Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буженінський відмовився в Раді вшановувати загиблих на Майдані :butcher:

у місці не дуже актівнічала, он Льоша Гончаренко у Ель Кнуро виплив, хто знає де цей з


Ну ти ж йобнута.. ти це знаєш?
   
за то шо не встал, не тупи

Ну так пиши, вчора його мордою за общєпрінятий по фб тягали. Я маю читати твої думки
   
Ну ти ж йобнута.. ти це знаєш?

 :dopovid:  :)

Правда очі коле ? Буває
   
Этот с бородой вообще по моему баркашовец
   
:dopovid:  :)

Правда очі коле ? Буває
Аби тобі правда очі кололи ти б людиною була.
   
ну и х4й на него  :facepalm1:
   
Аби тобі правда очі кололи ти б людиною була.

Ви - піна, лицемірна і брехлива, іноді Бяки з Дирюкоффими про це нагадують тим хто забуває
   
Че то в этой ветке дофига написано "доповидь". А с чего бы это ? Какие правила нарушены ?

Мне лично пофиг, исключительно из спортивного интереса интересуюсь...
Єслі пофіг то проходь найух....
   
https://www.facebook.com/nikolayivanovmail/videos/1285225055003115/
"Я Вам нічєво нє должен"  - обоє. (tu)
Це у них своє чи Зеленського надивилися?  :D
   
Вы, ЗеЙульки, определитесь уже Шарий - мудак ватный, или типа "независимый журнализд", а то шото между вашими коллегами по ремеслу единства нет.  :D
Бгг, то ви апрєділітєсь, не я тягаю його на форум, і не я підвискую в гілці з бімбами Портнова  B-)
Знаєш в чому різниця між СН і ПЄСом ? Одні зразу брали на себе помірну вату, а інші верещать які вони патріоти, а по факту ...
   
Ти дебіл чи кацап ?
І те і інше...
   
Ти дебіл чи кацап ?
І те і інше...
   
Ви - піна, лицемірна і брехлива, іноді Бяки з Дирюкоффими про це нагадують тим хто забуває

Ти не йобнута, як тут написали.
Ти звичайний провокатор.
7 повідомлень в цій темі від тебе.
Жодного - по темі. Флуд та образи. "Корофка-стайл".
Провокуєш людей, жмакаєш "доповідь" - справу зроблено.
Звичайна дрібна сучечка-функція на ФУПі.

ПС: до речі: не забудь натиснути кнопку, сучечка :)
Ще +15 гривнів за мінусом 19,5%.
   
Ти не йобнута, як тут написали.
Ти звичайний провокатор.
7 повідомлень в цій темі від тебе.
Жодного - по темі. Флуд та образи. "Корофка-стайл".
Провокуєш людей, жмакаєш "доповідь" - справу зроблено.
Звичайна дрібна сучечка-функція на ФУПі.

ПС: до речі: не забудь натиснути кнопку, сучечка :)
Ще +15 гривнів за мінусом 19,5%.

Угу, і агєнт крємля, псую вам картинку "ми патріоти вазмущєни" нагадуванням хто такі ваші "патріоти"
 :dopovid:  я жмакаю з певних причин, ти не в курсі ? Думаю в курсах.
Шо характєрно, ті  :dopovid:  до спини, чомусь ,  так що не сци , тягай далі свої фейки про 19.5 , нічого тобі не буде
Апд. В тебе до речі твій не скрєпний нік ніякого дисонансу не викликає ? Питання риторичне  :)
   
Ти не йобнута, як тут написали.
Ти звичайний провокатор.
7 повідомлень в цій темі від тебе.
Жодного - по темі. Флуд та образи. "Корофка-стайл".
Провокуєш людей, жмакаєш "доповідь" - справу зроблено.
Звичайна дрібна сучечка-функція на ФУПі.

ПС: до речі: не забудь натиснути кнопку, сучечка :)
Ще +15 гривнів за мінусом 19,5%.

   
Ну ти ж йобнута.. ти це знаєш?
А як вона може знати , коли вона йобнута... :D
   
Нічого дивного.
Цей ворог зі слугів уродів не приховує своє справжнє нутро.
І вже не вперше. То йому українська мова "болить", то Майданівці вороги.
   
Актівнєє - актівнєє )  розкажіть про образи )) своїх очей люди ж не мають ) мєнт щоб не трудилися перелистувати сторінку, з самого верху какаху лупанув, потім братья - сьостри підтягнулися , але не вірте очам своїм  :laugh:  :dance:
   
Нічого дивного.
Цей ворог зі слугів уродів не приховує своє справжнє нутро.
І вже не вперше. То йому українська мова "болить", то Майданівці вороги.
Та дурне, тре як Петро, са слєзамі на глазах , ви таке любите
   
Каждый день в Украине 7 человек погибает в дтп, 5 загорает. Из-за того что массово не соблюдаются пдд и пожарной безопасности. Хуле ты не вшановуешь, вшановун?
От за цю фразу нешановний модератор санкцій взагалі не ввів, хоча думаю скаргу натиснули багато. Як там нижче писало - це особиста думка окремого індивіда
А от за цю особисту особисту думку

вот таким тварям жидовским холокост должен быть сейчас! Причем прямо там, на заседании, его собственная фракция должна была бы растерзать! Смотрите, зеленые уебки — вы это выбрали. Скоро будете бурятские сапоги облизывать, уроды!
автор одразу відправився в НІКОЛИ.
Нешановний модератор, а ви часом НЕ Yxуїли?
   
Тут вопрос в том что часть населения Украины не поддерживало (мягко говоря) Майдан и от них ожидать "вшановування загиблих" точно не нужно... Здесь каждый может иметь свою точку зрения - это внутриукраинский конфликт был в отличие от Донбасса и Крыма где охреневшие кацапы залезли на нашу территорию.
Свою точку зору після перших там загиблих вони можуть запхати собі в дупу. Можна по різному трактувати,  але пам'ять небесної сотні - це святе.
   
От за цю фразу нешановний модератор санкцій взагалі не ввів, хоча думаю скаргу натиснули багато. Як там нижче писало - це особиста думка окремого індивіда
А от за цю особисту особисту думку

автор одразу відправився в НІКОЛИ.
Нешановний модератор, а ви часом НЕ Yxуїли?
Ще й як! Але що поробиш, коли ФУП  віддано на розтерзання посіпакам?!
   
Медведилло буває різкий і грубий, але це не значить, що йому зразу треба затикати рота.
   
Ви реально думаєте що комусь потрібне ватне вшанування ?
Нє, вату звиздити тре для профілактики, але ж не Льошикам Гончаренкам і Сєржам
   
Ви реально думаєте що комусь потрібне ватне вшанування ?
Нє, вату звиздити тре для профілактики, але ж не Льошикам Гончаренкам і Сєржам

Мені потрібно.
Бо ті люди зробили велику справу.
   
Ви реально думаєте що комусь потрібне ватне вшанування ?
Нє, вату звиздити тре для профілактики, але ж не Льошикам Гончаренкам і Сєржам
Та ти ж сама, навіть не вата, а та сама "українська гнида".
   
От за цю фразу нешановний модератор санкцій взагалі не ввів, хоча думаю скаргу натиснули багато. Як там нижче писало - це особиста думка окремого індивіда
А от за цю особисту особисту думку

автор одразу відправився в НІКОЛИ.
Нешановний модератор, а ви часом НЕ Yxуїли?

Мда. Тобто модер на форумі, і покарання кацапським уйобкам, що тут випорожнюються на загиблих - ніякого.
От вам і відповідь на питання - хто зараз керує на форумі.
Йобане ганьбище.
   
Єслі пофіг то проходь найух....

Так там место занято уже... Тобой  :D
   
обрала бужинінчького в раду дуринда тепер щось про льлшикч гончаренко вякає
   
От за цю фразу нешановний модератор санкцій взагалі не ввів, хоча думаю скаргу натиснули багато. Як там нижче писало - це особиста думка окремого індивіда
А от за цю особисту особисту думку

автор одразу відправився в НІКОЛИ.
Нешановний модератор, а ви часом НЕ Yxуїли?
Не трогай модератора, в бан уедешь. Формально модератор прав, "вшановун", в отличие от "твари жидовские/зеленые уебки/уроды", не оскорбление.
   
обрала бужинінчького в раду дуринда тепер щось про льлшикч гончаренко вякає

Ще томкет від нього страшенно фанатіла.
А зараз робить вигляд, що то нам здалося  :lol:
   
1. Ольга Бура. Умерла 10 марта 2014 года от укола лидокаина, введенного врачом Майдана. Причина - аллергия на препарат. Пыталась излечиться от гнойного заражения пальца. Страдала умственной недостаточностью. Не умела читать и писать, плохо разговаривала. На Майдане работала на кухне. Герой Украины.

2. Сергей Дидыч. Убит майдановцем Леонидом Бибиком, который 18.02.2014 г. в Крепостном переулке Киева насмерть раздавил Сергея Дидыча грузовиком.

Судья Печерского районного суда Шапутько освободила от ответственности Леонида Бибика, несмотря на то, что он полностью признал свою вину, но по закону об амнистии Майдана он был освобожден от уголовной ответственности. Этот случай, когда в результате действий одного майдановца погиб такой же майдановец. Сергей Дидыч - Герой Украины.

3. Яков Зайко. Участник демонстрации на улице Институтской 18 февраля. Пожилой человек. Умер от сердечного приступа в метро. Герой Украины.
   

Медведылло вже скоротили бан з вічного до 30 березня!
   
1. Ольга Бура. Умерла 10 марта 2014 года от укола лидокаина, введенного врачом Майдана. Причина - аллергия на препарат. Пыталась излечиться от гнойного заражения пальца. Страдала умственной недостаточностью. Не умела читать и писать, плохо разговаривала. На Майдане работала на кухне. Герой Украины.

2. Сергей Дидыч. Убит майдановцем Леонидом Бибиком, который 18.02.2014 г. в Крепостном переулке Киева насмерть раздавил Сергея Дидыча грузовиком.

Судья Печерского районного суда Шапутько освободила от ответственности Леонида Бибика, несмотря на то, что он полностью признал свою вину, но по закону об амнистии Майдана он был освобожден от уголовной ответственности. Этот случай, когда в результате действий одного майдановца погиб такой же майдановец. Сергей Дидыч - Герой Украины.

3. Яков Зайко. Участник демонстрации на улице Институтской 18 февраля. Пожилой человек. Умер от сердечного приступа в метро. Герой Украины.

В результаті кацапи втратили вплив на Україну.
Потім був Крим і Донбас.
І ці події зробили неможливим мирне приєднання України до системи кацапських цінностей.
Як на мене це є шанс.
   
А почему он не встал?
   
А почему он не встал?
потому,что долбоеб.
   
Этот с бородой вообще по моему баркашовец
думаю..да..
   
потому,что долбоеб.
Нардеп от "Слуги народа" Максим Бужанский объяснил, почему не почтил стоя память погибших участников революции достоинства минутой молчания в Верховной Раде 19 февраля.
"Я видел несколько сообщений, они абсолютно лживые, я объясню почему. На сегодняшнее видео наложены вчерашние слова Стефанчука. Вчера вице-спикер парламента выступил и предложил почтить память всех погибших на Майдане. Я встал вместе со всеми, конечно. Я скорблю по всем погибшим. Сегодня вицеспикер от БЮТ предложила почтить память одной части погибших. Я категорически против такого подхода", - сказал Бужанский.
   
Сегодня вицеспикер от БЮТ предложила почтить память одной части погибших. Я категорически против такого подхода", - сказал Бужанский.

Міг би встати, а потім оголосити свою позицію з цього приводу.
Але для цього треба більше розуму, ніж має Бужанський.
   
обрала бужинінчького в раду дуринда тепер щось про льлшикч гончаренко вякає
он мажоритарщик с Днепровщыны.  Хотели отменить мажоритарку, кнуряча фракция заблокировала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія