Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

NFC. Help...

Re: NFC. Help...

о, здихлику, і в мене таке ж саме з універсальною, а з карткою для виплат все ок. Отак і юзаю їх - кожного разу вчу касирок користуватися моєю універсальною карткою. :D Але таке сталося ще із самого отримання. Універсальна так жодного разу і не пропвкала безконтактно. Вважати її через це бракованою ніби й немає сенсу..
Ти ба!!... ;o  Один в один як у мене. Універсальна йокнулась десь на другий місяць...а фопівська - з нею все норм, достатньо просто прикласти до пристрою і все, оплата пройшла. А універсальну зараз доводиться пхати в щілину а поті ще і пін код набирати...
А отримав я ці нові дві приватівські карти на початку цього року...
   
Re: NFC. Help...

при цілому квесті по розблокуванню
телефон можна розблоковувати одним дотиком пальця
   
Re: NFC. Help...

заспокойся щодо тих лякалок
у тебе ж картка не просто так у нагрудні кишені (чи, не приведи господи, у задній кишені джинс)? Десь у гаманці, так?
там відстань вимірюється сантиметрами, щоб воно спрацювало
а якщо ще поруч лежить щось безконтактне (по типу пропуску чи ключів) та металеви дріб'язок, то взагалі не переймайся
Повний гаманець монет ніяк не заважає, а відстань здається 3-5 сантиметрів не більше.
Тому ці перестороги зайві. До того ж встанови безпіновий ліміт 300 гривень наприклад і буде щастя.
І да, не працює коли в гаманці більш однієї картки з радіофідом.
   
Re: NFC. Help...

ТС и городские страшилки :laugh:  наверное на Виндоус хр сидишь ещё?
уже 10 років як я позбувся непорозуміння під назвою вінда!  (P)
   
Re: NFC. Help...

телефон можна розблоковувати одним дотиком пальця
знаю. танунах. ця фігня жере батарею безбожно. крім того, в рукавицях не працює.
   
Re: NFC. Help...

телефон можна розблоковувати одним дотиком пальця
Не
Тут же дело в другом

Мой телефон оплачивает при выходе из спящего режима

Нельзя настроить, чтобы оплачивал при разблокировке

Выход один - или включать выключать оплату в приложении

Или включать выключать функцию нфц

Я сначала сделал первое, потом второе

Второе одним кликом - на шторке значок нфц. Это удобно
   
Re: NFC. Help...

Мой телефон оплачивает при выходе из спящего режима

Нельзя настроить, чтобы оплачивал при разблокировке
а що за телефон і яка ос?
   
Re: NFC. Help...

Ти ба!!... ;o  Один в один як у мене. Універсальна йокнулась десь на другий місяць...а фопівська - з нею все норм, достатньо просто прикласти до пристрою і все, оплата пройшла. А універсальну зараз доводиться пхати в щілину а поті ще і пін код набирати...
А отримав я ці нові дві приватівські карти на початку цього року...
не, я в серпні минулого року, як січяс помню. І з самого першого користування універсальна не пікала. Я смутно помню, але мені наче її такою і видавали, і консультант наче попереджав. Нехай, на наступному тижні схожу спробую помінять.
   
Re: NFC. Help...

А нахуя мужикові рукавиці, та ще й в магазині, де тепло? Як рукавицями товар брати?  :facepalm:

Шо це за мужик, шо мерзне в руки? Я останній раз вдягала рукавиці ще в першому класі.
   
Re: NFC. Help...

Да, супер. Есть нфц в закладках, в меню подсказок. Теперь одним кликом можно все делать

Да, через шторку, если нет, то его можно туда перенести. Удобно и быстро всё.
   
Re: NFC. Help...

уже 10 років як я позбувся непорозуміння під назвою вінда!  (P)

Я знал :laugh:
   
Re: NFC. Help...

Ти ба!!... ;o  Один в один як у мене. Універсальна йокнулась десь на другий місяць...а фопівська - з нею все норм, достатньо просто прикласти до пристрою і все, оплата пройшла. А універсальну зараз доводиться пхати в щілину а поті ще і пін код набирати...
А отримав я ці нові дві приватівські карти на початку цього року...

а поменять в банке, заказав перевыпуск, вам религия не позволяет?
   
Re: NFC. Help...

а поменять в банке, заказав перевыпуск, вам религия не позволяет?
ну, сходимо ось, подивимось, що з цього вийде.
   
Re: NFC. Help...

ну, сходимо ось, подивимось, що з цього вийде.

какой банк? если Приват - звоним 3700. нажимаем 0. после общения с робобабой, напрягаем оператора. говорим о браке карты (не работает PayPass) - если у вас конечно ЕСТЬ он. обычно он бывает у персонализированных кредиток. у быстровыпускаемых PayPass обычно нет.
   
Re: NFC. Help...

какой банк? если Приват - звоним 3700. нажимаем 0. после общения с робобабой, напрягаем оператора. говорим о браке карты (не работает PayPass) - если у вас конечно ЕСТЬ он. обычно он бывает у персонализированных кредиток. у быстровыпускаемых PayPass обычно нет.
у нас пейпас обичьно єсть.
Не персоналізоіана - без моєї чи моєї киці фотки. З банальним зогнившим надкушеним яблуком.
   
Re: NFC. Help...

у нас пейпас обичьно єсть.
Не персоналізоіана - без моєї чи моєї киці фотки. З банальним зогнившим надкушеним яблуком.

ваша карточка должна иметь отметку о возможности бесконтактной оплаты

вот примеры





учитывая, что у вас карта НЕПЕРСОНАЛИЗИРОВАНН АЯ, скорее всего возможности бесконтактной оплаты просто НЕТ.
   
Re: NFC. Help...
PAL

ваша карточка должна иметь отметку о возможности бесконтактной оплаты

вот примеры

Показати зображення...
Показати зображення...
учитывая, что у вас карта НЕПЕРСОНАЛИЗИРОВАНН АЯ, скорее всего возможности бесконтактной оплаты просто НЕТ.

приват сейчас вроде только безконтактные выдает
   
Re: NFC. Help...

вдогонку. вместо букв на карте может быть значок, обозначающий наличие возможности бесконтактной оплаты картой
вот пример

   
Re: NFC. Help...

приват сейчас вроде только безконтактные выдает

насколько мне известно, карты мгновенного выпуска они выдавали не только без пейпасса, но и без чипа. только магнитная лента.

вдогонку. проверил. нет. карту с пейпассом нужно заказывать. или в отделении банка делать акцент на наличии этой возможности.

вот вам пруф: https://privatbank.ua/ru/platezhnie-karty/bezkontaktni-karty
если бы они по умолчанию выдавали бы такие карты - зачем им заводить отдельный раздел сайта для заказа таких карт?
   
Re: NFC. Help...

насколько мне известно, карты мгновенного выпуска они выдавали не только без пейпасса, но и без чипа. только магнитная лента.

Ну, как бы, уже времени много прошло. Выдают и с чипом, и с антенкой.
   
Re: NFC. Help...
PAL

насколько мне известно, карты мгновенного выпуска они выдавали не только без пейпасса, но и без чипа. только магнитная лента.

это не совсем так
да, когда-то выдавали голый пластик, пару лет назад
сейчас даже пенсам начали давать бесконтакты

хотя, возможно, зависит от отделения, "что завезли, то и даем"
   
Re: NFC. Help...

Ну, как бы, уже времени много прошло. Выдают и с чипом, и с антенкой.

в банке могут быть разные карты. в конце концов, новые карты с бесконтактным платежом могли закончиться и клиенту дали "шо было". из более старых запасов.
меня однажды так выручили, когда карта оказалась скомпрометирована. старую заблокировали, выпуск новой заказали, но я делаю персонализированные для себя, а потому - шоб я не умер с голоду, пока карту сделают, банк мне выдал временную очень простенькую. шо было - то и дали.
   
Re: NFC. Help...

вдогонку. вместо букв на карте может быть значок, обозначающий наличие возможности бесконтактной оплаты картой
вот пример

Показати зображення...
фу, ета какаята сінєнькая. У мєня залатістиє обє, вот тока брюліков на ніх нє хватаєт.

Антенка на виплатній і на універсальній намальована. одна називаєцця кдв, друга - віза. Дик, не працює пейпас саме в тій, що витиснено віза.
   
Re: NFC. Help...

Памагітє бляндінкє разобраццо: куди подивитися і де взяти на телефоні отой безконтактний прибамбас. Є він у мене чи ні і від чого залежить його наявність?
   
Re: NFC. Help...

фу, ета какаята сінєнькая. У мєня залатістиє обє, вот тока брюліков на ніх нє хватаєт.

Антенка на виплатній і на універсальній намальована. одна називаєцця кдв, друга - віза. Дик, не працює пейпас саме в тій, що витиснено віза.

КДВ = Карта Для Выплат.
она у вас случаем не МастерКард?
я так понимаю, у вас не работает кредитка?
у Визы не ПэйПасс, у них ПэйВейв.

что могу посоветовать.
как я понимаю, терминал видит вашу карту для выплат и не видит кредитку? какой банк установил этот терминал? пробовали ли вы пользоваться этой картой в бесконтактном режиме в ДРУГИХ терминалах ДРУГОЙ торговой точки?

после того, как я получу ответы на свои вопросы, я попробую вам помочь советом.
   
Re: NFC. Help...

КДВ = Карта Для Выплат.
она у вас случаем не МастерКард?
я так понимаю, у вас не работает кредитка?
у Визы не ПэйПасс, у них ПэйВейв.

что могу посоветовать.
как я понимаю, терминал видит вашу карту для выплат и не видит кредитку? какой банк установил этот терминал? пробовали ли вы пользоваться этой картой в бесконтактном режиме в ДРУГИХ терминалах ДРУГОЙ торговой точки?

после того, как я получу ответы на свои вопросы, я попробую вам помочь советом.
1. Віза обидві карти. Рисунок вайфайантенки біля чіпа на обоз картках.
Да, для виплат пікає, а універсальна ні.

За ці 14 місяців де я вже тільки не намагалася нею розраховуватися - ні ощадівські, ні приватівські, ні інших банків не бачать безконтакта цієї карти.

Вона з першого дня не пікала, я не звертала на це уваги, бо ускрізь в терміналах ьув і контактний розрахунок. Вставила і розрахувалася. Тим більше, що вона у мене переважно слугувала для комуналки по додаткових квартирах з розрахунком через приват24, то я особо і не страдала через це.
   
Re: NFC. Help...

1. Віза обидві карти. Рисунок вайфайантенки біля чіпа на обоз картках.
Да, для виплат пікає, а універсальна ні.

За ці 14 місяців де я вже тільки не намагалася нею розраховуватися - ні ощадівські, ні приватівські, ні інших банків не бачать безконтакта цієї карти.

Вона з першого дня не пікала, я не звертала на це уваги, бо ускрізь в терміналах ьув і контактний розрахунок. Вставила і розрахувалася. Тим більше, що вона у мене переважно слугувала для комуналки по додаткових квартирах з розрахунком через приват24, то я особо і не страдала через це.

тогда все проще. звоните на 3700 и оставляете заявку на замену карты по причине неработающего чипа бесконтактного платежа. если на карте нет механических повреждений - значит вам "повезло" получить брак. просто объясняете ситуацию и банк меняет вам карту.
   
Re: NFC. Help...

Памагітє бляндінкє разобраццо: куди подивитися і де взяти на телефоні отой безконтактний прибамбас. Є він у мене чи ні і від чого залежить його наявність?

Отакая штука должна быть в шторке:

   
Re: NFC. Help...

тогда все проще. звоните на 3700 и оставляете заявку на замену карты по причине неработающего чипа бесконтактного платежа. если на карте нет механических повреждений - значит вам "повезло" получить брак. просто объясняете ситуацию и банк меняет вам карту.
Там ещё проще может быть - заблокирована бесконтактная оплата
Например, в настройках монобанка есть такая функция - можно запретить бесконтактную, можно запретить магнитную
   
Re: NFC. Help...

Там ещё проще может быть - заблокирована бесконтактная оплата
Например, в настройках монобанка есть такая функция - можно запретить бесконтактную, можно запретить магнитную

поэтому сперва звонок на 3700 и озадачиваем проблемой оператора. банк проверит, шо за фигня с картой.
брак попадается КРАЙНЕ РЕДКО. но вдруг Кароффка ОЧЕНЬ везучая в этом плане?
   
Re: NFC. Help...

Отакая штука должна быть в шторке:

Показати зображення...

Або можна глянути по моделі чи підтримує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія