Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну так хто кого переграв ?

ну так хто кого переграв ?

Опитування
Так хто кого переграв
Всього проголосувало: 59
байден хуйло  9 
 
 15% 
хуйло байдена  21 
 
 36% 
нічия  21 
 
 36% 
мені однаково  8 
 
 14% 




зустріч,  про яку говорив увесь світ,  відбулася.  Аналізують і обговорюють її в інеті та на телебачені.  Особливо сьогодні ми почуємо,  що насправді світ отримав бо, як кажуть, ранок вечора мудріше
   
Re: ну так хто кого переграв ?

1
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Вони там і грати не починали, просто з'ясували позиції.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Не було гри, була пропозиція з Боку Байдена, а точніше ультиматум (х)уйлу жити за цивілізованими правилами!
Джо сказав, що ще дає півроку для цього, якщо ні..., то також (х)уйлу було сказано, що буде...!
Що мене, особисто, у цьому всьому  засмучує, так це зайві півроку, але я під столом не сидів, тому не знаю, чим йому погрожував Байден!
Крім того, Байден підтвердив, що Україну йому він не віддає, пити з цією істотою за одним столом він не став!

Десь так...!
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Не було гри, була пропозиція з Боку Байдена, а точніше ультиматум (х)уйлу жити за цивілізованими правилами!
Джо сказав, що ще дає півроку для цього, якщо ні..., то також (х)уйлу було сказано, що буде...!
Що мене, особисто, у цьому всьому  засмучує, так це зайві півроку, але я під столом не сидів, тому не знаю, чим йому погрожував Байден!
Крім того, Байден підтвердив, що Україну йому він не віддає, пити з цією істотою за одним столом він не став!

Десь так...!

це Ви справді так бачите, чи так хотілося б?

Ліберальний світ - беззубий та корисливий... Ні, навпаки - корисливий та корисливий, а вже потім - беззубий...

Як Китай так і Росія про це добре знають і завжди будуть тримати за яйця хоч Обаму, хоч Трампа, хоч Байдена. Я вже і не згадую шредера-меркель-макрона...

Єдина країна, якій я довіряю, це Велика Британія.  В її політиці та діях присутні як принципи так і готовність...
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Канадские обозреватели говорят, что в основном озвучили позиции и претензии к друг другу. Собираются вернуть дипломатов и будут иметь больше контактов. Как по мне, так очень похоже на новую перегрузку отношений.
Только это как с соседом пьяницей перегрузку делать. Ничему опыт и история Демов не учат.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

це Ви справді так бачите, чи так хотілося б?

Ліберальний світ - беззубий та корисливий... Ні, навпаки - корисливий та корисливий, а вже потім - беззубий...

Як Китай так і Росія про це добре знають і завжди будуть тримати за яйця хоч Обаму, хоч Трампа, хоч Байдена. Я вже і не згадую шредера-меркель-макрона...

Єдина країна, якій я довіряю, це Велика Британія.  В її політиці та діях присутні як принципи так і готовність...

Все це підтверджено словами Байдена на пресухе, доречи пресуху він також не захотів з цим чмо разом проводити!
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Все це підтверджено словами Байдена на пресухе, доречи пресуху він також не захотів з цим чмо разом проводити!
а чому?  тому що вважає нижче за свою гідність мати справу з тим ушльопком? чи тому що, як стверджують не тільки кацапські змі, на пресконференції він боявся, що хуйло його б, скажем так, переговорив
   
Re: ну так хто кого переграв ?

подивимось за півроку
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Встреча была чисто ознакомительной и подписание каких-то документов не планировалось.Сторо ны обозначили свои позиции и уже от этого в дальнейшем будут плясать.Поэтому Байден и сказал что посмотрим за ближайшие пол-года- год,в какую сторону будут двигаться отношения.Поэтому проголосовал за ничью,т.к. никто на себя никаких обязательств не брал
   
Re: ну так хто кого переграв ?

подивимось за півроку

та немає у нас ні пів-року, ні кілька місяців.... Пригадайте якою була Рашка або той самий Китай 20 років тому, чи 7 років тому, чи шість місяців тому...
Нам потрібні були реальні кроки та ставлення від США/НАТО ще позавчора...
Вся ця балаканина призводить до того, що ФРН/Сіменс постачають Росії турбіни+, незважаючи на ніби-то "санкції", запускається ПП2...
Росія, Китай, ще більше поглиблюють свої військово-економічні зв'язки.
Вже напряму сказано, що Китай - на ганку визнання першою економікою світу. Китай - друга країна в світі по витратам бюджету на військові програми.
А Китай Україні абсолютно не товариш...
   
Re: ну так хто кого переграв ?

насколько я понял, произошла встреча, но переговоров не было.
переговоры обычно происходят заранее, а не во время встречи, когда всё уже должно быть готово, и остаётся только улыбаться на камеры, махать ручками, говорить с пафосом, и подписывать есть есть что подписывать.
в этот раз никаких переговоров, насколько можно судить, не было.
всем вроде ясно, что переговоры в данной ситуации можно вести только с позиции силы.
а вот с этим, кажется, у Штатов есть проблема. может "мультики", над которыми все смеялись, действительно реально летают? и ЯО у русских вовсе не "прокисло", а наоборот?
вроде пока притормозили переговоры на пол-года. что-то должно исправиться к Рождеству, может найдут лекарство от "мультиков", если это в них проблема?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Проголосував за нічию:
дасця чути!
   
Re: ну так хто кого переграв ?

та немає у нас ні пів-року, ні кілька місяців
це наша проблема, не США, не ЄС
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Ставлю на Байдена.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

А это просто понять - назовите что получила от встречи Америка из того что раньше у неё не было. И что получила Россия.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

И что получила Россия.
І що отримала Росія?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Канадские обозреватели говорят, что в основном озвучили позиции и претензии к друг другу. Собираются вернуть дипломатов и будут иметь больше контактов. Как по мне, так очень похоже на новую перегрузку отношений.
Только это как с соседом пьяницей перегрузку делать. Ничему опыт и история Демов не учат.

з хуйлом ніхто перезавантаження робити не буде. зустріч - суто для проформи і озвучити вимоги. хоча вимоги заходу хуйлу відомі, але його вони не влаштовують. а захід не влаштовує впертість хуйла. тому перезавантаження може бути у випадку зміни влади у кремліні
   
Re: ну так хто кого переграв ?

І що отримала Росія?

Как минимум АRMS, СП-2, и закрепление статус кво. Не говоря уже о легитимизации Байденом хуйло как партнёра.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Жду списка что получила Америка.

Останнє редагування: 17 червня 2021 12:58:15 від Olga Taylor
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Re: ну так хто кого переграв ?

СП-2
Так з СП-2 і так все було ясно, коли європейці надали дозвіл на будівництово в своїх водах.
То не Байден зрадник, а ЄС.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Есть анекдот, как илья муромец на разборки ездил

от шото мне бидон того илью напоминает
   
Re: ну так хто кого переграв ?

FRMS?

Полное название Strategic Arms Reduction Treaty
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Так з СП-2 і так все було ясно, коли європейці надали дозвіл на будівництово в своїх водах.
То не Байден зрадник, а ЄС.

Я не спрашиваю кто предатель Украины. Я спрашиваю что от переговоров получила Америка которую Байден собственно представлял.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Как минимум АRMS, СП-2, и закрепление статус кво. Не говоря уже о легитимизации Байденом хуйло как партнёра.
+ легитимизация минского процесса ( без всяких апгредов) со стороны администрации Байдена
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Полное название Strategic Arms Reduction Treaty
SART?..
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Ху..ло "Собачий вальс" на рояле сыграл членом,а своим сказал:
Ну.что???
 МН-17??? Крым??? Украина??? Санкции???
Видали с кем Я встречаюсь??
От то-то же!
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Я спрашиваю что от переговоров получила Америка
Посли повертаються.

А ти думала, що Хуйло прямо в Женеві піде у відставку?
Я устал, я мухожук?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

+ легитимизация минского процесса ( без всяких апгредов) со стороны администрации Байдена
Оце найголовніше.
Бо американське трактування буде суттєво різнитися від кацапського.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Посли повертаються.

А ти думала, що Хуйло прямо в Женеві піде у відставку?
Я устал, я мухожук?

Я спрашиваю что привёз Байден американцам. Какие выгоды. Пока мне сообщают что он хуйло новые дедлайны рисовал. Такую информацию передаёт энный секретарь посольства а не президент лично при встрече на высшем уровне.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

+ легитимизация минского процесса ( без всяких апгредов) со стороны администрации Байдена

Я Вас умоляю....гаварітє і ви (с).
В мінських є Линири Динири ? Нє ? ну от коли розформуєте цей кал, тоді і продовжимо розмову про виконання мінських, нешановні кацапи.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

а не президент лично при встрече на высшем уровне.
Тобто, на твою думку, n-ий секретар посольства може напряму звертатися до президента країни перебування?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Тобто, на твою думку, n-ий секретар посольства може напряму звертатися до президента країни перебування?

Ну вот вы тоже напрягите что там у вас вместо мозга и поясните какие победы привёз Байден из Швейцарии. А не глупые вопросы задавайте.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Для начала - что получила Америка в обмен на СП-2? 
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Посли повертаються.
Це нову ж не США отримали, а хуйлостан. Бідон цим покаав, що з хуйлом треба домовлятися.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Це нову ж не США отримали, а хуйлостан. Бідон цим покаав, що з хуйлом треба домовлятися.

Именно. Сколько американских заложников Байден за это привёз с собой домой в самолёте? Да нисколько, как сидели так и сидят. Зато Бидон хуйло вот очень смешную картинку по их поводу нарисовал.
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Ну вот вы тоже напрягите что там у вас вместо мозга и поясните какие победы привёз Байден из Швейцарии. А не глупые вопросы задавайте.
Я вибачаюсь, шановна, а ти часом не за Трампа голосувала?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

что получила Америка в обмен на СП-2?
А що мала отримати і від кого?
   
Re: ну так хто кого переграв ?

Я вибачаюсь, шановна, а ти часом не за Трампа голосувала?

Вы вообще способны сосредоточится и ясно изложить вчерашние победы Байдена?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія