Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

За год уходокать страну, это талант. Даже не так ,талантище.
При мародере и барыге экономика росла, а тут руины останутся.
Зато не Порошенко.  И для zebilov, свергать зеленского порохоботы не будут. Он должен отработать президентом весь срок , чтобы урок запомнился навсегда.для тех , кто выживет.

Для прихильники певної політсили все одно в усьому, що трапилось і трапитсья потім, буде винен Порошенко і "петрушки".
   
А ще - типове ставлення зелепнів до науки взагалі і української зокрема.

Спочатку кричать - а де нащі тест-системи і т.п.

Потім (в іншій гілці, здається, Деліт) вимагають закрити "цей пережиток минулого - НАНУ".

А потім трапляється таке (про всяк випадок, якщо не завантажиться посилання, текстова частина Украинский институт молекулярной биологии (который тесты может разрабатывать и вирус исследовать) отправили на карантин.
АПД В отпуск за свой счет потому что на них нет бюджета.
Я даже не знаю, как это комментировать)

_cft__[0]=AZXKsO5fAnDCxP4QmNZ-DGnPI3kkPrp51UG-nFyp23RmH7Uj-H4aNRoZNIygbuZQvKwlakTraNGYvWodVvzhK29_uTm8a1HE--vruNHZdpdojZ21uGwhTmLID_cdA6JgZLijreE8BS3a_5LNEvJaihMJB2e8shCnpAvCQLHzCHomCzgMzpRf2rzr1b9uLBfGoAI&__tn__=%2CO%2CP-y-R 
   
Підніму ще раз гілку.

Бо за Хорошковським забудуть піднімати  :gigi:
   
Доброго ранку ,тим хто думає!!
Сподіваюсь , що у тих хто думає все добре!
   
Доброго ранку, країно!
   
А кроме Порошенко кто то еще помогает Украине?
Он же даже в 10 олигархов не входит. Остальные сколько масок ввезли , ивл?
Ну с 95 все ясно. Это мародеры, они маски вывозят и мерсы себе покупают. А остальные?
   
Доброго ранку!

Писали, що ще фонди Ахмєтова та Пінчуків щось передали (апарати ШВЛ і ще щось).

Ще якісь менш відомі фонди передавали, не запам'яталось.

Але в сусідній гілці Мастер Тук навів цікавий демотиватор - куди б ви пішли лікуватись - в палату, що обладнана завдяки Фонду Рошен, чи в палату, яку підтримує 95 квартал?  :K
   
Для прихильники певної політсили все одно в усьому, що трапилось і трапитсья потім, буде винен Порошенко і "петрушки".
это точно и они неоднократно уже тут это писали

всем адекватным, доброе утро!
   
Нові гіфки про карантин :)

Цікаво, чи у всіх таке в хаті робиться, чи все ж таки деякі сублімують роздратування на ФУПі  :gigi:

   
І продовження


   
Доброго ранку!

Ще вам картинка - про те, яким експертам довіряють 73% українців  :K



   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку однодумці!
Ну що , як там ті, кому гірше не буде?
Задоволені?
   
Доброго ранку однодумці!
Ну що , як там ті, кому гірше не буде?
Задоволені?
та сама пісня-
та то все петро винуватий.
   
Інтерв'ю з ПОрошенком щодо надзвичайної ситуації


?notif_id=1585213520156555&notif_t=live_video&ref=notif
   
Доброго дня добрим людям!
Зеленим корівкам - також :)
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

   
Ще вам фото про гешефти "нової молодої команди"


   
Доброго вечора!

Щось гілку ніхто не піднімає.

ПРодовження від Філа про карантин :)

   
І четверта частина (щоб двічі не вставати  :K )


   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

доброї ночі петрушки,прихильники певної політсили не пробігали? :D
   
доброї ночі петрушки,прихильники певної політсили не пробігали? :D

прихильники певної політсили святкують в інших темах  :gigi:


А ще - Марув там плаче, що не змогла з московських гастролів до Харкова повернутись, а тим часом...


Тамара Горіха Зерня
Щонайменше від п’яти людей отримала посилання на заяву Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради про те, що сьогодні Міністерство фінансів внесе зміни у державний бюджет, урізавши фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорт і залишивши лише видатки на утримання (зарплатню).
Без фінансування залишаться: Інститут книги – 150 млн грн, Український культурний фонд – 500 млн грн, а також Держкіно – 750 млн грн та туризм – 240 млн грн.
Кожному зі своїх френдів я відповіла одним словом: очікувано.
Якщо у когось лишалися сумніви, що карантин стане ширмою, якою прикриють наймасштабніший у Україні дерибан державний коштів та руйнування основ нашої незалежності – то тепер такі сумніви мали зникнути.
Вони прогнозовано почали з культури. Не вийшло протягти скасування закону про мову і заблокувати квоти на україномовний контент – вони пішли іншим, більш відвертим шляхом. Припинити державну підтримку українського книговидання, кіно, музики.
Я там думаю, потрібно приготуватися Академії наук.
І Збройним силам України.
Уже не стоїть питання про те, як донести до Зеленського цінність національної освіти, науки, культури, як пояснити йому роль армії у воюючій країні.
Тому що відповідь на всі ці питання одна: НІЯК.

Велика чорна діра у голові Вови у принципі не сприймає абстрактних понять. Ну тобто гривну він розуміє, десять гривень розуміє, сто розуміє. А от мільярд гривень він розуміє як «ого скільки, куди ж я його діну?»
Книжку він розуміє, якщо потрібно ніжку столу підперти. А от коли на Книжковому арсеналі – заходиш, а там їх тисячі, та ще й без картинок. Який смисл фінансувати нові видання, коли старих прочитати «всієї жизні не хватить»?
Публічно функції глави держави виконує генератор випадкових слів. Непублічно – агенти російського впливу, яким поставлена задача у максимально короткі терміни демонтувати Україну. От вони і луплять по всьому, що може конкурувати з росією або потенційно укріплювати українців.
Я не знаю, чи ми вийдемо з цього «карантину», і що нас чекатиме на виході.
Але користуючись нагодою, переказую велике вітання письменникам, журналістам, режисерам і продюсерам, а також окремим рядком – культурним, благодійним та мистецьким фондам, які не вийшли разом із нами битися проти Зеленського у рік, коли іще можна було щось змінити.
Вітаю друкарні, які відмовлялися друкувати наші листівки та агітаційні матеріали.
Вітаю Спілку письменників України, яка учора заборонила грітися у своєму холі учасникам акції протесту під Офісом президента.
Вітаю усіх вас, мої дорогі білі пальта. Ви не плачте, іще не все втрачено.
Он зараз служби доставки нових кур’єрів набирають, так що не пропадете.

_cft__[0]=AZV35Yl3Hws_IPfXPpFDyHKqPU5Pg7JjBElMX1x_hd4pn6GUmIADvory7xdvb3qQKxz9Y4lWpYd-r3rAh1g2sS7QriINnxDO5JXoH7-RYU59aa-H4kztYRJ4UutrDpOf6-s0tQVF5zJKONpNBcDamiywGfkOeNfHUOOiM1CpB46-mPU5Kn20P_LYS-3AAeUJIpSVxrOgZj4iTaROXWVJW3Xs&__tn__=%2CO%2CP-y-R
   
доброї ночі петрушки,прихильники певної політсили не пробігали? :D

они в магазинах окуевают от новых цен и курса бакса
   
Всім привіт. Хоть сьогодні і не понеділок, але добре що пертушки не пропали, і що їх кількість весь час зростає (деякі навіть не знають що прихильники певної політсили вже вважають їх петрушками). Тим хто дома - тримайте себе в руках, тим хто на роботі - бережіть себе.
   
Доброго ранку тим хто думає!
В мене одне прохання , виживіть в цьому буревію.
І  ще , якщо буде важко, то це не соромно поаідомити однодумцвв і попрохати про допомогу.
   
И кто может самоизолироваться , спасайтесь.   Zebilov 75% , там их станет меньше , фиг с ним.  Средств защиты у врачей нет, когда пойдет начало эпидемии, то мало того, что врачей не будет, еще и похоронить не получится. 
И основное нет денег для организации всего этого.  Ярославский прессует всех , чтобы сдали ему деньги. Но для него пару миллионов это копейки  и живет в англии , и деньги там.  А предпринимателям т, которые здесь уже и так ине сладко. Про рабочих просто умолчу. В общем цензурных слов нет.
   
доброго ранку, країно
   
Акція для тих, хто вдома, і кому не байдужа українська культура

Українська Кіноакадемія
Міністерство фінансів планує урізати фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Зокрема, фінансування хочуть позбавити Держкіно, Український культурний фонд, Інститут книги, туризм тощо.
Це означатиме повний крах української культури і знищення не тільки тих здобутків, які маємо на даний час, а й усіх майбутніх.
У цій ситуації ми не можемо мовчати. Навіть зараз, в умовах карантину, ми маємо показати, що нас багато і ми не дозволимо знищити українську культуру.
27 березня о 12.00 пройде великий мітинг «Ні – знищенню культури!».
У нинішніх умовах мітинг відбудеться онлайн, у форматі zoom-конференції. Це буде перший в Україні онлайн-мітинг, який покаже, скільки людей готові стати на захист української культури навіть у таких умовах.
В акції візьмуть участь відомі діячі української культури та небайдужі громадяни.
Щоб долучитись до акції, завтра (тобто сьогодні, 27 березня) о 12.00 ідіть за цим лінком і приєднуйтесь до zoom-мітингу на захист української культури:
https://zoom.us/j/634775438

Пропонуємо заздалегідь підготувати аркуші паперу з гаслом «НІ – знищенню культури!». Цим ви покажете свою незгоду з рішенням про позбавлення фінансування культурних галузей країни.
Нас має бути багато!
Дякуємо кожному за підтримку української культури!



https://www.facebook.com/events/216653569573141?acontext=%7B%22ref%22%3A%2229%22%2C%22ref_notif_type%22%3A%22plan_reminder%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&notif_id=1585299579410662&notif_t=plan_reminder&ref=notif
   
Кожному зі своїх френдів я відповіла одним словом: очікувано.
і дохрена у тебе тих бойфрендів, котику?  :kez_04:
   
і дохрена у тебе тих бойфрендів, котику?  :kez_04:
уже завидуешь?  :weep:
   
Доброго ранку добрим людям!
Зеленим скотинякам - теж привіт :)
   
і дохрена у тебе тих бойфрендів, котику?  :kez_04:


Що це було?????

Цитує процитоване, рогата худоба?

А якщо допопвідь?
   
уже завидуешь?  :weep:

Вона вирвала фразу з тексту ФБ-блогерки Тамара-Горіха Зерня, і приписує її мені.

Ще й питання знущальні ставить.

От думаю - натиснути на цю тварину доповідь, чи хай ще погуляє?
   
Вона вирвала фразу з тексту ФБ-блогерки Тамара-Горіха Зерня, і приписує її мені.

Ще й питання знущальні ставить.

От думаю - натиснути на цю тварину доповідь, чи хай ще погуляє?
Зачем , ну тупое  создание , причем вследствии этого даже понять своей тупизны не может. Типичная стороница Зеленского. Такой экземпляр , где еще такой найти. У меня в окружении таких нет.
   
...От думаю - натиснути на цю тварину доповідь, чи хай ще погуляє?
Ну не знаю, це Ваш вибір.

Особисто я тисну на доповідь у двох випадках:
1. Кацап поліз в залупу на принцип :)
2. Скотиняка наїжджає на батьків/дітей опонента
   
Ну не знаю, це Ваш вибір.

Особисто я тисну на доповідь у двох випадках:
1. Кацап поліз в залупу на принцип :)
2. Скотиняка наїжджає на батьків/дітей опонента

Мені імпонує Ваш підхід :)

Та просто конкретна скотиняка будь-яке обговорення переводить в сексуально-фекальну площину з наїздом на опонента.

От чи поскаржитись на неї, чи нехай і далі ходить, бо все одно всієї своєї убогості не розуміє?
   
Ну не знаю, це Ваш вибір.

Особисто я тисну на доповідь у двох випадках:
1. Кацап поліз в залупу на принцип :)
2. Скотиняка наїжджає на батьків/дітей опонента
(tu)

Пане Ламер, ми з вами часом не родичі? :)
   
Вона вирвала фразу з тексту ФБ-блогерки Тамара-Горіха Зерня, і приписує її мені.
а як ви пропонуєте цитувати в такому випадку?
   
Вона вирвала фразу з тексту ФБ-блогерки Тамара-Горіха Зерня, і приписує її мені.

Ще й питання знущальні ставить.

От думаю - натиснути на цю тварину доповідь, чи хай ще погуляє?
натисни, а я поржу.  :kez_04:
   
Скоро на прихильники певної політсили будуть полювати. Якщо хтось з них виживе після такого "карантину" від головного Зе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія