Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Ну пан Сергій не збоченець і не психічно хворий - просто по голові часто прилітало балкою)

Сбочинець. Він екгібіціоніст а це псіхичне захворювання. Але останнім часом Альянс достиг своєї мєти - ми більш не бачимо фоточєк сбочення, це зайняло в нас біля двох років привчити З-пу до правил ФУПУ

Останнє редагування: 10 квітня 2024 21:36:07 від Турчинофф
   
Re: Все менше охочих повертатись

А чого вона постійно пише «булінг» та «газлайтинг»? Десь словник сперла чи по форумах молодих развєдьонок шастає?)

Ну бачить справжніх Буллов, хоче їпатися, а вони з неї ржуть за це  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Інфа для тих хто має тимчасовий захист в АТ і має плани в Альпах  після війни

Вчора 10.04.24 бундесуряд АТ оголосив що дасть змогу українцям переходити з ротвайсрот (блюкарта єу) на ротвайсрот+
що автоматично відчепить статус перебування під захистом від війни (директива ЄУ) на робочу візу  (АТ)
спочатку на рік потім на 3 і тд.
для зміни статусу потрібно мати дохід від роботодавця мін 1200є місяць 12 календарпих місяців на протязі 24 останніх місяців перебування
з +/- 70тис українців потенційне право на сьогодні мають можливість це зробити 7тис чоловік (вірніше там 90% то жінки)
тобто +/- 10% з тих хто має тимчасовий захист
вимоги в магістраті на ротвайсрот плюс є на сайті МА35  Einwanderung und Staatsbürgerschaft
мовний сертифікат і тд
громадянам третіх країн і України (до війни)  дозвіл на ротвайсрот плюс був за умови зп 36тис євро рік (сума з памяті)
І ця зп для 99% заробітчани  зі старту була малореальна 
1200єврр  то мінімум на повнийчас графіках
менше нереально отримувати
так що питання лише в бажанні
знайти роботу поздавати мовні іспити отрмати сертифікат і змінити статус заплативши 120є за пластик ротвайсрот+
 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вище писав за міністра юстиції швейцарців і їх зрадойобів

тут теж карітас і дяконія (допомога біженцям) вчора позрадойобили
в сенсі що не можна примушувати українських біженців йти до праці
бо інакше для неадаптованих то втрата житла і базової допомоги

але те що то лише ліжко куток в гуртожитку серед сирійців і 300є місяць (сума лише на харч) то карітас+дяконія якось виводять за рамки
і далі бажають "пиляти" пожертви
 
для інфи масштабів азилянтської системи - на одного неповнолітнього (без батьків і опіки) біженця з півдня  (їх в АТ  є на сьогодні  1100  осіб) бундесуряд виділяє 1900є в місяць
2 млн євро місяць 
одночасно ті підлітки без опіки живуть скопом в переповненому притулку в далекому селі на двоярусних ліжках
мають режимну територію (раз на тиждень вихід на пару год)  харч і лише 45є місяць готівки купити колу 2,50є з автомата за 0,2л
більша сума з тих двох мільонів євро в місяць йде на "сервіс" тобто держ опікунів   адвокатів перекладачів  наглядачів та інспектури   і тд разом зі всіма хто "допомагає"
так ця система працює
біженцю фактично  максимум 20%
80% йде на фунціонування самої системи

тому вони так збуджуються на вірні та логічні кроки
   
Re: Все менше охочих повертатись

так що питання лише в бажанні
знайти роботу поздавати мовні іспити отрмати сертифікат і змінити статус
Наскільки розумію, "так що питання було лише в бажанні знайти роботу 24 місяці тому", чи не так?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Наскільки розумію, "так що питання було лише в бажанні знайти роботу 24 місяці тому", чи не так?

Там же написано——
Потрібно було працювати на протязі 12 місяців в проміжок часу—останні 24 місяці.
пс. Дивно що в Австріі так небагато біженців.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Там же написано——
Потрібно було працювати на протязі 12 місяців в проміжок часу—останні 24 місяці.
пс. Дивно що в Австріі так небагато біженців.

Ко-ко-ко-ко
   
Re: Все менше охочих повертатись

да, ты умная...
Ну, не знаю...
Я не поважаю велику кількість дописувачів тут  і це правда. Причини наведені вище.
Чи стане розумна людина - якій вже стопіццот разів різними юзерами чітко і однозначно вказано "Твоя думка нікому не цікава, вона нерелевантна, позаяк є купа фактів, якими знівельовано навіть можливість розглядати тебе як просто варту якоїсь уваги" - отак наполегливо вже котрий рік поспіль приходити на форум аби повідомити нікчемну для ВСІХ присутніх деталь - кого вона там поважає, а кого не поважає? Кому цікава і небайдужа повага людини, у якої зразки для наслідування - двоє ущербних україножерів ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, не знаю...
Чи стане розумна людина - якій вже стопіццот разів різними юзерами чітко і однозначно вказано "Твоя думка нікому не цікава, вона нерелевантна, позаяк є купа фактів, якими знівельовано навіть можливість розглядати тебе як просто варту якоїсь уваги" - отак наполегливо вже котрий рік поспіль приходити на форум аби повідомити нікчемну для ВСІХ присутніх деталь - кого вона там поважає, а кого не поважає? Кому цікава і небайдужа повага людини, у якої зразки для наслідування - двоє ущербних україножерів ?

Як то кажуть, скажи мені хто твій друг. А там ще та компанія - кадра, авіатор, нумерний.
   
Re: Все менше охочих повертатись

По темі гілки
Швайц міністр висловив норм ідею
На нього відразу накинулися швайцери зрадойоби
-
Міністр юстиції Янс розглядає можливість зміни статусу захисту S

Федеральна рада хоче підвищити рівень зайнятості серед українських біженців. Для цього він задумав новий шлях. Асоціація роботодавців висловлює перші занепокоєння.

Українці, які працюють у Швейцарії, повинні мати можливість переходити зі статусу захисту S на статус проживання. Таку ідею в інтерв’ю «Neue Zürcher Zeitung» висловив міністр юстиції Беат Янс. Мета – сприяти працевлаштуванню біженців з України.

Сьогодні рівень зайнятості українських біженців становить близько 23 відсотків. Це значно менше, ніж в інших країнах Європи. У Нідерландах і Норвегії, наприклад, зайнятість становить понад 50 відсотків. Зараз Федеральна рада шукає рішення, щоб наздогнати.

Можливе повернення ускладнює планування

Проблема для швейцарських компаній при працевлаштуванні біженців полягає в тому, що статус захисту S орієнтований на повернення. Як тільки війна закінчиться, українці повернуться на батьківщину. Це ускладнює планування для компаній, оскільки зайняті українці можуть або повинні будуть швидко виїхати. Крім того, наразі охоронний статус діє до березня 2025 року.

За цієї умови деяким компаніям не вигідно довго і дорого навчати біженців. Нескладна зміна статусу захисту на статус проживання (за умови працевлаштування), ймовірно, покращить планування компаній.

Конкуренція для спеціалістів з інших країн
У Швейцарській асоціації роботодавців (SAV) ідея Янса змінити статус захисту викликала певне здивування, навіть якщо багато деталей залишаються відкритими. У зв'язку з цим SAV стурбований тим, як обробляються контингенти третіх країн. Минулого року Федеральна рада дозволила в’їзд до Швейцарії до 8500 кваліфікованих робітників із третіх країн.

У САВ побоюються, що українські біженці в цій країні могли б скласти конкуренцію фахівцям з інших країн, якщо б змогли змінити статус захисту на статус проживання. «Україна – третя країна. Не може бути, щоб біженці були за рахунок цього спеціалізованого контингенту», – каже Даніелла Лютцельшваб, керівник відділу ринку праці SAV.

З точки зору SAV, будь-яка зміна статусу захисту також має бути узгоджена з Європейським Союзом. «В іншому випадку ми бачимо ймовірність того, що цей захід може мати тягнучий ефект для Швейцарії», — каже Лютцельшваб.

Наразі не зрозуміло, чи вдасться реалізувати ідею міністра юстиції і як. «Які законодавчі зміни були б необхідні, щоб мати можливість видавати посвідку на проживання за певних умов особам, які наразі мають статус S та працюють, наразі детально з’ясовують», – пише Державний секретаріат з питань міграції (DEM) на запит.

У будь-якому випадку рішення має бути на столі. До кінця 2024 року Федеральна рада хоче підвищити рівень зайнятості серед українських біженців з приблизно 23 відсотків сьогодні до 40 відсотків. Відповідно до SEM, налаштування стану захисту є лише одним із кількох варіантів.

3 квітня 2024 р

Шось за великий процент занятості для Норег
Як я знаю, з роботою, як і з мовою, велика проблема
Багатьох висилають на "арбейдс праксіс, або спрок праксіс" але це не гарантія, що получить роботу. Людина ходить на роботу, але платить держава.
Більшість сидить на дотаціях і чекає "ліпшої погоди"
   
Re: Все менше охочих повертатись

Швеція обіцяє фінансово допомогти біженцям з України

Уряд Швеції оголосив про розробку нового законопроєкту, який має значно розширити підтримку українських біженців, зокрема через надання можливості отримання шведського номера соціального страхування. За словами міністра міграції Марії Мальмер Стенергард, це рішення надасть українцям доступ до ширшого спектру державних послуг, включаючи систему охорони здоров'я та банківські послуги через BankID. Про це пише TV4.

Крок є частиною ширшої ініціативи уряду щодо інтеграції біженців, що включає не лише медичне обслуговування, а й доступ до освітніх програм та служб зайнятості. Міністр наголосила, що українці також зможуть користуватися послугами навчання шведської мови, що є важливим аспектом їхньої адаптації в новій країні. Важливою складовою проєкту є також підвищення добових виплат українським біженцям. Якщо на сьогоднішній день щоденна ставка становить 71 шведську крону (приблизно 6,28 євро), то із запровадженням нових правил ця сума збільшиться до 308 крон (27,26 євро), що зробить місячний дохід біженців приблизно у 818 євро.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як то кажуть, скажи мені хто твій друг. А там ще та компанія - кадра, авіатор, нумерний.
Нумерний то ще лайтверсія, і то з урахуванням його колишнього упадання за паРашею і хуйлом. Зараз наче переглянув свою позицію, принаймні публічну
Та й ВСУ допомагає, хоча подеколи робить це у якісь ідіотсько-демонстративні способи, які на здорову голову не натягнеш, але з цим вже нічого не вдієш
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись

https://t.me/operativnoZSU/142815
а що вони можуть запропонувати? ) халяву в 600-800 євро?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

https://t.me/operativnoZSU/142815
Краще асиміляція за кордоном ніж під кацапи наприклад в Маріуполі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як то кажуть, скажи мені хто твій друг. А там ще та компанія - кадра, авіатор, нумерний.

Мірча це ващє зашквар!



Останнє редагування: 12 квітня 2024 21:35:56 від Турчинофф
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нумерний то ще лайтверсія, і то з урахуванням його колишнього упадання за паРашею і хуйлом. Зараз наче переглянув свою позицію, принаймні публічну
Та й ВСУ допомагає, хоча подеколи робить це у якісь ідіотсько-демонстративні способи, які на здорову голову не натягнеш, але з цим вже нічого не вдієш

Він просто «глупий скворєтць»
   
Re: Все менше охочих повертатись

.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Він просто «глупий скворєтць»
Глупий, хто ж сперечається...З надто потужною нарцисичною складовою. Падкий на компліменти, дарма що ті компліменти від Кадри чи Інанни. Але загалом він незлобний.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Глупий, хто ж сперечається...З надто потужною нарцисичною складовою. Падкий на компліменти, дарма що ті компліменти від Кадри. Але загалом він незлобний.

Це помилка. Злобний і дуже. Подивись на його губи - тонкісеньки. Зла людина, дуже. І помічав в деяких моментах дуже яскраво. То він косить под доброзичливого стрибунця.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це помилка. Злобний і дуже. Подивись на його губи - тонкісеньки. Зла людина, дуже. І помічав в деяких моментах дуже яскраво. То він косить под доброзичливого стрибунця.

Почему я и говорю, что ему на фронте цены б не было.
Но не воспитали мальчика.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Почему я и говорю, что ему на фронте цены б не было.
Но не воспитали мальчика.

Серенька не по тем делам, ему футбогочки, штанишки, сумочки, парфумчики, трусики, кгосовочки. Он девочка по сути, посмотрите как он танцует. Так девочки у нас в школе танцевали

   
Re: Все менше охочих повертатись

Немає можливості створювати нові теми((
Тому напевно поки що тут (——




   
Re: Все менше охочих повертатись

Повністю ця теза в програмі Зеленського звучить так: «Ми створимо умови, щоб люди, які роз'їхалися по світу, мали би бажання повернутися додому. «Хочу виїхати» ми повинні замінити на «хочу повернутися».

https://www.slovoidilo.ua/2021/03/18/stattja/polityka/analizuyemo-vykonannya-prezydentskoyi-prohramy-povernennya-ukrayincziv-trudovoyi-mihracziyi

Мабуть цю обіцянку вже не виконають.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Серьонь, то не голова  :laugh:

   
Re: Все менше охочих повертатись

Серёнь, логинься , не подглядывай  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

В ответ на закон об обилечивании, пардон о мобилизации, в Польше упрощают вид на жительство. Теперь  “pesel ukr” будет с другим статусом и даст возможность жить 3 года, а потом получить польский паспорт. В других странах ЕС идут аналогичные процессы. Так что наши долбоебы в очередной раз проиграли битву за людей, которых будет катастрофически не хватать после войны. Вместо того, чтобы упростить консульские процедуры, их усложнили. Пока наше государство будет стремиться создать своим гражданам как можно больше проблем, его перспективы будут устойчиво идти к нулю.
Ну, а Кулеба может в очередной раз кинуть клич:
- Украинцы, возвращайтесь!
- Нах@й! Нах@й!, - привычно откликнулось эхо.


P.S.: Добавляю для тех, кто не умеет пользоваться гуглом:

Rzeczpospolita
У Польщі біженці з України, які мають статус UKR, зможуть отримати посвідки на тимчасове проживання (карти тимчасового побиту).
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі Мацей Дущик..
Українці із PESEL UKR зможу змінити свій статус із тимчасового захисту на тимчасове проживання (надається на три роки). Для цього біженцю доведеться пройти перевірку в Агентстві внутрішньої безпеки, прикордонній службі та поліції.
«Надаючи таким людям тимчасове проживання, ми повинні перевіряти їх, у тому числі й для безпеки держави», – пояснив чиновник.
Отримати дозвіл на тимчасове проживання зможуть усі біженці, незалежно від того, працюють вони чи ні, пенсіонери чи студенти, діти до 6 років чи старші.
Українці, які захочуть змінити статус, повинні будуть із 1 липня 2024 року до 30 вересня 2025 року зареєструватися на новому електронному порталі, а також відвідати управління міст чи гмін, аби подати необхідні документи. Перші дозволи на тимчасове перебування почнуть видавати з 2025 року. Вони діятимуть 3 роки. Новий статус почне діяти тоді, коли людина забере свої нові документи. Доти вона перебуватиме під тимчасовим захистом..
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

В ответ на закон об обилечивании, пардон о мобилизации, в Польше упрощают вид на жительство.


тут, пригадую, дико верещали щодо того, як будуть "дєпартіровать" усіх українців з Європи....
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Німеччині зараз в офісах там де міняють паспорти украінські—величезні черги.
А з сьогодняшнього дня прийшов якийсь наказ з Киіва відміняти живу чергу і переводити все в онлайн.
( таким чином уповільнять можливість поміняти паспорти)

пс. Можливо знімлю відео завтра.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Німеччині зараз в офісах там де міняють паспорти украінські—величезні черги.
А з сьогодняшнього дня прийшов якийсь наказ з Киіва відміняти живу чергу і переводити все в онлайн.
( таким чином уповільнять можливість поміняти паспорти)

пс. Можливо знімлю відео завтра.

А ти сам став на військовий облік?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Немає можливості створювати нові теми((
Тому напевно поки що тут (——



https://youtu.be/bJ25e1oMm-4?si=5IIP4e8CcOHzKw6b
в тебе є теми у вільному. Отам буде чемно розміщувати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А ти сам став на військовий облік?

Ні.

пс. Мені самому цікаво——я повноцінний "ухилянт" чи ні?——
Я в арміі не був, військову кафедру не закінчив, повісток мені не приходило ніколи.( точніше приходила колись одна——не застали мене вдома( це ще в часи університету))
Потрібно булоколись перепрописатися——пішов у військомат——заплатив якийсь штраф та отримав синенький клаптик паперу——" мобілізаційне" щось——на словах пояснили що коли будуть розгортати нову військову частину в районі де я тоді жив——треба буде туди з"явитися по мобілізаціі.

Потім знову пройшло багато років і ніхто мене більше не турбував.
ппс. Ще було якесь положення в законах що якщо ти до 45( не точно) років не набув статусу "солдат"——то тебе й не чіпали.
пппс. Сам до них не піду——немаю ні часу, ні натхнення, ані бажання(
   
Re: Все менше охочих повертатись

в тебе є теми у вільному. Отам буде чемно розміщувати.

Не був я ніколи "чемним"(——
Та й не збираюсь(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не був я ніколи "чемним"(——
Та й не збираюсь(
я теж не дуже чемний. Думав , може послати тебе нахуй. Але мабуть це буде трохи неадекватно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

я теж не дуже чемний. Думав , може послати тебе нахуй. Але мабуть це буде трохи неадекватно.

Не стримуй себе))
Те що ти себе стримуєш——і викликає в тебе всі ці розумові обмеження)
Будь як Ale )
Гірше від цього тут вже не буде))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні.

пс. Мені самому цікаво——я повноцінний "ухилянт" чи ні?——
пппс. Сам до них не піду——немаю ні часу, ні натхнення, ані бажання(

Ухилянт, а корчиш з себе патріота.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ухилянт, а корчиш з себе патріота.
Готовий штурмовик - молодий, міцний. Український панцишерен.
   
Re: Все менше охочих повертатись

пс. Мені самому цікаво——я повноцінний "ухилянт" чи ні?——

Нащо ти знову вийожуєшся?

Щоб потім ридати своїм сестрам в лепрозорії, коли тобі тут знову повну панамку "пестощів" натовкають?

Ти мазохіст?

   
Re: Все менше охочих повертатись

Відосик у Сергія взагалі не взлетів - ніхто не прореагува, то Сергій вирішив з іншої сторони людей за вуса посмикати. :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зара прилетить нерелєвантно-імплецітна і будете мати що чути)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія