Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/ukrpravda_news/43529
Як завжди запізнився на 5 років  :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

https://t.me/operativnoZSU/142615
Бля
Тепер ми бачімо на чіїй стороні воює
Нато
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

https://t.me/ssternenko/27314Парламент воюючої країни

вони сьогодні перетрудилися поки новий закон про мобілізацію приймали
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Бляха, а де всі?)

По кабаках,колибах,віп готелях з бля.ми,саунах.Така файна погода,працювати западло
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

По кабаках,колибах,віп готелях з бля.ми,саунах.Така файна погода,працювати западло
Шашлики?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

https://t.me/ssternenko/27314

Цікаво. А президент може розпустити Верховну Раду зараз? Та якщо розпустить, то шо далі?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дивіться як цікаво виходить.
В країні війна. Українські міста зникають один за одним. Гинуть  та отримують поранення тисячі українських воїнів та цивільних.
А тепер уявіть на хвилинку, що в розпал наступу росіянами на наші позиції, військові посідали в авто та поїхали відпочивати, або взагалі відмовились від виконання завдань аргументуючи це … самі придумайте чим.
Знаєте що нам за це буде?
Відповідно до статті 402 Кримінального кодексу України непокора, тобто відкрита відмова виконати наказ начальника, а також інше умисне невиконання наказу, вчинена в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти.
До яких наслідків це призведе, ви мабуть і самі здогадуєтесь.
У мене виникає питання. Чому, в той самий час коли вирішується доля країни, ті, хто цю долю мають вирішувати, покинули свої «позиції»?
Яке вони мають понести за це покарання? І чи понесуть?
Останнє питання риторичне.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а тому треба ще 500 тищ народу мобілізувать, щоб їм теж нічим було воювати
Я правильно логічний ланцюжок побудував?
Ні.
Мобілізувати треба для того що ті бригади які "немають чим воювати" насправді можуть немати вже ким тримати те що зараз є.
Тому писдунів  диванних за шкірку,  в ТЦК,   по лопаті і копати 2 і 3 лінії. Поки зброю не зробимо самі ,або  не витрясемо з партнерів  то так воно і буде і краще рано ніж запізно. Бо якщо вже навіть такий як Зе( який був наче проти війни ) сказав,що  варіантів немає то так воно і є.
А як ви хотіли,30 років бігати з шаріками нато нєт і портретами пушкіна,а коли не дають зброю то ну нах ту війну-здаємся?
ні братики.
Попиздуєте як миленькі і моліться щоб офіцер не піджак був.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а воювать чим? Лопатами?
От таким як ти я би нічого більшого і не дав.
Копав би як миленький.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні.
Мобілізувати треба для того що ті бригади які "немають чим воювати" насправді можуть немати вже ким тримати те що зараз є.
Тому писдунів  диванних за шкірку,  в ТЦК,   по лопаті і копати 2 і 3 лінії. Поки зброю не зробимо самі ,або  не витрясемо з партнерів  то так воно і буде і краще рано ніж запізно. Бо якщо вже навіть такий як Зе( який був наче проти війни ) сказав,що  варіантів немає то так воно і є.
А як ви хотіли,30 років бігати з шаріками нато нєт і портретами пушкіна,а коли не дають зброю то ну нах ту війну-здаємся?
ні братики.
Попиздуєте як миленькі і моліться щоб офіцер не піджак був.
взагалі знищуються ті міста де більшість населення марили совком та рузьким єзигом і як це цинічно не звучить туди їм і дорога самі до себе привели пекло
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

взагалі знищуються ті міста де більшість населення марили совком та рузьким єзигом і як це цинічно не звучить туди їм і дорога самі до себе привели пекло
Ні.
Ти хто такий що таке пишеш?
Люди з високими цінностями такого не напишуть.
Це безперечно їхня  карма, але  їм потрібна підтримка і допомога тих хто попереджав.
Потім гамнотьорки будем терти.
Зараз всі як один мають буди.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

взагалі знищуються ті міста де більшість населення марили совком та рузьким єзигом і як це цинічно не звучить туди їм і дорога самі до себе привели пекло
То може ти і м'ясо не їси?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні.
Ти хто такий що таке пишеш?
Люди з високими цінностями такого не напишуть.
Це безперечно їхня  карма, але  їм потрібна підтримка і допомога тих хто попереджав.
Потім гамнотьорки будем терти.
Зараз всі як один мають буди.
мені похуй на високі цінності і тому мені несподівано не присунуть перо під ребро і моїм дітям також всі ми люди-браття коли спимо зубами до стінки  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цікаво, Камрад задоволений роботою українських ланцетів? Чи не на таке він розраховував, коли розпочинав своє ниття?  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

То може ти і м'ясо не їси?
?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Ні.
Мобілізувати треба для того що ті бригади які "немають чим воювати" насправді можуть немати вже ким тримати те що зараз є.
Тому писдунів  диванних за шкірку,  в ТЦК,   по лопаті і копати 2 і 3 лінії. Поки зброю не зробимо самі ,або  не витрясемо з партнерів  то так воно і буде і краще рано ніж запізно. Бо якщо вже навіть такий як Зе( який був наче проти війни ) сказав,що  варіантів немає то так воно і є.
А як ви хотіли,30 років бігати з шаріками нато нєт і портретами пушкіна,а коли не дають зброю то ну нах ту війну-здаємся?
ні братики.
Попиздуєте як миленькі і моліться щоб офіцер не піджак був.
Думаю буде пінджак бо випускників військової кафедри при вузі набагато більше ніж кадровививоєнних)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

взагалі знищуються ті міста де більшість населення марили совком та рузьким єзигом і як це цинічно не звучить туди їм і дорога самі до себе привели пекло
Ну ти б на карту подивився для початку - чи вважаєш що з під Києва вони пішли чи з Херсону бо там одні націоналісти були?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну ти б на карту подивився для початку - чи вважаєш що з під Києва вони пішли чи з Херсону бо там одні націоналісти були?)
так відсоток на порядок більше ніж в тих синьосраких єбенях яки кацапи рівняють з землею хоча я розумію стратегію чому так сталось у військовому плані але дійсно чомусь так співпало до речі я вважаю що синьосракий Харків також приречений  і перебіг війни буде залежить від того чи втримаємо ми його руїни і поклавши мільйон орків кацапи відхоплять облизня чи ні B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

так відсоток на порядок більше ніж в тих синьосраких єбенях яки кацапи рівняють з землею хоча я розумію стратегію чому так сталось у військовому плані але дійсно чомусь так співпало до речі я вважаю що синьосракий Харків також приречений  і перебіг війни буде залежить від того чи втримаємо ми його руїни і поклавши мільйон орків кацапи відхоплять облизня чи ні B-)
Це не так, рушать не тількі Харків а й сумську область а вона українська
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Це не так, рушать не тількі Харків а й сумську область а вона українська
Україномовна хотів написати принаймі в селах
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

От таким як ти я би нічого більшого і не дав.
Копав би як миленький.

спеціально для дюже вумних
копати лінії оборони в тилу розумні люди придумали техніку
нє, я знаю армійську приказку: "мені не треба краще, мені треба щоб ти заїбався"
причому знаю на власному досвіді (на відміну від 90% дописувачів тут)
але давай визначимося: чи ми воюємо сучасними методами з перспективами виграти війну чи ми воюємо а-ля таваріщ жюкав, без будь яких шансів, бо м'яса у кацапів тупо більше як мінімум вчетверо

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

спеціально для дюже вумних
копати лінії оборони в тилу розумні люди придумали техніку
нє, я знаю армійську приказку: "мені не треба краще, мені треба щоб ти заїбався"
причому знаю на власному досвіді (на відміну від 90% дописувачів тут)
але давай визначимося: чи ми воюємо сучасними методами з перспективами виграти війну чи ми воюємо а-ля таваріщ жюкав, без будь яких шансів, бо м'яса у кацапів тупо більше як мінімум вчетверо
Технікою копають подалі від лінії фронту, там де стріляють копають і лопатами
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Технікою копають подалі від лінії фронту, там де стріляють копають і лопатами

так, звичайно
там, де стріляють - то копають виключно лопатами, періодично пострілюючи у бік ворога
але ти уважно читав відквочене?

про всяк випадок повторюю:

От таким як ти я би нічого більшого і не дав.
Копав би як миленький.

тож це не той випадок
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це не так, рушать не тількі Харків а й сумську область а вона українська
ні ці впороті будуть перти з Донбасу бо на інших напрямках отримали пізди зараз кацапи вважають що якби діяли в 2022 єдиним кулаком з південного сходу то тоді отримали б набагато більше  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо візьмуть Харків далі через Дніпро будуть намагатись відрізати Київ від моря
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

ні ці впороті будуть перти з Донбасу бо на інших напрямках отримали пізди зараз кацапи вважають що якби діяли в 2022 єдиним кулаком з південного сходу то тоді отримали б набагато більше  B-)

тобто за два роки до кацапів дійшло те, як думали розумні люди, коли прикидували напрямки нападу?
може до них ще й скоро дійде, що у лютому пертися до України міг тільки "геніяльний палкавводєц хуйло"?

Але вже пізно всралися
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Якщо візьмуть Харків далі через Дніпро будуть намагатись відрізати Київ від моря

за щоку вони візьмуть, а не Харків  :X
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

за щоку вони візьмуть, а не Харків  :X
я теж так вважаю бо брати доведеться мегаполіс перетворений в суцільну фортецю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Якщо візьмуть Харків далі через Дніпро будуть намагатись відрізати Київ від моря
Ти що- реінкарнація подоляки на фупі?) де Харків а де Дніпро а де море) не мели дурниць)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

До речі прикольно було б взяти участь в обороні Харкова думаю десь під кінець року ТЦК надасть таку можливість багатьом тутешнім дописувачам B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо візьмуть Харків далі через Дніпро будуть намагатись відрізати Київ від моря
щось в тебе з географією не тойво.
де Харків А де море?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

До речі прикольно було б взяти участь в обороні Харкова думаю десь під кінець року ТЦК надасть таку можливість багатьом тутешнім дописувачам B-)
Ти чому радієш? Дебіл чи шо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ти що- реінкарнація подоляки на фупі?) де Харків а де Дніпро а де море) не мели дурниць)
куріпка по зернятку клює на Київ вони точно після Харківа не підуть тим більше по дорозі газоносна Полтава
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

так відсоток на порядок більше ніж в тих синьосраких єбенях яки кацапи рівняють з землею хоча я розумію стратегію чому так сталось у військовому плані але дійсно чомусь так співпало до речі я вважаю що синьосракий Харків також приречений  і перебіг війни буде залежить від того чи втримаємо ми його руїни і поклавши мільйон орків кацапи відхоплять облизня чи ні B-)
Харків як український сталінград?
такий варіант станом на зараз повністю виключити не можна.
місто звичайно шкода але
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ти чому радієш? Дебіл чи шо?
а що поганого в нормальній чоловічий справі по захисту своєї Батьківщини? Воно спочатку страшно а потім втягуєшся я каже мій однокласник який з 15 року в "Азові"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Харків як український сталінград?
такий варіант станом на зараз повністю виключити не можна.
місто звичайно шкода але
Не панікуй і не розганяй зраду - і так вистачає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

а що поганого в нормальній чоловічий справі по захисту своєї Батьківщини? Воно спочатку страшно а потім втягуєшся я каже мій одноклассники який з 15 року в "Азові"
Ти фото Бахмута і Авдіївки бачив?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не панікуй і не розганяй зраду - і так вистачає
абсолютно ні не панікую ні не розганяю зраду.
я на фупі не по цих темах.

але реалістично дивлячись на ситуацію.
якщо допомога від штатів ухвалено не буде, а Україні в будь-якому разі треба протриматися цей рік до результатів виборів в США.

то як варіант, ЗСУ зачепившись за велике місто, зможуть і виграти час і нанести колосальні втрати наступаючій русні.

русня щось вякала з Кремля що їм би хотілося взяти Харків, але я навіть не впевнений що у русні знайдеться ресурс для створення такого угрупування.
   

Цю тему переглядають:

N88, Matvik, Redis12, Аналітик, киевлянин, dvEri, sgreen, Peasant, havbek7 (+ 1 прихованих) і 80 гостей
 
Повна версія