Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 20 тур 17:00 Ворскла-Шахтар. 19:30 Олександрія-Динамо :warning2:

Арсік дорожчий за псж
Міжнародна історія ПСЖ почалась із шейхів. І великих перемог, які кують міжнародну базу вболівальників, все ще немає. Одного Кубку кубків у 90-ті малувато - хто тільки той кубок не вигравав.
   
Итальянский специалист Маурицио Сарри, ранее поработавший в лондонском «Челси» и туринском «Ювентусе», продолжит карьеру у себя на родине.

Согласно сведениям журналиста Николо Скиры, руководство «Ромы» практически согласовало с тренером контракт. Трудовое соглашение будет рассчитано на два года. Ожидается, что Сарри возглавит команду по окончании текущего сезона.

   
охуєть
а типу Челсі там багато ваги має?

всє пабєжалі і я пабєжал (с)
дурні кацапи перемогу вже й тут плєшивого знайшли :lol:
   
Міжнародна історія ПСЖ почалась із шейхів. І великих перемог, які кують міжнародну базу вболівальників, все ще немає. Одного Кубку кубків у 90-ті малувато - хто тільки той кубок не вигравав.
Ахахах.
Так легко його було виграти, що лише Барса 4 рази виграла і ще 4 клуби по 2 рази. І ВСЕ!
   
Міжнародна історія ПСЖ почалась із шейхів. І великих перемог, які кують міжнародну базу вболівальників, все ще немає. Одного Кубку кубків у 90-ті малувато - хто тільки той кубок не вигравав.

В чемпе более-менее до шейхов играли
Ligue 1
Winners (9): 1985–86, 1993–94.... 2012–13, 2013–14, 2014–15, 2015–16, 2017–18, 2018–19, 2019–20
Runners-up (8): 1988–89, 1992–93, 1995–96, 1996–97, 1999–2000, 2003–04... 2011–12, 2016–17
   
Ахахах.
Так легко його було виграти, що лише Барса 4 рази виграла і ще 4 клуби по 2 рази. І ВСЕ!
Тому що топові клуби грали в КЄЧ та КУЄФА. Чи ти справді вважаєш, що історія ПСЖ дорівнює історії Барси та Арсенала з Інтером?
   
Показати зображення...
Хуйло зараз в кацапів в кожній дірці затичка .
   
охуєть
а типу Челсі там багато ваги має?

всє пабєжалі і я пабєжал (с)
дурні кацапи перемогу вже й тут плєшивого знайшли :lol:

дурные те кто не читает откуда, собственно, у новостей ноги растут.
Читаем внимательно Німецьке видання Suddeutsche Zeitung знайшло кремлівський слід.
Так что "новость" из серии "кошка бросила котят, это хуйло виноват".
   
Лівер вже забив ньюкаслу.
Зи. Спіймав себе на тому, що почав вболівати проти клубів суперліги. Учора , навіть програшу арсенала порадів.
   
Ньюкасл вигриз нічию на 96 хв
Молодці
   
Лівер вже забив ньюкаслу.
Зи. Спіймав себе на тому, що почав вболівати проти клубів суперліги. Учора , навіть програшу арсенала порадів.

+1
   
У Suddeutsche Zeitung багато написано, не тільки про хуйло. Вони стверджують, що JP Morgan планував залучати ті мільярди на Суперлігу, фактично виступивши посередником. Начеб-то інвестори були з Саудівської Аравії, що було додатковим мотивом проти в ПСЖ (власники з Катару) та МанСіті (ОАЕ).

Приблизний переклад
Цитувати
Як повідомляється, "Манчестер Сіті" - другий відмовник - отримав дзвінок з Абу-Дабі. Манчестерський клуб належить Abu Dhabi United Group. Вони швидко дізнались, що мільярди на Суперлігу насправді надходять не з JP Morgan, а від інвестиційних стартапів з Саудівської Аравії. В Абу-Дабі не настільки ворожі стосунки з Ер-Ріядом, як у сусідів з Катару, але в ОАЕ цінують свій ліберальний та космополітичний імідж і тому не хочуть асоціюватись із Саудівською Аравією.
   
а шо це з баварькою7

наче вже чемпіонство сьогодні мала узяти..і зливає гівну 0:2 :facepalm1:
   
сороки на 97 :weep:
при чому на 92 не зарахували гол сорок
оце воля бля
   
Лівер вже забив ньюкаслу.
Зи. Спіймав себе на тому, що почав вболівати проти клубів суперліги. Учора , навіть програшу арсенала порадів.
:-B
   
Тому що топові клуби грали в КЄЧ та КУЄФА. Чи ти справді вважаєш, що історія ПСЖ дорівнює історії Барси та Арсенала з Інтером?
У 1996 році, коли виграли КК, ПСЖ у попередніх трьох сезонах тричі грав у півфіналі, а наступного року грав у фіналі. Цього достатньо щоб вважати ПСЖ грандом у 90-х.
   

ОМ в 93-ем КЧ брал. Кстати, он пока так и остался единственным у французов.
   
Хня якась с цитуванням.  :this:
   
Мораес вылетел на полгода

Я думаю можно смело карьеру заканчивать

Слава те  боже, одним пассажиром меньше на Евро

Еще бы труп Марлоса с почестями дома оставили

Но вот кто третьим форвардом поедет - ваприс

Довбик по-моему просто бревно пихающееся локтями, Супряга уныл и ужасен

Кулача из Ворсклы брать чи шо?
   
Мораес вылетел на полгода

Я думаю можно смело карьеру заканчивать

Слава те  боже, одним пассажиром меньше на Евро

Еще бы труп Марлоса с почестями дома оставили

Но вот кто третьим форвардом поедет - ваприс

Довбик по-моему просто бревно пихающееся локтями, Супряга уныл и ужасен

Кулача из Ворсклы брать чи шо?
Кравець, нє?
   
Посмотрел календарь УПЛ, интересная заруба в зоне вылета. Все "претенденты" будут играть между собой лобовые матчи
   
Нарешті старі добрі 16 команд  у чемпіонаті  вже скоро [ua]
   
1 Верес"Верес"  21 16 3 2 36-10 51 
2 Чорноморець"Чорноморець"  23 14 6 3 36-18 48 
3 Металіст 1925"Металіст 1925"  23 12 7 4 20-15 43
 
4 Агробізнес"Агробізнес"  21 11 5 5 37-19 38 
5 Волинь"Волинь"  21 10 7 4 29-16 37 
6 Миколаїв"Миколаїв"  22 10 6 6 37-19 36 
7 Оболонь"Оболонь"  21 10 3 8 35-23 33 
8 Альянс"Альянс"  22 9 6 7 27-21 33 
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"  22 9 5 8 32-30 32 
10 Полісся"Полісся"  21 6 7 8 21-22 25 
11 ВПК-Агро"ВПК-Агро"  22 7 3 12 20-38 24 
12 Нива"Нива" Т  22 5 6 11 22-38 21 
13 Кремінь"Кремінь"  23 5 5 13 19-35 20 
14 Авангард"Авангард"  22 5 4 13 19-37 19 
15 Прикарпаття"Прикарпаття"  21 4 6 11 15-30 18 
16 Кристал"Кристал"  23 1 3 19 14-48 6


Верес с з чорноморцем вже мабуть вийшли,дуже великий відрив від 4 місця(хоча якшо чорноморець провалить кінцівку то все може бути ще)
на 3 місце вийшов металіст
але 2 переслідувачи мають на 2 гри менше. як раз щоб наздогнати по очках

Останнє редагування: 25 квітня 2021 08:50:13 від Ukraine
   
Якщо Металіст1925 таки вийде в УПЛ
а за ним туди прийде Метал який стане Металістом
то в УПЛ стане два Металіста з Харкова  :laugh:
   
Нарешті старі добрі 16 команд  у чемпіонаті  вже скоро [ua]

+1

Добре, що перша ліга стала сильнішою
   
Мораес вылетел на полгода

Я думаю можно смело карьеру заканчивать

Слава те  боже, одним пассажиром меньше на Евро

Еще бы труп Марлоса с почестями дома оставили

Но вот кто третьим форвардом поедет - ваприс

Довбик по-моему просто бревно пихающееся локтями, Супряга уныл и ужасен

Кулача из Ворсклы брать чи шо?


У Мораеса наверняка неплохой контракт в Шахте, так что есть возможность спокойно пролечиться за счет клуба, получая при этом неплохую зп
   
поки що кращим був чемп із 12 командами

рік тому на фініші справжня заруба була, у цьому році щось слабенько
   
Бразильський екс-півзахисник донецького «Шахтаря» Фернандіньйо, який нині виступає за англійський «Манчестер Сіті», розповів про перші гроші, зароблені в Україні.

«У кінці першого місяця в Україні у мене ще не було банківського рахунку, і клуб виплачував ігрові бонуси готівкою. Це була купа грошей. Для дитини, яка думала, що 30 доларів - це багато, така сума була божевіллям!

Тоді я жив у готелі і не знав, що робити з такими грошима. Я показав їх дружині, і вона загорнула гроші у рушник, після чого сховала їх в нашу скороварку. Вона сказала: «Тут їх точно ніхто не шукатиме. Українці навіть не знають, що таке скороварка».

   
Власники англійського «Манчестер Юнайтед» прийняли рішення продати клуб і вже встановили стартову ціну.

Потенційному покупцеві потрібно бути готовим викласти як мінімум 4 мільярди фунтів стерлінгів (4,6 мільярда євро). І це тільки стартова ціна.

Причиною продажу клубу братами Джоел і Аврам Глейзерами є провал Європейської Суперліги.

Варто відзначити, що сім'я Глейзерів придбала «Манчестер Юнайтед» у 2005 році за 790 мільйонів фунтів (910 мільйонів євро).
   
Малиновського запросить Інтер.  Как сообщает "Calciomercato...
   
Компания Fenway Sports Group, которая владеет английским "Ливерпулем", отказалась продавать клуб за 3,5 миллиарда евро, сообщает Mirror.


По сведениям источника, предложение было сделано до вступления английского клуба в Европейскую Суперлигу. Купить клуб хотел уроженец Ближнего Востока.

Ранее сообщалось, что Fenway Sports Group может продать клуб после выхода из Суперлиги. Компания купила "красных" в 2010 году за 348 миллионов евро.
   
Бразильський екс-півзахисник донецького «Шахтаря» Фернандіньйо, який нині виступає за англійський «Манчестер Сіті», розповів про перші гроші, зароблені в Україні.

«У кінці першого місяця в Україні у мене ще не було банківського рахунку, і клуб виплачував ігрові бонуси готівкою. Це була купа грошей. Для дитини, яка думала, що 30 доларів - це багато, така сума була божевіллям!

Тоді я жив у готелі і не знав, що робити з такими грошима. Я показав їх дружині, і вона загорнула гроші у рушник, після чого сховала їх в нашу скороварку. Вона сказала: «Тут їх точно ніхто не шукатиме. Українці навіть не знають, що таке скороварка».

 от же ж брудна тупа мавпа
вилізло з трущоб, бідноти і бруду
побачило ту скороварку в Україні
тут йому дали нове життя
сука, ненавиджу нігерів
   
ДК вже забили.
Забарний!
   
Не пойму Луческу. Мог бы и дублёров выпустить. Того же ваната
   
Не пойму Луческу. Мог бы и дублёров выпустить. Того же ваната
Мабуть хоче гарантовано взяти +3 й в цьому турі стати чемпіоном.
Далі гра з ворсклою+ колос, а раптом.
   
шапхті всунули  :laugh:
   
шапхті всунули  :laugh:
X(
Якщо так і буде, то Зорі до шд залишиться 1бал.
   
Кроты подумали : "сгорела хата - гори и забор"

Им в ЛЕ понравилось играть!

Жаль Зорьку колбасит!
   
X(
Якщо так і буде, то Зорі до шд залишиться 1бал.


як що так буде(шхата програє) то 4 залишиться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія