Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кажуть нашого П покусала наша Ю

Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Угу, саме це і вважається олігархією.
типу коли ти президент
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

У нього методичка  :K
у нього факти, свиня
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Показати зображення...
Oleksandr Ivanov
11 год  ·
Петра Порошенка покусала Юля Тимошенко? Тарифи мають відповідати ринковій ціні (інакше одні українці платять зі своєї кишені іншим). Вищі зарплатні беруться від зменшення втручання держави в економіку і зниження податкового тиску (за рахунок цього формується ефективний ринок). Коли вже цей клятий комунізм вивітриться з української політики?

о , сука сивочола ...

   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Угу, саме це і вважається олігархією.
ЗІ. а є ще така цікава штука- антимонопольне законодавство

ну так, і я про те ж
p.s.
І є ще такий орган АМКУ
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Ну бо нема там приватного інтересу. Від того що політик не поснідає зранку за держкошт мені не додасться.
А те що політик на роботі повинен перейматись суспільним більше ніж приватним справедливо,
я теж на роботі переймаюсь інтересами фірми, робота така, але я точно не заради любові до фірми на роботу ходжу.
Так от, наявність чи відсутність Рошена у Петра ніяк не вплине на його діяльність, як політика.
Якщо він лізе в політику аби заробляти - продасть Рошен почне заробляти на відкатах,
Якщо його діяльність в політиці аби організувати краще середовище для Рошена - він перейматиметься інтересами суспільними.
 

Ви мислите як бізнесмен. Я Вас зрозумів. Дякую.
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Ви мислите як бізнесмен. Я Вас зрозумів. Дякую.

я просто розмірковую, без "як"
але те що порозумілись приємно  :-B
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Ціна на газ при Порошенко та при Зеленському

Показати зображення...
Показати зображення...

Брехло яке ))
 З 1 грн  на 8 з копійками, чи ти думаєш тут всі дурні ?

   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

============================
Та йди нах,брехло! Напиши ще шо Порох "обогатився" в 68,5 разів,як ви,бл...ді,писали.  Що ти несеш,придурку? При Пороху, точніше при сучому Гросі, тарифи виросли,але ж всі,хто не тягнув,отримували субсидію. А зараз? Субсидій практично нема. Отримати їх практично неможливо. А тарифи вже чималеньки виросли втричі. Так що закрий хлебальник.


 :gigi:  :gigi:  і ці люди обзивали інших ніщебродами  :weep:
А ще недавно носилися з мемчиком про зубожілість )) порронанайці безсоромні )
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Якась не популярна гілка ))
Нє взлєтаєт (с)  :weep:
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю
a49

Чого ви орете, ораєте, гм., кричите? Які баланси? Все приватне, святе, ніхто вам ніяких звітів давати не буде. Вся країна в приватних руках включно з бюджетом. А ви всі раби, сидіть і мовчки жуйте. Треба було тридцять, ну, хоча б двадцять років  тому схаменутись і подивитись, як влаштовані порядні держави, а не просто шастати по загряницях  витрішки продавати. Чубляться тут, який ставленик цих власників кращий чи гірший. Ніякий ставленик власників держави не може бути кращий, бо виконує те, що йому накажуть або йде на всі чотири вітри
А вот хер! Перепись населения - ос нова  для грабежа.
   
Re: Кажуть нашого П покусала наша Ю

Петро поднял пенсии и снизил тарифы еще в 18 году и в этом ему помогал Медведчук,по просьбе Меркель

 :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія