а застрягне , то можлива третя фаза атака з Півночи. І буде дивитися.

 Задача Українського командування зупинити ворога на другій фазі. Чи буде Хуйло бомбити міста? Ну малоімовірно,принаймні відразу. Можливо небо закриють. А ось гради-смерчі та іскандери по містам,це можливо.  І ще багато чого,але хто тут Ванга?

 А ось "подавлять ракетами наше ППО- це балачки паникерів. Десь щось,звісно пострелять,може навіть і попадуть, але подавити- це х...йня.

 Ще є шанс,що нічого не буде. Але він зменьшується.

Повна версія