Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І ще одна тема. Тепер Bild знайомить нас з "нотатками" Кремля.

Москва вже погоджує плани вторгнення в Україну,
проте президент Росії Владімір хуйло ще не прийняв остаточного рішення.
Німецьке видання Bild пише, що план-максимум Росії - захопити дві третини України, включно з Києвом.

У ЗМІ розповіли про кілька планів хуйло щодо вторгнення в Україну.
Вони засновані на оцінках представників НАТО та інших служб безпеки,
 які мали можливість ознайомитися з планами Кремля.

Найімовірніше, що вторгнення розпочнеться в кінці січня - на початку лютого.
Атака буде одночасною "з північного Криму та через сепаратистські території на Сході та з Півночі".
Це підтвердили і представники української розвідки, і в НАТО.

В Альянсі також вважають, що атака може відбутися в три етапи.
 Проте там не відкидають, що хуйло може завершити операцію після кожної з фаз,
якщо буде належна реакція Заходу.
   
Фаза І. Південь

Спершу Росія планує захопити Південь.
Мета - забезпечення поставок у Крим, а також відрив України від моря.

Навесні Росія вже перекинула в регіон десантні кораблі з Балтійського моря.
Високопоставлений офіцер Західної розвідки зазначив, що це зробили для "перевезення танків і військ з Криму в околиці Одеси". І
нший інформатор ЗМІ розповів, що Кремль начебто планує проведення десантної операції "на схід від Одеси, між містами Фонтанка і Коблево".
Росія планує просунутися "на північний схід від міста, потім повернути ліворуч і просунутися в Придністров'ї", аби оточити Одесу.

Паралельно з цим можуть проводитися десантні операції в Херсонській області вздовж річки Дніпро.
 Їх мета - заблокувати мости через головну річку країни, що призведе до припинення постачання.

"З Криму спочатку буде тільки артилерійський вогонь по сильних українських позиціях.
Тоді українські війська будуть зв'язані тут і не зможуть відбити мости за ними", - пояснює ЗМІ.

Тим часом російські танки почнуть рух на Захід з Донбасу, потім вони розділяться і будуть рухатися у двох напрямках:
 в Запоріжжя, що є одним з найважливіших військових центрів в Україні, та в бік Криму.

Якщо Москві вдасться реалізувати цей план, хуйло побудує коридор з Росії до кордону НАТО з Румунією.
   
Фаза ІІ. Північний схід

Росія у війні планує застосовувати також авіацію та балістичні ракети.
Вони повинні послабити військовий потенціал по всій країні.
Якщо Кремль отримає підтвердження цього, то російські танки почнуть перетинати кордон в Луганській і Харківській областях,
аби просунутися до великих міст - Дніпра і Полтави.

"Перш за все, вони будуть оточувати або оточувати міста і відключати електрику, газ і постачання продовольства.
Через кілька тижнів росіяни можуть прославити себе як рятівників мирних жителів, вторгнутися в міста, які капітулювали,
і врятувати українське населення від голоду або смерті ", - пояснює один з офіцерів.
   
Фаза ІІІ. Київ

Росія хоче захопити й Київ, "це може статися і на початку війни, якщо того зажадають обставини".

У НАТО немає точної відповіді щодо того, чи підтримає хуйло режим білоруського диктатора Аляксандра Лукашенка,
хоча він і заявляв про це напередодні. На випадок, якщо республіка все ж стане на бік Москви,
у Росії є план захоплення української столиці з північного сходу і північного заходу за допомогою кліщів.

"Згодом російські війська просунуться приблизно до лінії Коростень-Умань, щоб відрізати поставки із Західної України.
Тоді можна було б чекати капітуляції Києва, а значить, і України під тиском Заходу", - повідомляє Bild про плани Кремля щодо української столиці.
 Таким чином Москва хоче отримати контроль над двома третинами України.
   
Это пятая ветка или шестая
   
Мне уже всю личку в телеге заспамили репостами этой новости
   
Стан українських військ

"Українці будуть битися, але вони не зможуть протистояти великому наступу росіян, - повідомило Bild одне з джерел.
- Якщо вони не будуть повністю знищені, київські збройні сили відійдуть на захід країни".

Інше джерело також оцінило військову потужність України: "Американських протитанкових ракет "Джавелін" далеко не вистачить для всіх російських танків,
а турецькі безпілотники "Байрактар" - легка здобич для російських бойових літаків".
За його даними, Україні, аби захиститися, потрібно мати сучасні західні зенітні ракети типу "Патріот" і протикорабельні ракети типу "Гарпун".

"Союзники в даний час переосмислюють поставки зброї в Україну. Але це рішення не може виходити від НАТО,
а тільки від його суверенних членів", - заявив офіцер Західної Служби безпеки.
   
У мене кров з очей.  :weep:
   
ТС, це мабуть чи не єдиний боян, який я  побачив від тебе ))
   
ТС, це мабуть чи не єдиний боян, який я  побачив від тебе ))
Он решил стать писателем а не читателем
   
Якщо будуть нападати- зроблять це на свята, найкращий час для нападу...
   
Якщо будуть нападати- зроблять це на свята, найкращий час...
Они уже входили в Грозный первого января
   
Зачем начинать войнушку, если Зе и так сдал Украину со российскими агентами в ОП .
Что будет делать Хуйло с оккупированной территорией, почему то эксперды молчат .
Якщо будуть нападати- зроблять це на свята, найкращий час для нападу...
Но газ будут качать через ГТС ?
   
ТС, це мабуть чи не єдиний боян, який я  побачив від тебе ))

Мене, трясця, дістало.
Реально.
"Джавелінів", пишуть, не вистачить проти танків
тому треба ще "Патріоти" щоб не вистачило проти літаків
і "Гарпуни", щоб не вистачило проти кораблів
   
Це ж не їбаний Український ГенШтаб від Зелепнів
це ж цілий Більд розродився оналітєгой
вони ж не можуть писати хуйні.

У них висадка між містами Фонтанка і Коблево
з метою пробити коридор до НАТО
 :bueee:
   
Ну і норм нагнєтають. Готують громадську думку на заході, чому іх військові підрозділи повинні бути тут.
   
Нема кому зупинити х.ла! Меркель-єдина хто своїм авторитетом змогла припинити наступ і всадити за стіл переговорів. Тепер на пенсії-в х.ла повністю розвязані руки.
   
Ну і норм нагнєтають. Готують громадську думку на заході, чому іх військові підрозділи повинні бути тут.

Цього не буде ніколи.
   
ТС, це мабуть чи не єдиний боян, який я  побачив від тебе ))
Я не конспірологі, але після його істерики що на головні 3-4 теми були про війну, у нього був зрив некропостінгу. Він судя з усього пожалівся Аміду, той уже посклеював теми. Істерика у нього продовжується.


Хоча може за те що він жалівся Аміду я помиляюсь. ...


Я так і не зрозумів чого в нього істерика, що десь обговорють можливий сценарій війни?

Так само казали що в не буде Криму і Донбасу... А ітог?
   
Зачем начинать войнушку, если Зе и так сдал Украину со российскими агентами в ОП .
Что будет делать Хуйло с оккупированной территорией, почему то эксперды молчат .

а які складнощі з цими територіями? (про схід, центр і південь)

населення вже розмовляє на мові хуйла, перевчати нікого не треба, не треба заводити нові ЗМІ, завозити перекладачів, вчителів у школи, лікарів і тд
Чи треба ламати через коліно місцеве населення щоб перестали вважати Бандеру і Шухевича героями? - Ні
Вчителі в школах "гардятся што ані рускія а нє украінци"
Какая разніца і усталі ат вайни

Коротше кажучи все вже готове, залишилось тільки прапори на держустановах змінити
   
Нема кому зупинити х.ла! Меркель-єдина хто своїм авторитетом змогла припинити наступ і всадити за стіл переговорів. Тепер на пенсії-в х.ла повністю розвязані руки.
РФ тоді не Меркель зупинила а втрата тему РФ військами при наступу... Знову ця лівацька маячня.
   
"Джавелінів", пишуть, не вистачить проти танків
Який бред, як джевелінами воювати якщо перед наступом танків проутюжить арта і авіація? Ну і для несподіванки РФ гахне атомними зарядами по елктростанціях?
   
Нема кому зупинити х.ла! Меркель-єдина хто своїм авторитетом змогла припинити наступ і всадити за стіл переговорів. Тепер на пенсії-в х.ла повністю розвязані руки.

Після реакції на це "вдячної" України ніхто вже не допомагатиме так, як це робила Меркель.

Тепер - спробуйте без Меркель.
   
Они уже входили в Грозный первого января
Треба дивитись коли в клоуна і шлюх намічається чергове бухалово, коли вони будуть не здатні миттєво зібратися і проголосувати воєнний стан і загальну мобілізацію.
   
Цього не буде ніколи.

Німаків ніхто питати не буде. А тим більше, пожирачів німецького соціалу і їхніх мужей- муслімів.
   
Німаків ніхто питати не буде. А тим більше, пожирачів німецького соціалу і їхніх мужей- муслімів.

Ну не питайте...   Багатійте дурістю...
   
Ну не питайте...   Багатійте дурістю...

От і завали болукальника
   
Получается на пик энергетического кризиса.И докажите мне теперь что уголь не завезли и газ не закачали случайно
   
Після реакції на це "вдячної" України ніхто вже не допомагатиме так, як це робила Меркель.

Тепер - спробуйте без Меркель.
Зараз би Меркель визвонювала  до х.ла.відірвала  бубочку з єрмачком від пянок. Вона не дала організувавти  війну в європі. а так всім пох!
   
а які складнощі з цими територіями? (про схід, центр і південь)

населення вже розмовляє на мові хуйла, перевчати нікого не треба, не треба заводити нові ЗМІ, завозити перекладачів, вчителів у школи, лікарів і тд
Чи треба ламати через коліно місцеве населення щоб перестали вважати Бандеру і Шухевича героями? - Ні
Вчителі в школах "гардятся што ані рускія а нє украінци"
Какая разніца і усталі ат вайни

Коротше кажучи все вже готове, залишилось тільки прапори на держустановах змінити

Ані же тупиє.
Сім років не можуть зробити те що залишилось.
   
Зачем начинать войнушку, если Зе и так сдал Украину со российскими агентами в ОП .

Він то підконтрольний Кремлю але політика трохи інакше працює, президент не власник держави, в Україні ще багато політичних гравців, включно з населенням.

Для повного контролю Московії над Україної таки потрібна війна і найвигідніше вести війну тоді коли головнокомадувач ворога твій агент


Але я думаю вторгнення це таки план Б, якщо українці почнуть знімати Зеленого. Точно так само як вторгнення 2014-ого був план Б на випадок якщо почнуть знімати Янука
   
Після реакції на це "вдячної" України ніхто вже не допомагатиме так, як це робила Меркель.

Тепер - спробуйте без Меркель.
Що саме ця мадам помогла? Для чого ти брешеш? Морально пукнула в калюжу? Дала спеців що б РФ побудувало збиткові трубо проводи, щоб РФ могло почати війну?

Куди уже більше зробити? А точно, Німці ще можуть танки проти нас кинути як колись в 41 році проти Польш з РФ виступили...

Ніхто не забув ....
   
Получается на пик энергетического кризиса.И докажите мне теперь что уголь не завезли и газ не закачали случайно

Газ закачали. А от вугілля цілком в ту схему вписується
   
цю інфу зливають самі росіяни, щоб політики "ужаснулись" і конструктивно підійшли до розмови із хуйло

але це не означає, що вторгнення не може бути
   
Газ закачали. А от вугілля цілком в ту схему вписується


а по електриці "діру" покриває Білорусь
я уже не кажу про пальне
   
а по електриці "діру" покриває Білорусь
я уже не кажу про пальне

Вже вроді як не закриває. Две блокт аес мали вийти з ремонту в перших числах грудня
   
цю інфу зливають самі росіяни, щоб політики "ужаснулись" і конструктивно підійшли до розмови із хуйло

але це не означає, що вторгнення не може бути


може бути все що завгодно і в будь-який момент
на це не можна вестися
   
Це ж не їбаний Український ГенШтаб від Зелепнів
це ж цілий Більд розродився оналітєгой
вони ж не можуть писати хуйні.

У них висадка між містами Фонтанка і Коблево
з метою пробити коридор до НАТО
 :bueee:

Цікаво, чи планується зустрічний напад з Придністров'я. :shuffle:
   
Цікаво, чи планується зустрічний напад з Придністров'я. :shuffle:

The Sun напише
чекай
   
Який бред, як джевелінами воювати якщо перед наступом танків проутюжить арта і авіація? Ну і для несподіванки РФ гахне атомними зарядами по елктростанціях?

Або звичайними зарядами - по атомних електростанціях  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія