Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Jihad взвод vs KKK взвод

Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Короче - пари на что угодно, кнопка "доповидь" уже стёрта в хлам. Для этого ветка и открывалсь.  За пару дней будет результат.

може тебе просто модери люблять........... може слідкують за тобою............ ще раз я ще ні разу кнопку доповідь не натискав..........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

може тебе просто модери люблять........... може слідкують за тобою............ ще раз я ще ні разу кнопку доповідь не натискав..........

Вы эту ложь многократно и настойчиво повторяете. А факт прост - там где появляется Uki_ следуют баны. И тут тоже будут. Амиран был прав про четыре миллиона доносов в НКВД написаных вашими предшественниками. Сильно прав. 
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Вы эту ложь многократно и настойчиво повторяете. А факт прост - там где появляется Uki_ следуют баны. И тут тоже будут. Амиран был прав про четыре миллиона доносов в НКВД написаных вашими предшественниками. Сильно прав. 

Може і будуть......... Гарна провокативна назва.......... ви влаштовуєте тут якісь тупі особисті розборки........ так чи інакше я доповідь тиснути не збираюсь.........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Може і будуть......... Гарна провокативна назва.......... ви влаштовуєте тут якісь тупі особисті розборки........ так чи інакше я доповідь тиснути не збираюсь.........

Что значит "может будут"? Это гарантировано.

Амиран он гебня и отлично по роду занятий понимает природу стукачей. Врать про пузатую мелочь ему смысла нет. Гебня об таких сама ноги вытирала и за людей не считала.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Что значит "может будут"? Это гарантировано.


Те що я за модератора не розписуюсь......... ... я створив провокативну гілку в яку він скоріш за все зайде без мого натискання доповідь........ Скоріш за все він вас не банитиме бо ви тримаєте себе в руках...........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Тоесть стукачёк сознательно вбросил лживую насквозь провокацию и будучи за это отмеченым завертелся ужём на сковородке. Мол, да я, да что вы, дак как вы смеете про меня такое подумать, я сама невинность.   (td)
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Тоесть стукачёк сознательно вбросил лживую насквозь провокацию и будучи за это отмеченым завертелся ужём на сковородке. Мол, да я, да что вы, дак как вы смеете про меня такое подумать, я сама невинность.   (td)

Це лише ти вкидаєш брехню............. я  помістив все так як є без купюр та суджень твоїх та таких як ти..........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

У битву тупих пьозд рветься одна з тих хто повинна бути глядачкою.......... .  вона абсолютно не така як ті що можна величати тупими пьоздами...........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Укі, а хто до тебе ближчі - одні "тупі пьозди" чи інші? В США всього дві партії - нема більше з кого вибирать.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Укі, а хто до тебе ближчі - одні "тупі пьозди" чи інші? В США всього дві партії - нема більше з кого вибирать.

Повторюсь, тема открыта не для дискуссии а что бы застучать тех кого возмутит такая откровенная ложь. По сути вам ответа не дождатся.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Укі, а хто до тебе ближчі - одні "тупі пьозди" чи інші? В США всього дві партії - нема більше з кого вибирать.

Ні ті, ні інші............ Я разом з арні та білом в партії за здоровий глузд..........
А битва тупих пьозд просто веселить ..........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Повторюсь, тема открыта не для дискуссии а что бы застучать тех кого возмутит такая откровенная ложь. По сути вам ответа не дождатся.

Алі, я натискаю доповідь за те що ти зі мною не згоден........ тепер тебе забанять навічно за те шо ти редиска...........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ні ті, ні інші............ Я разом з арні та білом в партії за здоровий глузд..........
А битва тупих пьозд просто веселить ..........
Укі вибираючи байдена ти підтримав "jihad". тому вони тобі ближчі.
цікаво чому
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Укі вибираючи байдена ти підтримав "jihad". тому вони тобі ближчі.
цікаво чому

гаразд...... я за jihad взвод, а ти за kkk взвод
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

 :D

Назва теми направильна, так як і джігадистка з сомалії і зубата барменка, - обидві належать до патії ККК - демократів.
Просто зубата барменка не знає історії її ж дермократичної партії, тому і несе таку фігню.

Якби ще був живий сенатор-демократ Robert Byrd, він би на них обох дивився як на гівно, - і на джігадистку-сомалійку і на барменку-пуерторіканку.





п.с.

нема третьої кнопки: тс - маніпулятор.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

гаразд...... я за jihad взвод, а ти за kkk взвод
у тебе є якісь докази про ккк? чи тобі рабіновіч напєв?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

у тебе є якісь докази про ккк? чи тобі рабіновіч напєв?

Якщо не читати тут флуду від Олі, так я нажав доповідь бо половина повідомлень про то як за нею всі бігають і хочуть забанити, чи Ільхам Омар сказала, щось таке дурне як Боеберт?

Хоча й від Боеберт це й не дивно, що очікувати від людини яка школу кинула. Ось такі політики небезпечні, а не міфічні джихадисти з вищими освітами, почитали б наші трампісти книжку війна з наукою, щоб бачити куди котиться це все.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ось тут з'явилась цитата про взвод ККК

https://twitter.com/view/status/1466058094304239618

Alexandria Ocasio-Cortez - це поважна пані.

Я впевнений що ця пані знищить усе чому протистоїть. Бо немає шансів у її противників.
Не дай боже тобі опинитися у таборі її супротивників.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Alexandria Ocasio-Cortez - це поважна пані.

Я впевнений що ця пані знищить усе чому протистоїть. Бо немає шансів у її противників.
Не дай боже тобі опинитися у таборі її супротивників.

я думаю.... ні.. сподіваюсь ......... їй не довго залишилось.........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

яке відношення республіканці мають до ККК якщо це підрозділ демократичної партіїї?

укі - ти взагалі щось знаєш про історію ККК , дем партії і країни в котру перебрався?
хто був наставником Клінтонихи?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ліваки тупо поширюють брехню про ККК та білих супремасистів котрі ніби то на стороні республіканців

хоча на справді це сутто ліві явища

пам"ятеєте цього чувака? за котрого Трампа розпинали? Річард Спенсер

https://www.newsweek.com/richard-spencer-joe-biden-trump-maga-1527141

U.S.
Richard Spencer Backs Joe Biden, Says 'MAGA/Alt-Right Moment is Over'
BY EWAN PALMER ON 8/24/20 AT 8:34 AM EDT

white nationalist Richard Spencer has said he will be backing Democratic candidate Joe Biden in November's election after previously distancing himself from Donald Trump.

Spencer, who was one of the key figureheads of the alt-right movement, tweeted how he is "on Team Joe" on Monday, adding in a self-made campaign slogan, "Liberals are clearly more competent."

In a series of tweets, Spencer further explained his reasoning for backing Biden.

"The MAGA/Alt-Right moment is over. I made mistakes; Trump is an obvious disaster; but mainly the paradigm contained flaws that we now are able to perceive. And it needs to end," Spencer wrote. "So be patient. We'll have another day in the sun. We need to recover and return in a new form."
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ліваки тупо поширюють брехню про ККК та білих супремасистів котрі ніби то на стороні республіканців

хоча на справді це сутто ліві явища

пам"ятеєте цього чувака? за котрого Трампа розпинали? Річард Спенсер

https://www.newsweek.com/richard-spencer-joe-biden-trump-maga-1527141

U.S.
Richard Spencer Backs Joe Biden, Says 'MAGA/Alt-Right Moment is Over'
BY EWAN PALMER ON 8/24/20 AT 8:34 AM EDT

white nationalist Richard Spencer has said he will be backing Democratic candidate Joe Biden in November's election after previously distancing himself from Donald Trump.

Spencer, who was one of the key figureheads of the alt-right movement, tweeted how he is "on Team Joe" on Monday, adding in a self-made campaign slogan, "Liberals are clearly more competent."

In a series of tweets, Spencer further explained his reasoning for backing Biden.

"The MAGA/Alt-Right moment is over. I made mistakes; Trump is an obvious disaster; but mainly the paradigm contained flaws that we now are able to perceive. And it needs to end," Spencer wrote. "So be patient. We'll have another day in the sun. We need to recover and return in a new form."

Зате праваки розповсюджують правду про те що демократи джихадисти......... ...
До речі Спенсер банкрут, наскільки я розумію......... він може п***а все що завгодно.........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

а це один з керівників ККК ,Роберт Берд, наставник Клінтоних 
а в якій партії Клінтон?

і він ще питає за кого ви?  :facepalm1:

https://uk.news.yahoo.com/hillary-clinton-former-kkk-leader-161530298.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAALSH3hS7ZSjOKcwT_Xbqo7Srktrph_Tk-NVasKObvFjWNI_Ex2BRC6hCJ-jmBOJe7Oj4k78osFuNr3HfKlVn5Vo1K9v-faKBCfYQUM6eJLA-xZ8FKoi-5CPrA_tP2E7sahOrXOEiFZLKFaPqoISuwGZ58NFxW1eYUKWoug2uj8PZ

Former Democratic presidential candidate Hillary Clinton’s ties to late Senator Robert Byrd of West Virginia, who admitted to creating a Ku Klux Klan chapter before entering public service, resurfaced Friday as Republican President Donald Trump deals with the fallout from his comments and stances on the Charlottesville, Virginia, protest.


   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Зате праваки розповсюджують правду про те що демократи джихадисти......... ...
До речі Спенсер банкрут, наскільки я розумію......... він може п***а все що завгодно.........

а хто вона?
ангел?
вийшла заміж за брата щоб попасти в США - це твій  взірець чеснот котрий заслуговує на місце в парламенті?

ну-ну
хоча я не здивований - дрочи на Куомо далі  :lol:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

а хто вона?
ангел?
вийшла заміж за брата щоб попасти в США - це твій  взірець чеснот котрий заслуговує на місце в парламенті?


це робить її джихадисткою?
Чи такими звинуваченнями можна розкидатись скільки завгодно, а ККК ніні..........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

а хто вона?
хоча я не здивований - дрочи на Куомо далі  :lol:

Куомо веселий був......... Без нього взагалі нічого дивитись на цнн
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Роберт Берд (Бьорд)
один з колишніх керівників ККК

заява з приводу смерті Роберта від мадам держ секретаря  B-)



ще питання до якої партії відноситься ККК будуть?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Куомо веселий був......... Без нього взагалі нічого дивитись на цнн

ну якшо ти дивишся комуніст нус нетворк то тут сказати нема чого
хоча думаю що брешеш
бо ти ж як не в горах так з байдаркою чи дошкою на хвилях - Комміфорнія це ж рай на землі і там є так багато чого робити  :lol:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ну якшо ти дивишся комуніст нус нетворк то тут сказати нема чого
хоча думаю що брешеш
бо ти ж як не в горах так з байдаркою чи дошкою на хвилях - Комміфорнія це ж рай на землі і там є так багато чого робити  :lol:

вечорами вдома....... люблю рейчел меддоу та кріса куомо дивитись........... .
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Цікаво, Укі, а що дає тобі право називати Грін чи Боберг ККК? Які їхні дії?

Тю, а вона що образилась? ;o

Типу "а нас за що?" :shuffle:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Короче нечего натягивать сову на глобус. Назвать муслимскую талибанскую сучку талибанской сучкой это нормально. И только у разнообразной гнили это расизм видите ли. Они "так щетают".
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Короче нечего натягивать сову на глобус. Назвать муслимскую талибанскую сучку талибанской сучкой это нормально. И только у разнообразной гнили это расизм видите ли. Они "так щетают".


тобто ти не проти, щоб протилежну бригаду називали Ку-Клус-Кланівцями?  :good:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

тобто ти не проти, щоб протилежну бригаду називали Ку-Клус-Кланівцями?  :good:

Дешевый кацапский приёмчик.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Есть талибанская мразь, есть отмывающие их мрази демпартии. Всё.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Якщо не читати тут флуду від Олі, так я нажав доповідь бо половина повідомлень про то як за нею всі бігають і хочуть забанити, чи Ільхам Омар сказала, щось таке дурне як Боеберт?

Ох, яка гниль, це напевно спадковість така, - дід стукав, тато стукав і воно стукає, - твйордий лєнінєц з тонкою шкірою.

Snowflake. :fuck:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Джіхадістка назвала республіканского лідєра в кангрєсє брєхуном і подонком

JewNN смакуєт кожне слово )))

немножко отдохнут от мочілова Трампа
на фонє скандала с Крісєй Квомо
я тут запостіл кто пропустіл ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=993190.40

/
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

це робить її джихадисткою?
Чи такими звинуваченнями можна розкидатись скільки завгодно, а ККК ніні..........

я тобі вже казав а ти вперто ігноруєш.
1) 911
2) співчуття палєстині.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

я тобі вже казав а ти вперто ігноруєш.
1) 911
2) співчуття палєстині.

Бо херню ти сказав........... так, те що вона сказала про 911 нечутливе, але і не джихад......... співчуття обездоленному народу та навіть критика Ізраілю теж не робить людину джихадистом........ ..
Так само можна натягувати ярлик ккк на тих хто стверджує що системного расизму в штатах нема.........

так що обтікай..... раз демсовський взвод - джихадисти, то респівський взвод - ккк......
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Калифорнийский невменяемый подлец.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Бо херню ти сказав........... так, те що вона сказала про 911 нечутливе, але і не джихад......... співчуття обездоленному народу та навіть критика Ізраілю теж не робить людину джихадистом........ ..

тобто джихад атакував башні вбив сотні людей - і то нечутливе?
палестина що підтримується кацапами та хєрачить ракетами по Ізраілю - то обєздоленний народ?

що ще треба щоб назвати людину джихадисткою.

давай аргумента ЗА ККК а не пусторорожні теревені!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія