Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Формула Штанмаера станет законом

Re: Формула Штанмаера станет законом

Нейтралитетом я бы мог к примеру считать негласное согласие Украины с наынешней окупацией Донбаса и Крыма
и возможность развиваться без давления россии
НО даже этого никогда не будет
и  принятие  формулы Штанмаера это и есть поражение
и  имплементация Минских договоренностей
которые ведут к уничтожению самого государства Украина
на иные условия Хуйло никогда не согласиться
По серединке или на пол шишечки это все равно будет означать подставить задницу Хуйлу


що мається на увазі "развіваться бєз давлєнія росії"?
які конкретно кроки
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

что дончанин уже тоже? о х у е ть я все пропустила
ну пусть рассмотрят,я тиснула

ви можете редактиривать і удалять чужіе пости ,  :S
ну а профіватнік , алезка , данчанін можуть
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

що мається на увазі "развіваться бєз давлєнія росії"?
які конкретно кроки
Россия должна будет признать что мы не являемся сферой их влияния
с одновременным замораживанием конфликта на Донбасе
но этого естественно никогда не будет
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

ви можете редактиривать і удалять чужіе пости ,  :S
ну а профіватнік , алезка , данчанін можуть

Брехня-2
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Россия должна будет признать что мы не являемся сферой их влияния
с одновременным замораживанием конфликта на Донбасе


ні об чом
бо немає чого і написати окрім НАТО

за пафосною риторикою нічого, зіро
   
Re: Формула Штанмаера станет законом
van

Самый лучший формат  обещание да мы все выполним  *когда нибудь "
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

правильно
і що буде, якщо у хуйла не буде політічєской побєди?
тоді він втретє здобуде воєнную побєду (після Іловайська і Дебальцево) і примусить Україну до політичної капітуляції

що його зупинить?

тобто, хуйло таки нападе?
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

ні об чом
бо немає чого і написати окрім НАТО

за пафосною риторикою нічого, зіро
За это ні об чом
украинцы борятся уже 400 лет
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Брехня-2

як брехня як сепар постояно удаля мої пости там де отползае , за алезкой і тобою  ту саму куйню замічав
скпари модератори :weep:
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

як брехня як сепар постояно удаля мої пости там де отползае , за алезкой і тобою  ту саму куйню замічав
скпари модератори :weep:

Вы физически не могли ничего за мной замечать, потому что у меня нет и никогда не было прав модератора или администратора.

Я простой пользователь.
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

тобто, хуйло таки нападе?



перед окупацією криму сумнівались чи нападе
перед обстрілами градом із території росії сумнівались чи нападе
перед іловайськом гадали нападе чи не нападе
перед дебальцево рвали ромашку і гадали введе регулярів чи не введе

можна сумніватись і далі
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

За это ні об чом
украинцы борятся уже 400 лет


ти згоден жити в ордло щоб полтава вступила в нато?
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Олдбой, ти зараз представляєш офіційну позицію Батьківщини чи мертвечука? Бо я якось запутався, чи ти юльок чи кондом ригівський. Чи позиції обох сил співпадають?
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

На данный момент никакой резни не начнётся.. Зе может делать всё что угодно.
Часть общества в апатии, часть восторженых прихильники певної політсили примут любую капитуляцию.
Не примут!
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

ти згоден жити в ордло щоб полтава вступила в нато?
Ну только ради тебя  :weep:
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

у зе не думають шо вояки ато приймуть цю формулу швайнмаера -хуйла  як зраду і почнеться буча
е желающі з 73% вийти проти атовців  :S
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Олдбой, ти зараз представляєш офіційну позицію Батьківщини чи мертвечука? Бо я якось запутався, чи ти юльок чи кондом ригівський. Чи позиції обох сил співпадають?


мене масони попросили озвучити останні рішення із засідання таємної ложі

нічого не записуй, все на слух
і сімку з телефону вийми, телепень
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Ну только ради тебя  :weep:


такий сценарій цілком реальний

Україна втрачає іще декілька ватних областей
але неокупований огризок радикалізується в прозахідному векторі
правда, ні в яке НАТО нас і за такого варіанту не візьмуть, бо триватиме перманентна війна. Але заявки ми подаватимемо і голос наш звучатиме дзвінко, а дулі Кремлю будуть соковитими
в принципі, більше нічого для щастя і не потрібно ж
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

такий сценарій цілком реальний

Україна втрачає іще декілька ватних областей
але неокупований огризок радикалізується в прозахідному векторі
правда, ні в яке НАТО нас і за такого варіанту не візьмуть, бо триватиме перманентна війна. Але заявки ми подаватимемо і голос наш звучатиме дзвінко, а дулі Кремлю будуть соковитими
в принципі, більше нічого для щастя і не потрібно ж
Ну ты так не переживай
Сейчас самое главное не дать сыграть Зе в хуйловскую игру
ну а потом как нибудь выкрутимся
Украине всегда помагал ветер и Бог
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

потом как нибудь выкрутимся
Украине всегда помагал ветер и Бог


о, так
вся історія України яскрава ілюстрація цієї тези  :lol:
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

о, так
вся історія України яскрава ілюстрація цієї тези  :lol:
Все я пошел спать
надеюсь что кто нибудь из Глав прихильники певної політсили прочитают эту ветку
i зрозумiють на яку небезпеку вони штовхають кранiу
исходя из исторической памяти
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

є три можливі фінали


1/ перемога і антиросійський вектор, нато і т.д.
2 нейтралітет, повернення багатовекторності
3 входження в орбіту росії а ля білорусь


перший варіант можливий за двох умов:

а) українська армія є співмірною по силі російській
б) за Україну військовим шляхом вписуються США

обидва варіанти фантастичні і при тверезому розумі ніхто їх серйозно розглядати не буде

третій варіант є прямим шляхом до громадянської війни, його теж притомний правитель реалізовувати при нинішній електоральній ситуації не буде. Але якщо переможуть прихильники першого варіанту і Росія нарощуватиме військовий тиск, то на фоні чисельних жертв, військових поразок і економічної кризи в суспільстві може визріти готовність до такого сценарію.

а другий варіант є неминучим і єдиним виходом, до якого рано чи пізно прийдуть, тому що іншого шляху просто немає, якщо ми хочемо добра Україні

Так другий варіант і був тим самим, що довів Україну до війни зараз.

Цей "нейтралітет" буде трактуватися так, що украінській непрокацапскій стороні буде заборонено, незалежно від результатів виборів, вести якусь іноземну чи внутрішню політику і щось міняти в ній (торгівельні, воєнні, політичні договори з іншими країнами, освіта, мова і тд) - "щоб не провокувати", але цей нейтралітет усякім Мєдвечукам (які у рамках "автономії" будуть хуярити знов 234% "явки" на Бомбасі) буде не указ.

Як і Янук, вони першим же кроком його порушать, повідмінюють усю "федералізацію", захуярять своі жорсткі закони про "русский язік", "русскую церковь", "ваенное присуствие Рассии на 50 лет минимум". А на спробу піднятися після цього буде знов 2014 рік з Рашою, яка полізе "захищати своє населення і демократично обрану проросійску владу".

Навіть зараз дофуя і більше західних журналістів постійно воняє про те, як "Україна провокувала Росію НАТО" (ігноруючи наспіх закрепленні домовленості про кацапофлот на терріторії України у Харькові 2010 року, що ніяк не відповідало "нейтральному статусу") або як "Україна спровокувала російскомовних у 2014 відміною іх мовних прав" (знов таки, ніколи не згадуючи про те, що першим змінювати мовний закон поліз Янук у 2012 році зі своїм "развелі как катят"), або "що б не говорили, але Янука обрали демократично" (знов таки не згадуючи, як цей х... першим ж кроком знову (вже другий раз) змінил Констітуцию у плані президенських повноважень під свої забаганки)

Україна і зараз програє у інфо-війні, коли люба мелка негативна деталь роздмухується россійскіми ЗМІ по усьому світу, а про більш агрессивні дії Янука та Раші, які все це спровокували, невідомі майже нікому.
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

мене масони попросили озвучити останні рішення із засідання таємної ложі

нічого не записуй, все на слух
і сімку з телефону вийми, телепень
Ти платна прошмандовка, не можеш на пряме питання дати чітку відповідь? Яку політичну силу ти представляєш на форумі (агітуєш за неї)? Я відповідь і так знаю, 80% вашого штабу колишніх юльків зараз кардинально змінили своє позиціювання, причому не на зелю.
Не так страшні кацапські воші, як українські гниди. Тьху
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Пішли вони нах разом зі Штайнмайєром.
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Так другий варіант і був тим самим, що довів Україну до війни зараз.

Цей "нейтралітет" буде трактуватися так, що украінській непрокацапскій стороні буде заборонено, незалежно від результатів виборів, вести якусь іноземну чи внутрішню політику і щось міняти в ній (торгівельні, воєнні, політичні договори з іншими країнами, освіта, мова і тд) - "щоб не провокувати", але цей нейтралітет усякім Мєдвечукам (які у рамках "автономії" будуть хуярити знов 234% "явки" на Бомбасі) буде не указ.

Як і Янук, вони першим же кроком його порушать, повідмінюють усю "федералізацію", захуярять своі жорсткі закони про "русский язік", "русскую церковь", "ваенное присуствие Рассии на 50 лет минимум". А на спробу піднятися після цього буде знов 2014 рік з Рашою, яка полізе "захищати своє населення і демократично обрану проросійску владу".

Навіть зараз дофуя і більше західних журналістів постійно воняє про те, як "Україна провокувала Росію НАТО" (ігноруючи наспіх закрепленні домовленості про кацапофлот на терріторії України у Харькові 2010 року, що ніяк не відповідало "нейтральному статусу") або як "Україна спровокувала російскомовних у 2014 відміною іх мовних прав" (знов таки, ніколи не згадуючи про те, що першим змінювати мовний закон поліз Янук у 2012 році зі своїм "развелі как катят"), або "що б не говорили, але Янука обрали демократично" (знов таки не згадуючи, як цей х... першим ж кроком знову (вже другий раз) змінил Констітуцию у плані президенських повноважень під свої забаганки)

Україна і зараз програє у інфо-війні, коли люба мелка негативна деталь роздмухується россійскіми ЗМІ по усьому світу, а про більш агрессивні дії Янука та Раші, які все це спровокували, невідомі майже нікому.


політика нейтралітету померла разом із справою Гонгадзе
Кучма отримав обструкцію на Заході і став залежним від Москви.
Після цього Україну почали "розтягувати векторами" Ющенко і Янукович, спекулюючи на темах мови і прозахідності чи промосковськості.
От ця політика і привела Україну до війни та окупації.
при всьому тому для українізації і ствердження державності "багатовекторний" Кучма зробив побільше ніж пафосний у своїй прозахідній риториці Ющенко.
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Ти платна прошмандовка, не можеш на пряме питання дати чітку відповідь? Яку політичну силу ти представляєш на форумі (агітуєш за неї)? Я відповідь і так знаю, 80% вашого штабу колишніх юльків зараз кардинально змінили своє позиціювання, причому не на зелю.
Не так страшні кацапські воші, як українські гниди. Тьху


прєдставься, мразь?!
   
Re: Формула Штанмаера станет законом

Нехай приймають. Можливо це буде останній їх Закон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія