Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хобби :)

Re: Хобби  :)

Все равно нифига не понял
вибач, я думав, що метелтки для тебе, то не тільки малюнок, але й більше захоплення. був один знайомий радист-технар, якого хобі перетворило на ентомолога. вражав тим, що вирощував метеликів вдома з інкубатора. тепер вже видає свої книжки і дослідження по цій справі. чудовий фотограф. от і все.  :)
   
Re: Хобби  :)

вибач, я думав, що метелтки для тебе, то не тільки малюнок, але й більше захоплення. був один знайомий радист-технар, якого хобі перетворило на ентомолога. вражав тим, що вирощував метеликів вдома з інкубатора. тепер вже видає свої книжки і дослідження по цій справі. чудовий фотограф. от і все.  :)
Ой, бабочки для меня не просто рисунок. То символ перерождения, видимо, подсознательный. И они прекрасны! С этим же вы спорить не станете?

Останнє редагування: 7 квітня 2018 02:30:26 від beggy
   
Re: Хобби  :)

я на різних будівельних, ремонтних, архітектурних сайтах малюю перепланування.
після власної перебудови мене цей процес дуже захопив - як оптимізувати наявний простір під існуючі потреби і фінанси
візуалізацій нема
а як з досвіду, на 33 метра студіо реально щось спланувати? а то ніяк не зважуся на рішення, чи брати таку молодшому.
   
Re: Хобби  :)

Ой, бабочки для меня не просто рисунок. То символ перерождения, видимо, подсознательный. И они прекрасны! С этим же вы спорить не станите?
сперечатися? ні в якому разі! :)  і пан вірно замітив, що процес переродження німфи в імаго, дійсно дуже символічний.
   
Re: Хобби  :)

Ёжа, вы профессионал, таким давать советы - позориться только. Но, смотрите, первые космические станции имели пол и потолок. Зачем? Может и на земле можно чуть выйти за рамки? Вам виднее.
   
Re: Хобби  :)

а як з досвіду, на 33 метра студіо реально щось спланувати? а то ніяк не зважуся на рішення, чи брати таку молодшому.

Авжеж, можна! Зараз є студії і по 20 метрів загальної площі - з туалетом і кухнею. Чом ні? А для молодого хлопця практично будь-яка окрема житлова площа - то є гуд.
   
Re: Хобби  :)

сперечатися? ні в якому разі! :)  і пан вірно замітив, що процес переродження німфи в імаго, дійсно дуже символічний.
Дякую. Дуже радий, що зрозумили один одного.
   
Re: Хобби  :)

Вы веткой ошиблись, видимо, Светлана. Тут хобби, ни о чем.  И не сердитесь и не материтесь не украшает. Все у вас будет хорошо. Очень вам того желаю.

почему ошиблась? Хобби может быть любым. И перепланирование, и, кстати, времяпровождение и мелкое переругивание ни о чем тут, на ФУПе - это тоже хобби.

Причем иногда получаются забавные вещи: для одних какой-нибудь процесс - просто рутинная работа, а для другого этот же процесс - захватывающее хобби.

 И так бывает. :rotate:
   
Re: Хобби  :)

сперечатися? ні в якому разі! :)  і пан вірно замітив, що процес переродження німфи в імаго, дійсно дуже символічний.
И еще. есть полное превращение и есть не полное у насекомых. К сожалению, не все личинки станут людьми. И есть весьма значительная площадь, где им людьми стать просто не позволят. Их жалко.
   
Re: Хобби  :)

Вы веткой ошиблись, видимо, Светлана. Тут хобби, ни о чем.  И не сердитесь и не материтесь не украшает. Все у вас будет хорошо. Очень вам того желаю.
мм? не зрозуміла
це моє хобі - спробувати побачити вашу квартиру і планування по-іншому, намалювати та запропонувати. Я так відпочиваю та розважаюся. Особливо полюбляю, коли в умовах задачі стоять маленькі або навіть мікроскопічні площі.
а заробляю я геть іншим)))
   
Re: Хобби  :)

а як з досвіду, на 33 метра студіо реально щось спланувати? а то ніяк не зважуся на рішення, чи брати таку молодшому.
а киньте в мене планом по бті
бажано з указанням мокрих зон,стояків і фанової труби. Якщо є котел, теж вказати де
   
Re: Хобби  :)

почему ошиблась? Хобби может быть любым. И перепланирование, и, кстати, времяпровождение и мелкое переругивание ни о чем тут, на ФУПе - это тоже хобби.

Причем иногда получаются забавные вещи: для одних какой-нибудь процесс - просто рутинная работа, а для другого этот же процесс - захватывающее хобби.

 И так бывает. :rotate:
да, вы правы. Я со всеми соглашаюсь, но.... Не особенно часто мне приходится соглашаться со спорщиком с полной искренностью, но это как раз такой случай. Спасибо.
   
Re: Хобби  :)

Ёжа, вы профессионал, таким давать советы - позориться только. Но, смотрите, первые космические станции имели пол и потолок. Зачем? Может и на земле можно чуть выйти за рамки? Вам виднее.
нєнєнє ви що) я не архітектор))) я пишучий літредактор
просто я стільки планів перемалювала, поки робила зі свого хруща 29 м трикімнатну хату - що тепер це як наркотик))) от і розважаюся на різних варіантах планувань.
зі. для людей майже ніколи не будують нічого притомного. Все тре переробляти під корень
   
Re: Хобби  :)

на фупі є справжній фаховий архітектор - настойка
у нього хобі - парусні катамарани)))
   
Re: Хобби  :)

да, вы правы. Я со всеми соглашаюсь, но.... Не особенно часто мне приходится соглашаться со спорщиком с полной искренностью, но это как раз такой случай. Спасибо.

 :give_rose:
   
Re: Хобби  :)

ще комод собі надумала, намалювала і спланувала
тепер стоїть і радує мене і кішок моїх
хоча майстер, який це все збирав - матюкався незле
   
Re: Хобби  :)

а киньте в мене планом по бті
бажано з указанням мокрих зон,стояків і фанової труби. Якщо є котел, теж вказати де
Выложил хозяйке
сердце из говна
отлупила тапком
жизнь котов трудна.
Ёжа, есть тысяча решений всего. По электрике и канализации с водопроводом не знаю. Есть перец в Чернигове, фирма которого делает сертифицированные проекты по отоплению. Нужно - сведу. Пилить бабло, сорри, заработок, будете на двоих.
   
Re: Хобби  :)

ще комод собі надумала, намалювала і спланувала
тепер стоїть і радує мене і кішок моїх
хоча майстер, який це все збирав - матюкався незле

глянуть бы краешком глаза. Желательно в комплекте с котейкаме.
   
Re: Хобби  :)

глянуть бы краешком глаза. Желательно в комплекте с котейкаме.
тю - дик в котовєткє були ))
   
Re: Хобби  :)

Есть перец в Чернигове, фирма которого делает сертифицированные проекты по отоплению. Нужно - сведу.
він робить сетрифікати на проекти на ТЕПЛОлічильники в будинках з вертикальною розводкою?  B-)
   
Re: Хобби  :)

тю - дик в котовєткє були ))

 ;o Пойду пошарю...
   
Re: Хобби  :)

нєнєнє ви що) я не архітектор))) я пишучий літредактор
просто я стільки планів перемалювала, поки робила зі свого хруща 29 м трикімнатну хату - що тепер це як наркотик))) от і розважаюся на різних варіантах планувань.
зі. для людей майже ніколи не будують нічого притомного. Все тре переробляти під корень
А вы попробуйте строить с нуля сами. это не просто и очень утомительно. Хотя по качеству - сто очков перед неподконтрольной стройкой. Простите меня, милые дамы, но это хобби меня уже подзаебало. Надеюсь никому к столу не сказал.
   
Re: Хобби  :)

А вы попробуйте строить с нуля сами. это не просто и очень утомительно. Хотя по качеству - сто очков перед неподконтрольной стройкой. Простите меня, милые дамы, но это хобби меня уже подзаебало. Надеюсь никому к столу не сказал.
у найближчих планах
дайте хоча б сина кудись "поступити"! :)
   
Re: Хобби  :)

він робить сетрифікати на проекти на ТЕПЛОлічильники в будинках з вертикальною розводкою?  B-)
Дам вам телефон, сами договаривайтесь про разводку и все остальное. У меня его проект. И это не лажа, все работает и сбалансировано.
   
Re: Хобби  :)

Дам вам телефон, сами договаривайтесь про разводку и все остальное. У меня его проект. И это не лажа, все работает и сбалансировано.
а дайте бдлск
   
Re: Хобби  :)

Ёжа, вы мне никто, а значит зла я вам желать не могу. Не стройтесь сами, очень много мененгитов. Походите и выберите дом готовый. Может и не все ваши "забаганки" удовлетворит, но это наша жизнь.
   
Re: Хобби  :)

Ёжа, вы мне никто, а значит зла я вам желать не могу. Не стройтесь сами, очень много мененгитов. Походите и выберите дом готовый. Может и не все ваши "забаганки" удовлетворит, но это наша жизнь.
дякую!
ви не перший, хто таке радить)
   
Re: Хобби  :)

а дайте бдлск
это куда засовывают?
   
Re: Хобби  :)

это куда засовывают?
БуДьЛаСКа
можна "засунути" в приват наприклад
телефон маєтьс на увазі)
   
Re: Хобби  :)

совсем старею. очевидных буквоизвращений не понимаю. Пошел искать телефон.
   
Re: Хобби  :)

Телефон будет вам пополудни. Книжка в комоде у дочери, спит, не хочу тревожить, да ночью оно вам и не надо.
   
Re: Хобби  :)

Ну наконец-то! спите, суетливые души, блин. И я пойду посплю.
   
Re: Хобби  :)

згадався лагода з комедії про ракетників. радіомильниця.
Ні. Не знаю такого.  :gigi:
   
Re: Хобби  :)

Влад, а скажите пожалуйста, подобное радиолюбительство - дорогое занятие и хлопотное ли?
   
Re: Хобби  :)

Влад, а скажите пожалуйста, подобное радиолюбительство - дорогое занятие и хлопотное ли?
Ну дивлячись з яким фанатизмом до нього підходити. :)
Можна самому зібрати зібрати трасівер. Є досить прості схеми. Це буде недорого. Але потребує певного часу.
Можна купити готові трансівери. Тут вибор теж дуже широкий. Від саморобних, до фірмових. Можна й за 150-200$ придбати старенький, але цілком робочий. А можна й за 3000$ взяти новенький сучасний апарат. Все залежить від вашого бажання і товщини гаманця. Я використовую трансівер ІCOM-756PROIII. Так же й з антенами. Можна використовувати найпростіші дротові антени. Їх вартість буде копійчана.  А можна використовувати досить серйозні антени промислового виробництва, які обійдуться вам в кілька сот долларів.
Можна взагалі спорудити ціле антенне поле, якщо є місце і бажання. Ось, як наприклад, у мого знайомого.
http://www.ut7qf.com/photoalbum/category/1-antenny-radiostantsii-ut7qf
Так же й з часом. Можна виділяти годину-дві в тиждень на своє захоплення, а можна й днями просилжувати за своєю радіостанцію. Я доволі части приймаю участь в змаганнях з радіоспорту, тому інколи за радіо можу й добу провести. Тут все індивідуально.

 
   
Re: Хобби  :)

з антенами, точніше з місцем на їх розміщення, мабуть найбільша проблема
   
Re: Хобби  :)

Ну вас нафиг, уважаемый Влад, с такими хобби. Мои бабочки много дешевле обходятся, а я маньяк, в принципе, того, что делаю. По вашим раскладам - ввалить нужно изначально штуки две. Нет, лучше куплю себе и дочке телескоп. Ваше хобби очень интересное, романтичное и просто удивительное, но не потяну.
   
Re: Хобби  :)

Она миниатюра - около месяца работы по вечерам. Не так и много и под хорошую спокойную музыку. Расходники - краски, кисточки, скипидар, растворители, канифоль (подготовка доски). баксов с пять в среднем. Дорого у вас с Занзибаром говорить получается. Это значит, что вы большой молодец.
   
Re: Хобби  :)

мда, у одной меня пожалуй хобби нет  :(
   
Re: Хобби  :)

Найстрашніше - оце.
Наркота, котра висмоктує увесь сімейний бюджет...
Алкоголік у родині безпечніший.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія