Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В які галузі варто вкладатись?

Re: В які галузі варто вкладатись?

Мені реально американський ринок не цікавий зараз. Завтра зранку Трамп пробудиться і введе мито то той товар в який вклався і все допобачення весь бізнес, нафіг таке щастя.

А на рахунок українського менеджменту. ну то я власне і допитуюсь в цій темі чи є таке. Мене не цікавлять мега прибутки. Стабільних 5% річних мені прекрасно підходять.
Під 5% дайте мені. Я на ці гроші придбаю товар, заупущу в оберт, відсотки платитиму поквартально. Або придбаю щось для виробництва.
Яка сума?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Открой свою секту или игровые автоматы. Ну или проституция, наркота )
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Открой свою секту или игровые автоматы. Ну или проституция, наркота )

ну і скільки тисяч автоматів ти зможеш відкрити та підтримувати? Тут мова про серйозні інвестиції
   
по своему опыту — мелкое производство. У всех кого знаю полно работы и достойный уровень жизни
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Під 5% дайте мені. Я на ці гроші придбаю товар, заупущу в оберт, відсотки платитиму поквартально. Або придбаю щось для виробництва.
Яка сума?
Торгівля цікавий напрямок, але нема чим гарантувати повернення інвестицій.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

по своему опыту — мелкое производство. У всех кого знаю полно работы и достойный уровень жизни
Повно роботи і високий рівень життя вже є. Питання в тому куди вкласти надлишки.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

О за Буковель дякую. Попитаю в знайшомих чи можливо таке як ви кажете.

Тю, шо там питати. На правах реклами))
https://invest.bukovel.com/en/
https://premier-resort.com/en/ і т.д.
Це не так шоб дуже "бізнес", але при правильній організації 5%/рік практично гарантовано.


А на рахунок українського менеджменту. ну то я власне і допитуюсь в цій темі чи є таке. Мене не цікавлять мега прибутки. Стабільних 5% річних мені прекрасно підходять.

Інший світ...
Багато хто з нас тут (і я!) залюбки взяв би кредит і під 10% річних.
Але в українських умовах чомусь вдається знайти хіба під 10% (в кращому випадку 5%) на місяць :weep:
   
Re: В які галузі варто вкладатись?


Садоводство

садівництво ризиковано навіть на своїй власній землі,
ну а щоб вкладеться в сад на чужій землі потрібно бути зовсім вже без мізків
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Такие вопросы на партийных форумах лучше не задавать. Будете в бутылки на мусорниках вкладывать
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

якщо по дрібному в туризм можна - приватні будинки під студії переробляти і здавать,
або в нежитлову нерухомість
в гаражі чi паркувальні місця, складські приміщення,ангари ....... аби місце було хорошим ...
А взагалі поки не працює нормально судова система і немає приватної власності на землю найкраще в нумізматику або філателію

Останнє редагування: 5 липня 2018 09:09:25 від bassarabia
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Зараз Штати є цікавою країною для виробництва.

 (tu)

   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Поміщаємо сюди свої ставки панове

В яку галузь України вклались

Двоє літніх українців (батьки знайомих) кілька років тому поїхали з Америки в Україну, і там вклались... В землю... В буквальному смислі. :sad:
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

садівництво ризиковано навіть на своїй власній землі,
ну а щоб вкладеться в сад на чужій землі потрібно бути зовсім вже без мізків
бизнес, он, как бы, априори подразумевает риск - без риска можно на диване сидеть и строчить на форуме. Если головой шурупить, думать наперед и просчитывать варианты - то все получится. А иначе - да, переделывать гаражи под туристические номера.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

А як мені потім ці гроші в нормальній країні легалізувати?
Викупайте поверхами квартири в київських новобудовах та поки здавайте в аренду (як зараз роблять менти, митники, прокурорські та подібне гівно), після "амністії тіньових доходів" проблем із легалізацією не буде  :-)o
   
Re: В які галузі варто вкладатись?


бизнес, он, как бы, априори подразумевает риск - без риска можно на диване сидеть и строчить на форуме. Если головой шурупить, думать наперед и просчитывать варианты - то все получится. А иначе - да, переделывать гаражи под туристические номера.

які варіанти можуть бути по вбухіванію сотень тисяч в чужу землю?
Та ще й в Україні де судова система не працює !!!! і ще в область ризиковану при нормальних умовах?
Тут 2 варіанти
- сад виросте і його відіжмуть
- сад не виросте або зросте але не дасть врожаю а власникам паїв все одно платити доведеться

Легше подарувати просто кому то гроші - хоч не треба мучаться

Де ви бачили в Україні успішного садівника?

зи
Я не пропонував гаражі під тур готелі переробляти.
Я пропонував в них вкладати при певних обставинах тільки там там де - машин багато а місця мало .Парковочни місця не повинни падати в ціні їх число на відміну від квартир не росте
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Де ви бачили в Україні успішного садівника?

Я бачив. Схема банальна:

- люди займаються садом 20+ років на орендованій землі
- на людей насилаєш контролюючих, землю віджимаєш переоформлюєш
- ось і новий "успішний садівник", профіт ))
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Я бачив. Схема банальна:

- люди займаються садом 20+ років на орендованій землі
- на людей насилаєш контролюючих, землю віджимаєш переоформлюєш
- ось і новий "успішний садівник", профіт ))
:D
хиба шо так!


але щоб садівник був ще успішніше 20 років чекати не варто врожайність треба на піку ловити! Для різних культур 7-15 років і настав час сад віджимати  переоформляти , бажано після обприскування, щоб менше на гроші "попадать" щоб прибуток був більше   !!!

Останнє редагування: 5 липня 2018 11:11:31 від bassarabia
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

сг в Україні дає дуже хороший прибуток, поки іще рехворматори не добрались
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

сг в Україні дає дуже хороший прибуток, поки іще рехворматори не добрались

Так, може у тих сіячів ріпачку, пшенички і соняшнику на тисячі гектарів, яких Ляшко з Юлею лобіюють оголосивши землю "святой" він і хороший
Але на невеликих площах фермера в Україні працюють на підтримку штанів і розрахунок з пайовиками. Тому їх одиниці.
"- Та я голодний не сиджу але й грошей ніколи немає" (с)

Останнє редагування: 5 липня 2018 11:19:04 від bassarabia
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Так, може у тих сіячів ріпаку, пшенички і соняшнику на тисячі гектарів, яких Ляшко з Юлею лобіюють оголосивши землю "святой" він і хороший
Але на невеликих площах фермера в Україні працюють на підтримку штанів і розрахунок з пайовиками. Тому їх одиниці.
"- Та я голодний не сиджу але й грошей ніколи немає" (с)


 :laugh:
якби я не знав тих фермерів

у Полтаві є такий ідіоматичний вислів "жінка фермера". Це коли ума і освіти немає, а гроші хоч лопатою греби.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?


:laugh:
якби я не знав тих фермерів

у Полтаві є такий ідіоматичний вислів "жінка фермера". Це коли ума і освіти немає, а гроші хоч лопатою греби.
ну і розкажіть на чому можна лопатою гребти?
У мене є знайомі з фруктовими садами, навить з мигдалевої садом, з виноградниками , деяким за борги дісталися, і у всіх більше проблем ніж прибутку  особливо від персиків.
А на чому в Полтаві фермера так багатіють?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

:laugh:
якби я не знав тих фермерів

у Полтаві є такий ідіоматичний вислів "жінка фермера". Це коли ума і освіти немає, а гроші хоч лопатою греби.

вкладыватели блин. Им пару историй про Подоляку, пусть поймут какие они нищеброды.  :)
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

ну і розкажіть на чому можна лопатою гребти?
У мене є знайомі з фруктовими садами, навить з мигдалевої садом, з виноградниками , деяким за борги дісталися, і у всіх більше проблем ніж прибутку  особливо від персиків.
А на чому в Полтаві фермера так багатіють?

кукуруза і соняшник найбільший підйом дає, та  і пшениця непогано
сади то більш довготривала перспектива, та і вимагає певної культури виробництва, чого у наших фермерів переважно немає і близько
   
Re: В які галузі варто вкладатись?


кукуруза і соняшник найбільший підйом дає, та  і пшениця непогано
сади то більш довготривала перспектива, та і вимагає певної культури виробництва, чого у наших фермерів переважно немає і близько
Ну так це ви мені про агрохолдинги розповідаєте які по тисячі гектарів сіють, дружини у директорів тих агрохолдингів в Мілан на шопінг літають, а в парламенті у них Ляшко і Юля їх інтереси лобіюють.
господарство в 10 -20 гектарів з пшениці та кукурудзи буде мати тільки на підтримку штанів і багато соняшникової олії нерафінованої і екологічно чистої
у мене родич цим в Україні страждає на свою і сина голову.

Щоб вилізти на 20 гектарах в нормальний прибуток треба з чимось багаторічним зв'язуватися
- але тут Ляшко - "земля свята!"

Воно звичайно прибутково якщо фактично без конкуренції не купивши землі, з неї на громадных площядях соняшником і рапсом соки викачувати.
але це бізнес не простих смертних -- спробуйте вписатися!

Останнє редагування: 5 липня 2018 11:47:55 від bassarabia
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

господарство в 10 -20 гектарів з пшениці та кукурудзи буде мати тільки на підтримку штанів і багато соняшникової олії нерафінованої і екологічно чистої

То це по цій причині так масово ріпак сіють?
З яким нема особливих проблем із збутом, по крайній мірі на Західній так кажуть.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?


То це по цій причині так масово ріпак сіють?
З яким нема особливих проблем із збутом, по крайній мірі на Західній так кажуть.
ріпак сіють агрохолдинги на орендованій землі -там площа повинна виправдовувати застосування дорогої збиральної техніки, тоді починається прибуток,
залучати для прибирання нікого не треба, збут хороший, правда він землю збіднює - але земля таки не їхня.
А господарі землі в цей час в Польщі полуницю і яблука збирають, бо вдома роботи немає -там рапс і пшеничка ростуть
Ну не можна ж землю продати щоб хтось купив і сад на 25 гектарів посадив -
земля ж "свята" і хто поїде до пана в Польщу?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

ясно, що у дрібного землеволодіння прибуток не такий, як у великого

тільки от якраз мораторій тих дрібних на цій землі і тримає. Тому що вільний обіг завжди прискорює укрупнення.
А щодо способів інвестування, то власність і оренда тут суттєвої різниці не грає. Оформляй довгострокову оренду та й інвестуй у багаторічне. Але хочуть прибуток тут і зразу.

Те ж саме із селянами, які не можуть обробляти. Зараз отримують паї і з того живуть. А відпусти регуляцію, то або самі продадуть, або їх змусять продати, зразу почне рости армія безземельних. Є відповідь, що із ними робити далі?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Як що? У нормальних країнах для них створять робочі місця ;)
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Подскажите, пожалуйста, если вложиться в солнечные батареи, будет доход т.е. компенсация от государства. И какие риски, образно завтра поменяют законы и эти батареи будут только для дома?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Подскажите, пожалуйста, если вложиться в солнечные батареи, будет доход т.е. компенсация от государства. И какие риски, образно завтра поменяют законы и эти батареи будут только для дома?

так ви ж самі усе я пояснили
ризики, що завтра відмінять і буде класично "не мала баба клопоту, купила порося"
тому що без державних пільг по тарифу там економічністю поки не пахне
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

так ви ж самі усе я пояснили
ризики, що завтра відмінять і буде класично "не мала баба клопоту, купила порося"
тому що без державних пільг по тарифу там економічністю поки не пахне

Спасибо!!!!
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Ну ви говорите про приїхати і впрягтись. Нафіг таке щастя комусь треба. Ми з Юкі говоримо, про дав сьогодні умовний міліон, через рік забрав міліон п’ятдесят тисяч скажімо.

Вкладіться в американські державні бонди ..там 4% гарантованих річний
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Вклався в туризм, СГ, медицину.
Як на мене, то зараз варто вкладатися в переробку ягід і в переробку нішевих СГ культур - заморозка, сушка, варення, консервації.
Ще варіант - нішева молочна продукція - набіл.
Ще важливий момент, варто кладатися в експортні варіанти, тобто готова продукція має бути такою, щоб її купівав світ в першу чергу.
Поріг входу - від 100 тисяч доларів на перший рік, а потім залежить від цілей.

Вегатеріанців стає все більше тому я б вкладався в вирощування ягід, горіхів, а також тепличних фруктів і овочів і їх зберігання
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Тю, шо там питати. На правах реклами))
https://invest.bukovel.com/en/
https://premier-resort.com/en/ і т.д.
Це не так шоб дуже "бізнес", але при правильній організації 5%/рік практично гарантовано.


Інший світ...
Багато хто з нас тут (і я!) залюбки взяв би кредит і під 10% річних.
Але в українських умовах чомусь вдається знайти хіба під 10% (в кращому випадку 5%) на місяць :weep:

О дуже дякую за лінки на буковелські інвестиції.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Так не працює. Справа в тому, що завод, що експортує може взяти кредит під невеликий відсоток, менший ніж вакм може бути цікавим тому ви заводу непотрібні. Якщо заводу не дають низький кредит і він бере у вас дорогий, то цей бізнес рикзиковий і ви теж ризикуєте.
З мого досвіду, то варіанти - ви самі купуєте обладнання, закуповуєте сировину, технології, анймаєте спеців та роботяг і варите варення, (Слав длая вас робитиме класні ектикетки). Потім ту продукцію штовхаєте на ринки США, Канади, Німеччини... Це шлях довжиною 4-5 років. Якщо власного ресурсу замало на експорт, то ставати субпідрядчиком іншого потужнішого бізнесу і робити для нього окремі проекти.

А хіба 5% який пропонує Etobicoke це високий відсоток кредиту?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Вкладатися варто в стабільні країни, в яких прописані правила гри хоча б на 10 років. А не в яких кожні 10 років чергова революція.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Вкладіться в американські державні бонди ..там 4% гарантованих річний
Америка мене вважає громадянином ворожої держави проти якої в цілях національної безпеки треба вводити мита. Так що для мене такі інвестиції надто ризиковані.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Америка мене вважає громадянином ворожої держави проти якої в цілях національної безпеки треба вводити мита. Так що для мене такі інвестиції надто ризиковані.

Іран, КНДР?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Іран, КНДР?
Дядьку ви в анабіозі були останні 3 місяці?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Дядьку ви в анабіозі були останні 3 місяці?

Я мав за чимось слідкувати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія