Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Меня заставили проголосовать за Зе

Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Тому що клован каломойського і кодла шефіров - то, безперечно, краще для України !
натякаєш, що навпаки клован Хуйла краще за клована Коломойського?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Шаноу,  смачного :)

Смачна перепічка за 20 грн ?


 :gigi:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе
N88

Множество поциентов форума утверждает, что их заставили проголосовать за Зе порохоботы. Именно заставили. При этом у них в бюллетене это выглядело как галочка против Порошенко. При этом Зе они вообще никогда не любили. При этом кандидатов в первом туре было около 40. Что это за перверсия? Почему взрослые половозрелые люди не в состоянии объяснить свой добровольный выбор хотя бы самим себе? Это эпидемия инфантилизма? Какие ваши варианты?

Формально можна сказати "заставили".
В наріду не хватило клепки розпізнати та протистояти кацапському інформаційному впливу.

По ідеї нарід має пожерти гімна та крові і порозумнішати.. Але десятиліття в союзному концтаборі щось не дали особливого ефекту.

Можливо це наслідок виродження нашого генофонду - активні та розумні поїхали за кордон, згнили в союзних зонах, вмерли на майдані та сході врешті решт.

Залишились тихі та тупенькі пристосуванці, що роблять ненапряжну просту роботу та хочуть стабільні пайку. А все інше - побоку.
Хз - може це і є майбутнє світу (як в себе формує китай) - лунапарк за колючим дротом і вишками по периметру?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Формально можна сказати "заставили".
В наріду не хватило клепки розпізнати та протистояти кацапському інформаційному впливу.

По ідеї нарід має пожерти гімна та крові і порозумнішати.. Але десятиліття в союзному концтаборі щось не дали особливого ефекту.

Можливо це наслідок виродження нашого генофонду - активні та розумні поїхали за кордон, згнили в союзних зонах, вмерли на майдані та сході врешті решт.

Залишились тихі та тупенькі пристосуванці, що роблять ненапряжну просту роботу та хочуть стабільні пайку. А все інше - побоку.
Хз - може це і є майбутнє світу (як в себе формує китай) - лунапарк за колючим дротом і вишками по периметру?

Класна простинь
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

А ваш вибір - це українці - цинічні бандери-бандити, які скоювали злочини проти євреїв.
Вибачте, але на відміну від Вас, я не голосував за радянського єврея, котрий приколювався над Голодомором
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну практически все обездоленные собрались, Топа недотопал ещё. При этом никто не в состоянии ответить, почему его заставили, один лишь вой на болотах а ваш Порошенко. При этом то, что я приводил ссылки тому же ебанутому Мичигану или костяхе, как мы вместе здесь хаяли Порошенко - не, не работает. А ваш Порошенко и всё. Это какая-то крайняя степень идиотизма. На любой самый лютый факап Зе клоуна - а ваш Порошенко. Значит что? Значит ещё не нажрались. Мочи их Зе.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

В тебе що, вільний час на роботі ?

 :eyes:

зелепню, ти декілька дописів тому дописував з Укргазбанківсського IP 
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Шаноу,  смачного :)

Смачна перепічка за 20 грн ?


 :gigi:

Напомни, сколько налогов ты заплатил в прошлом месяце? Что всегда характеризовало ещё сторонников Зе - нищебродство и скудоумие в вопросах экономики.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну практически все обездоленные собрались, Топа недотопал ещё. При этом никто не в состоянии ответить, почему его заставили, один лишь вой на болотах а ваш Порошенко. При этом то, что я приводил ссылки тому же ебанутому Мичигану или костяхе, как мы вместе здесь хаяли Порошенко - не, не работает. А ваш Порошенко и всё. Это какая-то крайняя степень идиотизма. На любой самый лютый факап Зе клоуна - а ваш Порошенко. Значит что? Значит ещё не нажрались. Мочи их Зе.

Слабенько, на трійочку.  А ну, зконцентркйся  і вьєбош!
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

якщо вже так ненависний зе, треба було зніматись на користь юлі. Тільки тупа свиня може сунутись туди, куди вона не влазить.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Напомни, сколько налогов ты заплатил в прошлом месяце? Что всегда характеризовало ещё сторонников Зе - нищебродство и скудоумие в вопросах экономики.

Тебе цікавить  саме цифра ?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

зелепню, ти декілька дописів тому дописував з Укргазбанківсського IP 

Его отпустили на обед :laugh:  там заповедник прихильники певної політсили, и новый шеф НБУ оттуда же. Притом такой, что баба Лера с Рожковой святые на его фоне.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Тебе цікавить  саме цифра ?

Ну тебе ж расчетка приходит, напиши, можно без ЕСВ, ты его не сможешь высчитать
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

байдуже
я не для тебе пишу

Зрозуміло, якщо ти прагнеш "воссоєдінєнія Украіни с росієй", то твоя думка йде саме у такому напрямкові, і тобі не зрозуміти тих, кому огидні коцапофіли

мій вибір завжди був і буде виключно проукраїнським, відтак за жодне ПРдонське цинічне мурло я ніколи не проголосую

я НЕ голосувала за Зе

про це я взагалі не в курсі. Який брат? Про що ти? Ну а робота на ФСБ - оно вона, як на долоні. На плівках - документальне підтвердження.
Та да.
Розмови Медведчука з сепарами то документальне підтвердження злочину Порошенка.
Так само як дописи Кадри про вас. :)
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

і знову дурнувата спроба зманіпулювати
позаяк ті, що ненавидять "порошенка", здебільшого і голосували проти нього аби вберегти Україну

І шо, вберегли?

Пс: от же ж дура, хай бог милує.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

В наріду не хватило клепки розпізнати та протистояти кацапському інформаційному впливу.

   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Слабенько, на трійочку.  А ну, зконцентркйся  і вьєбош!

Косплеишь Зе? У того примерно такой же уровень юмора. А подскажи, чо у тебя так пердак горит, что ты сразу вспомнил и где обедаешь и за сколько? :laugh:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Его отпустили на обед :laugh:  там заповедник прихильники певної політсили, и новый шеф НБУ оттуда же. Притом такой, что баба Лера с Рожковой святые на его фоне.

але ж до чого ж  зелепні хуцпаті :facepalm1:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну практически все обездоленные собрались, Топа недотопал ещё. При этом никто не в состоянии ответить, почему его заставили, один лишь вой на болотах а ваш Порошенко. При этом то, что я приводил ссылки тому же ебанутому Мичигану или костяхе, как мы вместе здесь хаяли Порошенко - не, не работает.
мене не заставляли
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

мене не заставляли

Ну тебя то понятно, ты на зарплате.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Ну практически все обездоленные собрались, Топа недотопал ещё. При этом никто не в состоянии ответить, почему его заставили, один лишь вой на болотах а ваш Порошенко. При этом то, что я приводил ссылки тому же ебанутому Мичигану или костяхе, как мы вместе здесь хаяли Порошенко - не, не работает. А ваш Порошенко и всё. Это какая-то крайняя степень идиотизма. На любой самый лютый факап Зе клоуна - а ваш Порошенко. Значит что? Значит ещё не нажрались. Мочи их Зе.

шо і баба Люда пріползла?
і зубажіл AW?
 і куколд глевахман?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

хрюхрюхрю
8-)
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

шо і баба Люда пріползла?
і зубажіл AW?
 і куколд глевахман?

Эти вообще никогда за Зе не были. Раз не пидарас. А так всегда против.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

свині ніяк не можуть змиритись, що українці проголосували не за їх ідола і роботодавця
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

свині ніяк не можуть змиритись, що українці проголосували не за їх ідола і роботодавця

Нет, сложно понять, почему толпа прихильники певної політсили отвечает, что голосовали против, когда в бюллетене были лишь галочки за.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

І шо, вберегли?

Пс: от же ж дура, хай бог милує.


  кошлатий
жидоромбаро
 Дрищара
 Кнурятина

:gigi:  :facepalm1:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

То шо там, два года прошло, а свиня до сих пор не поняла, что не могла она пролезть туда, куда не помещается?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

свині ніяк не можуть змиритись, що українці проголосували не за їх ідола і роботодавця
=========================
Сам ти срата дурна свиня-син повії та пі-дора.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Нет, сложно понять, почему толпа прихильники певної політсили отвечает, что голосовали против, когда в бюллетене были лишь галочки за.
ти б почитав щось, про протестне голосування, наприклад
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Жители Киева.
Кроме того, удовлетворенность деятельностью мэра превышает удовлетворенность работой президента Украины Владмира Зеленского (довольны 36%, недовольны 57%) и премьер-министра Дениса Шмыгаля (довольны 16%, недовольны 66%).
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

=========================
хрюхрюхрю
ну от
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

натякаєш, що навпаки клован Хуйла краще за клована Коломойського?

Хто такий клован хуйла, юродива  :weep:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Хто такий клован хуйла, юродива  :weep:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Нет, сложно понять, почему толпа прихильники певної політсили отвечает, что голосовали против, когда в бюллетене были лишь галочки за.
іх заставілі:
били, катували, мордували і врешті-решт мирослава-кадра-состашу-... не витримали і таки проголосуали за "сеньйора-голодомора"
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

ти б почитав щось, про протестне голосування, наприклад

Костя, я забыл больше, чем ты знал когда-либо. Но хочется оценить уровень идиотизма людей, которые в своём протесте готовы разрушить свою страну.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Не наблидло копатись в 2х купках лайна?
Потрібно йти далі...
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Жители Киева.
Кроме того, удовлетворенность деятельностью мэра превышает удовлетворенность работой президента Украины Владмира Зеленского (довольны 36%, недовольны 57%) и премьер-министра Дениса Шмыгаля (довольны 16%, недовольны 66%).

Ты болдом что-то не то выделил.
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Не наблидло копатись в 2х купках лайна?
Потрібно йти далі...

Безусловно - твои предложения?
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

Шаноу,  смачного :)

Смачна перепічка за 20 грн ?


 :gigi:

Шо ты, дядя, всё ещё в очереди, скоро пора к станку? :laugh:
   
Re: Меня заставили проголосовать за Зе

якщо вже так ненависний зе, треба було зніматись на користь юлі. Тільки тупа свиня може сунутись туди, куди вона не влазить.
Зьєбільно!  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія