Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників

Швея контрактор платит ндс?
я не знаю что такое швея контрактор к сожалению.Говорю о ФОП с НДС работающем на украинском внутреннем рынке и занимающемся например производством.
   
Было бы просто шикарно, если бы половина от суммы штрафа шла неоформленному работнику, который бы сообщил в Держпрацю о факте работы без оформления.

Естественно не афишируя личность.

і шо ?
хто його потім на роботу візьме ?
   
Я так понимаю проблема в том что они были оформлены как фопы? Во втором случае именно так.
Ну тут дикая смесь которая проистекает из косяков с законами. Первое это дичайшая разница в налогообложении фопа и наемника. 5% против 40%. Если не как фопы то щемить надо конечно.
Какая разница г государству как оформлен человек? Как контрактор или сотрудник? Это личное дело фирмы и человека а не государства.
В штатах полно контракторов.

никаких проблем с фопом... фоп тупо платит все эти налоги как найманый на минималке. И предьяв никаких не будет. Их только это и интересует -- чтобы платили все, а найманый ты працивнык или фоп им глубоко пофуй. И когда они поднимали минималку, их интересовало только одно -- рост поступлений в казну от всех сразу.
   
ДУЖЕ ПОМИЛЯЄТЕСЬ! Бо коли працівник буде мати вибір -- чи залишити кошти собі, чи заплатити державі, то він з держави і питати буде по іншому за ці кошти
:weep:
ВСІ кошти він собі НЕ МОЖЕ залишити!
 :facepalm1:
   
Обов'язок платити за себе податок має бути на 100% перекладена на фізособу, працівника.
Зникнуть усі мінімізаторські схеми, і іпати будуть хитрозробленого манюпаса, а не нищити бізнес.
   
Обов'язок платити за себе податок має бути на 100% перекладена на фізособу, працівника.
Зникнуть усі мінімізаторські схеми, і іпати будуть хитрозробленого манюпаса, а не нищити бізнес.

+100500  (tu)
   
:weep:
ВСІ кошти він собі НЕ МОЖЕ залишити!
 :facepalm1:

дякую капітан  :laugh:
   
Працедавесь (в ідеалі) лише має подати звіт в податкову, скільки кому заплатив і баста. Далі манюпас сам думає, як йому наіпати митарів.
Накуя бізнесу цей гемор (а тепер вже мегагемор)?
   
Обов'язок платити за себе податок має бути на 100% перекладена на фізособу, працівника.
Зникнуть усі мінімізаторські схеми, і іпати будуть хитрозробленого манюпаса, а не нищити бізнес.
тоді манюпас на вили владу підійде,  а так влада "врегульовує" питання з бізнесом
   
дякую капітан  :laugh:
оф коз, а вопше то майор!  :gigi:
Перекладати обов"язки з хворої голови на не зовсім здорову - ІБД.
   
никаких проблем с фопом... фоп тупо платит все эти налоги как найманый на минималке. И предьяв никаких не будет. Их только это и интересует -- чтобы платили все, а найманый ты працивнык или фоп им глубоко пофуй. И когда они поднимали минималку, их интересовало только одно -- рост поступлений в казну от всех сразу.
сразу видно-разбираетесь в вопросе и следите за развитием ситуации  :D  (tu)
   
У штатах працедавець не париться, і люди розуміють, що вони платники податків.
Кожен має платити свої податки сам, сам має скласти декларацію. Залишіть бізнесу бізнес, наперкуя цей дитсадок, штани на лямках?
Що в нас народ неповносправний, як діти в дитсадку?
   
я не знаю что такое швея контрактор к сожалению.Говорю о ФОП с НДС работающем на украинском внутреннем рынке и занимающемся например производством.
Так не все платят ндс... Ну если ты фоп платящий ндс у тебя выбор нанять кого то в штат и платить 40% или нанять другого фопа без ндс и не париться вообще.

В принципе корень проблем в том что налоги платятся фирмой а не сотрудником с зарплаты. Ну и п перекосы в законах.
   
У штатах працедавець не париться, і люди розуміють, що вони платники податків.
Кожен має платити свої податки сам, сам має скласти декларацію. Залишіть бізнесу бізнес, наперкуя цей дитсадок, штани на лямках?
Що в нас народ неповносправний, як діти в дитсадку?
Наследие СССР где государство думало вместо чеьовека.
   
невже не зрозуміло ,що потрох душить середній і малий бізнес для того,щоб люди перейшли межу бідності ,а тоді -хліба і видовищ(((голодними затурканими керуєш як хочеш

Душити почали з кодексу, який прийняли при азірові/янику. Не знаю хто його розробляв, але все було дуже дотепно розроблено проти держави Україна. Фахівці в питанні поступового демонтажу держави
   
Обов'язок платити за себе податок має бути на 100% перекладена на фізособу, працівника.
Зникнуть усі мінімізаторські схеми, і іпати будуть хитрозробленого манюпаса, а не нищити бізнес.
+++++
   
П.С. манюпаса ипать нельзя потому что:
1) буде майдан.
2) манюпас неуиноуат по определению..
   
Працедавесь (в ідеалі) лише має подати звіт в податкову, скільки кому заплатив і баста. Далі манюпас сам думає, як йому наіпати митарів.
Накуя бізнесу цей гемор (а тепер вже мегагемор)?
Не буде такого.
Бо тоді манюпас буде бунтувати.
Це, як і субсидії: дають більшості, щоб мовчали, не виступали проти високих тарифів.

Грося не дурень, Грося - молодець.)
   
У штатах працедавець не париться, і люди розуміють, що вони платники податків.
Кожен має платити свої податки сам, сам має скласти декларацію. Залишіть бізнесу бізнес, наперкуя цей дитсадок, штани на лямках?
Що в нас народ неповносправний, як діти в дитсадку?
ой-й.... штати, штати,...
а в польщІ як, наприклад?
   
Так не все платят ндс... Ну если ты фоп платящий ндс у тебя выбор нанять кого то в штат и платить 40% или нанять другого фопа без ндс и не париться вообще.

В принципе корень проблем в том что налоги платятся фирмой а не сотрудником с зарплаты. Ну и п перекосы в законах.
те что не платят НДС платят маленький процент но с оборота,  а сколько там чистой прибыли хз...
   
П.С. манюпаса ипать нельзя потому что:
1) буде майдан.
2) манюпас неуиноуат по определению..
(tu) да
   
И Кстате не менее важный вопрос:ну как в коррумпированной стране можно давать уебанам проверяющим такие полномочия? Да туда скоро все прокуроры перебегут. Напомню,  пару лет назад замглавы этой службы словили на взятке пол лимона грн. Так это только один эпизод.
   
Так, генії макро- та мікроекономіки, бухобліку, хвінансів  і прочая, прочая, прочая!
Дано - працівник отримує мінімалку - нехай 5кіл гривень. у конверті ще 5-10.
яким чином перекладання обов"язку сплати податків з працедавця на працівника змусить працедавця нараховувати працівникові 10-15 кіл по-білому?
   
Я так понимаю проблема в том что они были оформлены как фопы? Во втором случае именно так.
Ну тут дикая смесь которая проистекает из косяков с законами. Первое это дичайшая разница в налогообложении фопа и наемника. 5% против 40%. Если не как фопы то щемить надо конечно.
Какая разница г государству как оформлен человек? Как контрактор или сотрудник? Это личное дело фирмы и человека а не государства.
В штатах полно контракторов.

На "святе" Андрійко замахнувся!
У ДТЕКу багато працівників оформлено як ФОП, при чому постійно змінюють свою реєстрацію щоб менші об'єми податків платити.
А ти що пропонуєш ахметке всі податки у бюджет України сплачувати? Він що лох якійсь?
   
П.С. манюпаса ипать нельзя потому что:
1) буде майдан.
2) манюпас неуиноуат по определению..

Ти щось переплутав, Андрійко.
Зараз їпуть виключно манюпаса, не помітив?
Борги Лугандона повісили на манюпаса? Повісили.
Ахметка свої гроші здер зі всіх навіть з відсотками? Здер.
Про що ти взагалі белькочеш? Текіла з віскі заважають розумно мислити у США? Чи щось у повітрі розпиляють?
   
Так, генії макро- та мікроекономіки, бухобліку, хвінансів  і прочая, прочая, прочая!
Дано - працівник отримує мінімалку - нехай 5кіл гривень. у конверті ще 5-10.
яким чином перекладання обов"язку сплати податків з працедавця на працівника змусить працедавця нараховувати працівникові 10-15 кіл по-білому?

А який сенс в такому випадку платити в конверті?
   
Так, генії макро- та мікроекономіки, бухобліку, хвінансів  і прочая, прочая, прочая!
Дано - працівник отримує мінімалку - нехай 5кіл гривень. у конверті ще 5-10.
яким чином перекладання обов"язку сплати податків з працедавця на працівника змусить працедавця нараховувати працівникові 10-15 кіл по-білому?
якщо усі податки з зарплати працівника-нема питань. Заробив 15,з них на руки  отримав 10 і 5 особисто віддав державі. І усі питання до держави,  Гройсмана, Педро,  і т. д. І мін. адміністрування у бізнеса.
   
А який сенс в такому випадку платити в конверті?
такий же, як і до того.
   
Ти щось переплутав, Андрійко.
Зараз їпуть виключно манюпаса, не помітив?
Борги Лугандона повісили на манюпаса? Повісили.
Ахметка свої гроші здер зі всіх навіть з відсотками? Здер.
Про що ти взагалі белькочеш? Текіла з віскі заважають розумно мислити у США? Чи щось у повітрі розпиляють?
Иди не куй долпойоп
   
якщо усі податки з зарплати працівника-нема питань. Заробив 15,з них на руки  отримав 10 і 5 особисто віддав державі. І усі питання до держави,  Гройсмана, Педро,  і т. д. І мін. адміністрування у бізнеса.
А если человек работает на нескольких работах ? Или работает по офиц трудоустройству и подрабатывает фопом? Как посчитать его налог и доход?

Работодатель не может посчитать налог за человека.
   
якщо усі податки з зарплати працівника-нема питань. Заробив 15,з них на руки  отримав 10 і 5 особисто віддав державі. І усі питання до держави,  Гройсмана, Педро,  і т. д. І мін. адміністрування у бізнеса.
ок, приймемо податки за третину.
я заробив 15000. моя бухгалтерія віддала  5 державі і на руки видала 10.
другий випадок. я заробив 15000, бухгалтерія нарахувала мені 15000 і видала(кешем чи на картку) 15000.
у податкову пішла інфа про 15000. я це знаю, і перераховую 5000 державі.
Що змінилось?
   
такий же, як і до того.

Розвинь думку.
Чому конверти і нелегали існують зараз
Чому працедавець йтиме на ризик у випадку відсутності потреби платити п. за працівника?
   
я заробив 15000. моя бухгалтерія віддала  5 державі і на руки видала 10.
другий випадок. я заробив 15000, бухгалтерія нарахувала мені 15000 і видала(кешем чи на картку) 15000.
у податкову пішла інфа про 15000. я це знаю, і перераховую 5000 державі.
Що змінилось?

2 речі

1. Тобі на руки тепер не 15к а 20 з хвостом
2. Твій працедавець не буде зайобаний митарами та чинушами і може в тебе ще трошки підросте платня.
   
Розвинь думку.
Чому конверти і нелегали існують зараз
Чому працедавець йтиме на ризик у випадку відсутності потреби платити п. за працівника?
ні, аміго, це ти пояснюй!
поясни також на прикладі США, чому тебе, клятого капіталіста відтрахають без вазеліну, якшо візьмеш неофіційно на роботу?
   
2 речі

1. Тобі на руки тепер не 15к а 20 з хвостом
2. Твій працедавець не буде зайобаний митарами та чинушами і може в тебе ще трошки підросте платня.
:facepalm:
у бухгалтерів 2+2=5?
відколи?
   
ок, приймемо податки за третину.
я заробив 15000. моя бухгалтерія віддала  5 державі і на руки видала 10.
другий випадок. я заробив 15000, бухгалтерія нарахувала мені 15000 і видала(кешем чи на картку) 15000.
у податкову пішла інфа про 15000. я це знаю, і перераховую 5000 державі.
Що змінилось?

90% працівників не знають скільки податків за них заплатив працедавець. І їм реально ця інфа пофуй... Вони не сприймають ці кошти як свої зароблені. Це якась віртуальна хуйня для них. От коли вони будуть сплачувати ці податки так само, як комуналку... от тоді вони і з чинуш будуть питати по іншому за ці кошти. Скільки куди пішло, на що розтринькали. Просто потрібно щоб людина потримала їх деякий час в своїх руках -- це дуже змінює сприйняття держави як функції
   
Еще раз если работодатель платит за сотрудника как он может м может посчитать все источники дохода человека?
   
А если человек работает на нескольких работах ? Или работает по офиц трудоустройству и подрабатывает фопом? Как посчитать его налог и доход?

Работодатель не может посчитать налог за человека.
смысл в том , чтобы работник САМ платил за себя хоть с десяти источников дохода, а не засерал мозги работодателю своими вопросами-проблемами.Тогда и у работодателя будет больше времени на занятие именно своим делом а  не на администрирование чужих доходов,  и глядишь, экономика заработает чуть быстрее.Но для этого необходимо кардинально  упростить налогообложение, а это вероятно власти  не надо.Куда денутся задастые тетки из налоговых и экономических департаментов госструктур, комиссии и прочее г....но которое даже не хочется перечислять.А вообще все придумано до нас-отдай десятину и все.

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 17:26:19 від БМП-2
   
+100500  (tu)

+2000000  (tu)

а то виходить шо в профіті найманий(бо він не платить податків) а іпуть ФОПа.
   
ні, аміго, це ти пояснюй!
поясни також на прикладі США, чому тебе, клятого капіталіста відтрахають без вазеліну, якшо візьмеш неофіційно на роботу?

неофіцйно виникає по одній простій причині : найманець хоче грошей і за менше працювати не буде.
приміром 10 000 гривень хоче готівки.
а шоб йому дати таку суму підприємець повинен виділити на ФОПраці десь 15 000 гривень.
от тут і виникає конфлікт інтересів.
робітника цікавить тільки сума яку він може потратити.
і його не цікавить скільки податків із його зарплати забирає уряд і куди вони тратяться...
патова ситуація.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія