Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ну це вже ващє!


обнять і плакать
не прадід а батьки прадіда і не 17 доларів а цілих 8 доларів

дбл блд, викрили мене у брехні  :weep:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

обнять і плакать
не прадід а батьки прадіда і не 17 доларів а цілих 8 доларів

дбл блд, викрили мене у брехні  :weep:
по теперішніх мірках -800!
   
обнять і плакать
не прадід а батьки прадіда і не 17 доларів а цілих 8 доларів

дбл блд, викрили мене у брехні  :weep:
олдбой воістину воскрес
ЗІ. Характерна риса москаля:
брехати завжди! Навіть якщо впіймали за руку, все-рівно брехати

Останнє редагування: 6 травня 2021 14:48:23 від Ламер
   
от мені цікаво, а якби пройшов марш вшанування 1-ї Української Дивізії УНА  - пєрдакі так само б рвало? ;)

100% рвало б
звідки у тебе сумніви?
   
обнять і плакать
не прадід а батьки прадіда і не 17 доларів а цілих 8 доларів

дбл блд, викрили мене у брехні  :weep:
москаль(незалежно від етнічного походження) як не збреше, то не здише
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

 бенефіс національної нетерпимості?
   
бенефіс національної нетерпимості?
навпаки, повний інтернаціонал:
москалі всіх національностей - єднайтеся!
:)
   
100% рвало б
звідки у тебе сумніви?

є сумніви що москалі знають історію 14-ї дивізії ;)
   
є сумніви що москалі знають історію 14-ї дивізії ;)

для того щоб рвало
історію знати не потрібно
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

для того щоб рвало
історію знати не потрібно
...а навіть шкідливо!
   
...а навіть шкідливо!

+1  :D
   
А що змінює в суті справи знання історії формування, яке було підпорядковане штабу сс?
   
А що змінює в суті справи знання історії формування, яке було підпорядковане штабу сс?

в суті нічого не змінює, оскільки і справи нема
   
Суть завжди є.
   
Суть завжди є.
Але Ви її не знаєте.
І для Вас це добре!
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Але Ви її не знаєте.
І для Вас це добре!

весело з вами
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

весело з вами
все це було б весело, якби не так сумно
   
А що змінює в суті справи знання історії формування, яке було підпорядковане штабу сс?

для типового дєдиваєвала "1-а Українська Дивізія УНА" хоча й ріже слух, але вміру. а от "Дивізія СС "Галичина"" - то вже як червона ганчірка на бика ;)
а от якщо "дивізія січових стрільців "Галичина"" - то то взагалі не зрозуміють, про що й про яке сторіччя  :K
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

- Пачіму ви нє атмічаїтє гіроєв вілікой атєчєствєной?
- наші герої полягли під Бродами
   
А що змінює в суті справи знання історії формування, яке було підпорядковане штабу сс?

Після твого зашквару з героями нквс твоя думка з цього приводу " дуже важлива"  :facepalm1:
   
Після твого зашквару з героями нквс твоя думка з цього приводу " дуже важлива"  :facepalm1:

НКВС безпосередньо підпорядковувалися вкпб?
   
НКВС був визнаний злочинною організацією?
   
- Пачіму ви нє атмічаїтє гіроєв вілікой атєчєствєной?
- наші герої полягли під Бродами

Кто то заставляет отмечать?
   
Кто то заставляет отмечать?

Активісти зі смолоскипами. Причому невідомо чого вони хочуть.

Чи то книжки палити чи то споруди.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Кто то заставляет отмечать?
ну можна згадати як за часів овоча не тільки східняки, але й відверті кацапи іздили ло ЛЬвова на 9 травня , провокуючи місцевмх.
   
НКВС був визнаний злочинною організацією?

 :facepalm1:
Тобто ти зараз хочеш сказати,що мільйони людей в срср були знищені та депортовані не нквс?
   
ну можна згадати як за часів овоча не тільки східняки, але й відверті кацапи іздили ло ЛЬвова на 9 травня , провокуючи місцевмх.

Було і таке.в тому числі і з Одеси приїздили.але ж дімца тоді це влаштовувало :)
   
Було і таке.в тому числі і з Одеси приїздили.але ж дімца тоді це влаштовувало :)

Ну да.Ты же лучше меня знаешь что меня устраивало,а что нет.
   
ну можна згадати як за часів овоча не тільки східняки, але й відверті кацапи іздили ло ЛЬвова на 9 травня , провокуючи місцевмх.

Сейчас времена Овоща?  :facepalm1:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

B-)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина


Сейчас времена Овоща?
Я живу зараз у Дніпрі, і те що зараз тут відбувається, не дуже відрізняється від овочевих часів


   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

І ще...
1. НКВД присягали особисто Сталіну? Нібито ні. СС же присягали Гітлеру
2. НКВД мали клятву сакрального типу? нібито ні. СС же так.

саме принесення присяги СС настильки зашкварювало, що від того уже неможливо було відмитися.
 людина приєднувалася до злочинної організаціїї, яка була відповідальна за геноцид, позасудові переслідування, військові злочини та іншу неподобну фігню.

і окрім присяги була ще угода....
хехе

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

"саме принесення присяги СС настильки зашкварювало, що від того уже неможливо було відмитися.
 людина приєднувалася до злочинної організаціїї, яка була відповідальна за геноцид, позасудові переслідування, військові злочини та іншу неподобну фігню."(с)

Присяга первого набора 14 дивизии
«Я присягаюсь перед Богом цією святою клятвою, що в боротьбі з більшовизмом буду безумовно коритися Верховному головнокомандувачу Збройних сил Німеччини Адольфу Гітлеру, і як хоробрий солдат я будь-якої миті готовий покласти своє життя за цю присягу».

с 1944 года

«Я присягаю святочно перед Богом, що в боротьбі проти більшовизму, для визволення мойого Українського народу, моєї Української Батьківщини, виявлятиму безумовний послух Найвищому Командувачеві німецьких Збройних Сил і всіх борців молодих європейських народів проти більшовизму Адольфові Гітлерові, і як хоробрий воїн не вагатимуся кожного часу для цієї присяги віддати життя».

Хер его знает, зачем вы врете...
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

І що, вмерли за Гітлера, чи за Україну? Кацапам кажи-не-кажи, що йшли по зброю, щоб землю свою і сім'ї захищати, а вони все одно те саме.
Кацапи ваші зараз за кого воюють, вбиваючи українців?
   
НКВС був визнаний злочинною організацією?

1. над нквс був якийсь суд?

2. ким і яку організацію визнано злочинною?



Останнє редагування: 8 травня 2021 01:29:14 від Lanista
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

1. над нквс був якийсь суд?

2. ким і яку організацію визнано злочинною?

ну не знаю.
тут то порівнюють
але у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності
   
ну не знаю.
тут то порівнюють
але у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності

брехня, тупа висмоктана з пальця маячня
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

І що, вмерли за Гітлера, чи за Україну? Кацапам кажи-не-кажи, що йшли по зброю, щоб землю свою і сім'ї захищати, а вони все одно те саме.




А что они делали в Польше,Словакии,Югославии и т.д.?




Варшавское восстание
К подавлению Варшавского восстания имеют отношение солдаты, впоследствии служившие в дивизии СС «Галичина», но само подразделение в подавлении восстания не участвовало.

Польские историки Рышард Тожецкий и Анджей Земба отметили наличие украинских карателей среди подразделений, участвовавших в подавлении восстания в Варшаве: это были полицейские части и отряды СС, сформированные из украинцев Галиции, и «Украинский легион самообороны» (31 Schutzmannschafts батальон СД). Впоследствии они вошли в состав дивизии СС «Галичина».

Словацкое восстание
28 сентября 1944 года боеспособные части и подразделения дивизии были переброшены для подавления Словацкого восстания (KG Beyersdorff). К середине октября 1944 туда были переброшены все части дивизии, действовавшие в составе боевых групп Виттенмайера (KG Wittenmayer) и Вильднера (KG Wildner). Части дивизии действовали совместно с бригадой Дирлевангера (которая некоторое время была подчинена дивизии) и отрядом Восточного легиона СС. 17 октября 1944 года Гиммлер изменил название дивизии на «14-ю добровольческую пехотную дивизию войск СС (украинскую № 1)» (14. Waffen-Grenadierdivsion der SS (Ukrainische Nr. 1). В Словакии дивизия параллельно с антипартизанскими действиями продолжала пополняться и довооружаться — в том числе за счёт захваченного у словаков вооружения.

Борьба с югославскими партизанами
В январе 1945 дивизию перебрасывают на Балканы в район Штирии и Каринтии (Крайны), где она с конца февраля ведёт борьбу с югославскими партизанами. В это же время дивизию пополняют около 600 человек из 31-го батальона полиции и СД, сформированного на базе Украинского легиона самообороны «Волынь». К началу марта 1945 дивизия с частями обеспечения и обозом насчитывала более 20 тысяч человек (самая большая по численности дивизия при Войсках СС)


   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

брехня, тупа висмоктана з пальця маячня
реально?

а як на тему доступу циганів до судового захисту?
   
ну не знаю.
тут то порівнюють
але у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності

 :facepalm1:  :weep:

Мільйони загиблих. "еталон законності"
Звідки ви бля такі тупі беретесь?  (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія