Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУП, не стыдно?

Re: ФУП, не стыдно?

хрю, рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох кувік
   
Re: ФУП, не стыдно?

О, бачу ватна тп Ольга досі сумує за срачами від Хоми.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Начали ЗЕленые падлы. Костяши, Саут-Бл...ди, тупорылые Эльфики, сепары и ОРКИ типа РЕДИСА,которые стреляли в наших хлопцев. Эту суку еще проверить надоть. Ну по итогу,мы тоже перешли на войнушку.  А шо делать- мира с ними уже не будет. Будет война на уничтожение. Она уже началась,но когда закончится-ХЗ? И чем?
Южна блад то поінт 13.
   
Re: ФУП, не стыдно?

:laugh: почем Питрушка платит за три буквы?
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?

Системна помилка. Тут  більшість підлітки з дикими комплексами. Незважаючи на вік і матеріальний стан.

 
   
Re: ФУП, не стыдно?

А по сути Микроба и права...лет так 15-20 взад ФУП действительно был другим... Не было оскорблений, были споры, были друзья, сейчас я просто редко бываю здесь - не знаю
   
Re: ФУП, не стыдно?

:laugh: почем Питрушка платит за три буквы?
Що, без грошей сидиш? Там Косташу тепер тільки в передбаннику, можеш замість нього халтурити.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Не было оскорблений
Срань гнила, ти справді вважаєш, що Редіс мав би з тобою, підпарканником, розмовляти мовою "мєрсі да пажалуста"?  :facepalm1:
Я тобі чесно скажу : Редіс надто м"яко з тобою розмовляє, ти заслуговуєш не більше ніж чоботом по твоїй брудній пиці.
   
Re: ФУП, не стыдно?

:laugh: почем Питрушка платит за три буквы?
Зю команда, буде ЗЕК командою після трибуналу та арештів мародера та його шайки лейки.

   
Re: ФУП, не стыдно?

Спочатку в мене зменшилось бажання щось писати, а зараз вже зменшується бажання щось й читати на фупі.
Новини замінились фейками, а цікаві, природні срачі замінились брудними примітивними матюками, схожими на хрюкання.
Фуп перестав бути джерелом інфи, якою можна було би без застережень поділитись з оточуючими.
В мене є думка завдяки кому так сталось, але її викладати не буду, бо сценарій розвитку подій не важко спрогнозувати.
Навіть з деталізацією висловів конкретних фупчиків.
Чим мене радують зміни в моєму відношенні до фупу, то це те, що він мені стає пох  :gigi:
Ще не зовсім, але твердіше пох
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?

Нет )
   
Re: ФУП, не стыдно?

Чмо с ипеней подзалупное не знает, шо его типа крутая тема вполне для Вильног, но оно любое свое бздо лепит на главной... Бо пид.ар- это пидар,увы... хоч на мове, хоч на инглише...
Как бы к косточке я не относилься, но в темк пидара блютамкого-то он норм все написал.
За то его кинулись педины членососы и членососки обсерать...

редіса, вартий поваги
   
Re: ФУП, не стыдно?

Кстати да, лет 20-ть назад ФУП наверное был феномен впереди своего времени. Гонгадзе что-то угадал.  А сейчас это скорее брюзгливая 40-ка с чем-то лет мадам которая не понимает что ей давно не двадцать. Вроде микробы. Которая всё думает что заурядный в общем-то ресурс вершит судьбы а не всемогущие социальные сети.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Що, без грошей сидиш? Там Косташу тепер тільки в передбаннику, можеш замість нього халтурити.
нах вы мне всрались....
   
Re: ФУП, не стыдно?

Редіс12, у якого на один сполучник та прийменник припадає десяток матюків та пара-трійка виразів тюремного арго, вважається взірцем спілкування на ФУП.

То може з вами щось не так, Микроба, злой?
   
Re: ФУП, не стыдно?

Спочатку в мене зменшилось бажання щось писати, а зараз вже зменшується бажання щось й читати на фупі.
Новини замінились фейками, а цікаві, природні срачі замінились брудними примітивними матюками, схожими на хрюкання.
Фуп перестав бути джерелом інфи, якою можна було би без застережень поділитись з оточуючими.
В мене є думка завдяки кому так сталось, але її викладати не буду, бо сценарій розвитку подій не важко спрогнозувати.
Навіть з деталізацією висловів конкретних фупчиків.
Чим мене радують зміни в моєму відношенні до фупу, то це те, що він мені стає пох  :gigi:
Ще не зовсім, але твердіше пох

К такому пониманию ФУПа мы все постепенно прийдем с годами и мудростью. Это игрушка для тренировки самолюбия  и своего величия. своего ума  -для себя.
Я вас всех люблю - вы все классные и соратники и оппоненты.
   
Re: ФУП, не стыдно?

нах вы мне всрались....
Долбойоб, це ж ти до мене звернувся з питанням.
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?

де ти була, зелепню, коли воно розпочало сунути  своє жирне 140 кілограмове рило в чужі сім'ї?
   
Re: ФУП, не стыдно?

Долбойоб, це ж ти до мене звернувся з питанням.
Долбоеб тут ты, на все посты отвечающий пятью рядками хрюканья. Хотел понять в принципе, ты грамоте обучен или просто подсвинок
   
Re: ФУП, не стыдно?

Драте Drake, тобі точно Редіс вставив добряче. Попаболь у тебе нешуточна таки. :gigi:
   
Re: ФУП, не стыдно?

на все посты отвечающий пятью рядками хрюканья.
Ти щось маєш проти стилю спілкування косташу та ельфа?
   
Re: ФУП, не стыдно?

де ти була, зелепню, коли воно розпочало сунути  своє жирне 140 кілограмове рило в чужі сім'ї?
Я ни когда ни кого так не называла, только по имени отчеству, уважая институт президентства.
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?
Мікра, ти вже такий поважний аксакал, як той магістр Йода.
Ти звісно маєш рацію, але до твоєї думки по-любасу дослухались, якби ти окрім цього праведного обурення, ще й хоч шось генерувала.
А так від тебе ані  інфи корисної, ані дискусії, ані навіть срачу.

Ти зараз як той глядач, якому не подобається фуйовий рівень серіалів, але він все одно його дивиться.
То нащо  тоді цей "глаз вопіющего", на який всім насрати ?
   
Re: ФУП, не стыдно?

Драте Drake, тобі точно Редіс вставив добряче. Попаболь у тебе нешуточна таки. :gigi:
У тебе в арсеналі тільки дегенеративне "гигиги, попаболь?" Власне, що ще від зелених очікувати.

То може в тебе попаболь, коли миттєво та боляче реагуєш на мою ілюстрацію взірців спілкування на ФУП. Ну й в тебе куряча пам'ять як і ув сліпої тупорилої Мирослави - шановний пан Редыс12 тоді спілкувався з burlington, а не зі мною. Знов мимо. То в кого ж насправді горить жопа, якщо так одразу кинулась відписуватись, ніхуя не розібравшись з матчастиною?

Якщо мавпувати вас зелених інфантильних дегенератів - "ололо, жопу пріпєкло добрчє!"
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?

заткнись Люся

бліадь ніщебродська полувумна
   
Re: ФУП, не стыдно?

Мікра, ти вже такий поважний аксакал, як той магістр Йода.
Ти звісно маєш рацію, але до твоєї думки по-любасу дослухались, якби ти окрім цього праведного обурення, ще й хоч шось генерувала.
А так від тебе ані  інфи корисної, ані дискусії, ані навіть срачу.

То ти зараз як той глядач, якому не подобається фуйовий рівень серіалів, але він все одно його дивиться.
То нащо  тоді цей "глаз вопіющего" ?
самая невинная ветка превращается в срач, обратите внимание ветку про "Я в раю, дружочки" Я потому и подняла эту тему. Даже если про кошек или цветы, все равно нагадят.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Будет война на уничтожение. Она уже началась,но когда закончится-ХЗ? И чем?
Закончится уничтожением
   
Re: ФУП, не стыдно?

самая невинная ветка превращается в срач, обратите внимание ветку про "Я в раю, дружочки" Я потому и подняла эту тему. Даже если про кошек или цветы, все равно нагадят.

Как Вы думаете - почему так?
   
Re: ФУП, не стыдно?

Не понимаю возмущений, судя по тому что ТС в курсе всех срачей на ФУПе, означает что она их читает. Если она их читает, значит они ей нравятся, что мы могли видеть в некоторых ветках ее каменты например на странице 100 ой))

Дойти до 100 страницы и возмутиттся срачом, это лукавство.
Ребята любят срачи, читают их с упоением, но иногда вот так вот лукавят.

«Бо ФУП - то є Срач» (с) Слав

Всегда так было и очевидно будет
   
Re: ФУП, не стыдно?

Как Вы думаете - почему так?
Я думаю уважающие себя люди не могут вести дискуссию в тоне ФУПа.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Хотел бы напомнить поговорку про бочку меда и ложку... не меда )

Вот это оно и есть.

   
Re: ФУП, не стыдно?

самая невинная ветка превращается в срач, обратите внимание ветку про "Я в раю, дружочки"
Це спеціально зроблена  корисна гілка, куди перенаправляється срач з гілки про  "45+" й також з інших гілок.
Кому треба  висратись - йде туди, кому не подобається - просто не читає.
   
Re: ФУП, не стыдно?

А пусть  мне разрешит Микроба и я тему иззменю  -
На фупе пишут НЕУДАЧНИКИ СЕМЕЙНОЙ И ПОЛОВОЙ ЖИЗНИ....
А в чем я неправ?... Я в том числе в семейной.... поэтому и пишу. иногда
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП превратился в свалку, помойку и выгребную яму, три в одном(((. Таскают явные фейки, тролят, поливают один другого говном, выкладывают личные данные..хорошо, есть определенный хайп в сраче, и срачи были всегда. Но вы все в основном зрелые люди, 35+. Вы в большинстве своем уважаемые, добившиеся успеха люди, думаю и уважающие свое имя. Вам не стыдно вести себя как школота, сявки с семками и бутылкой пива на лавке, папироска на губе, сидите на корточках, сплевываете и пишете на ФУПе, отойдете выссаться в кусты, а то и рядом, и снова за клаву..Не стыдно?

нормальные юзеры почти все ушли с форума. Чего и вам желаю...
   
Re: ФУП, не стыдно?

Спочатку в мене зменшилось бажання щось писати, а зараз вже зменшується бажання щось й читати на фупі.
Новини замінились фейками, а цікаві, природні срачі замінились брудними примітивними матюками, схожими на хрюкання.
Фуп перестав бути джерелом інфи, якою можна було би без застережень поділитись з оточуючими.
В мене є думка завдяки кому так сталось, але її викладати не буду, бо сценарій розвитку подій не важко спрогнозувати.
Навіть з деталізацією висловів конкретних фупчиків.
Чим мене радують зміни в моєму відношенні до фупу, то це те, що він мені стає пох  :gigi:
Ще не зовсім, але твердіше пох
зовсім  скоро  буде  тут  повний  СУП,  залишилось лише  модеру  писати які  наркотики  йому  в  кайф.
Чупа  так  зібрав  цілу  купу  праведних порошенків
   
Re: ФУП, не стыдно?

Так а что не ясно. Сынуля опять пробросил Микробу. Пора скоро снова у ФУПа на пропитание просить. Надо о себе напомнить.   
   
Re: ФУП, не стыдно?

нормальные юзеры почти все ушли с форума. Чего и вам желаю...
Поки редіс12 тут пише, якість ФУП можна вважати високо сталою.
   
Re: ФУП, не стыдно?

   
Re: ФУП, не стыдно?

Бозєм з ти мой, кокоє зєльоно - бєлоє польто с палатєнцем на шиї  :facepalm1:
   
Re: ФУП, не стыдно?

Не понимаю возмущений, судя по тому что ТС в курсе всех срачей на ФУПе, означает что она их читает. Если она их читает, значит они ей нравятся, что мы могли видеть в некоторых ветках ее каменты например на странице 100 ой))

Дойти до 100 страницы и возмутиттся срачом, это лукавство.
Ребята любят срачи, читают их с упоением, но иногда вот так вот лукавят.

«Бо ФУП - то є Срач» (с) Слав

Всегда так было и очевидно будет

Нет, в моей ветке "Ткмпература" люди начинали читать когда ветка на глаза попала, и многие писали, что всю ветку не читал, но вот что хочу спросить. как правило, когда ветка набирает много страниц, люди заходят смотрят, может что то интересное,путешевствия, или обсуждение жизненной ситуации.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія