Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Вопрос по стиралкам

ФЗВ: Вопрос по стиралкам Нове

Купил стиральную машину Электролюкс вертикальной загрузки, поставил все по уровню, загрузил белье (джинсы, майки) работала тихо, как начала выжимать стала скакать по всей ванне, прибег, а она чуть ли не в дверях прыгает, что не так? :)  :S

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:46:08 від pravda
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Підвіска накрилась мідним тазом або бетон розлетівся.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Купил стиралку Электролюкс вертикальной загрузки, поставил все по уровню, загрузил белье (джинсы, майки) работала тихо, как начала выжимать стала скакать по всей ванне, прибег, а она чуть ли не в дверях прыгает , что не так? :)  :S

а какая модель?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

 :)
- скоріш за все погано виставив (всі чотири ножки  мають впевнено і твердо стояти на підлозі)
- може мало білизни накидав.. і машинка не змогла рівномірно по барабану "розкласти"
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Болты транспортировочные снял?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Дивись амортізатори і груз...

Болти звісно, в першу чергу за замовченням...

Останнє редагування: 13 березня 2018 21:57:03 від DiDUS
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Относительно ровно, но она реально прыгала , как будто там камень а не белье , новая , меня смутило когда ставил вода вытекла из заливного шланга, но следов стирки нет и запаха порошка нет.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

З болтами як?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Болты транспортировочные снял?
+1
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

нет я их не вижу
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

на какой скорости отжим был?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

уже вижу
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

+1
+2
Це за означенням. в інструкції все описано.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Болты транспортировочные снял?

Перекладаю на людську мову для ТС - там в пральній машині є спеціальні транспортні бовти і перед запуском маєш їх викрутити.
Зроби це, де саме вони в інструкції знайдеш.

   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

уже вижу

Уже поздно... :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Відчуваю себе крайнім ідіотом - завжди читаю інструкцію :(
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Болты транспортировочные снял?

+1
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Бля.... а я ще фазування перевіряю перед здачею в експлуатацію!  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

уже вижу
:) ..буває :facepalm:
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

жива машина и то что было рядом с ней? :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Фух, заработала. Болты выкрутил все работает и не скачет, всем спасибо, если бы не фуп пришлось бы за второй ехать ))
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам Нове

а какая модель?
EWT1062TDW

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:47:25 від pravda
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Купил стиралку Электролюкс вертикальной загрузки, поставил все по уровню, загрузил белье (джинсы, майки) работала тихо, как начала выжимать стала скакать по всей ванне, прибег, а она чуть ли не в дверях прыгает , что не так? :)  :S
пробег стиралки по ванной какой?  :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Аффтор, як і всім коментатори, ніколи мабуть не чули про відцентрову силу. Бєльйішко після зливу води збилося в один край барабана,
от і получився аццкій маховик. В мене є така ж сама машинка. Я завжди спостерігаю за процесом прання, і тільки-но машинка починає танцювати,
я відкриваю кришку і розміщую білизну більш-менш рівномірно по стінках барабана. Потім закриваю кришку, і машинка шуршить, як годинник. (tu)  :-)o
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Аффтор, як і всім коментатори, ніколи мабуть не чули про відцентрову силу. Бєльйішко після зливу води збилося в один край барабана,
от і получився аццкій маховик. В мене є така ж сама машинка. Я завжди спостерігаю за процесом прання, і тільки-но машинка починає танцювати,
я відкриваю кришку і розміщую білизну більш-менш рівномірно по стінках барабана. Потім закриваю кришку, і машинка шуршить, як годинник. (tu)  :-)o

в мене стиралка ніколи не плигає, хоч одну шкарпетку пери, хоч повну загрузку роби.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Аффтор, як і всім коментатори, ніколи мабуть не чули про відцентрову силу. Бєльйішко після зливу води збилося в один край барабана,
от і получився аццкій маховик. В мене є така ж сама машинка. Я завжди спостерігаю за процесом прання, і тільки-но машинка починає танцювати,
я відкриваю кришку і розміщую білизну більш-менш рівномірно по стінках барабана. Потім закриваю кришку, і машинка шуршить, як годинник. (tu)  :-)o
Все я знаю про центробежную силу, я забыл про болты, даже не вспоминал за них, старый Индезит 10лет проработала. И шось стала барахлить, ремонтировал ее пол года назад помпа накррылась, последнее время стирала только на 1й программе, а утром и дверца сломалась, поехали новую купили.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

я відкриваю кришку і розміщую білизну більш-менш рівномірно по стінках барабана. Потім закриваю кришку, і машинка шуршить

Хоть воду вручную не заливаешь/выливаешь?  :laugh:
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

пробег стиралки по ванной какой?  :)
В двери из ванны постучалась :D  правда
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

в мене стиралка ніколи не плигає, хоч одну шкарпетку пери, хоч повну загрузку роби.

Мабуть у Вас трохи інша конструкція. :)
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

В двери из ванны постучалась :D  правда
  :-B
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Фух, заработала. Болты выкрутил все работает и не скачет, всем спасибо, если бы не фуп пришлось бы за второй ехать ))
Вітаю! Візьми за правило перед встановленням будь-якого нового чи незнайомого девайсу читати інструкцію. півгодини часу - зате відсутність проблем у подальшому.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Все я знаю про центробежную силу, я забыл про болты, даже не вспоминал за них, старый Индезит 10лет проработала. И шось стала барахлить, ремонтировал ее пол года назад помпа накррылась, последнее время стирала только на 1й программе, а утром и дверца сломалась, поехали новую купили.

А що там за болти? ;o  Для підтримки барабана при транспортуванні? ;o  То вони могли й пошкодити барабан. ;o
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Сами болты целые неушкоджани, видимо защита от дурака, и вся инерционная сила передалась на корпус машины, поэтому и скакала так до дверей
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

уже вижу

Сразу видно советский человек.
А. Жадный - заплатить за подключение и установку.
Б. Ленивый - нафиг ту инструкцию читать, он и так все знает.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А що там за болти? ;o  Для підтримки барабана при транспортуванні? ;o  То вони могли й пошкодити барабан. ;o

Не барабана, а противовеса. Учи мат часть.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Сразу видно советский человек.
А. Жадный - заплатить за подключение и установку.
Б. Ленивый - нафиг ту инструкцию читать, он и так все знает.
Ну зачем так? стиралка то стояла и трубы проводить не надо, только переподключить, про болты яж и говорю, забыл за них.
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Ну зачем так? стиралка то стояла и трубы проводить не надо, только переподключить, про болты яж и говорю, забыл за них.

А в холостую пускал без белья?
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

А в холостую пускал без белья?
да воду проверил чтоб не текла
   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Подивився я в інтернетах на той "електролюкс" з вертикальним завантаженням, а там... Барабан з горизонтальною віссю обертання... :facepalm1:
Це де ж Ви такого "уродца" знайшли на свою голову? :facepalm1:

   
Re: ФЗВ Воприс по стиралкам

Это не такая
Вот такая https://comfy.ua/stiral-naja-mashina-electrolux-ewt1062idw.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія