Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S :(

Печет спинной мозг, потом от него сердце и даже нарушается дыхание.

Ужас в том что нет спецов. И это не симптом Скрипаля, у меня началось раньше !
Ого. 100% Новичок. Це вже серйозно.
Потрібно звертатись в британську контрозвідку - вони точно допоможуть, їм потрібні докази використання ФСБ отруйних речовин такого типу.
https://www.mi5.gov.uk/

Останнє редагування: 22 березня 2018 15:41:32 від Лапайдух
   
б***ь, не смешно ни разу.
За такие труды и исследования реально убивают.
Я знаю о чем говорю.

+10000

за работы по голодомору - отравили канадского ученого не старого - классический сердечный приступ..
   
Про книгу
HomeЩо почитати. Рецензії. НовинкиРецензія
“Ти переміг, жахливий хохол!”
REDAKTOR14.04.2010
РЕЦЕНЗІЯ0 КОМЕНТАРІВ371 VIEWS 0
gogolВиталий Куприенко. Гоголь. Загадочная смерть в Москве. – Краматорск: Офсет, 2009. – 236 с.
Миколу Гоголя вбили. У цьому немає жодних сумнівів. Як саме? Отруїли. Хто? Граф А. Толстой та отець Матвєй (Константіновскій). За що? За неоціненний „внесок” українського автора в російську культуру та ідеологію. За те, що „вийшли з шинелі” та пішли не туди. За те, що після Гоголя Росія не змогла більше бути імперією і звелася нанівець.
Не поспішайте махати рукою, а краще почитайте книжку донецького дослідника Віталія Купрієнка „Гоголь. Загадочная смерть в Москве”. Зізнаюся – відкрив я її з великим скепсисом, адже маю щодо Гоголя та його причетності до української культури цілком певну думку. Однак запал автора, його сміливість у руйнуванні стереотипів, факти та свідчення, якими він оперує, швидко зруйнували скепсис та навіть посіяли в душі зерна сумнівів.
І справді, чому існує протокол з описом речей, що знайшли у кімнаті Гоголя після його смерті, але не існує такого самого переліку рукописів та книжок? Куди їх подів „гостинний” господар граф А. Толстой? І чи не згинув разом із ними другий том „Мертвих душ” – адже автором версії про спалення є той самий Толстой, а єдиним „свідком” – його слуга. Куди зникла праця Миколи Васильовича про історію України, про наявність якої свідчили сучасники. Як могло статися, що Гоголь та Шевченко ходили одними вулицями Санкт-Петербурга, але так і не зустрілися? Мали спільних знайомих, обидва дружили зі Щепкіним, проте не були знайомі? Звідки серед малюнків Шевченка при цьому взялися портрети матері та рідних Гоголя? Чому „співець імперії”, що на догоду царю переписав „Тараса Бульбу”, у закордонних подорожах підписувався як „Українець”? Чому Белінський твердив, що Гоголь не є російським письменником? Як сталося, що автор гімну імперської ідеології, яким і досі вважають „Тараса Бульбу”, привів Тургенєва до заслання, а Достоєвського – на каторгу? Чому Розанов, зірка російської філософії, все життя боровся з Гоголем і врешті вигукнув: „Ти переміг, жахливий хохол!”?
Хоч книжка Купрієнка – не наукова праця, можливо, їй не завадила би бібліографія та система посилань на першоджерела, бо без цього думка автора іноді виглядає слабко обґрунтованою. Заважає і неуважна вичитка коректора. Проте сухий науковий стиль, якого старанно уникає автор, зробив би працю незрозумілою та нецікавою широкому читацькому загалу.
Можливо, науковці поставляться до книжки дещо зверхньо – вони взагалі не люблять, коли „прості смертні” зазіхають на їхню територію. Проте я охоче пробачив авторові легкий наїв та часткові перебільшення – адже це наслідок азарту, а лише азарт може захопити читача і повести його за обрії сухих фактів. Тим більше що факти, які нам відомі про життя та загадкову смерть Миколи Гоголя, самі по собі могли би стати темою для детективу у стилі Умберто Еко. Таємничої історії з отруєнням, забороненими книжками, містикою та сміливими версіями.
Нумо, українські письменники! Перед вами – справжній скарб.  https://vsiknygy.net.ua/shcho_pochytaty/review/5503/
   
Публиковал в инете и привозил на съезд партии регионов статьи «Наша история это сказки московского царства – улуса Золотой орды», «Тайны православия», размещал их на форумах, вКонтакте и фсбуке. В Ютубе (400000 просмотров) имел канал, размещал ролики антиимперского содержания, такие как «Лицо российского фашизма в Украине», «Русские фашисты в Донецке истязают дирижера за гимн Украины» и.т. В 2016 в городу разместил билборды  антироссийского - антисепарского и пронатовского содержания. Работал вКонтакте с боевиками – сепарами которых часто заставлял оправдываться. Одна из последних распространяемых статей: «хуйло удалось оторвать Крым применяя террористические методы. При штурме украинских частей впереди боевиков они ставили женщин и стариков. Об этом он сам говорил – «мы будем стоять сзади и пусть попробуют ..»  - ЭТО причина ??
   
Мало уловимое вещество, но через вдыхание малой части поражает именно нервы .

У тебя только один путь теперь. Надежные люди, пластика, новые документы
и пытаться раствориться. И не факт что получится, но если хочешь жить, придется
пробовать.
   
Так це на пластику, підробні доки і нове життя потрібні гроші? :(

   
Только подобие инфаркта. Потом понял что это от угнетения центральной нервной системы, это нервно паралитическое средства, пары, газы ...
Задавайте вопросы ВСЕ !
Віталій! 
Вибачте,  але для продовження потрібно дать відповідь..  ТАК або НІ… якщо Ви вважаєте що ця відповідь буде не повною - давайте розгорнуту відповідь… але тількі на вказане питання… 
Дякую за розуміння..

   
Так це на пластику, підробні доки і нове життя потрібні гроші? :(

Поразительная проницательность!
   
Газ?!
А кілька років тому певно мова би йшла про полоній
Ну про те що є в конкретний період актуальним в медіапросторі.
   
Публиковал в инете и привозил на съезд партии регионов статьи «Наша история это сказки московского царства – улуса Золотой орды», «Тайны православия», размещал их на форумах, вКонтакте и фсбуке. В Ютубе (400000 просмотров) имел канал, размещал ролики антиимперского содержания, такие как «Лицо российского фашизма в Украине», «Русские фашисты в Донецке истязают дирижера за гимн Украины» и.т. В 2016 в городу разместил билборды  антироссийского - антисепарского и пронатовского содержания. Работал вКонтакте с боевиками – сепарами которых часто заставлял оправдываться. Одна из последних распространяемых статей: «хуйло удалось оторвать Крым применяя террористические методы. При штурме украинских частей впереди боевиков они ставили женщин и стариков. Об этом он сам говорил – «мы будем стоять сзади и пусть попробуют ..»  - ЭТО причина ??

Это последняя капля, которой ты их таки достал.
Они пока тебя предупреждают, хотели бы убить, убили.
Закроешь блоги, перестанешь вещать правду, могут
и отпустить.
   
На ФУПі здорових немає.

Золоті слова!
 (tu)
Треба викарбувати їх в заголовку форума
   
Молли, а личка не работает?
нахера это тут?
вы с виталием с одной очереди пишите?
   
Мил Вы мой, я в здравом уме, хоть и угнетен здоровьем, приторможен, уставший ....

У меня в отличии от другой половины отписавшихся в этом сомнений уже нет совсем.
Начальные предположения строились на не совсем корректных суждениях тех,
кто тебя знает лично. Извини если вышло обидно
   
Это ради надежды на спасение, ничего другого не придумал, подскажите ??
звіздуй до псіхіатора
якщо він скаже, що з башкою все нормально, то можеш далі розвивати свої гіпотези про фсб і т.д.
   
Так,ну шо тут ?

ФЗВ ж или как?  :D
   
А за что его забанили?

Я в бан-листе его ( Сметану) не нашёл
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Так,ну шо тут ?

ФЗВ ж или как?  :D

я свое мнение написал в самом начале
это БАР
   
Он забанен?

Разбаньте - пусть пишет...может отдушина человеку будет  :(

Вроде в бан листе нету
   
Это последняя капля, которой ты их таки достал.
Они пока тебя предупреждают, хотели бы убить, убили.
Закроешь блоги, перестанешь вещать правду, могут
и отпустить.


Долго предупреждают, очевидно решение - должен умереть как бы своей смертью .............
   
я свое мнение написал в самом начале
это БАР

А БАР это шо?
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

А БАР это шо?

биполярное аффективное расстройство
   
биполярное аффективное расстройство

А...

Ну ладно...я сделал всё что мог,хотя вначале было желание....ну в общем отстраниться
   
А...

Ну ладно...я сделал всё что мог,хотя вначале было желание....ну в общем отстраниться

Спасибо, ты сделал все правильно. А из реакции прочитай барса , он понимает .
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

А...

Ну ладно...я сделал всё что мог,хотя вначале было желание....ну в общем отстраниться

все верно сделал
потому что а)заболевший не понимает что болен б)с такими симптомами нужно срочно сдаваться врачам
в) садиться на жесткую фарму и учиться с этим жить

иначе деструктивное течение и потом печальный исход
   
БАР совсем необязательно сопровождается тревожным синдромом или манией преследования и даже как бы наоборот. Но там Этернитас уже Сметану подгоняет под симптомы из википедии. Докторов шо п***а собралось. Хотя то шо штунда трохи не в себе, это понятно.
   
по його дописах на ФУПі видно що він хвора на голову людина, одержима бісами

всі його оповідання це уявлення його хворого мозку
   
все верно сделал
потому что а)заболевший не понимает что болен б)с такими симптомами нужно срочно сдаваться врачам
в) задиться на жесткую фарму и учиться с этим жить

иначе деструктивное течение и потом печальный исход

Ребятки, я бы с удовольствием проверился для полиции и СБУ !
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

по його дописах на ФУПі видно що він хвора на голову людина, одержима бісами

всі його оповідання це уявлення його хворого мозку

поповские штучки
   
по його дописах на ФУПі видно що він хвора на голову людина, одержима бісами

всі його оповідання це уявлення його хворого мозку

Это писала хвора людина ??https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991234.0
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Ребятки, я бы с удовольствием проверился для полиции и СБУ !

для себя, только для себя и своих близких нужно это сделать

я уже писал

девочка, красавица нереальная, 32 года, четыре языка, западная компания - клиент сервис экзекьютив - 3 года от первого эпизода до суицида
   
по його дописах на ФУПі видно що він хвора на голову людина, одержима бісами

всі його оповідання це уявлення його хворого мозку
Я думал он просто сектант
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

(назови так ) - Я Виталий Куприенко нахожусь в тяжелом положении

Автор книги расследования отравления Гоголя в Москве, "Гоголь загадочная смерть в Москве", автор статей по истории и религии, множества статей идеологической контр атаки по российской империи на защиту Украины. Против современной московской политики. Сегодня доведен отравлением похоже газами, до критического состояния. Практически покалечен. Это коварное карательное оружие от которого не вижу спасения. Методов его проникновение множество ...После попыток менять жилье быстро обнаружен и все снова и опять. До сих пор как то жив потому что ощущаю эти пары - газы, проветриваю или сплю возле открытого окна одетым. Но поражен все равно. Боли, жжение в позвоночнике, в голове, в нервах рук и седалищных. В СБУ сказали что личной защитой граждан не занимаются, это государственная служба. Но ответ обещали дать ....

(по просьбе Сметаны, хочет рассказать вам )


Маніакально-депресивний синдром, параноїдальний розлад. Погана штука. Депресія і параноя ведуть до появи фізіологічних симптомів - ускладнюється дихання, болі і конвульсії у м'язах. Потрібен антидеприсант, або тривале перебування серед людей або на природі.
   
по його дописах на ФУПі видно що він хвора на голову людина, одержима бісами

всі його оповідання це уявлення його хворого мозку

Это писала тоже хвора людына ? А умные за такое .........https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=802346.0
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Это писала хвора людина ??https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991234.0

разве по одному тексту можно судить?
еще раз - человек страдающий БАР этого просто не понимает. Те кто сталкивался с такими людьми в жизни и в динамике это видят четко
   
для себя, только для себя и своих близких нужно это сделать

я уже писал

девочка, красавица нереальная, 32 года, четыре языка, западная компания - клиент сервис экзекьютив - 3 года от первого эпизода до суицида

Для себя я бы просил прощение !!  Я каюсь перед теми первыми которые дали команду !
   
Вроде в бан листе нету
В бан-листе нету. А он забанен. - зайди в любую ветку.

Они заполонили всю планету....
   
Кароч. Тему надо сносить....Что уважаемое ФУПо-сообщество по этому поводу думает?
   
В бан-листе нету. А он забанен. - зайди в любую ветку.

Они заполонили всю планету....

   
Это писала хвора людина ??https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991234.0
так

параноїк і шизік

вони деколи можуть щось мудре сказати, але в цілому по тексту видно, що людина хвора
   
Кароч. Тему надо сносить....Что уважаемое ФУПо-сообщество по этому поводу думает?

На второй странице посмотри, Сметана в бане !!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія