Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порох отдал деньги волонтерам

Re: Порох отдал деньги волонтерам

У вас до цього часу не дають чеки, а тупо роблять міжбанківські трансфери, як в 90-х? з банку юриста на банк клієнта?

НЕ ВІРЮ! Бо у цивілізованих країнах робиться саме так, як написала я.

Мене не цікавить віра чи не віра якоїсь тупої ковбасниці. Я тобі описала шлях вирішення БУДЬ-ЯКОГО цивільного позову в Україні.

Знаєш інший шлях - підтверди це нормативною базою.

Закон "Про виконавче провадження" тобі в помащ.


Звідки воно таке тупуще взялося....
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Шо-шо, б***ь? Ти знову включаєш свій отой передвиборчий тупиздень "ми вас годуємо"?

А нє пашла би ти, красна дєвіца да сєрой кабилє.......


Знайшлася годувальниця, б***ь. Саме здриснуло з Україну на чужий комфорт, зроблений ДО неї чужими руками, а нас ще й попрікать у чомусь язик повертається.

Повертайся, та роби тут усе, що тобі заманеться, щоб тобі ТУ було краще, а не ти на всьому готовому ТАМ сидиш і гавкаєш звідти.

Поверни мільярди доларів, які моя країна Канада дала тобі і таким, як ти, і тоді отримаєш моральне право варнякати. І США поверни, і Євросоюзу. Чи ти думаєш, що у нас гроші на деревах ростуть? ні, такі, як я та інші люди, платимо податки, щоб усіляке неосвічене і неадекватне мурло типу тебе ласти не простягло з голодухи.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Мене не цікавить віра чи не віра якоїсь тупої ковбасниці. Я тобі описала шлях вирішення БУДЬ-ЯКОГО цивільного позову в Україні.

Знаєш інший шлях - підтверди це нормативною базою.

Закон "Про виконавче провадження" тобі в помащ.


Звідки воно таке тупуще взялося....

Покажи положення у вашому законі, що треба саме банківський трансфер, а  не інший вид оплати (наприклад, чек)?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Поверни мільярди доларів, які моя країна Канада дала тобі і таким, як ти, і тоді отримаєш моральне право варнякати. І США поверни, і Євросоюзу. Чи ти думаєш, що у нас гроші на деревах ростуть? ні, такі, як я та інші люди, платимо податки, щоб усіляке неосвічене і неадекватне мурло типу тебе ласти не простягло з голодухи.


З твого дозволу я створю нову гілочьку і запитаю у загалу точку зору з приводу такої твоєї вимоги.

Ти ж не проти?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

З твого дозволу я створю нову гілочьку і запитаю у загалу точку зору з приводу такої твоєї вимоги.

Ти ж не проти?

Яке це має практичне значення? ніби ви здатні хоч самі себе утримати, не кажучи вже про повернення позиченого чи хоча б подяку вашим друзям. Чомусь ваш недопрезидент не послав МВФ у "дупу" (С).

Цікаво, чому??
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Покажи положення у вашому законі, що треба саме банківський трансфер, а  не інший вид оплати (наприклад, чек)?
Я не стверджую ні про які інші види оплати. Виконавча служба працює із готівкою, але там свій гемор - готівку вона може вилучати, але якщо під час виїмки готівки буде виявлено валюту невідомого походження (невідомої країни), то буде дуже геморно її описати, адже ідентифікувати її просто неможливо буде. А судовго експерта виконавець не залучає для виходу за адресою і проведення виїмки.

Тому готівка іноземного походження не підходить для розрахунків (було судове рішення) з приводу в*єтнамської валюти.

Виконавець працює лише із ОФІЦІЙНИМИ доходами боржника, що носять періодичний характер - зарплата, пенсія, стипендія.... І він не буде приходити до каси і видирати у боржника гроші після отримання ним зарплати.

Ну, продивися ще і про чеки у законі, який я тобі назвала. Навіть якщо станеться так, що Пецья отримає від відповідача із рук в руки якогось чека із чекової книжки, то в будь-якому випадку він повинен спочатку ті отримані готівкою із того чека кошти, закинути на свій банківський рахунок, або хоча б і ту ж готівку,  і все-одно в 10-денний термін подати форму змін, не залежно від того, в якій формі він зберігатиме ті кошти для передачі.

ФОРМУ ЗМІН він ОБОВ*ЯЗКОВО повинен заповнити і подати. І зробити це не піздніще 10-го дня з моменту отримання грошових активів.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

І да. Якщо Пецья отримав на руки чека в паперовому вигляді, то він в 3-денний термін повинен побігти у виконавчу службу і закрити виконавче провадження. Інакше він може мати великі неприємності аж до звинувачення в шахрайстві.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

а мав привласнити дурні гроші, що дісталися надурняк, з повітря? У воюючій країні, армію якої - як з"ясувалося - він обкрадав довгий час зі своїми свинарчуками?

А ви надурняк можете виграти суді? Всі витрати були за рахунок Пороха і він виграв, захистив свою честь, не в нашому продажному суді, а в англійському.

То ваша Юлька не витратила ні копійки власної на армію. Хоча про що це я? У Юльки ж в декларація одна зарплата депа і все - чим же могла допомогти церковна миша?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Я не стверджую ні про які інші види оплати. Виконавча служба працює із готівкою, але там свій гемор - готівку вона може вилучати, але якщо під час виїмки готівки буде виявлено валюту невідомого походження (невідомої країни), то буде дуже геморно її описати, адже ідентифікувати її просто неможливо буде. А судовго експерта виконавець не залучає для виходу за адресою і проведення виїмки.

Тому готівка іноземного походження не підходить для розрахунків (було судове рішення) з приводу в*єтнамської валюти.

Виконавець працює лише із ОФІЦІЙНИМИ доходами боржника, що носять періодичний характер - зарплата, пенсія, стипендія.... І він не буде приходити до каси і видирати у боржника гроші після отримання ним зарплати.

Ну, продивися ще і про чеки у законі, який я тобі назвала. Навіть якщо станеться так, що Пецья отримає від відповідача із рук в руки якогось чека із чекової книжки, то в будь-якому випадку він повинен спочатку ті отримані готівкою із того чека кошти, закинути на свій банківський рахунок, або хоча б і ту ж готівку,  і все-одно в 10-денний термін подати форму змін, не залежно від того, в якій формі він зберігатиме ті кошти для передачі.

ФОРМУ ЗМІН він ОБОВ*ЯЗКОВО повинен заповнити і подати. І зробити це не піздніще 10-го дня з моменту отримання грошових активів.

До чого тут розрахунки? якщо я приїду в Україну і дам чек на стільки-то американських доларів на благочинність (звісно, чек має бути з банку в Україні), то його не візьмуть?

Чому його українські юристи не можуть йому виписати чек в гривнях, наприклад?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Вже видушують з себе лайно, аж очі вилазять!

Суд королівської лави Високого суду Англії та Уельсу знає яким чином ВВС виплатить Пороху гроші і все там по міжнародним правилам і законам буде.

Хай лайнокидачі в Україні напружаться - акул пера що брехали, теж можна притягти до відповідальності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія