Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Блін, кошмар. Я що, мав зберігати коробки від жарівок, куплених 3-4 років тому ?
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Блін, кошмар. Я що, мав зберігати коробки від жарівок, куплених 3-4 років тому ?

та можете й не зберігати... просто купите нову лампу
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

 (tu)
За майже 7 років китайська лампа стара модель така штука на 120 діодив 6Вт, втратила відсотків 30 яркості - переставив її в кладовку. Економія від неї була ще та - особливо коли стояв старий "дисковий" лічильник який взагалі не реагував на таку потужність.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Цитувати
просто купите нову лампу
Якщо штрих-код не збігається - можуть виникнути проблеми. Мені менеджер саме на тому наголошував.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

У меня на кухне малой рисует. Идеально
Где-то под ней почти ? Дело в том что у 10Вт светодиода поток световой в лучшем случае около 900 Люмен. Существуют санитарные нормы по освещению для различных помещений, почитайте (например тут, согласно которой для кухни норма освещенности (средняя горизонтальная) должна быть 150 Люкс, что как я понимаю будет равняться 2550 Люмен для 17 квадратов помещения (1 люмен/м. кв. (люмен Lm – единица величины светового потока) ) . И это норма для кухни, для детской же будет 200 Люкс, что будет равняться 3400 Люмен (для чего нужно будет повесить где-то 3шт 12Вт светодиодок). Считаем очень просто, без учета высоты помещения и без учета коэффициента потерь для углов, без учета коэффициента светоотражения поверхностей. И это в санпине нормы только для того чтобы сдать помещение, просто по минимуму и на самом деле это будет темно. Я не физик, спорить не буду, возможно что-то неточно привел, но рассказал как я это понимаю, почитайте дальше, разберитесь. Но 10Вт LED \ 17кв.м это бред, простите. Я бы такую освещенность применил где-то для полуподвального помещения, дачного туалета или балкона. Вот еще от балды сайт из гугла по освещенности, в котором все ес-но усреднено, где написано для кухни 2-3 Вт LED\кв.м, что для 17кв.м будет соотв 34 Вт, причем опять же учитывайте угол рассеивания лампы и светильника, с такими мощностями и потоками нельзя вешать одну лампу по центру, ибо где-то будет глаза выжигать, а где-то полумрак в углах
   
Якщо так то вже давно пора робити капiтальний ремонт в квартирi.

Не хочу палитися, але в рази краще.
Ебать ты лох :laugh:
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Якщо штрих-код не збігається - можуть виникнути проблеми. Мені менеджер саме на тому наголошував.

ну, я зберігав  все(коробку+чек) -отож прийшов до епіцентру, за стойкою  дівчина подивилася , подзвонила у відділ, прийшов чувак вже з новоє лампою
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

та можете й не зберігати... просто купите нову лампу
та й в мене і в голові не було зберігати упаковку від лампочки.
Хоча не вірив я і в рекламу про ЛЕД. Ну не вірив і все. Виявилось, що воно на 3-5 років і хана. Одну саму дорожчу купив в Польщі (по сумасшедшій ціні, не буду казати), ще працює, не бачу, що схибила. Із 25 штук сильно схибили десь 5-8 штук.
   
щодо чеків...вони на термопапері надруковані й досить швидко тмяніють\нічого не видно
:gigi:
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Ще упаковку оригінальну знайдіть. Щоб зайвий раз не йти :D

Щодо квартири - майже копія моєї. Тільки освітлення й стеля у мене не так влаштовані й шкаф в туалеті безжально зруйнований :) 1974... Важко зробити щось "ух" й "ах" :)
С деньгами и фантазией легко
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

при цене 38коп за кВт никто не парился такими мелочами как экономия э/э
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Економія від неї була ще та - особливо коли стояв старий "дисковий" лічильник який взагалі не реагував на таку потужність.

Ага, точно, у мене на дачній будівлі старий лічильник - на ЛЕД і ТВ на стенд-баї не реагує. Зовсім.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

та й в мене і в голові не було зберігати упаковку від лампочки.
Хоча не вірив я і в рекламу про ЛЕД. Ну не вірив і все. Виявилось, що воно на 3-5 років і хана. Одну саму дорожчу купив в Польщі (по сумасшедшій ціні, не буду казати), ще працює, не бачу, що схибила. Із 25 штук сильно схибили десь 5-8 штук.

х.з. в мене найстаріша 6й рік, тошимі(брав в метро) -жодних зауважень...
   
при цене 38коп за кВт никто не парился такими мелочами как экономия э/э
У меня больше гривны
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

х.з. в мене найстаріша 6й рік, тошимі(брав в метро) -жодних зауважень...

Слухай, якби я не приглядався. А то раз вночі, здалося, що мигнула. Потім, починаю вже приглядатись - щось не так. Точно, не так. Моргає. А раніше не моргала. Дивлюсь - вже якось і світить не так. І т.д.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Я почав міняти два роки тому. Є тема не форумі :)

Зараз ставлю діодні ленти на 220 вольт.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Чтозабред? Я же фотку кинул

ну и че? На фотке полумрак. Попробуй поготовь что-то на кухне при таком освещении. Тоска!
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Света много не бывает (с)
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Дядько Семен не пользуйся пластиковым электрочайником.
Он разную дрянь в воду выделяет. Даже вкус не тот, не говоря что там куча разного канцерогена безвкусного может быть.
Поедь в Ашан, там ща валом дешёвых, но неплохих из нержавейки с дисковым нагревателем за 150 грн.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

А Амиран в Крыму под керосинкой сидит
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

через год световой поток упадет раза в два, а через два года еще сядет яркость процентов на 50. Проходил, но с TM MAXUS

У меня за 2.5 года на китайских из эпицентра упало на 15-20℅, одну поменял по гарантии, меряю люксметром раз в полгода.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Мне комфортно по свету около 25-30вт в led на 15м2, ставлю через е27 сплитер несколько ламп. Сейчас у Maxus появились классные 20вт, дешевые, 130 грн, правда я их использую для фото/видео.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

TM MAXUS

 дістався ящик ціх ламп, половина вже витрачена, по пів року-рік працюють  :facepalm:
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

У меня на кухне малой рисует. Идеально

Глаза малому испортите, лучше локальное освещение, те же 10вт, только на расстоянии 50см и что бы не мерцало.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

:S
Хіба прямо з єбея.

На ebay китайский кал дороже чем хороший китай (максус, евроламп) у нас.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Так от. Дядьку відповідаю. ЛЕД - фуфло. Три роки як поставив 17 жарівок, десь 6 чи 7 вже сачкують, тобто вроді як горять, але і не світять, як на початку.  Не брав дешеві зовсім, брав у Ґереги, по акції, правда. Але все рівно дорого. Зараз дивлюсь у Перемишлі, вже пів-ціни на те саме. Три роки і їм хана. От таке, любі малята. Може, мені тільки не пощастило. 

Три года нормальный срок для led, сейчас в Киеве куча неплохих 10вток в разных местах разных брендов по 50 грн.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Совок, з такою квартирою до європи ще не скоро пустять.

 Вона давним давно в Європі.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Где-то под ней почти ? Дело в том что у 10Вт светодиода поток световой в лучшем случае около 900 Люмен. Существуют санитарные нормы по освещению для различных помещений, почитайте (например тут, согласно которой для кухни норма освещенности (средняя горизонтальная) должна быть 150 Люкс, что как я понимаю будет равняться 2550 Люмен для 17 квадратов помещения (1 люмен/м. кв. (люмен Lm – единица величины светового потока) ) . И это норма для кухни, для детской же будет 200 Люкс, что будет равняться 3400 Люмен (для чего нужно будет повесить где-то 3шт 12Вт светодиодок). Считаем очень просто, без учета высоты помещения и без учета коэффициента потерь для углов, без учета коэффициента светоотражения поверхностей. И это в санпине нормы только для того чтобы сдать помещение, просто по минимуму и на самом деле это будет темно. Я не физик, спорить не буду, возможно что-то неточно привел, но рассказал как я это понимаю, почитайте дальше, разберитесь. Но 10Вт LED \ 17кв.м это бред, простите. Я бы такую освещенность применил где-то для полуподвального помещения, дачного туалета или балкона. Вот еще от балды сайт из гугла по освещенности, в котором все ес-но усреднено, где написано для кухни 2-3 Вт LED\кв.м, что для 17кв.м будет соотв 34 Вт, причем опять же учитывайте угол рассеивания лампы и светильника, с такими мощностями и потоками нельзя вешать одну лампу по центру, ибо где-то будет глаза выжигать, а где-то полумрак в углах

 (tu)
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

В мене газ. Освітлення займало найбільший відсоток. Раніше було 300кВт г на місяць, зараз - 95

 Це як так? У мене сім"я - 6 чоловік, вода, плита і т.і...крім опалення - електричні і витрати біля 450 КВт. у місяць.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Перше.
Світлодіодні лампи не рекомендується (я б додав категорично, коли цікавить щоб довго працювали) застосовувати в закритих або погано вентильований світильниках.
Світлодіодна лампа набагато швидше деградує коли перегрівається.
В закритому світильнику потужна лампа може гигнути досить швидко. Але про це не знають навіть продавці цих ламп. На Філіпсах на коробках є значки- відкритий світильник, гімновиробники типу євроламп не попереджують.
По друге- 100 ват це 1400 люменів і 14 ват.
НПо третє-  лампа повинна буи не "яскраве світло" а "тепле світло", тобто  мати світлову температуру не 4000, а 2700, максимум 3000.
А так звичайно буває що людина кинула синтетику в пральну машину на бавовну, а потім ще й погладила як бавовну- і пише яка лажа.
Лампи розжарення дістали не стільки тим що жеруть енергію (взимку це взагалі не проблема- додатковий підігрів), а тим що якість в них нижче плінтуса, нвіть в Філіпса і Осрама,  працюють ледве більше півроку, задовбує лазити міняти. З дімерами чомусь взагалі за піроку не проживають.
Зараз світлодіодні лампи досягли прстойного рівня- не мигтять, мають нормальний спектр, високий ККД,
В мнене з півроку працюють аналоги 60 ваток- 11 штук, я не помітив жодної дегшрадації. Світильники відкриті багатолампові.
Вісім штук Філіпсів дімерних в залі забезпечують фантиастичну ілюмінацію, а на малій потужності імітують жовте світло лампи розжарювання яка працє на низькому накалі.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Багато років тому...5-7...

Не зовсім так.
Вони не заборонені-їх просто не випускають.
І навіть це не зовсім точно. Наче не торгують 25вт, 40вт а більш потужні вийдуть до 2020 чи щось таке з обігу.

Останнє редагування: 29 жовтня 2016 19:54:29 від Der Kluge
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Я почав міняти два роки тому. Є тема не форумі :)

Зараз ставлю діодні ленти на 220 вольт.

Вигорають швидко. Особливо, якщо це основне світло. Ч в себе поміняю назад на люмінесцентні лампи, добре що місце є.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Що до збільшення ресурсу ламп розжарювання. Є такий метод з діодом. http://krainamaystriv.com/threads/23618/
Що до світлодіодних стрічок. Випробовую.
http://krainamaystriv.com/threads/25681/
Люмінесцентні лампи світять постійно. Одна в коридорі на 4 квартири, майже 3 роки. Інша - на першому поверсі біля ліфтів, більше року. Перед тим спалив декілька дешевих (на той момент) люмінесцентних світильників в квартирі. Вони були з неякісним електронним баластом. Тобто при зношенні електродів лампи (від вмикань і вимикань) перегорав і баласт. Але якщо такі світильники не вимикати або вимикати дуже рідко, то якість електронного баласту грає незначну роль.
Дроселі люмінесцентних ламп майже вічні.

Останнє редагування: 29 жовтня 2016 20:59:34 від com1
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Цитата: Sojuznuk
Це як так? У мене сім"я - 6 чоловік, вода, плита і т.і...крім опалення - електричні і витрати біля 450 КВт. у місяць.
Дуже просто 6x60 споти в малій кімнаті + 6x60 коридор + 3x100 зала + 300Вт головне світло у спальній кімнаті + 150 кухня (головне + місцеве світло). Взимку все це приблизно працює без перерви (з врахуванням періодичного вимикання) 4 години.  Рахуємо:

(6*60+6*60+3*100+300+150) * 4 ~ 6кВт на день тільки освітлення (без урахування туалету та душу). 4*1500 ~ 6кВт г 6*30=180кВт г. Якщо все це працює весь час одночасно - пікова потужність 360 кВт г.
 Зараз - десь у 8 разів менше - 45(23)кВт г + холодильник + телевізор + комп'ютер. Виходить менше 100кВт г на місяць.


Останнє редагування: 29 жовтня 2016 20:42:01 від WMax
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Вигорають швидко. Особливо, якщо це основне світло.

Через погане охолодження. Відкрий для себе світлодіодні лінійки.
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Вигорають швидко. Особливо, якщо це основне світло. Ч в себе поміняю назад на люмінесцентні лампи, добре що місце є.

ленти вигорають ???  ;o
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

ленти вигорають ???  ;o


угу. в мене повигорали за рік. і з китая були, і тут куплені
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Через погане охолодження. Відкрий для себе світлодіодні лінійки.

були на 5050 і 5230
Як їх охолоджувати, якщо вони нічим не закриті?
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

Також замінив всі в квартирі. Вже майже рік як. Eurolamp, Maxus Sakura (з останніх моделей, раніше були мерехтливі). Економія дуже відчтна, але трохи напружує вузький спектр. Синій, наприклад, отримує незвичні відтінки, що, мабуть, не дуже корисне для очей. Але... звик. Недоліки компенсує платіжка :)

Яка температура?
3000К не міняють майже відтінки...

І ось чому...



Лівий пік на синьому у ламп з меншою температурою, значно менший...тому вони менш синять...
   
Re: Поменял сегодня лампы на LED (с фото)

3000K. Синій виглядає неприродньо в порівнянні з денним світлом та лампами розжарювання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія